تفاوت افراد موفق با ناموفق ها در چیه ؟

ayja

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
آیا همه افراد موفق برای رسیدن به خواسته هاشون شانس آوردن؟ مسلمأ نه.
افراد موفق یه ویژه گی خیلی خاص دارند که کلید اصلی موفقیت اوناست. خودشم 6حرفیه. میشه پیداش بکنین که اون کلمه چیه؟

ayja

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
تو مجلات و نشریه ها و یه سری سایت ها دهها ویژگی رو جمع میکنند و همه رو ب افراد موفق نسبت میدهند. ممکنه که افراد موفق خیلی از خصوصیات خوب و ارزشمند رو داشته باشن ' ولی همه ما میدانیم که خیلی از انسانهای ناموفق هم همان خصوصیات را دارند و در عین حال موفق نیستند. فقط یه ویژگی هست که هر کسی اونو داشته باشه موفق میشه. و اون

Uchiha Itachi

عضو جدید
من یه سری تفاوت ها به نظرم میرسه

1) Continue after failures
2) Passing their limits just after finding out
3) Accepting risk and responsibility
4) Finding a way to solve each problem
5) Give high validity to themselves
6) Flying in higher horizons!

و ویژگی های دیگری که احتمالاً باید از یک فرد موفق واقعی پرسید

آخرین ویرایش:
  • Like
واکنش ها: ayja

ayja

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من یه سری تفاوت ها به نظرم میرسه

1) Continue after failures
2) Passing their limits just after finding out
3) Accepting risk and responsibility
4) Finding a way to solve each problem
5) Give high validity to themselves
6) Flying in higher horizons!

و ویژگی های دیگری که احتمالاً باید از یک فرد موفق واقعی پرسید
مرسی از شرکت شما
من سوادم اکابری هست. اینا که نوشتی معنیش چیه ؟
یعنی با زبان فارسی فکری برای کشف رمز موفقیت نشده؟

ayja

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ما عادت کردیم که این تفاوت یا تفاوت ها را همیشه در کشفیات یا حدسیات و کشف رمز های دیگران جستجو کنیم. یعنی دیگران یه سری خصوصیات رو برامون ردیف کنن و ما هم بدون اینکه روشون تحقیق کنیم ' به خودمون قبولاندیم که آره پس رموز موفقیت همین هایی هستند که دیگران میگن یا دیگران از اون راهها موفق شدن.
آیا تا بحال فک کردیم که نظر خودمون چیه؟

ayja

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
آیا تا بحال به این نکته مهم اندیشیده ایم که خودمون با اتکاء به توانمندیهای خودمون چه جوری میتونیم موفق بشیم؟

Uchiha Itachi

عضو جدید
ببخشید، انگلیسی می نویسم چون بیشتر حال میده :D

I believe that we cannot success as we are now. We can change many things. we can change our home, furniture, or even our spouse. But, nothing will change until we don't change ourselves to a higher level.

• Like

ayja

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ببخشید، انگلیسی می نویسم چون بیشتر حال میده :D

I believe that we cannot success as we are now. We can change many things. we can change our home, furniture, or even our spouse. But, nothing will change until we don't change ourselves to a higher level.
باشه. شما حال کنی برای من هم راضی کننده است. اگه ممکنه ترجمه اونا رو بنویسید که ما هم حال کنیم. :biggrin:

ayja

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اگه یه انسانی موفق بشه که مثلا ثروت زیادی بدست بیاره ولی بلد نباشه که با خانواده خودش درست رفتار کنه ' بازم میشه گفت که اون شخص انسان موفقی هست؟

ayja

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اگر کسی از علم و دانش خود بطور ناصحیح استفاده بکنه ' میشه که اونو صرفا بخاطر فراگیری اون دانش انسان موفقی دانست؟

ayja

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
برای کسب عنوان انسان موفق یک فرمول منحصر به فرد هست بنام تطابق رفتار با معیار
هر انسانی که رفتار او با معیار های ارزشی او همخوانی داشته باشه میشه گفت ؛ انسان موفقی است ولی سئوال اینه که رمز موفقیت در چیه؟ جوابش یه کلمه هست که شش تا حروف داره.

ayja

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
انسانی که از داشته های خودش بدرستی استفاده نکنه ' نه تنها موفق نیست بلکه ممکنه در رده های خیلی پایین تری از افراد ناموفق قرار بگیره. موفق بودن رسیدن به کمال اهداف نیست ' بلکه رسیدن به کمال عمل هست.

ayja

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من فکر میکنم موفق شدن و یا موفق ماندن یه حالت نسبی هست و نسبت به شرایط فرق میکنه. ولی سئوال من اینه که برای رسیدن به هر نوع موفقیتی چی لازمه ؟

ayja

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اینکه هیچکس جواب این سئوال رو نمیدونه ' فک کنم بخاطر اینه که هنوز مزه موفقیت واقعی رو نچشیده. موفقیت مثه حلوای تن تنانیه. که تا نخوری ندانی.

mehdi-y

عضو جدید
پشتکاره، اینه که تمومه تمرکزتو بذاری روی موضوع و تا بهش نرسیدی ولش نکنی هرچقد بخوری زمین بازم بلند شی

• Like