تصاوير منتخب شـــــب هــــــاي قــــــــدر

masoud71

عضو جدید
کاربر ممتاز

این بره تیپشو درست کنه بد بره شب قدر...........

masoud71

عضو جدید
کاربر ممتاز
یواش یواش دیگه اول باید بیاد اینجاها بعد خود بخود همه چی درست میشه البته اگه به نظرش مشکلی داشته باشه
اره تو هرسال یه بار شب قدر میشه ......... تا بره سال دیگه بیاد این چیزا از یادش رفته ...............
ابروی شب قد رو هم میبرن..............

lo30

عضو جدید
کاربر ممتاز
اره تو هرسال یه بار شب قدر میشه ......... تا بره سال دیگه بیاد این چیزا از یادش رفته ...............
ابروی شب قد رو هم میبرن..............

ببخش و بزرگی خدا اونقدر زیاده که هیچ چیزی مانعش نمیشه

و خدا در رحمتشو برای همه باز کرده نه عده ای خاص

این شب ها بهانه ایست برای بخشیده شدن

mfmechanics

کاربر بیش فعال
اون که 100درصد ...........
منظورم اینه که ابروشنو جلو خدا میبرن................

دوست عزیز،
اولا که شما ترازوی عدل الهی نیستی که میای خوب و بدو از هم جدا می کنی...... شاید خیلیا اعمال بهتری از منو شما دارن که همشو خدا میدونه.... ترازوی خدا مثل ترازوی منو شما نیس که.........

ثانیا شاید خدا اراده کرده که بنده شو بکشونه به همچین مجلسی و اصلاحش کنه...... پس سعی کن طوری رفتار کنی که مردم رو به طرف خدا جذب کنی نه اینکه از خدا دورشون کنی.........

masoud71

عضو جدید
کاربر ممتاز
ببخش و بزرگی خدا اونقدر زیاده که هیچ چیزی مانعش نمیشه

و خدا در رحمتشو برای همه باز کرده نه عده ای خاص

این شب ها بهانه ایست برای بخشیده شدن
شاید اونا هم یخوان با این کار خودشونو جلب توجه کنن .................
اره شما راس میگی با این سرو وضع بره شب احیا بخشیده میشه ............داره میره شب احیا مثل بقیه لباس بپوشه ............... طرز لباس پوشیدنش بشه مثل بقیه باشه بعد بره ...............مهمونی نمیره که میره شب احیا...........

masoud71

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوست عزیز،
اولا که شما ترازوی عدل الهی نیستی که میای خوب و بدو از هم جدا می کنی...... شاید خیلیا اعمال بهتری از منو شما دارن که همشو خدا میدونه.... ترازوی خدا مثل ترازوی منو شما نیس که.........

ثانیا شاید خدا اراده کرده که بنده شو بکشونه به همچین مجلسی و اصلاحش کنه...... پس سعی کن طوری رفتار کنی که مردم رو به طرف خدا جذب کنی نه اینکه از خدا دورشون کنی.........
من کاری ندارم که اعمال خوب دارن ندارن .من میگم ....... این طرز لباس پوشیدن مناسب شب قدر .نیست............ همین........

mfmechanics

کاربر بیش فعال
من کاری ندارم که اعمال خوب دارن ندارن .من میگم ....... این طرز لباس پوشیدن مناسب شب قدر .نیست............ همین........

می دونم منظور شما رو............ انشا لله طرز لباس پوشیدنش هم درست میشه..... بالاخره اون یه قدم مثبت برداشته به طرف خدا، ان شالله خدا هم بی نصیبش نمیذاره........

amin karmania

عضو جدید
من نمیدونم خودمون و مسخره کردیم یا خدا رو!!!
سالی یه روز میریم احیا روزی 5 بار نماز میخونیم از صبح تا شبم هیچی نمیخوریم!!!
این شد مسلمونی!!!همین،دیگه تموم!!

masoud71

عضو جدید
کاربر ممتاز
می دونم منظور شما رو............ انشا لله طرز لباس پوشیدنش هم درست میشه..... بالاخره اون یه قدم مثبت برداشته به طرف خدا، ان شالله خدا هم بی نصیبش نمیذاره........
اون فکر میکنه قدمش مثبته .............. ولی ابروی این شبو با این لباس پوشیدنش مبیره..........می مرد یه لباس معمولی بپوشه بیاد.........

sahel_k

عضو جدید
کاربر ممتاز
منم زیبا ....که زیبا بنده ام را دوست میدارم

تو بگشا گوش دل... پروردگارت با تو میگوید

ترا در بیکران دنیای تنهایان

رهایت من نخواهم کرد...

التماس دعا...

masoud71

عضو جدید
کاربر ممتاز
منم زیبا ....که زیبا بنده ام را دوست میدارم

تو بگشا گوش دل... پروردگارت با تو میگوید

ترا در بیکران دنیای تنهایان

رهایت من نخواهم کرد...

التماس دعا...

هه اره التماس دعا................

دختر شاه پریون

عضو جدید
کاربر ممتاز
اون فکر میکنه قدمش مثبته .............. ولی ابروی این شبو با این لباس پوشیدنش مبیره..........می مرد یه لباس معمولی بپوشه بیاد.........
تا آبرو رو به چی بدونی
خیلیا با ریش میان ولی نیش میزنن و میرن
خیلیا صاف میکنن میان ولی دلشونم مث صورتشون صافه
دیگه لباس و .....رو خواهشا به دل آدما ربط ندین

masoud71

عضو جدید
کاربر ممتاز
تا آبرو رو به چی بدونی
خیلیا با ریش میان ولی نیش میزنن و میرن
خیلیا صاف میکنن میان ولی دلشونم مث صورتشون صافه
دیگه لباس و .....رو خواهشا به دل آدما ربط ندین
ببیند ادم شحصیتشو با لباس پوشیدن نشون میده ................. من با کسی که ریش میذاره و .......... کاری ندارم ............. ادم هر جای میره باید لباس پوشیدنشو با اون مکان برابر کنه.......

دختر شاه پریون

عضو جدید
کاربر ممتاز
ببیند ادم شحصیتشو با لباس پوشیدن نشون میده ................. من با کسی که ریش میذاره و .......... کاری ندارم ............. ادم هر جای میره باید لباس پوشیدنشو با اون مکان برابر کنه.......[/QUO

خدا تنها دعوت کننده ایه که قبلش کارت دعوت نمیفرسته
خدا بطلبه ینی همینجوریم خواستت تو پاشو لخت برو مهم اینه که دعوت شدی و مث خیلیا طفیلی نیستی

masoud71

عضو جدید
کاربر ممتاز
ببیند ادم شحصیتشو با لباس پوشیدن نشون میده ................. من با کسی که ریش میذاره و .......... کاری ندارم ............. ادم هر جای میره باید لباس پوشیدنشو با اون مکان برابر کنه.......[/QUO

خدا تنها دعوت کننده ایه که قبلش کارت دعوت نمیفرسته
خدا بطلبه ینی همینجوریم خواستت تو پاشو لخت برو مهم اینه که دعوت شدی و مث خیلیا طفیلی نیستی
اره شما همین کارو بکن ............اره یکی پاشه لخت بره ............ خدا دعوتش کرده ...............

#parisa#

عضو جدید
کاربر ممتاز
هه اره التماس دعا................

شما چه علاقه ای داری بگی اینا آره!!!!!!
اونی که اینا رو دعوت کرده حتما لیاقتشو دیده،بهشون نگاهی کرده،بهشون قول لطف و مرحمتم داده!من و شمای بنده چیکاره ایم که بشینیم در مورد لایق بودن یا نبودنشون بحث کنیم.اینام میتونستن مثل خیلیا برن بخوابن اصلا انگار نه انگار که شب قدره ولی خواستن اومدن درگاه خدا!اون خدایی که من میشناسم دیدش مثل شما نیست!
عیب رندان نکن آقا!خدا کار خودشو بلده!به کسی نظر میکنه که حقه!

(✿◠‿◠) Darya

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
چیکــار مسعود دارین هی بهش گیر میدین؟؟؟؟؟؟؟
بنده خدا راست میگه.