تا حالا از رو زمین چیزی بر داشتین؟چی؟

sahar_mo

عضو جدید
تا حالا شده تو خیابونی جایی رو زمین چیزی رو ببینین و برش دارین؟ چی ؟ و چرا برش داشتین؟

atousa_m

عضو جدید
کاربر ممتاز
تا دلت بخوااااااااااااد پول
یه بار هم توی مترو یه کابل USB نوکیا افتاده بود رو زمین من گذاشتمش روی صندلی ، هرکی وارد قطار میشد هی می گفت خانم کابلت افتاده روی صندلی ، هی من مجبور می شدم توضیح بدم که مال من نیست و ... خلاصه بعد از 4 باز توضیح دادن دیگه کلافه شدم گذاشتمش توی کیفم
بعدش هم از بس توی کیفم موند تا دوباره گم شد
فکر کنم برگشت پیش صاحابش

sahar_mo

عضو جدید
تا دلت بخوااااااااااااد پول
یه بار هم توی مترو یه کابل USB نوکیا افتاده بود رو زمین من گذاشتمش روی صندلی ، هرکی وارد قطار میشد هی می گفت خانم کابلت افتاده روی صندلی ، هی من مجبور می شدم توضیح بدم که مال من نیست و ... خلاصه بعد از 4 باز توضیح دادن دیگه کلافه شدم گذاشتمش توی کیفم
بعدش هم از بس توی کیفم موند تا دوباره گم شد
فکر کنم برگشت پیش صاحابش

:w15::w15:چه باحال احتمالا جنسش خوب نبوده (مال بد برمیگرده پیش صاحبش)

mehrshad53

اخراجی موقت
آره.
یه بار یه نون خشکه افتاده بود وسط اتوبان 263 قسمت شده بود.......
تا اومدم همشو ماچ کنم بذارم روی دیوار کنار اتوبان، 6 تا تریلی از روم رد شد،371 فحش ناموسی خوردم،لبم هم تاول زد، خلاصه پشیمون شدم.
کاش اقلا یکی یکی نمیرفتم ماچ کنم بیارم،همه را با خاک انداز میووردم بعد ماچ میکردم:eek:

sahar_mo

عضو جدید
آره.
تا اومدم همشو ماچ کنم بذارم روی دیوار کنار اتوبان، 6 تا تریلی از روم رد شد،371 فحش ناموسی خوردم،لبم هم تاول زد، خلاصه پشیمون شدم.
کاش اقلا یکی یکی نمیرفتم ماچ کنم بیارم،همه را با خاک انداز میووردم بعد ماچ میکردم:eek:
:biggrin::biggrin: حالا زنده ای؟ یا این روحته؟

سالاری

عضو جدید
آره.
مهرشاد خیلی با حالی خدا تورو از ما نگیره:biggrin::biggrin:
روح منی مهرشاد بت شکنی مهرشاد:eek:

sahar_mo

عضو جدید
من خودم تو عمرم هیچ وقت از رو زمین چیزی بر نداشتم تا حدود یه 6-8 ماهه پیش که یه روز یه کار خیلی خوبی کردم و خودم داشتم به خودم میبالیدم که به به عجب دختر خوبیم بعد یادم افتاد که من هر وقت کار خوبی کردم خدا یه جوری نتیجه شو بهم داده چرا هیچ اتفاقی نیافتاد ایندفعه همون موقع که این فکر از ذهنم گذشت یه انگشتر نقره رو زمین دیدم برا اولین بار تو عمرم با اینکه خیلی خجالت کشیدمو مامانم کلی دعوام کرد برش داشتم و الانم همیشه دستم عاشقشم کادوی خداست خدا بهم داده :D

khooshe

مدیر بازنشسته
آره.
:w15::w15::w15::w15:
تو آخر ماها رو می کشی از خنده:w25:.....

مهرشاد خیلی با حالی خدا تورو از ما نگیره:biggrin::biggrin:
روح منی مهرشاد بت شکنی مهرشاد:eek:
بته بزرگو بشکن:whistle:....
تا حالا روح ندیدم :biggrin:
نه بابا این مهرشاد ما رو کشته ..... یعنی ماها الان روحیم:tooth:....
مهرشاد که سرو مور و گنده اس:w07:

;)
ای مهرشاد بت شکن،بت بزرگو بشکن:eek:
بشکن دیگه...:w07:

Fo.Roo.GH

عضو جدید
کاربر ممتاز
منم زیاد دیدم اما هیچ چیز رو غیر از نون برنمی دارم...نونم میذارم یه گوشه که پا نره زیر پا.

khooshe

مدیر بازنشسته
من که به یاد ندارم چیزی برداشته باشم....

اما چند وقت پیشا بابام اومد خونه با یه کیفه مهندسی....
وقتی ازش پرسیدیم این چیه واسمون تعریف کرد که....
داشتم از مترو می اومدم دیدم یه cdفیلمه رو زمین افتاده اومدم برش دارم دیدم همینجوری ورق ریخته تو زمین یکم جلو تر از یه کیف مهندسی.....تازه فهمیدم ماله یه بنده خدایی بوده که ازش زدن اینور اونورو گشتم که ببینم چیز دیگه ای نیست دیدم کارت ملی و گواهینامه اش توی جوبه....خلاصه همه رو برداشتم و اوردم خونه...

مام ورقه ها رو برداشتیم دیدیم همش ماله داستان ها توی رادیوهه....
خلاصه سیم کارتاشو برداشتیم گذاشتیم توی گوشیو دیدیم یهاسم خودمونی بود و بهش زنگ زدیم که اون خانومه خانومش بود .....
و اومد تعریف کرد که قمه گذاشتن زیر گلوشو کیفشو زدن و رفتن پوله آنچنانی هم توش نبوده فکر کنم 150هزار تومان بود ولی خدا رو شکر کاری بهش نداشتن....

آهان راستی بعدا کاشف به عمل اومد که این آقاهه برادره علی عمرانیه....فکر کنم جواد عمرانی بود....
عین علی عمرانی هم بود فقط مو دارش....

سالاری

عضو جدید
من که به یاد ندارم چیزی برداشته باشم....

اما چند وقت پیشا بابام اومد خونه با یه کیفه مهندسی....
وقتی ازش پرسیدیم این چیه واسمون تعریف کرد که....
داشتم از مترو می اومدم دیدم یه cdفیلمه رو زمین افتاده اومدم برش دارم دیدم همینجوری ورق ریخته تو زمین یکم جلو تر از یه کیف مهندسی.....تازه فهمیدم ماله یه بنده خدایی بوده که ازش زدن اینور اونورو گشتم که ببینم چیز دیگه ای نیست دیدم کارت ملی و گواهینامه اش توی جوبه....خلاصه همه رو برداشتم و اوردم خونه...

مام ورقه ها رو برداشتیم دیدیم همش ماله داستان ها توی رادیوهه....
خلاصه سیم کارتاشو برداشتیم گذاشتیم توی گوشیو دیدیم یهاسم خودمونی بود و بهش زنگ زدیم که اون خانومه خانومش بود .....
و اومد تعریف کرد که قمه گذاشتن زیر گلوشو کیفشو زدن و رفتن پوله آنچنانی هم توش نبوده فکر کنم 150هزار تومان بود ولی خدا رو شکر کاری بهش نداشتن....

آهان راستی بعدا کاشف به عمل اومد که این آقاهه برادره علی عمرانیه....فکر کنم جواد عمرانی بود....
عین علی عمرانی هم بود فقط مو دارش....
پس کلی گانگستر بازی درآوردین;)

wwwolf

عضو جدید
یه روز داشتم تو یه کوچه خاوت راه می رفتم یه گربه نظرم رو به خودش جلب کرد خم شدم باش بازی کنم که دیدم خوابیده رو یه کیف کیف رو برداشتم بی خیال گربه شدم کیف زنانه بود با کلی پول تو کیفش و یه مبایل:eek:کلی شکه شده بودم که متوجه شدم موبایل داره زنگ می زنه برداشتم تنها چیزی که فهمیدم گریه زاری یه خانوم بود با گاهی یه فشم وسطش می پروند خلاصه بش جریان رو هر طور بود گفتم قرار شد بیاد به نزدیکترین خیابونی که اونجا بود شانس آوردم شوهرش اومد وگرنه داستان داشتیم با زنه بدشم آقاهه مردونگی کرد منو نا امید نکرد و یه مشتلوق تووووووووووووپ بم داد;):cowboy::smoke:

sahar_mo

عضو جدید
یه روز داشتم تو یه کوچه خاوت راه می رفتم یه گربه نظرم رو به خودش جلب کرد خم شدم باش بازی کنم که دیدم خوابیده رو یه کیف کیف رو برداشتم بی خیال گربه شدم کیف زنانه بود با کلی پول تو کیفش و یه مبایل:eek:کلی شکه شده بودم که متوجه شدم موبایل داره زنگ می زنه برداشتم تنها چیزی که فهمیدم گریه زاری یه خانوم بود با گاهی یه فشم وسطش می پروند خلاصه بش جریان رو هر طور بود گفتم قرار شد بیاد به نزدیکترین خیابونی که اونجا بود شانس آوردم شوهرش اومد وگرنه داستان داشتیم با زنه بدشم آقاهه مردونگی کرد منو نا امید نکرد و یه مشتلوق تووووووووووووپ بم داد;):cowboy::smoke:
مشتولوقه کلی بهت چسبیده ها;)

khooshe

مدیر بازنشسته
پس کلی گانگستر بازی درآوردین;)
آره تجربه خیلی خوبی بود.....:lol:
عجب شانسی......:lol:

Hotspur_1985

عضو جدید
کاربر ممتاز
آره.
:w15::w15::w15::w15::w15:وای خدایا دل درد گرفتم.مهرشاد خوش به حاله خانومت.پیر نمیشه.
;)
ای مهرشاد بت شکن،بت بزرگو بشکن:eek:

بشکن بشکنه بشکن،ما منتظریم بشکن;)

بالا