تا حالا با جنس مخالف دوست بودی تو عمرت؟

تا حالا با جنس مخالف دوست بودی تو عمرت؟

• تاحالا با به هیچ عنوان با جنس مخالف دوست نبودم

رای: 65 43.9%
  • دوست بودم اما هیچ گونه رابطه جسمی برقرار نکردم

رای: 49 33.1%
  • رابطه جسمی داشتم اما رابطه جنسی نه(رابطه کامل نداشتم)

رای: 18 12.2%
  • دوست بودم و رابطه نسبتا کامل جنسی برقرار کردم

رای: 16 10.8%

• مجموع رای دهندگان
    148
وضعیت
موضوع بسته شده است.

نازي_مو

عضو جدید
کاربر ممتاز
من نمي دونم چرا تا اسم دوست پسر ، دختر مياد همه يه جوري تو اين جامعه بهت نگاه مي كنن در مورد دوستي من دوست هاي زيادي از جنس مخالف داشتم و دارم چند نفر هم تو همين باشگاه

ولي در كل تو جامعه ما برداشت غلطي شده از اين موضوع ( ازطرف جوانها) كه اخر خيلي از اين دوستي ها به جاهاي خوبي كشيده نمي شه به خصوص تو سنين كم چون درگير احساسات مي شن .......

در مورد حرف مهردادم بايد بگم من مخالفم هميشه نبايد اخر يه دوستي ازدواج باشه ادم مي تونه با دوستي با جنس مخالفش چيزهاي زيادي ياد بگيره كه به قول بچه ها به درد اينده و انتخاب همسر هم بخوره ولي نبايد فراموش كنيم كه به اين بهانه با هر كسي دوستي كنيم بعد هم بگيم مي خواهم تجربه كسب كنم كه تو زندگي اينده ام مشكلي نداشته باشم

asiabadboy

عضو فعال
کاربر ممتاز
سلام
متاسفانه به دلیل بعضی مشکلات هنوز فرهنگ ارتباطات بین دو جنس مخالف برای خیلیها به وجود نیومده و همین امر باعث میشه تو جامعه بدبینی و مشکل به وجود بیاد.
اول باید یک ارتباط قابل قبول رو تعریف وبعد ترویج کرد
ما ایرونیها توی یه شاخه تا ته خط میریم و بعد وقتی گندش دراومد تازه شروع به تعریف راه و روش و اصول میکنیم
خوش باشید

pesare_bawafa

عضو جدید
منم باهات موافقم نازی جان
البته منظور من از دوستی با جنس مخالف اون دوستی نیست که شما به هم کلاسیتون یا پسر خالتون دارین چون تو اون دوستی جنس طرف واستون مهم نیست
بلکه منظور اون دوستی که حداقل کمی احساس توش باشه
به قول امروزی ها gf و bf باشن

shinto

عضو جدید
یه مورد کلیه

یه مورد کلیه

اونوقت از حرفهاي چه كسي شما همچين برداشتي رو كردي ؟ و متعاقبش اين سوال !!!؟

این برداشت من نیست.به هر حال هر کسی یه روز هم به دانشگاه بیاد این موارد رو میبینه.برا من که پیش نیومده ولی خوب تو کلاس تو دانشکده و ...دیدم.

نازي_مو

عضو جدید
کاربر ممتاز
حامد ( پسر با وفا ) در بين اين همه دوستها بالاخره يه روزي يه جاي اين حس به وجود مياد كه يه نفر با بقيه فرق داره و احساس شما متفاوت مي شه و شايد هم به ازدواج بكشه ولي متاسفانه براي بعضي از دخترها و پسرها اين احساس شده بچه بازي يه روز عاشق اين هستن براش مي ميرن 4 روز ديگه فراموش مي كنن يا به قول شما bf gf مي شن سر يه ماه سايه همو با تير مي زنن به نظر من بهتره دوستي ها همينطوري معمولي باشه تا مشكلي پيش نياد تا زماني كه فكر كني يه نفر واقعا با بقيه فرق داره

babak_929

عضو جدید
به نظر من تا وقتی که مضوع مشکل ازدواج جونا حل نشده این موضوعهای دوستی و ازدواج و... با هم قاطی میشن ونمیشه تفکیک کرد:)

pesare_bawafa

عضو جدید
بازم باهات موافقم:w16:
من پسرا رو چند دسته میکنم که به همشون کاری ندارم ولی همونایی هم که میخوان با دخترا دوست بشن 2 دسته کلی دارن:whistle:
یه عده یا اصلا کارشون میشه گفت فقط هوسه و هدفشون ارزای قوای جنسیشونه و اصلا کار ندارن طرف مقابلشون چطور ادمیه اونم میخواد یا نه:weirdsmiley: این عده اگه هم عاشق بشن فقط تا لحظه ایه که با طرف بخوابن و از همون لحظه به بعد کم کم عشقشون کمرنگ و گمرنگ تر میشه تا جایی که کاملا از طرف جدا میشن ( واسه همین به دخترا میگم اگه کسی رو برای ازدواج انتخاب کردی به هیچ عنوان اجازه نده یه رابطه کامل رو با تو تجربه کنه به قولهاش هم گوش نکن چون اگه بزاری مطمئن باش که از دست خواهی دادش:w22:)
ولی من یه دوست داشتم که فلسفه جالبی داشت
وقتی میخواست با کسی دوست بشه یا حتی دوست میشد اول نگا میکرد طرفش چیکارس
مثلا با کسی آشنا شده بود ازش پرسیدم فلانی چطوره:razz: میگفت این دختره خوبیه به درد من نمیخوره:w15:
یا مثلا حاضر نبود اولین نفری باشه که با یه دختر رابطه جنسی بر قرار میکنه
همینطوریش کلی وراجی کردم بقیه مدلهای پسرا باشه طلبتون:w16:

نازي_مو

عضو جدید
کاربر ممتاز
و متاسفانه هميشه در اين روابط اين خانم ها هستند كه ضرر مي كنن ولي به هر حال اين خود ادم هست كه بايد حد روابطش رو با طرف مقابلش بدونه به نظر من كه هميشه بايد يه مرزي بين دوستي ها باشه :w00:

t0tem

عضو جدید
دوست بودن یا نبودن !
من دوست بودم ولی طرفم برام مثل یه دوست (هم جنس ) ساده بوده
نه مثل خیلی ها عامل دختر رو از زندگیم حذف کردم نه مثل خیلی های دیگه غرق این کارها شدم.
به قول Niima صرفا جهت کسب تجربه.

مهدي از تهران

عضو جدید
بله . دوست بودم . در مقطع ليسانس و در دانشكده و عاشقانه دوستش داشتم . بدليل شرايطي كه داشتم از جمله اينكه رفتم سربازي و اين حرفا مجبور شدم عليرغم ميل باطنيم ازش جدا بشم . يعني چي بگم در واقع دختري رابطه ما رو بهم زد . يعني براي اون سوء تفاهم شد و بشدت از دستم ناراحت شد . منم چون ترم آخر بودم و فكر مي‌كردم بايد برم سربازي و ديگه بهم نمي‌رسيم تلاش نكردم تا سوء تفاهم رو برطرف كنم و اون زمان فكر مي‌كردم بهتره ازم ناراحت بشه تا جدايي راحت تر باشه . ولي ته دلم عاشقانه دوستش داشتم . از اون به بعد هم كه سه سال مي‌گذره شايد باورتون نشه هنوز به چشمهاي دخترها هم ديگه نگاه نمي‌كنم و در محيط كار هميشه سرم رو مثل حاج‌آقاهاي 60 - 70 ساله پايين مي‌اندازم . مدتها هم دنبالش گشتم ولي پيداش نكردم . از يكي از بچه‌هاي دانشكده هم كه راستش رو بخوايد خانم نازي‌مو هست و هم رشته اون بوده در همون دانشكده‌اي كه درس مي‌خونديم سراغش رو گرفتم ولي اونم اظهار بي‌اطلاعي كرد و ديگه خبري ازش ندارم . هر جا هست اميدوارم منو ببخشه و بهترين زندگي رو داشته باشه . همين كه زندگي شادي داشته باشه برام كافيه . ما هم مي‌سازيم با اين روزگار غريب . مهم نيست .

مهدي از تهران

عضو جدید
الهی قربونت بشم تو هم مثل منی

:w39:همين ديگه . .........بدون همسر............. عدم عشق در زندگي ..................................... .سن از مرز 30 رد ميشه ......................................... بعد ميريد از بالاي برج ميلاد خودتونو مي‌اندازيد
پايين :w22:

همینه دیگه که با کسی دوست نمیشین:razz:
هنوز طرفت رو نشناختی باهاش اونقدر صمیمی میشی که همچین حرفی میزنی:w20:
یکم رعایت کردن یه سری آداب هم بد نیست حتی تو فضای مجازی:w06:
حالا نزنش جون من
با این حامد خان شوخی نکنیدا
خون از چشاش میباره ! از آواتارش مشخصه . بچه کوچولو رو گرفته که بندازه تو آب . کاری نکنید با شما هم اینجوری کنه ها :biggrin:

vava

عضو جدید
vava

vava

:que:منم با حرف نیما موافقم اما متاسفانه دوستی ها دیگه اون ارزش واحترام قبلی رو نداره که ادم بخواد از همه چیزش مایه بزاره:cry:

mohammad3947

عضو جدید
اخه هرکسی تا ميگی دوست دختر دره ذهنش ميره سمت ... جسمی
ولی این ... دو نوع داره يکی جسميه يکی روحی
به نظر من روحيش که خيلی بهتر و جذاب تر از جسميش
و انسان رو راحت تر و بی دقدقه تر ارضا ميکنه

Imaginary

عضو جدید
وا خدا مرگم بده این حرفا چیه دوستی اونم با جنس مخالف :whistle:؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ نه؟:w02:

baran seraj

عضو جدید
اخخخخخخخخخخخخخخخییییییییی ییییییییی

اخخخخخخخخخخخخخخخییییییییی ییییییییی

دلم کباب شد.اما آفرین به مردونگیت.همین که واسش آرزوی خوشبختی کردی نشون میده خیلی با معرفتی

baran seraj

عضو جدید
نننننننننننننننننننننننننننننننهههههههههههههههههههههههههههه

دلم کباب شد.اما آفرین به مردونگیت.همین که واسش آرزوی خوشبختی کردی نشون میده خیلی با معرفتی
با کی بودین شما ؟؟؟
آسمان خانم که شمارو دعوت میکنه به سایت بگید تا اقلا نقل قول دادن رو هم یادتون بده :)

Aseman Etemaad

عضو جدید
کاربر ممتاز
نيما پاي منو وسط نكشا........:razz:
خودش خوب بلده عمدا دو پهلو حرف زده مگه نه باران جان؟؟؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا