تفاوت مسجد با کلیسا

quester

عضو جدید
کاربر ممتاز
توی یکی از شهرها ، کلیسای قدیمی وجود داشت که چند وقت پیش خیلی راحت دور تا دورش رو پارچه کشیدن و اونو تخریب کردن..........الان هم مطلع شدم.......دارن بجای اون ساختمان تجاری میسازن...........
جای تعجب اینجاست که آب از آب هم تکون نخورد............

تفاوت مسجد و کلیسا آخر کجاست...........

simafrj

عضو جدید
کاربر ممتاز
توی یکی از شهرها ، کلیسای قدیمی وجود داشت که چند وقت پیش خیلی راحت دور تا دورش رو پارچه کشیدن و اونو تخریب کردن..........الان هم مطلع شدم.......دارن بجای اون ساختمان تجاری میسازن...........

دوست عزیز مشکل ما اینکه نمیتونیم همه ی دین ها رو یکی بدونیم
متاسفانه در کشور ما دین رو فقط اسلام میدونن
واقعا جای تاسف داره
به نظر من هیچ تفاوتی بین این دو وجود نداره
هر دو محل عبادت و پرستش خدا هستند
ولی امان از دست کسانی که فقط خودشونو میبینن و متاسفانه خیلی هاشون هم صاحب قدرتند:(
من تو را دوست می دارم زمانی که در مسجدت به سجده می افتی در کلیسایت زانو می زنی و یا در کنیسه ات دعا می خوانی
ای کاش می توانستیم امور غیر ضروری ادیان گوناگون را کنار بگذاریم آنگاه خود را متحد می یافتیم ، از یک ایمان بزرگ،مومن به یک دین بزرگ و سرشار از احساس برادری
(جبران خلیل جبران)

melodi753

عضو جدید
خوب تفاوتاشون زياده مثلا اينكه مسلمونا جمع ميشن تو مسجد برا غيبت كردن برا فضولي تو زندگيه همه اما تو كليسا چه خبره خوب معلومه ميرن اونجا براي دعا و راز و نياز
هيچ كدوم از ما ها مسلمون نيستيم فقط اداشو در مياريم دوروغ دورويي ريا و اخيرا فساد چيزيه كه ما با وجود داشتن يك كشور اسلامي بهره برديم

quester

عضو جدید
کاربر ممتاز
خوب تفاوتاشون زياده مثلا اينكه مسلمونا جمع ميشن تو مسجد برا غيبت كردن برا فضولي تو زندگيه همه اما تو كليسا چه خبره خوب معلومه ميرن اونجا براي دعا و راز و نياز
هيچ كدوم از ما ها مسلمون نيستيم فقط اداشو در مياريم دوروغ دورويي ريا و اخيرا فساد چيزيه كه ما با وجود داشتن يك كشور اسلامي بهره برديم
مرسی از تعبیر قشنگت..حق با توئه........ولی خب ما ایرانی ها و کلا مسلمونها شدیم کبک و سر زیر برف بردیم.......

اعتقادات به حرف نیست........به عمل ما آدمهاست.......

reza4321

عضو جدید
کاربر ممتاز

بهتره برای هر خبری زوایای اون خبر رو هم کنکاش کرد تا ببینیم که واقعا چی بوده داستانش.نه اینکه مثل همیشه شروع به بهره برداری های سیاسی ازش کرد.الان مرغ هم اگه تخم نکنه همه میگن مقصر حکومته که .....
اول باید دید که اون کلیسا ایا وجودداشته.دو اینکه ایا اصلا خراب شده.سه اینکه اگر خراب شده دلیلش چی بوده.اگه واقعا به همین سادگی بود که این هم یه پیراهن عثمان خفن از توش در میوردن و علیه این حکومت(کار به خوبی و بدیش ندارم)استفاده میکردن.

archisem

عضو جدید
سلام
با احترام به نظر تمامی دوستان . فقط یک نکته رو برای اهلش میگم ... اینکه "درکشور ما دین اسلام نیست " بلکه این کلام خداونده ، همون خداوند عیسی و موسی ، که در قران فرموده : " ان الدین عند الله الاسلام"
و این نکته رو هم بگم که اسلام دین تسلیمه ... هر وقت ادم تونست از خود خودش بگذره ، میشه مسلمون !
:)

petromech

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
راست یا دروغی خبر رو واگذار می کنم به راستگویی استارتر.
ولی فرقی ندارند دو تا شون محل راز و نیاز هست ولی یه تفاوت مهم دارند در مسجد بسیجی هم پرورش میدن فکر کنم کلیسای محل شما از اینکارا بلد نیست!