تا حالا با جنس مخالف دوست بودی تو عمرت؟

تا حالا با جنس مخالف دوست بودی تو عمرت؟

• تاحالا با به هیچ عنوان با جنس مخالف دوست نبودم

رای: 65 43.9%
  • دوست بودم اما هیچ گونه رابطه جسمی برقرار نکردم

رای: 49 33.1%
  • رابطه جسمی داشتم اما رابطه جنسی نه(رابطه کامل نداشتم)

رای: 18 12.2%
  • دوست بودم و رابطه نسبتا کامل جنسی برقرار کردم

رای: 16 10.8%

• مجموع رای دهندگان
    148
وضعیت
موضوع بسته شده است.

jonny depp

عضو جدید
کاربر ممتاز
من تا حالا با هیچ پسری دوست نبودم چون از کسی تا حالا خوشم نیومده:(.از اونی هم که خوشم میاد بهم در خواست دوستی نمیده:crying: .نمی دونم چی کار کنم:crying2:

seeemesooo

عضو جدید
زمان ما 1342 دبستانهاي ملي مختلط بود تا سال 48 دوست دختراي خوبي داشتم
اما بعد همش شد وظيفه نه دوستي

comudf

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
عجب سوالایی دوست ..... خوب ..... اول استغفرالله ..... بعد ........:eek:

Pari-2719

عضو جدید
کاربر ممتاز
من با یک نفر دوست بودم و خیلی هم دوستش داشتم اما بخاطر موضوعی دوستی ما هم تمام شد

الان با کسی دوست نیستم و دنبال دوست شدن هم نیستم

همین
صادق بودم :biggrin:

a123457

عضو جدید
خوشحالی

خوشحالی

با سلام به همگی
برای اولین بارم هست که متنی می نویسم.امیدوارم که حضورم برای شما مفید باشد.;):gol:

pesare_bawafa

عضو جدید
جالبه
نمیدونم چرا اینطوره ولی اطرافیان من اگه تو این نظر سنجی شرکت کنن درصد قسمت چهارم به شدت میره بالا
نمیدونستم بچه های باشگاه اینقدر مثبت هستن

ashkyekom

عضو جدید
به نظر میاد که این مطلب رو که تقریبا شخصی تره کمی با احتیاط مطرح کنیم نظر بقیه چطوره؟

kittleboy_87

عضو جدید
:warn::warn:*****مهم*****:warn::warn:
اول دین و مذهبتون رو مشخص کنید
* همونطوریکه قبل از هر کار معمولی برای انجام دادنش محاسبات لازم رو انجام می دید،این محاسبات از کجا میان؟ از یک سری تعاریف که برای همه به یک شکل تعریف شده اند مثلا در ریاضی برای همه 2+2=4 است
پس اول باید این تعاریف رو برای خودتون مشخص کنید و این تعاریف از کجا میان؟ خب معلومه از اعتقادات و اعتقادات ما همون دین و مذهب ماست

حالا میریم سراغ دین و مذهب و تحقیق و بررسی می کنیم که این روابط چگونه تعریف شده اند که نتوانیم تعاریف را (مثل قانون که هیچوقت بدون اشکال نبوده،در هرجائی که دوست داشته باشیم خم کنیم)

فکر می کنم در اسلام تعریف درست این باشه:
روابط اگر دلیلی منطقی و عقلانی داشته باشد،مثلا، همکار،همکلاسی و ... در صورتیکه حریمها ( اینجا همونجائی هست که باید به اعتقاداتمون که میشه همون کیش و آئین و مذهبمون مراجعه کنیم)
حفظ بشن، ایرادی ندارد.

و البته:
دوستیهایی که در فرهنگ غرب میبینیم(که در 99 درصدشون حریمی ندارن) به نظر من اشتباهه،ولی خب اونا واسشون اهمیت نداره که رابطه ... همسرشون قبل از ازدواج داشته باشه یا نه(بازم میگم همه جا استثنا داریم) و دلیلی نداره که فرهنگشون درست باشه
این موضوع خیلی جدی و حساسه،فکر میکنم همین که من نوعی که اسمم رو گذاشتم مسلمان،نمی تونم یک فیلم آمریکائی رو بدون سانسور با خونوادم نگاه کنم .... کاملا آشکار کنه

لطفا مخالفین دلیل بیارن:cool:(با مدرک)
موافقینم خب امتیاز بدن یا تشکر کنن دیگه:smile:

kittleboy_87

عضو جدید
خدارو همیشه شکر می کنم،با اینکه از جهات مختلف روی ما جوونا(دوره جوونی) فشاره،تونستم خودم رو نگه دارم(تازه 22 سالمه امیدوارم تا وقتش بتونم به این عهدم پایبند بمونم)
*چون باور دارم اعتقاداتم بهترینه در دنیا و همیشه خیر من رو می خواد*

باید خیلی تلاش کنیم تا بفهمیم،درک کنیم که اسلام بهترین دستورالعمل ها رو داره و همیشه به نفع ماست
با رسیدن به این نکته،تمام مشکلها آسون میشه،بطور باورنکردنی ای آسون

فشار روانی زیاده روتون،راهش رو اسلام داده،ازدواج موقت

آخرین ویرایش:

kittleboy_87

عضو جدید
انشاءالله اگه خدا بخواد یه جائی شبیه آمریکا واسه ادامه تحصیل می خوام برم(اگه مامانم بالاخره راضی بشه:cry:)

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا