تجربه اسکیس سال 91

وضعیت
موضوع بسته شده است.

ati88

عضو جدید
دیگه هیچکی خاطره اسکیس نداشت؟؟؟؟:w12:
من تا به حال اسکیس سراسری امتحان ندادم اما دو سال پیش آزاد رو امتحان دادم
امتحان تو سالن ورزشی دانشگاهمون بود،همیشه برای امتحان ها توی سالن ورزشی موکت پهن می کنن بعد صندلی ها رو روش می چینن تا کفپوش آسیب نبینه
ما وارد شدیم با کیسه های پلاستیک پر از ماژیک و وسایل،مستقیم رفتیم روی زمین نشستیم به جای صندلی
بعضی از مراقب ها که معلوم بود بار اولشونه که مراقب آزمون اسکیس هستند با چشمای گرد شده و دهن باز نگاهمون می کردن :biggrin:
احتمالا پیش خودشون می گفتن اینا دیوانه هستن :w07:
تمام مدت جلسه هم رسما روی زمین دراز کشیده بودیم و طرح می زدیم.شما حتما حتما حتما با خودتون میز ببرید چون کار کردن روی زمین خیلی آدمو خسته می کنه
خوراکی هم با خودتون ببرید
من سعی کردم خیلی تمیز کار کنم اما فرصت نکردم تمام مدارک رو تکمیل کنم و در واقع اصلا برش نکشیدم!!!!!
کلی هم ماژیک با خودم برده بودم اما چون وقت کم آورده بودم 5 دقیقه ی آخر فقط با یک مداد B4کل کارم رو راندو کردم.
یه کم کشیدن پلان با مقیاس وقتمو گرفت،به نظرم بهتر بود قبل از شروع امتحان برگه مو با مداد H خیلی کم رنگ شطرنجی می کردم.شاید اگر این کار رو می کردم فرصت می کردم سکشن بزنم.
این بود انشای من:w01:

behzadkhanha

عضو جدید
کاربر ممتاز
من تجربه بسیار دردناکی از اسکیس پارسال دارم در واقع تجربه بسیار دردناکی از "عدم اسکیس" پارسال دارم...... هی .....
با اینکه مجاز شده بودم و انتخاب رشته هم کرده بودم و یه خرده هم اسکیس کار کرده بودم و برگه مرخصی روزانه هم داشتم؛ صبح روز آزمون فرمانده قرارگاهی که توش خدمت میکردم برگه رو ضبط کرد و نذاشت از پادگان بیرون برم .... هــی....
تا اذون مغرب داشتم تو یه اتاق 2*2 نمور بی پنجره اشک میریختم .... نمیدونم به خاطر اشکای من بود که خیلی نمور بود یا به خاطر عدم اجرای صحیح لایه عایق رطوبتی روی کرسی چینی یا شایدهم عدم فاصله گرفتن بنا از زمین تو اقلیم مرطوب....
هر چند فاصله هم میگرفت و عایق کاریش هم درست می بود سیل اشک من یه خرد اقلیم نیمه معتدلِ مرطوبِ محزون ایجاد کرده بود....

miss kimia

عضو جدید
من تجربه بسیار دردناکی از اسکیس پارسال دارم در واقع تجربه بسیار دردناکی از "عدم اسکیس" پارسال دارم...... هی .....
با اینکه مجاز شده بودم و انتخاب رشته هم کرده بودم و یه خرده هم اسکیس کار کرده بودم و برگه مرخصی روزانه هم داشتم؛ صبح روز آزمون فرمانده قرارگاهی که توش خدمت میکردم برگه رو ضبط کرد و نذاشت از پادگان بیرون برم .... هــی....
تا اذون مغرب داشتم تو یه اتاق 2*2 نمور بی پنجره اشک میریختم .... نمیدونم به خاطر اشکای من بود که خیلی نمور بود یا به خاطر عدم اجرای صحیح لایه عایق رطوبتی روی کرسی چینی یا شایدهم عدم فاصله گرفتن بنا از زمین تو اقلیم مرطوب....
هر چند فاصله هم میگرفت و عایق کاریش هم درست می بود سیل اشک من یه خرد اقلیم نیمه معتدلِ مرطوبِ محزون ایجاد کرده بود....

مرد که گریه نمی کنه!

misa001

عضو جدید
:eek: چ خاطره بدی!!!خدا ازش نگذره!!

behzadkhanha

عضو جدید
کاربر ممتاز

milad-karimi

عضو جدید
من که امسال سال اولمه هیچ تجربه ای هم ندارم... نه آزاد نه سراسری.... خواهشا بقیه هم بیان تعریف کنن ما یکم بریم تو جو این اسکیسو اینا.... اگه فضولی نباشه... درصدارم با رتبه نهایی بنویسید....

miss kimia

عضو جدید
چرا؟؟ چشم نداره؟ غدد اشکی نداره؟ مجرای اشکی نداره؟ کاتالیکول بالا و پایین نداره؟ دل نداره؟ درد نداره؟ یا کلا آدم نیس؟؟
http://dr-naderi.com/main/main.aspx?id=%20%20%20%20%20%20%20%2048
:D
اختیار دارین ... شما همه شونو داری خوبشو هم داری
راستی اتاق 2*2 تناسبات طلایی نداره ها:biggrin: تازه نورگیر هم نداشته. نکنه خط زمین مقطعش هم خیلی صاف و صوف بوده و قشنگ بالا و پایین نمی رفته:biggrin:

behzadkhanha

عضو جدید
کاربر ممتاز
اختیار دارین ... شما همه شونو داری خوبشو هم داری
راستی اتاق 2*2 تناسبات طلایی نداره ها:biggrin: تازه نورگیر هم نداشته. نکنه خط زمین مقطعش هم خیلی صاف و صوف بوده و قشنگ بالا و پایین نمی رفته:biggrin:

دقیقا مثل اسکیس های پارسال شما بود که تو همشون 6 سطح ساده ناگزیر به هم میخوردن .... گویا صدیق از دستش سر به بیابون گذاشته بود!! امسال موضوع اسکیس پادگان باشه نون من و شما و رامین تو روغنه:biggrin:

ati88

عضو جدید

وااااااااااااااااااااااااااااااااااااای،عوضش امسال جبران می کنی :)

mahan98

عضو جدید
خدا واست خواسته امسال با یه رتبه خوب یه دانشگاه توپ قبول شی!چی از این بهتر؟

baharestan.f

کاربر بیش فعال
تصدقت برم بهزادخان. فکر کنم عکس آواتارت هم برا همون روزه.:cry:
خدا برات جبران کنه بهزاد جان.:w14:
آقایی.....

arefeh

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
منم کلا سال اوله...چه آزاد چه سراسری...رتبه تئوریم خیلی بد شده اما ناا:biggrin:مید نشدم هنوز...اعتقاد به زحمت کشیدن و خدا این تلاش رو دیدن و معجزه کردن دارم....خدارو چ دیدی زد و روزانه یه کور تپه ای قبول شدم

Saretus

کاربر فعال
منم پارسال بار اولی بود که ارشد دادم وقتی رفته بودم جلسه اسکیس اول که سوالو دیدم به جای اینکه قفل کنم کلی ایده به ذهنم رسید همه رو ریختم رو چرکنویس و یه طرح کانسپتی زدم...
تا ساعت ده و نیم با خودم درگیر بودم که گردنم درد گرفت سرمو آوردم بالا کار بقیه رو دید زم.... باورتون نمیشه دلم میخواست برم برای بعضی ها لنگ بندازم انقدر که عالی بود کاراشون... یکی کنار من بود فقط و فقط و فقط با مداد و خطکش کار می کرد به نظر من کارش عاااالی بود... اونجا بود که فهمیدم چقدر تو اسکیس ضعف دارم...
:(

sheelan

عضو جدید
پارسال که رفتم سر جلسه خیلی استرس داشتم،تا ساعت 9 فقط فک کردم،ایده ام باغ ایرانی بود!!!!!بعد اون همه فک کردن!!!!!!اخرش مدارکمو کامل کردم ولی چه مدارکی....نتایج که اومد 32.33% شدم،رتبه ام 375 بوذو هیچ جا قبول نشدم...دوروبریام همه عالی کار میکردن...

donfidelio

عضو جدید
کاربر ممتاز
پارسال که رفتم سر جلسه خیلی استرس داشتم،تا ساعت 9 فقط فک کردم،ایده ام باغ ایرانی بود!!!!!بعد اون همه فک کردن!!!!!!اخرش مدارکمو کامل کردم ولی چه مدارکی....نتایج که اومد 32.33% شدم،رتبه ام 375 بوذو هیچ جا قبول نشدم...دوروبریام همه عالی کار میکردن...

حتما تو انتخاب رشته دانشگاههای بالا رو زدین، چون قطعا با این درصد و رتبه شبانه و غیر انتفاعی قبول میشدین.

sheelan

عضو جدید
حتما تو انتخاب رشته دانشگاههای بالا رو زدین، چون قطعا با این درصد و رتبه شبانه و غیر انتفاعی قبول میشدین.

شبانه و روزانه همه دانشگاه هاروزدم ولی غیرانتفاعی نزدم...دوستم با سکیس 32% ورتبه 96 روزانه زنجان قبول شد....

Elham_Kh

عضو جدید
شبانه و روزانه همه دانشگاه هاروزدم ولی غیرانتفاعی نزدم...دوستم با سکیس 32% ورتبه 96 روزانه زنجان قبول شد....

شماکلاس هم رفته بودین؟ خودتون از اسکیستون راضی بودین؟ آخه با مدارک کامل 32%؟

آخرین ویرایش:

sheelan

عضو جدید
شماکلاس هم رفته بودین؟ خودتون از اسکیستون راضی بودین؟ آخه با مدارک کامل 32%؟

کلاس خاصی نرفتم،مدارکم کامل بود ولی کارم خوب نبود،پرسپکتیوم افتضاح بود،مقطعم هم خوب نبود،در کل کارم گرافیک کارم خوب نبود،

arch_rendering

عضو جدید
خدا میدونه چی کشیدی شما...ولی نگران نباش انسان به امیدهاش زنده هست..این سال نشد سال بعدی
ماهم رتبمون خوب نشده ولی دست از تلاش برا تمرین اسکیس برنمیدارم..اولین محک جدیم هست تازه دوستان;)

پیوست ها

• 034.jpg
    034.jpg
    55.3 کیلوبایت · بازدیدها: 0

arch_rendering

عضو جدید
بعضی موقع داورا گرافیک و ترکیب بندی خوب از امتحان اسکیس میخوان..یا آوردن کارهای معماران (لویی کان،ریچارد میر،تادو آندو) وبخصوص استفاده از کارهای معماران های تک براشون مهمه..ایشون احتمالا کاراشون ناقص تحویل دادن یا نظر داورا رو نتونستن جذب کنن:eek:

arch_rendering

عضو جدید
اسکیس وتجربیات سالهای گذشته

اسکیس وتجربیات سالهای گذشته

من یه نفرو میشناسم با رتبه 2700 سال پیش با نمره 34./. اسکیس الان شبانه یزد میخونه..بخاطر همین اسکیس تعیین کنندست واقعا>
کسی هست بین بچه های معماری از تجربیات جلسه اسکیس سراسری خودش واسمون بگه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
آخه سال اولمه بطور جدی شرکت میکنم.مجاز شدم با 3000
فقط ناامید نکنید خواهشا دوستان

milad-karimi

عضو جدید
من با این حرفتون کاملا مخالفم... میتونید امتحان کنید... شیتا کوچیک شده و بعضی سالها پرسپکتیوم نخواستن... این کارا خیلی اهمیت نداره اونا ایده میخوان با ارایه قوی....
بعضی موقع داورا گرافیک و ترکیب بندی خوب از امتحان اسکیس میخوان..یا آوردن کارهای معماران (لویی کان،ریچارد میر،تادو آندو) وبخصوص استفاده از کارهای معماران های تک براشون مهمه..ایشون احتمالا کاراشون ناقص تحویل دادن یا نظر داورا رو نتونستن جذب کنن:eek:

milad-karimi

عضو جدید
اون جوری که بچه ها میگن ایشالا با یه امتیاز خوب احتمال قبولی هست فقط کافیه میانگین درصداتونو با میانگین درصدای زیر 1000 مقایسه کنید میبینید با 20 درصد اسکیس بیشتر از یکی که زیر 1000 باهم هم امتیاز میشین... ولی این 20 درصد زیادتر زدن خیلی مهمه ها..... همچین آسونم نیس
من یه نفرو میشناسم با رتبه 2700 سال پیش با نمره 34./. اسکیس الان شبانه یزد میخونه..بخاطر همین اسکیس تعیین کنندست واقعا>
کسی هست بین بچه های معماری از تجربیات جلسه اسکیس سراسری خودش واسمون بگه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

imah

عضو جدید
کاربر ممتاز
واقعااااا؟؟؟
یعنی میشه به روزانه جاهای سطح پایین تر هم امید داش؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا