تحلیل شخصیت shakiba.h

وضعیت
موضوع بسته شده است.

shakiba.h

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام خدمت همه دوستان و تشکر بابت زحمتی ک مدیر بانو میکشه:gol:
و اما در مورد شکیبا : ی دختر اروم و منطقیه
اینطور ک من متوجه شدم بیشتر سرش تو کارِ خودشِ
و احساس میکنم کلا ادمِ امیدواریِ ... ی جورایی انرجی مثبتِ
فعلا همینا ب ذهنم رسید:)
شاد و موفق باشی عزیزم:redface:
سلام آوا جونم
راستش آروم نیستم سعی میکنم آروم باشم وگرنه من که کلا در حال جنب و جوش و فک زدنم ...:D
ممنونم عزیزم که اومدی...
موفق و پایدار باشیو ایشالا دوست خوبی برات باشم ....:gol:

shakiba.h

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
والا زیادباهاشون برخوردنداشتم ولی خب دورادورمیشناسمشون یکی ازکاربرای باشخصیت باشگاه مهندسان هستند;)
ممنون ازدعوتتون:gol:
سلام آقای عابدی
لطف کردین اومدین .....ممنونم سلامت باشید :smile:

shakiba.h

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام
مرسی بابت دعوت
خب ایشون رو من نمیشناسم. سر یه بحثی باهم کانکت شدیم و من متوجه شدم ایشون طرفدار بحثای مودبانه و بی طرفانه هستند و خوب من از این ویژگی خ خوشم میومده همیشه.
توی کمی از نظراتشون رو که دیدم متوجه منطقی بودنشون هم شدم.
در کل راستش من از این تاپیکا خوشم نمیاد ولی فک کنم از روی کنجکاوری یا همون فضولی:Dبعضی وقتا سر زدم و خوندم و خوب برامم جالب بوده. ولی نمیدونم چرا برای خودم همیشه چه مجازی چ حقیقی سخت بوده که بگم یکی چطوریه. دیگه به دعوت محبوبه جان اومدم که به قول بزرگترا نفسشو نشکنم.
:gol:

سلام زهرا جان...
خب خوبه تو تاپیک تحلیل من متوجه خصوصیات تو هم شدیم :D

بین خودمون بمونه ولی منم خیلی فضولو کنجکاوم :D

مرسی که برخلاف میلت اومدی و خواستی خوشحالم کنی :gol:

shakiba.h

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
علیک السلام نرگس بانو ...:D
حتما باید یکی از بچه ها ازدواج کنه تا بیای باشگاه ببینیمت؟...راستی برای تاپیک ازدواج زدن ازشون سند ازدواج میگیری؟...:D

ماه جلوم کم میاره :D

shakiba.h

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
کیجا ته نوبیت بیه....!! ;)

خونگرم..مهربون.. با پشتکار... بی ریا
یه کم ترسوووو :D مِن آخر تِره وَرمِه اوو تَنیییی...

اَی چیی بووم..!!؟؟؟

آدم کم حرفی به نظر نمیای... یه کم باید شادتر باشی...
چیزه دیگه به ذهنم رسید دوباره میام :D
برای شناخت بیشتر دیدارِ حضوری لازمه :D
اره خواخر جان مه نوبت بئیه
عاقا من بخاطر مثلث برمودای لعنتی که کتاباشو چون خیلی کوچیک بودم خوندم از دریا میترسم ....دست خودمم نیست ...عمرا منو ببری تو آب:D

آره ایشالا یروز بابل همو ببینیم بیا دانشگاه ...:D

shakiba.h

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام
شکیبا خانم دختر آرووم ومهربونی هستند
از نوشته هاشون میشه فهمید که با مطالعه و تحقیق در بحث ها شرکت میکنند و نوشته هاشون معمولا روان وقابل فهم هست.

براشون آرزوی موفقیت دارم :gol:
سلام آگاهدخت جان
آروم نیستما :redface:

خیلی ممنونم از نظرات مثبتتون ...مممنونم با وجود مشغلتون تو باشگاه بازم وقت گذاشتین اومدین ...مرسی :gol:

shakiba.h

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
موافقم با حرفتون...تا جاییکه من ایشونو شناختم آدم منطقی و حق پذیر و معتقدی هستن...امیدوارم در زندگیشون موفق باشن

سلام اقا امید
مرسی ممنونم که اومدین ...منم براتون ارزوی سلامتی و سربلندی میکنم :smile:

shakiba.h

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دورادور باهاشون اشنایی دارم و این اشنایی اغلب بابت مطالعه ارسال هایی که در بخش عمومی خصوصا تالار مشاوره داشتند بوده
بانوی موقر و با شخصیت و بسیار خوش قلبی هستند
یک نکته مهم درباره ایشون این هست که دغدغه مسائل فرهنگی و اجتماعی جامعه رو دارند و در مباحث مرتبط با اگاهی و مطالعات مناسبی که دارند شرکت می کنند
وبه خاطر داشتن چنین روحیه ای تحسینشون میکنم:gol:

خیلی ممنونم و غافلگیر شدم از اینکه با خوندن پست هام تونستین خصوصیاتمو بگین ...ممنونم
تحسینتون باعث انگیزه بهتر شدنه ...
براتون آرزوی موفقیت میکنم ....خیلی ممنونم اومدین :gol:

shakiba.h

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام به همه دوستان.. مدیربانو خانوممم... و عشق خودم شکیبا جووووووووونی. :heart::heart::heart:

خب عرضم به حضور شمااااااا که

اولین دوست صمیمیم توی این باشگاه... خیلی خون گرمه.. در حدی باهاش صمیمی شدم که سر همون چند هفته اول شماره هم دیگه رو گرفتیم.
خیلی صاف و ساده ست..
بی الایشه... ادا اطفاری نیست..
بد کسیو نمیخواد... مهربونهههههه..کدبانوو... مرد روزهای سخت
لوس نیست.. به معنای واقعی یه خانومه
حساس و زود رنجه
شیطونه.. بازیگوشه.. وقتی شاد باشه همه جا رو به هم میریزه.
کاراگاه خوبی میتونه باشه..

خیلی از حرفاشو بی ریا و راحت میزنه.. این اخلاقش واقعا منو درگیر کرده.. خیلی خوب ابراز احساسات میکنه..
دست پختش عالیه.. من نخوردم ولی مطمئنم... با سلیقه ست... خیلی تمیزه و مرتب.... خیلی شکموووووووء
متین و محجوبه..واقع بینه.. خوش برخورده.. بلند پروازو رویایی نیست..منطقیه
همسر و مادر خوبی میتونه باشه.. خونواده دوسته.
صداش پر انرژیه.. دوسش دارم..
یکم اعتماد به نفسش پایینه... خودش میدونه در چه مورد.. در حدی که بعضی وقتا منو واقعا عصبانی میکنه تا جایی که دم دستم باشه میزنمش..
هوووووم..کم صبره..
زود پژمرده میشه..
یه وقتایی زود تصمیم میگیره...
عاشق رقصه
انتقاد پذیره.. فقط باید انتقادتون واضح و شفاف باشه.. در لفافه انتقاد کنین اعصابش بهم میریزه.
برای خودش یه سری حریم داره.. اگه واردش بشین.. با خاک یکسانتون میکنه.. و دیگه براش تموم شده این
به حساش نسبت به ادما خیلی اهمیت میده.. این همیشه خوب نیست
درسخونه در حد عالییییییی... املاش عالیییییییه... از همه غلط املایی میگیره.. حتی من..

اگه توی لیست دوستاش باشین واقعا باهاتون دوسته.. الکی کسیو توی لیستش نگه نمیداره.
وقتی غمگین میشه دیگه هیچکاری از دسته بقیه ساخته نیست.. خیلی غمش سنگینه.
همیشه وسط بحث جدی یهو شوخی میکنه.. این کارش منو واقعا نابود میکنه.. خیلی عصبانی میشم.

توی دنیای مجازی و دنیای واقعی خیلی با هم فرق نداره فقط در چند مورد
یکی اینکه بیرون تحملش در برابر برخورد ادما بیشتر.. اینجا نه.
دوم اینکه اینجا برخوردش با بچه ها راحتتره .. بیرون نه... اونم بخاطر اینکه اینجا قابل کنترل تره.
و در اخرم اینکه خیلی بامرامه.. هر کاری از دستش بربیاد برای بقیه انجام میده.. بیشتر از سنشم میفهمه
شخصیتش بالغه.. یکمی هم کودک

خب دیگه من فعلا همینا یادم بود... اگه بازم چیزی یادم اومد حتما میگم.

:heart: عشقه منه آجی شکیبام. :heart:

سلام عزیز دلم ...تاج سرم ...همه کسم ...:biggrin:

مرسی صافیو تختگی از خودتونه ...خاکیم خودتی من تمیز تمیزم ....مگه خون کسی سردم میشه ....حرفا میزنیا ...:D

ادا اطفاری نیست یعنی همون خاکیم وگرنه من استادی نبود که تو دانشگاه اداشو پشتش در نیاورده باشم :D
عاقا چرا مرد روزای سخت زن روزای سختم ...:D
کارآگاهو خوب اومدی ولی معمولا منو محبوبه با هم کارآگاه بازی در می آریم و بالاخره هم کشف میکنیم و به خواستمون می رسیم دیر و زود داره ولی سوخت و سوز نداره مگه نه محبوبه؟:D
شکموووووو خودتی ....بگم حتی تو عکساتم در حال خوردنی فرصت نمیدی ؟؟:D
سعی میکنم منطقی باشم ولی ته تهش درباره بعضی چیزا نمیخوام واقعیتو قبول کنم و درحال رویا بافتن و بلند پروازیم :(
منم عاشق صدای شمام ...:redface:
نه که تا حالا اصلا دست روم بلند نکردی....طلاقمو ازت میگیرم :razz:
بقیش کاملا درسته و خیلی خوب داره اخلاقمو میگه نامرددددددد...
بچه ها اگه میخواین اعصاب محبوبه رو خورد کنین وقتی داره نصیحت میکنه یا حرف جدی مزنه یا حتی دارین باهاش دردودل میکنین یهو شوخی کنین یعنی از مشهد پا میشه میاد چشاتونو درمیاره برمیگرده تا این حد عصبانی میشه:w07:
عزیز دلمیییییییییییییییییییییی خیلی دوست دارم آبجی جونی ایشالا منم میام تو تحلیلت قشنگ تموم اخلاقای گندتو میگم :biggrin:

mahboobeh

عضو جدید
سلام عزیز دلم ...تاج سرم ...همه کسم ...:biggrin:

مرسی صافیو تختگی از خودتونه ...خاکیم خودتی من تمیز تمیزم ....مگه خون کسی سردم میشه ....حرفا میزنیا ...:D

ادا اطفاری نیست یعنی همون خاکیم وگرنه من استادی نبود که تو دانشگاه اداشو پشتش در نیاورده باشم :D
عاقا چرا مرد روزای سخت زن روزای سختم ...:D
کارآگاهو خوب اومدی ولی معمولا منو محبوبه با هم کارآگاه بازی در می آریم و بالاخره هم کشف میکنیم و به خواستمون می رسیم دیر و زود داره ولی سوخت و سوز نداره مگه نه محبوبه؟:D
شکموووووو خودتی ....بگم حتی تو عکساتم در حال خوردنی فرصت نمیدی ؟؟:D
سعی میکنم منطقی باشم ولی ته تهش درباره بعضی چیزا نمیخوام واقعیتو قبول کنم و درحال رویا بافتن و بلند پروازیم :(
منم عاشق صدای شمام ...:redface:
نه که تا حالا اصلا دست روم بلند نکردی....طلاقمو ازت میگیرم :razz:
بقیش کاملا درسته و خیلی خوب داره اخلاقمو میگه نامرددددددد...
بچه ها اگه میخواین اعصاب محبوبه رو خورد کنین وقتی داره نصیحت میکنه یا حرف جدی مزنه یا حتی دارین باهاش دردودل میکنین یهو شوخی کنین یعنی از مشهد پا میشه میاد چشاتونو درمیاره برمیگرده تا این حد عصبانی میشه:w07:
عزیز دلمیییییییییییییییییییییی خیلی دوست دارم آبجی جونی ایشالا منم میام تو تحلیلت قشنگ تموم اخلاقای گندتو میگم :biggrin:

سلام خوشگل خانووووووووم..

من تمام حرفاشو تکذیب میکنممممممم... همه شونو... من هر چی گفتم راس گفتم.

کاراگاهم خودشه .. من نیستم.. منو چه به این حرفااااااااااا.. والوووووووووووو.. :w07:

من شکمو نیستتتتتتتتتتمممم.. از خودش بپرسین که همش پای یخچاله... :w07:

اگه طلاقت دادمممم.. میخوام تازه بچه هارو بسپرم بهت بهم امریکاااااااااااااااا.... :w07:

دروغ میگه... دروغ میگه.. دروغ میگههههههههههه.... حرفاشو باور نکنید.. ( آی شکیبا کاری نکن که الان پاشم بیام اونجا...
) نقطه ضعفای منو میگی ارع؟؟

بیا عزیزم.. من از خدامه... دختر به این خوبی.. اخلاق گند چیه.. والاااااااااااااا.. ایییییییییشششش..

old eng

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
سلام زهرا جان...
خب خوبه تو تاپیک تحلیل من متوجه خصوصیات تو هم شدیم :D

بین خودمون بمونه ولی منم خیلی فضولو کنجکاوم :D

مرسی که برخلاف میلت اومدی و خواستی خوشحالم کنی :gol:
خاهش. واقعا خوشحال میشن کسایی نظر میدن؟. خو من گفتم اگ با شناخت کم در مورد کسی چیزی بگم شاید ناراحتم بشه تازه. کلا اگ شناختم داشته باشم خ کم پیش میاد بیان بکنم. آره راست مییگی در مورد خودمم یه چیزایی گفتم:دی ولی جدا افق های تازه ای داره به روم گشوده میشه ها. انصافا من فک میکنمم بده:دی
ولی این چیزا ک گفتم برداشت هایی بود ک داشتم حالا شایدم درست نباشه در دنیای واقعی

shakiba.h

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام خوشگل خانووووووووم..

من تمام حرفاشو تکذیب میکنممممممم... همه شونو... من هر چی گفتم راس گفتم.

کاراگاهم خودشه .. من نیستم.. منو چه به این حرفااااااااااا.. والوووووووووووو.. :w07:

من شکمو نیستتتتتتتتتتمممم.. از خودش بپرسین که همش پای یخچاله... :w07:

اگه طلاقت دادمممم.. میخوام تازه بچه هارو بسپرم بهت بهم امریکاااااااااااااااا.... :w07:

دروغ میگه... دروغ میگه.. دروغ میگههههههههههه.... حرفاشو باور نکنید.. ( آی شکیبا کاری نکن که الان پاشم بیام اونجا...
) نقطه ضعفای منو میگی ارع؟؟

بیا عزیزم.. من از خدامه... دختر به این خوبی.. اخلاق گند چیه.. والاااااااااااااا.. ایییییییییشششش..

سلام جیگرر
تو جرئت نداری تکذیب کنی ...من همیشه پای یخچالم قبول ولی شما هم همیشه وسط حرف زدن میری زنگ تفریح بعد عدس پلو میل میکنی:biggrin:
آمریکااااا؟بچه هامون فقط به خودت عادت دارن :(
ارهههههه تا همه بیان وسط حرف زدن شوخی کنن حرص بخوری:D
اسپم بسهههههه:mad:;)

shakiba.h

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خاهش. واقعا خوشحال میشن کسایی نظر میدن؟. خو من گفتم اگ با شناخت کم در مورد کسی چیزی بگم شاید ناراحتم بشه تازه. کلا اگ شناختم داشته باشم خ کم پیش میاد بیان بکنم. آره راست مییگی در مورد خودمم یه چیزایی گفتم:دی ولی جدا افق های تازه ای داره به روم گشوده میشه ها. انصافا من فک میکنمم بده:دی
ولی این چیزا ک گفتم برداشت هایی بود ک داشتم حالا شایدم درست نباشه در دنیای واقعی

اره عزیزم من خوشحال میشم بدونم نقاط ضعف و قوتم چیه
خب حرفت درسته درباره کسی که نمیشناسی نباید نظر بدی منم دوستانی که درست نمیشناختمشون تحلیلشون نرفتم
خصوصیاتتو بیشتر رو کن ....:D...باز شدن افق های جدیدو به روت تبریک میگم:D

Tik TAAk

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
میبینم که عروس های عقاب سفید دارن واسه هم لاو میترکونن :biggrin:

babakmail

عضو جدید
کاربر ممتاز
من که تازه شناختمشون یعتی تو تولدشون بسیار با شخصیت و سنگین و البته توامان بسیار خاکی هستند ...موفق باشند :smile:

mahboobeh

عضو جدید
سلام جیگرر
تو جرئت نداری تکذیب کنی ...من همیشه پای یخچالم قبول ولی شما هم همیشه وسط حرف زدن میری زنگ تفریح بعد عدس پلو میل میکنی:biggrin:
آمریکااااا؟بچه هامون فقط به خودت عادت دارن :(
ارهههههه تا همه بیان وسط حرف زدن شوخی کنن حرص بخوری:D
اسپم بسهههههه:mad:;)

دههههههههه.. دوس دارم اسپم کنم... :mad:

دروغ میگهههههههههه.. من اصلا غذا نمیخورم.. :w12:

وضعیت
موضوع بسته شده است.