تشکیل تیمهای کاری برای ارسال مقالات به کنفرانسها و سمینارهای داخلی و خارجی

M.ARIABOY

عضو جدید
من به زودی کار رو اتوماسیون وروباتیک صنعتی رو شروع میکنم،میتونم کمک کنم
در رابطه با تاسیسات ساختمان،رشته من مکانیک گرایش تاسیساته،تایمم آزاد شد میتونم فعالیتای کوچیکی داشته باشم

Zaneti

مدیر تالار مهندسی مکانیک
مدیر تالار
به به
میبینم که با همکاری مدیریت محترم تالار و سایر همکاران و یارانش این تاپیک ارزنده که به دست مدیریت فقید تالار تاسیس شده داره خاک میخوره ...
درود
خوب بچه ها باید علاقه به همکاری با هم را داشته باشند
من خودم پایه کارهای تحقیقاتی و نوشتن مقاله اما الان درگیر کنکور ارشدم بعد از اون من هم میام
شما برای بهتر شدن اینجا پیشنهاد بدید.

M.ARIABOY

عضو جدید
خوب بچه ها
بالاخره باید از یه جایی شروع کرد،کسی اعلام آمادگی قطعی نداره؟

ghazaleh_heidari

کاربر بیش فعال
من ب همه ي موضوعاتلوازم خانگي علاقمندم و منتظرم كه حداقل يكي ي حركتي بكنه!!!!

خوب دوستان!
یه موضوعی رو انتخاب کنین تا با هم روش کار کنیم!
من البته مدتیه روی اتوماسیون و ابزار دقیق و همچنین سیستمهای هوشمند دارم کار می کنم که خوشبختانه رد پاش تو همه صنایع هستش ! فکر کنم آینده همه صنایع به این جور چیزها بستگی داشته باشه!
مثلا ما می تونیم روی یه ارتقای یه ماشین لباسشویی تمام اتوماتیک و یا حتی یه سیستم مصرف کننده انرژی که می تونه خیلی از موارد مودر نظر ما رو حس کنه و به تغیرات سیستم بخوبی پاسخ بده کار کنیم!
البته نظر نظر جمع هستش!

M.ARIABOY

عضو جدید
خوب شما چرا حرکت اولو نمیکنید؟؟
فکر کنم سطح تحصیلات همه ایمجا از من بیشتر باشه،من ورودی 89 مکانیک تاسیسات هستم
واحدام بین سیالات و تاسیساته، میتونم تو زمینه های تاسیساتی کار کنم
البته اگه رو پروژه ای کار کنیم،امیدی به نوازش مسئولین نیستا،

mehd0551

عضو جدید
منم میتونم تو ضمینه نقشه کشی با کتیا و سالید یا مکانیکال طرح ها را بکشم البته کمک دوستان تو این ضمینه فراموش نشه.

M.ARIABOY

عضو جدید
بچهها من میخوام در مورد بهینه سازی انرژی و پینچ تحقیق کنم و شروع به ترجمه مقالات isi کنم،کسی هست که بخواد کمکی کنه؟؟
سریعتر
با تشکر

Sina Soleimani

عضو جدید
من ب همه ي موضوعاتلوازم خانگي علاقمندم و منتظرم كه حداقل يكي ي حركتي بكنه!!!!
سلام،
من قبلا در مورد طراحی خوراک پز خورشیدی کار کردم... تا یه جاهایی جلو رفتم اگه موافق باشین ادامه ش بدیم یا...
بیشتر نظر من اینه که اون وسیله مورد نظر با روشهای نوین کار کنه و نسبت به وسایل نظیر خودش کاربری راحت تری داشته باشه

ahrashnoo

عضو جدید
با سلام و تبریک سال نو و تسلیت بابت فرارسیدن ایام فاطمیه .
بنده دانشجوی ارشد مکانیک گرایش طراحی کاربردی هستم و علاقه دارم در مورد دستگاه چاپ تحقیق کنم و مقاله بنویسم (بنده چاپخانه دار هستم ) اگر میشود بنده را جهت نوشتن مقاله راهنمایی کنید.

ghazaleh_heidari

کاربر بیش فعال
بچه ها من چند تا مورد پيشنهاد ميدم هركدوم بيشتر راي آورد شروع ميكنيم:
كولر خورشيدي
طراحي كوره ي بخاري
طراحي بينه ترين سيكل يخچال فريزر خانگي

scorched

عضو جدید
سلام به همه ی دوستان.من همیشه عاشق کارهای پروژه ای وتحقیقاتی بوده وهستم وشاید دلیل اصلی گرایشم به سمت مکانیک همین بوده.من ترم 2 کارشناسی ناپیوسته تاسیسات حرارتی وبرودتی هستم وعلاقه مندم درچنین فعالیتهایی شرکت کنم ولی تاالان شرایطش نبوده..زمینه ی کاری ندارم ولی دوست دارم شروع کنم ودرچنین گروه هایی فعالیت کنم.به نظرتون میتونم؟!!باید چکارکنم.تشکر.

amir-sky

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام دوستان،واقعا تاپیک جالب و مفید هست به شرطی که عملی شه،من زیاد مثل بقیه دوستان وارد نیستم ولی تو کارشناسیم روی پمپ سانتیریفیوژ کار کردم و با فلوئنت و گمبیت مدل و تحلیلش کردم،اگه موافق باشید رو این کار کنیم،اگه مایلید حاضرم فایل های طراحی و مدل رو بزارم تا همه روش کار کنیم ،مثلا پمپ رو بهینه کنیم،در چه دبی و فشار ورودی و خروجی بیشترین بازده رو داره وازین جور چیزا...........یاعلی

ghazaleh_heidari

کاربر بیش فعال
سلام دوستان،واقعا تاپیک جالب و مفید هست به شرطی که عملی شه،من زیاد مثل بقیه دوستان وارد نیستم ولی تو کارشناسیم روی پمپ سانتیریفیوژ کار کردم و با فلوئنت و گمبیت مدل و تحلیلش کردم،اگه موافق باشید رو این کار کنیم،اگه مایلید حاضرم فایل های طراحی و مدل رو بزارم تا همه روش کار کنیم ،مثلا پمپ رو بهینه کنیم،در چه دبی و فشار ورودی و خروجی بیشترین بازده رو داره وازین جور چیزا...........یاعلی

خوبه. بذار ببينم چيكارا كردي پسر خوب :)

bonjoo

عضو جدید
بچهها من میخوام در مورد بهینه سازی انرژی و پینچ تحقیق کنم و شروع به ترجمه مقالات isi کنم،کسی هست که بخواد کمکی کنه؟؟
سریعتر
با تشکر

سلام.من تازه واردم هم تو این تاپیک هم تو مقاله نویسی.کارشناسی مکانیک سیالات دارم.و دو سالم توی یه شرکت نفتی در ضمینه piping کار کردم و با نرم افزارهای pdms &spoolgen & auto cad آشنام.خیلی علاقه دارم تو ضمینه های پژوهشی کار کنم به خصوص انرژی های نو .فکر کنم بهتر باشه اول از ترجمه مقاله های isi شروع کنم.من پایه ام.و خوشحال میشم اگر من و راهنمایی کنید که چطور باهاتون همکاری کنم.

bonjoo

عضو جدید
بچه ها من چند تا مورد پيشنهاد ميدم هركدوم بيشتر راي آورد شروع ميكنيم:
كولر خورشيدي
طراحي كوره ي بخاري
طراحي بينه ترين سيكل يخچال فريزر خانگي

سلام
من تا حالا مقاله ای نداشتم .ولی خیلی دوست دارم تو ضمینه کولر خورشیدی باهاتون همکاری کنم.اگر میشه.
ممنون

4rash

عضو جدید
HCCI

HCCI

دوستان آیا کسی در مورد "موتورهای احتراق تراکمی با شارژ همگن" کار کرده؟
HCCI

emi.zx2010

عضو جدید
کاربر ممتاز
ببخشید من میخواستم بدونم که زمان برگزاری کنفرانس های داخلی کیه؟
از کجا میشه پیدا کرد که کی برگزار میشن؟؟؟ !!!

joey

عضو جدید
سلام
خوبید
من همونطور که تو تاپیک توربین های گازی گفتم ترم آخر جامداتم رو یه مقاله ترمودینامیکی کار کردم و ناقص رهاش کردم ولی خو به کارای پژوهشی علاقه دارم و دوس دارم کنار شما یه چیزی یاد بگیرم ....

BaBak.Turk

اخراجی موقت
پیشنهاد خوبی هستش به همین خاطر به چند تا موضوع اساسی اشاره می کنم :

در زمینه جامدات و ساخت و تولید بیشتر مقالات در این زمینه پر ارزش و مد نظر کنفرانس های خارجی هستند:
1: سیستم های هیدرولیکی
2: آهنگری مدرن
3: مکانیزمهای مغناطیسی

در زمینه انرژی:
1: انرژی پاک
2:مهندسی ایمنی و بازرسی در نیروگاه و پتروشیمی
3:کنترل hvac
4: بهینه سازی انرژِی

(( من در زمینه کنترل hvac و بهینه سازی انرژی می تونم همکاری کنم))

m.sabri

عضو جدید
سلام من دانشجوی ترم 3 مکانیکم.. و احتمال زیاد ب گرایش سیالات میرم.خوشحال میشم بتونم ب شما کمک کنم. با اینک تا ب حال هیچگونه تجربه ای نداشتم و تا به حال تحقیق و پژوهشی نداشتم ولی اگر همکاری منو بپذیرید تمام تلاش خودمو میکنم... امیدوارم رو کمک منم حساب کنید.... :victory:

M.ARIABOY

عضو جدید
پیشنهاد خوبی هستش به همین خاطر به چند تا موضوع اساسی اشاره می کنم :

در زمینه جامدات و ساخت و تولید بیشتر مقالات در این زمینه پر ارزش و مد نظر کنفرانس های خارجی هستند:
1: سیستم های هیدرولیکی
2: آهنگری مدرن
3: مکانیزمهای مغناطیسی

در زمینه انرژی:
1: انرژی پاک
2:مهندسی ایمنی و بازرسی در نیروگاه و پتروشیمی
3:کنترل hvac
4: بهینه سازی انرژِی

(( من در زمینه کنترل hvac و بهینه سازی انرژی می تونم همکاری کنم))

تو زمینه بهینه سازی چیکار کردید؟ میتونیم باهم یکمی بحث کنیم؟؟

سارا 90

عضو جدید
من آماده ی همکاری و کار گروهی هستم. اما در مورد گرایش خودم که تبدیل انرژی هست.

iman_nekouyi

عضو جدید
سلام دوستان من دانشجوی ترم 3 مکانیک و به کارهای تحقیقاتی علاقه دارم اما متاسفانه نمیدونم ازکجا باید شروع کرد خیلی خوشحال میشم بتونم از تجربه دوستان استفاده کنم و در حد توانم کمک کنم.

yosoufe

متخصص خودرو
کاربر ممتاز
سلام دوستان من دانشجوی ترم 3 مکانیک و به کارهای تحقیقاتی علاقه دارم اما متاسفانه نمیدونم ازکجا باید شروع کرد خیلی خوشحال میشم بتونم از تجربه دوستان استفاده کنم و در حد توانم کمک کنم.
از هرجا که علاقه داری! :) و استفاده از استادی که در زمینه مورد علاقه کار کنه! و یا سال بالایی و یا دانشجوی ارشد یا دکترا و یا هر کس دیگه ای که در دسترس ت باشه!

تنها راز موفق بودن اینه که شروع کنی و تو کارت کم نیاری! از حرفهای کسی هم مایوس نشی! کلا به هیچ وجه مایوس نشی!

آخرین ویرایش:

eng-mechanic

عضو جدید
مکانیک با چ گرایشی هستی؟
اگه گرایش نداری یه سرچ کن در مورد ساخت و تولید،طراحی جامدات(طراحی کاربردی در مقطع ارشد) و سیالات (تبدیل انرژی در ارشد)...یا لینک زیر رو بخون و درصورتی که به ساخت علاقه پیدا کردی و در مورد ساخت و تولید سوالی بود بنده در خدمتم

Reform

عضو جدید
A New Mechanical Engineering Journal Is Launched

A New Mechanical Engineering Journal Is Launched

A New Mechanical Engineering Journal Is Launched:

Sispress is very excited to announce the launch of the new journal: Trends in Theoretical and Applied Mechanics (TITAAM). This journal will try to provide a dynamic infrastructure in which researchers from both universities and industry can share outcome of their original research studies internationally. In this sense, not only journal of Trends in Theoretical and Applied Mechanics is looking for high-quality research papers to solve and extend current real-world problems, but also is encouraging authors to submit their position papers as well.

The topics of this journal include but are not limited to:

• [*=left]Acoustics & Wave Propagation
    [*=left]Aerospace Technology
    [*=left]Biomechanical Engineering
    [*=left]Biotechnology
    [*=left]Complexity
    [*=left]Computational Mechanics
    [*=left]Control
    [*=left]Dynamics
    [*=left]Emerging Technologies
    [*=left]Energy
    [*=left]Fluid Mechanics
    [*=left]Heat Transfer
    [*=left]Manufacturing
    [*=left]Materials
    [*=left]Micro & Nano Technology
    [*=left]Risk Analysis
    [*=left]Simulation Systems
    [*=left]Safety Engineering
    [*=left]Solid Mechanics
    [*=left]System Design
    [*=left]Thermal Engineering
    [*=left]Vibration
    [*=left]Virtual Podium

Paper Submission:
We encourage all prospective authors to contact the editors, at the address below, as early as possible, to indicate your intention to submit a paper to this journal. Authors are invited to submit high-quality, original work that has not been published by other journals before. All papers are reviewed through peers. SISPRESS is pleased to offer rapid publication process for running research projects in order to save and guarantee researchers’ innovative results.
Manuscripts should be submitted through the Sanford Inter Science Press (SISPRESS) manuscript tracking system. Please register in the system http://sispress.org/journals/jomi/user/register, then log in and choose New Submission.

Indexing:
All papers published by Trends in Theoretical and Applied Mechanics (TITAAM) are indexed by major indexing databases –including but not limited to US Library of Congress, DOAJ and Google Scholar among others. SISPRESS Trends in Theoretical and Applied Mechanics (TITAAM) journal is also under submission to be index in ProQuest, EBSCO, SJR and Scopus.

Important Dates:
SISPRESS will be taking the advantages of its nationwide and international network of high prestige peers to serve reviewing functionality within 20 days.
-Submission Deadline:Open
-First Authors Notification:20 Days After Paper Submission

Upcoming Special Issues:
Beside the regular submission track, TITAAM also hosts special issues on specific hot topics.

Full list of Upcoming Special Issues:
http://sispress.org/journals/TITAAM/pages/view/cfp

Article Publishing Charges and Copyright:
Copyright on any article in the Sanford Inter Science Press journals is retained by the author(s) under the Creative Commons license, which permits unrestricted use, distribution, and reproduction provided the original work is properly cited. All Sanford Inter Science Press journals follow the Gold OA model in publishing the accepted paper. It allows all interested readers to view, download, print and redistribute any article without permission, enabling far greater distribution of an author's work than the traditional subscription-based publishing model. In open access publication model, Article Processing Charge replaces the subscription charges and allow publishers to make the full-text of every published article freely available to all interested readers, as well as its online maintenance and promoting its visibility and impact. The APC of $300 is only charged after the manuscript is accepted for publication.
SISPRESS does appreciate financial aspects in underdeveloped and developing countries. Authors from these countries can apply for reducing or waiving Article Publishing Charge!

About SISPRESS:
Sanford Inter Science Press (SISPRESS) is a recognized publishing organization in the United States that has recently targeted publishing high-quality scientific papers from both university and industry.

Useful Links:
-Journal Home Page:http://sispress.org/journals/TITAAM/
-Submission Page: http://sispress.org/journals/TITAAM/login
-SISPRESS:http://sispress.org/
[/HTML][/HTML][/HTML][/HTML][/HTML][/HTML]

afshinae

عضو جدید
با عرض سلام و احترام خدمت دوستان
خیلی خوب میشه اگه یه گروه کاری خوب داشته باشیم...تو کارای گروهی هم کارا آسونتر میشه هم انگیزت واسه کار بیشتره چون همه چیز تقسیم شدست
من گرایش طراحی کاربردیم تو زمینه های دینامیک ارتعاشات و کنترل دوست دارم کار کنم
البته به بحث های موتور جتم علاقه مندم