تاپیک جامع --- >>> قوانین تکمیلی باشگاه<<< --- انچه که ممنوع نیست .

وضعیت
موضوع بسته شده است.

pinion

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
با عرض سلام به دوستان عزیز .

خوب همگی احتمالا موضع ثبت نام در باشگاه تیک زیر قوانین رو بدون مطالعه زده اید و اگر هم خوانده اید الان یادتان نیست .

خوب از انجا که با درایت ادمین محترم باشگاه و جدیت مدیران ارشد عزیز و مدیریت نوپای بابک عزیز ابزار جدید برای مدیران با سرمایه گزاری کلان و با کمک فاینانس ارزی خریداری شده .

البته این ابزار کاربرد مشترکی میان قشر زحمت کش جامعه یعنی کشاورزان عزیز و مدیریت باشگاه داره .

داس !!!

بله .

این ابزار جدید که بطور اتوماتیک کار میکنه از شنبه ی هفته ی گذشته در اختیار مدیران خوب!!! باشگاه قرار گرفته تا با توجه به قوانین باشگاه به شغل شریف " شخم زدن " مشغول شوند .

شخم زدن پستها - تاپیکها - کاربران و ...

و اگر هم موضوعی پیدا نشد برای رفع بیکاری همدیگر رو شخم !!! بزنند .

این حقیر تصمیم گرفتم قوانین تکمیلی باشگاه رو به سمع و بصر دوستان برسونم .

از انجا که با بکارگیری سیستم شخمیزاسیون !!! همه چیز ممنوع هست پس انچه ممنوع نیست ارائه میگردد :

1 - تاپیک پیرامون گل و بلبل !!!
تبصره : در این موضوع از عکسهای سیاه و سفید باید استفاده شود و هیچ رنگی نباید اسم برده شود .

2 - تاپیک عشاق شکست خورده !!!
تبصره : در ایت تاپیکها هم از هیچ نوع شکستی نباید نام برده شود

3 - تاپیک خاله خان باجی !!!
تبصره : هرگونه نقل قول از خاله خان باجی باید با ذکر منبع موثق مورد تایید مدیرارشد محترم باشد .

4 - تاپیک تعاریف !!!
تبصره : در این تاپیک فقط و فقط باید از تیم مدیریت سایت حداقل در 5 سطر تعریف شود .
تبصره1 : حضور در پروفایل مدیریت محرتم و ارائه ی عکس پل و بلبل با رعایت بند 1 ضروریست
تبصره 2 : انانکه بیشتر عرض ادب نمایند به مقام شامخ مدیریت میرسند .

5 - تاپیک توابین !!!
اشتباه نکنید . در این تاپیکها به هیچ مدیری بابت حذف و شخم تاپیک شما نباید اعتراض بشه بلکه باید در این تاپیک در مدح تدابیر مدیریان ارجمند در 5 سطر توبه نامه ارائه نمایید .

دوستان عزیز اگر مورد دیگری به ذهنتان میرسد دریغ نفرمایید .

موفق باشید

sami1984

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوست عزيزم [URL="http://www.iran-eng.member.php/17521-pinion"]pinion
[/URL]منم نمي دونم چي بگم.يه سري تاپيك را حذف كردن.چرا؟تاپيك بي محتوا.
يه سري تاپيك را قفل كردن.چرا؟اسپم.
به سري تاپيك را حذف كردن.دليل؟؟؟
نمي دونم شايد ميخوان مديريتشون اثبات كنن.
گفتگوي آزاد يعني مي توني در مورد هر چيزي دوست داري گفتگو كني.شايد معني گفتگوي آزاد از نظر آنها يه چيز ديگه است.
البته اين تاپيك هم تا لحظاتي ديگر احتمالا قفل ميشه.
نمي دونم شايد خاصيت اين صندلي مديريت همين طوره.هر كسي روش مي شينه اخلاق و طرز فكرش عوض ميشه.
http://www.iran-eng.member.php/17521-pinion

ayja

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من که تا به حال سودی از هیچ تاپیکی نبردم. قبلا خوب بود ولی یه شش ماهی میشه که همش حکایت گل و بلبل شده و اصلا دلچسب نیست.

sami1984

عضو جدید
کاربر ممتاز
به اين فكر كرديد چرا گفتگوي آزاد اين قدر خلوت شده؟؟؟
البته شايد اين 30ياست خودشونه

Sarp

مدیر بازنشسته
ادعای سابقه زیاد و این تایپیک ؟
باهم میخونه ؟
نه

واسه اعتراض ، تالار دفتر داره

میتونستی به جای این تایپیک ، یه تایپیک بزنی در مورد راهکار واسه سر و سامون دادن به تالار !

گفتگوي آزاد يعني مي توني در مورد هر چيزي دوست داري گفتگو كني.شايد معني گفتگوي آزاد از نظر آنها يه چيز ديگه است.
نخیر
معنی تالار آزاد این نیست
معنی تالار گفتگوی آزاد اینه که هر موضوعی که واسش بخش یا تالاری وجود نداشته باشه اینجا مطرح شه !
البته به غیر از بحث سیاسی که قانون باشگاه و وزارت ارشاد هست !!! نه من به اصطلاح مدیر !

شماها هر نوع تایپیکی اعم از عکس و احوال پرسی و . . . .رو میارین اینجا میزنین !
انتظار هم دارین کسی کاری به کار تایپیک نداشته باشه !
همه بحثهای فرهنگی و اجتماعی و . . . رو منحرف میکنید به سیاست و یا اسپم !
انتظار دارید کسی کاری به کار تایپیک نداشتهباشه !

فکر میکنید تایپیکتون جالب و قابل بحثه ، ولی تالار آزاد جاش نیست ؟
خوب واسه این کار یه تایپیک زدیم که لینک اینجور تایپیکها رو بذارین !

نمي دونم شايد خاصيت اين صندلي مديريت همين طوره.هر كسي روش مي شينه اخلاق و طرز فكرش عوض ميشه.
خاصیت این سمت اینه که طبق قانون سایت عمل کنی !
بابکی که تا دیروز هر نوع تایپیک و پست سیاسی داشت الان مجبوره تو این نوع بحثها شرکت نکنه !

sami1984

عضو جدید
کاربر ممتاز
بابك جان ما هنوز دوستيم؟چرا اين جوري جواب مي دي.اين قدر خشك.......
بابك عزيز آخه با توجه به شناختي كه در اين مدت كم از ارسال هاي شما داشتم فكر مي كردم به گونه اي ديگر برخورد كني.چون خودت درد كشيده اين تالار بودي.خودت معني خيلي چيزها را در اين تالار حس كرده بودي.
به هر حال برايت آرزوي موفقيت مي كنم دوست من
.

دانیال پارسی

عضو جدید
ادعای سابقه زیاد و این تایپیک ؟
باهم میخونه ؟
نه

واسه اعتراض ، تالار دفتر داره

میتونستی به جای این تایپیک ، یه تایپیک بزنی در مورد راهکار واسه سر و سامون دادن به تالار !

نخیر
معنی تالار آزاد این نیست
معنی تالار گفتگوی آزاد اینه که هر موضوعی که واسش بخش یا تالاری وجود نداشته باشه اینجا مطرح شه !
البته به غیر از بحث سیاسی که قانون باشگاه و وزارت ارشاد هست !!! نه من به اصطلاح مدیر !

شماها هر نوع تایپیکی اعم از عکس و احوال پرسی و . . . .رو میارین اینجا میزنین !
انتظار هم دارین کسی کاری به کار تایپیک نداشته باشه !
همه بحثهای فرهنگی و اجتماعی و . . . رو منحرف میکنید به سیاست و یا اسپم !
انتظار دارید کسی کاری به کار تایپیک نداشتهباشه !

فکر میکنید تایپیکتون جالب و قابل بحثه ، ولی تالار آزاد جاش نیست ؟
خوب واسه این کار یه تایپیک زدیم که لینک اینجور تایپیکها رو بذارین !

خاصیت این سمت اینه که طبق قانون سایت عمل کنی !
بابکی که تا دیروز هر نوع تایپیک و پست سیاسی داشت الان مجبوره تو این نوع بحثها شرکت نکنه !

1:به خاطر اینکه تاپیک هایی که توش اسپم شده و یا منبع نداره را قفل میکنید ازتون ممنونم
2:دوما باز هم میگم که پاک کردن 20 تا پست من در یک تاپیک به صورت یک جا در حالیکه این تاپیک سیاسی نبود جای سوال داره.در حالی بود که پست هیچکس پاک نشد
و وقتی من دلیلش را از شما پرسیدم اون هم 10 بار تو پ خ و عدم جواب ندادن
بالاخره در یک تاپیکی گفتید که به خاطر پاک شدن یک پست و یا یک تاپیک مجبور نیستم جواب بدم.فقط خواستم روشن کنم که این سوال برای یک پست یا 5 تا پست نبود
3:در ضمن اسکل نام یک پرنده هست .میخوای عکسش را بزارما.حرف بدی نیست.این فقط برای بالا بردن اطلاعات عمومی شما بود

4: در ضمن باز هم میگم قضیه پاک کردن یکی دو تا پست نیست.
تا حالا 150 تا پست دادم ولی الان از 30 تا کمتر پست دارم.
به طور کلی پست هام پاک میشه

smn_mrkz

عضو جدید
کاربر ممتاز
خیلی تاپیکا بد شده یا کل کل دختر پسراست یا یکی دلش گرفته الان یه تاپیک مسخره دیدم که اسم همسرو بچه...... چی دوس داری اینجارو بعضی از بچه ها با چت روم اشتباه گرفتن

smn_mrkz

عضو جدید
کاربر ممتاز
همه قوانین درست نیست چون بشر جایزالخطاست.من توی این باشگاه فقط یه مدیر قبول دارم که قدیمیه و همیشه اخلاقش یه جور بوده امیدوارم همیشه موفق باشه

GAME_OVER

کاربر فعال باشگاه ورزشی ,
کاربر ممتاز
خیلی تاپیکا بد شده یا کل کل دختر پسراست یا یکی دلش گرفته الان یه تاپیک مسخره دیدم که اسم همسرو بچه...... چی دوس داری اینجارو بعضی از بچه ها با چت روم اشتباه گرفتن
اینــــــجا رو بیبن..

rahajo0on

عضو جدید
کاربر ممتاز
:surprised:من موندم چرا همه تا یکم وضعیت عوض میشه فوری عکس العمل از خودشون نشون می دن و به اصطلاح

شمشیرو از رو می بندن

تا دیروزی که اینجا مدیر نداشت همه اعتراض داشتن یکی خدافظی می کرد از باشگا به خاطر بی محتوایی و اسپم

یکی می گف حرمت و احترام رعایت نمیشه

الان که برا تالار مدیر انتخاب کردن و قراره اینجا رو به کمک بقیه کاربرا سرو سامون بده چرا این همه جبهه گیری میشه؟؟؟؟؟

شماهایی که دم از آگاهی و نارضایتی می زنین و دوست دارین شرایطی پیش بیاد که بتونین باهم بحث کنین

تا به حال تو کدوم بحث های احترام همدیگر رو نگه داشتین؟؟؟؟؟

تو کدوم بحث کار به حرف های نامربوط و زننده نکشیده؟؟؟؟؟؟؟؟

آقای pinion شما خودتون تا چه حد قوانین رو در نظر گرفتین؟

دیروز خودتون شاید بودین تو تاپیکی که قفل نشده بود کار به کجا رسید

در پی همین تاپیک شما رفتین یه تاپیک دیگه زدین و بی احترامیه یکی رو بزرگ نمایی کردین به نظرتون خوب

بود؟

می دونین چرا نمی تونیم پیشرفت کنیم و تالار سروسامون بگیره؟؟؟؟؟؟؟؟

چوون هر کدوممون تک تک فکر می کنیم داریم درست ترین برخورد رو می کنیم و این طرف مقابلمونه که داره

اشتباه برخورد می کنه

اگه دیروز تاپیک شما که بزرگ نمایی بی احترامی یه کاربر بود حذف نمیشد می دونین کار به کجا می کشید

به نظرتون کارتون درست بود؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

شما خیلی راحت می تونستیت نظراتتونو تو بخش خودش به صورت درست مطرح کنین و جواب بگیرین

از بقیه دوستان هم خواهش می کنم اگه واقعا می خوان شرایط بهتر بشه و بتونن سر یه موضوع بحث کنن و به

نتیجه برسن

از خودشون شروع کنن و نوع بیان و برخورد خودشون رو تغییر بدن نه اینکه هر کاری دوست داشتن انجام بدن و

انتظار هیچ برخوردی رو نداشته باشن

و اگه واقعا پیشنهاد و انتقادی دارن مطرح کنن و روش بحث شه و یه بار براش یه نتیجه گرفته بشه

نه اینکه هر پست کسی که حذف شد بیاد یه تاپیک بزنه و از خودش خلاقیت نشون بده و اعتراض بده

در ثانی تو کدوم فروم دیدین که کار به بی احترامی بکشه و تاپیک قفل نشه یا پست کاربر حذف نشه؟؟؟؟؟؟

الان تو خوده نو اندیشان بدون تایید مدیر نمیشه تاپیکی تو تالار آزاد زد

ولی اینجا هر کس تو هر زمینه ایی که دوست داره تاپیک می زنه و انتظار داره توش هر بحثی و هر نوع بی

احترامی که شده باقی بمونه و هیچ برخوردی نشه

باز از همه دوستان خواهش می کنن به جای اعتراض به هر پست و تاپیک بیان نظرات و انتقاد و پیشنهاد برا

بهبود تالار تو تاپیک مخصوص خودش بدن

و جمیعا با کمک مدیر اینجا رو سرو سامون بدیم:gol::gol::gol:

Sarp

مدیر بازنشسته
بابك عزيز آخه با توجه به شناختي كه در اين مدت كم از ارسال هاي شما داشتم فكر مي كردم به گونه اي ديگر برخورد كني.چون خودت درد كشيده اين تالار بودي.خودت معني خيلي چيزها را در اين تالار حس كرده بودي.
.
عزیز من به نظرت من میتونم خارج از چارچوب قانون تعریف شده باشگاه تصمیم بگیرم ؟
به این فکر کردی تا حالا ؟
من خودم 12 تا دامین فیلــتر شده دارم بابت همین بحثهای سیاسی و به اصطلاح روشنفکرانه (و در حقیقت توهین به همو بقیه)

1:به خاطر اینکه تاپیک هایی که توش اسپم شده و یا منبع نداره را قفل میکنید ازتون ممنونم
2:دوما باز هم میگم که پاک کردن 20 تا پست من در یک تاپیک به صورت یک جا در حالیکه این تاپیک سیاسی نبود جای سوال داره.در حالی بود که پست هیچکس پاک نشد
و وقتی من دلیلش را از شما پرسیدم اون هم 10 بار تو پ خ و عدم جواب ندادن
بالاخره در یک تاپیکی گفتید که به خاطر پاک شدن یک پست و یا یک تاپیک مجبور نیستم جواب بدم.فقط خواستم روشن کنم که این سوال برای یک پست یا 5 تا پست نبود
3:در ضمن اسکل نام یک پرنده هست .میخوای عکسش را بزارما.حرف بدی نیست.این فقط برای بالا بردن اطلاعات عمومی شما بود

4: در ضمن باز هم میگم قضیه پاک کردن یکی دو تا پست نیست.
تا حالا 150 تا پست دادم ولی الان از 30 تا کمتر پست دارم.
به طور کلی پست هام پاک میشه
واسه اعتراض به پست و تایپیک حذف شده ، تالار دفتر داره !
پس چون اسکل هم اسم یه پرنده خوشگله ، تو هم اسکلی :smile:
این یه نمونه نظر
یکی هم میاد میگه تالار آزاد جای هرگونه بحث و تایپیکی هست ! (یعنی جای تایپیکهای کل کل و . . . )

ما تا یاد نگرفتیم باهم و گروهی تصمیم بگیریم وضع همینی هست که وجود داره !
منظورم فقط این تالار نیست
کلا تو زندگی و مملکت هم همینطوریه

Arash_Sn

عضو جدید
من خودم 12 تا دامین فیلــتر شده دارم بابت همین بحثهای سیاسی و به اصطلاح روشنفکرانه (و در حقیقت توهین به همو بقیه)

این یه نمونه نظر
یکی هم میاد میگه تالار آزاد جای هرگونه بحث و تایپیکی هست ! (یعنی جای تایپیکهای کل کل و . . . )

بابک ، جائی هم هست که ما بتوانیم بوسیله آنجا به تو اخطار بدیم ؟!!

zeinab68

عضو جدید
کاربر ممتاز

این یه نمونه نظر

خدا بگم چیکارت نکنه بابک :w15::w15::w15::w15::w15::w15::w15:

malo0osak

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
بابک دعوا نکن بدو بیا خونه مامان میگه نون خریدی؟کل کل نشد اب و نون واسه ما که داداشی

GAME_OVER

کاربر فعال باشگاه ورزشی ,
کاربر ممتاز
شماهایی که دم از آگاهی و نارضایتی می زنین و دوست دارین شرایطی پیش بیاد که بتونین باهم بحث کنین

تا به حال تو کدوم بحث های احترام همدیگر رو نگه داشتین؟؟؟؟؟

این قسمت از حرفای شما کاملاً درسته اما خیلی از تاپیکها هم بدون جر و بحث و بی احترامی هست و حذف میشن ..

فکر کنم بیشتر این نوع تاپیکا مد نظر بچه های اینجاست ...

rahajo0on

عضو جدید
کاربر ممتاز
بابا این دیگه کیه کردنش مدیر !!!

:eek:کاش تمام برخورد ها و تاپیک ها رو میدیدین بعد به مدیریت اعتراض می کردین

یک جانبه به قضیه نیگا نکنین

این قسمت از حرفای شما کاملاً درسته اما خیلی از تاپیکها هم بدون جر و بحث و بی احترامی هست و حذف میشن ..

فکر کنم بیشتر این نوع تاپیکا مد نظر بچه های اینجاست ...

:surprised:والا من چند روزه دارم روند تاپیک ها رو نیگا می کنن یا تاپیک های معمولی هستن که اکثرا تو تالار زنگ

تفریح تکرار شده

یا نمونش تاپیک دیروز بود که کار به بی احترامی کشید

بعضی از تاپیک ها هم که کلا موضوش فراموش شده و دارن توش از گل و بلبل حرف می زنن

سرمد حیدری

مدیر تالارهای مهندسی شیمی و نفت
مدیر تالار
.

متاسفانه خیلی از قوانین دلخواه ما نیست، ولی مجبوریم رعایت کنیم وگرنه سایت با مشکل مواجه میشه.
باید بسوزیم و بسازیم.

pinion

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
با تشکر از تمام دوستان عزیز که نظراتشون رو ارائه دادن .

بزارید یکم موضوع رو بیشتر باز کنم .

هدف من از این تاپیک اصلا تمسخر یا زیر سوال بردن چیزی نیست .

بلکه میخوام یه " واکاوی " داشته باشیم .

واکاوی دوطرفه .

اینکه دقیقا کاربران چه حقی بر گردن مدیران دارند و مدیران چه حقی بر گردن اعضا دارن ؟

ببینید همگی میدونید مسئولیت مستقیم کطالب این سایت بر عهده ی ادمین هست .
یعنی کسی که سایت به اسمش ثبت شده .
کسی که باید جوابگو ی هزار جای معلوم الحال باشه .
پس باید بهش حق بدیم خط مشیی رو دنبال کنه که به ضررش نباشه .
و همینطور ایشون هستند که دارند خرج نگه داشتن سایترو میدن .

اما از طرفی پویایی سایت به واسطه ی حضور اعضاست و در این موضوع هیچ شکی نیست .
اما ایا استفاده از سیاست " مشت اهنین " جوابگوست ؟

ایا نمیتوان از سیاست " جذب حداکثری و دفع حداقلی " استفاده کرد ؟

من به بابک عزیز کاملا حق میدم که در راستای وظایفش عمل کنه اما ایا در کنار این کار ایا بهتر نیست نوعی فرهنگ سازی مجازی هم دنبال بشه ؟

پس اولین سوال رو اینجوری مطرح میکنم :

به نظر شما معنا و مفهوم " گفتگوی ازاد " چیه ؟

منتظر نظرات شما هستیم ....

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
با تشکر از تمام دوستان عزیز که نظراتشون رو ارائه دادن .

بزارید یکم موضوع رو بیشتر باز کنم .

هدف من از این تاپیک اصلا تمسخر یا زیر سوال بردن چیزی نیست .

بلکه میخوام یه " واکاوی " داشته باشیم .

واکاوی دوطرفه .

اینکه دقیقا کاربران چه حقی بر گردن مدیران دارند و مدیران چه حقی بر گردن اعضا دارن ؟

ببینید همگی میدونید مسئولیت مستقیم کطالب این سایت بر عهده ی ادمین هست .
یعنی کسی که سایت به اسمش ثبت شده .
کسی که باید جوابگو ی هزار جای معلوم الحال باشه .
پس باید بهش حق بدیم خط مشیی رو دنبال کنه که به ضررش نباشه .
و همینطور ایشون هستند که دارند خرج نگه داشتن سایترو میدن .

اما از طرفی پویایی سایت به واسطه ی حضور اعضاست و در این موضوع هیچ شکی نیست .
اما ایا استفاده از سیاست " مشت اهنین " جوابگوست ؟

ایا نمیتوان از سیاست " جذب حداکثری و دفع حداقلی " استفاده کرد ؟

من به بابک عزیز کاملا حق میدم که در راستای وظایفش عمل کنه اما ایا در کنار این کار ایا بهتر نیست نوعی فرهنگ سازی مجازی هم دنبال بشه ؟

پس اولین سوال رو اینجوری مطرح میکنم :

به نظر شما معنا و مفهوم " گفتگوی ازاد " چیه ؟

منتظر نظرات شما هستیم ....
اه واقعا .................. دوباره میخواین شعور یه عده دیگه رو بازی بگیرین ..................... قلعه نوعی صد شرف داره به شما ( منظورم اینه که شرافتش از شما بیشتره نه چیزی که شما برداشت کردین ، اینو گفتم چون آواتارتون عکس ایشونه ............................. در ضمن اینم بدون قلعه نوعی طرفدار دولته .................... اینم گفتم که اگه میخواین اخراجش کنین کارتون راحت باشه ........... جاهای زیادی هست برای اینکار

آخرین ویرایش:

pinion

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اه واقعا .................. دوباره میخواین شعور یه عده دیگه رو بازی بگیرین ..................... قلعه نوعی صد شرف داره به شما ............................. در ضمن اینم بدون قلعه نوعی طرفدار دولته ....................

با تشکر از شما .

به شما دوست عزیز توصیه میکنم دوباره پست 23 رو مطالعه بفرمایید .

بهتر نیست بجای توهین کمی هم به فکر همفکری باشید .

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
با تشکر از شما .

به شما دوست عزیز توصیه میکنم دوباره پست 23 رو مطالعه بفرمایید .

بهتر نیست بجای توهین کمی هم به فکر همفکری باشید .
با تشکر از شما ......... تاپیکی زدید خلاف قوانین باشگاه ......... تکرار میکنم خلاف قوانین که منجر شد یک نفر به یک نفر دیگه توهین کنه و نفر دوم اخراج بشه ........... بهتر نیست به جای ژست قلعه نوعی گونه کمی از اخلاق کودکانه خود دس بردارین

تاپیک بزنین و یه عده رو بدون شعور جلوه بدین

کسی به شما توهین نکرد ......... ازتون انتقاد کرد ...... به پست مجددا دقت فرمایید

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا