تاثیرات یه بوسه

R-Quantum

عضو جدید
کاربر ممتاز
در کل از همه ی دوستان کمال تشکر را دارم . بهترین ها رو برای تک تک بچه های باشگاه از خدای متعال خواستارم. :gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol:این گلها هم تقدیم به شما که مثل گل هستید ولی امیدوارم عمرتون مثل گل نباشه . موفق باشید دوستان من

eng_moatamedi

عضو جدید
مااااااااااااااااااچ

مااااااااااااااااااچ

:):w15:کسی تفاوت بوسه با مااااااااااااچ رو میدونه چیه؟

R-Quantum

عضو جدید
کاربر ممتاز
:):w15:کسی تفاوت بوسه با مااااااااااااچ رو میدونه چیه؟
سلام به نظر من اگه از نظر لغوی در نظر بگیریم : ماچ یه کلمه ی غیر رسمی هستش ولی بوسه یه کلمه ی رسمی هستش . به نظر من ماچ میتونه آبدار باشه ولی بوسه نه ( بوسه سوسول تر از ماچ هستش ) ولی من بوسه رو به ماچ ترجیح میدم. سوال جالبی بود، ممنون :gol:

En-mechanic

عضو جدید
کاربر ممتاز
منم با نظر شما موافقم در ضمن منم کمال تشکر را از شما دارم بابت جواب دادن به تاپیک من (البته ما چون تو این باشگاه من و تو نداریم ، چون همه دوستیم پس میشیم ما . مثل دریا ، منم قطره ای از این دریا ) موفق باشید:heart:
حرف حق یعنی این که شما گفتی
همه ما باید به درد هم بخوریم
به قول اون شعر معروف که میگه:بنی آدم اعضای یک پیکرند...................
موفق باشی;)

کافر خداپرست

-
کاربر ممتاز
سلام به نظر من اگه از نظر لغوی در نظر بگیریم : ماچ یه کلمه ی غیر رسمی هستش ولی بوسه یه کلمه ی رسمی هستش . به نظر من ماچ میتونه آبدار باشه ولی بوسه نه ( بوسه سوسول تر از ماچ هستش ) ولی من بوسه رو به ماچ ترجیح میدم. سوال جالبی بود، ممنون :gol:
عجب!!!!!! :d

آخرین ویرایش:

pishoo

عضو جدید
من یسری چیزاشو می دونستم ولی بحث علمی و کاملش و نه. خیلی توپ بود. به این میگن تایپیک!!!!!!! به درد زندگی فردای آدمم می خوره

khanom-mohandes

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
به نظر من يه بوسه اوج احساس هر فردي رو نسبت به طرف مقابلش ميرسونه.

گاهي با يه بوسه ميشه عشق رو تثبيت كرد.

R-Quantum

عضو جدید
کاربر ممتاز
من یسری چیزاشو می دونستم ولی بحث علمی و کاملش و نه. خیلی توپ بود. به این میگن تایپیک!!!!!!! به درد زندگی فردای آدمم می خوره
ممنون دوست عزیز . قابل شما رو نداشت . انسان اگه بخواد میتونه بهترین زندگی رو داشته باشه (البته اگه چشم هم چشمی ، حسادت و ........... بذاره ) موفق باشید:gol:

9356769

عضو جدید
با این جمله مخالفم که دین جلوی بوسه رو گرفته.........
گاهی یه بوسه از روی هوسه گاهی از روی دوست داشتن.......این دوتا خیلی با هم فرق داره........