بیاید از علوم وتحقیقات فارس بگید

سلام
دیگه همه چی رو تو عنوان تاپیک گفتم.

هیچ ترتیبی وآدابی مجو هر چه می خواهد دل تنگت بگو

اول خودم میگم:نمی دونم چرا تو خوابگاه های دانشگاه حس همه چی هست به غیر از درس خوندن؟

یاعلی

saanaz

عضو جدید
انتخاب واحد اون هم 12 شب وای!!!

انتخاب واحد اون هم 12 شب وای!!!

خوش به حال اونهایی که بالای 17 هستند الان دارند کیف میکنند
من مطمعن
هستم نوبت ما که بشه همه چی هنگ میکنه
ترمهای پیش جواب نمیداد الان می خوان 3000 نفر را جوابگو باشن
فکر کنم یکی دو ساعت گرفتاریم

psychic

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
من امسال IT علوم تحقیقات قبول شدم

راستش چیزایی که شنیدم اینا بودن:

میگن طرز برخورد کار کنای اونجا اصلا خوب نیست

و شنیدم میگن اونجا خیلی سخت گیری میکنن استاد ریاضییش یه فول پروفسور هست که رییس بخش دانشگاه شیراز هست و 0.25 نمره هم اضاف نیدن که کسی مشروط نشه

بچه های علوم تحقیقات چه جورین؟
با کلاسن؟دهاتین؟
چه جورین خیلی دوست دارم بدونم

و شنیدم میگن اونجا خیلی سخت گیری میکنن استاد ریاضییش یه فول پروفسور هست که رییس بخش دانشگاه شیراز هست و 0.25 نمره هم اضاف نیدن که کسی مشروط نشه

با کلاسن؟دهاتین؟
امیرآقا سلام
به جمع بچه های علوم تفریحات فارس خوش اومدی.
هی خوبه بدک نیست.از نظر کتابخونه وسایت و.... خداییش مجهز از نظر اساتیدم بالاخره همه دانشگاه های آزاد سروته یه کرباسن.
متوجه سوال آخرت نشدم.منظورت از با کلاس ودهاتی چیه؟
راستی ترم اول خود دانشگاه برات انتخاب واحد میکنه ولازم نیست به خودت برا انتخاب واحد زحمت بدی.
سوالی بود در خدمتم.
یاعلی

psychic

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
مرسی امید جان

یه دید کلی از دانشجوای اونجا میتونی بهم بدی

مثلا اینکه تیپ و level دانشجوا چهجوری

راستی توی یه انجمنی بود دیدم یکی نوشته اونجا چادر پوشیدن واسه دخترا اجبارییه درسته؟

محمد فرزانه

عضو جدید
سلام
آره چادر اجباریه
اکثرا دانشجوها یا شیرازی اند یا تهرانی یا اصفهانی و یا تو تیپ همینا
نمیدونم جواب اولی رو گرفتی یا نه؟
ولی بدون پره از بچه های با حال

psychic

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
مرسی محمد جون آره جوابمو گرفتم خیلیم خوشحال شدم همچین جوابی دادی

البته شیرازیا با اصفهانیا رابطشون زیاد خوب نیست ولی با تهرانیا کنار میان

راستی کلاسها دختر پسر باید جدا باشن دیگه؟ درسته؟

salahshur

عضو جدید
کاربر ممتاز
آقا احسان سلام
اسمت خیلی برام آشناست.از بچه های علوم تحقیقاتی؟
اول اینکه به جمع ما خوش اومدی.نمی خوای از خودتو از تجربیات وحرفت بگی؟
دوم اینکه اگه خواستی دلیل خندتو بگو عزیز!
یاعلی
سلام
در مورد تجربیات یه سر به تاپیک نیاز به کمک بچه های برق بزنی میتونی بفهمی اگر نشد بگو برات توضیح بیشتری بدمدر مورد خنده یکی اینکه این دوست عزیز تازه واردمون بنظرم میخواد راه گذشتگان رو بره البته من اینجور از سوالش برداشت کردم {راستی کلاسها دختر پسر باید جدا باشن دیگه؟ درسته؟}

دوم اینکه من تاپیک اکثر بچه ها رو خوندم ناراحت نشید شما بچه های دانشگاه فقط بلدید گله بکنید و من تا حالا هیچ کار مفیدی ندیدم

psychic

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
منظورت از راه گذشتگان رفتن چیه احسان جون؟

هدفم از پرسیدن این سوال فقط دونستنش بود.

اصلا برام مهم نیست که دختر تو کلاسمون باشه یا نه.12 سال نبوده دیگه هم نباشه

ازینا گذشته بابا من زن دارم...:redface:

saanaz

عضو جدید
سلام.زود قضاوت می کنید .هم درمورد وpsychic و هم در مورد اعضا

همین که بجه هارو کشیدن به باشگاه خودش کار مفیده. بچه هاروز به روزم اضافه میشن.باشگاه پر ازمطالب آموزشیه من خودم این چند روز خیلی چیزا یاد گرفتم.همین بچه ها تو تاپیک های قسمت مهندسی برق وگرایشاش اسمشونو میبینم.بیاییدبه جای کوچک کردن کار همدیگر خودمون کارای بزرگ بکنیم.معذرت می خوام دیدم من اینارو بگم بهتره

salahshur

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام به همه
منظورت از راه گذشتگان رفتن چیه احسان جون؟ داخل دانشگاه که میای از اولین چیزایی هست که میفهمی شیرین و کمی خنده دار هست

همین که بجه هارو کشیدن به باشگاه خودش کار مفیده. بچه هاروز به روزم اضافه میشن.باشگاه پر ازمطالب آموزشیه من خودم این چند روز خیلی چیزا یاد گرفتم

کار مفید:redface: زمانی یک کار مفید هست که یه بازده داشته باشه یا یه تجربه از قبالش بدست بیاد

بیاییدبه جای کوچک کردن کار همدیگر خودمون کارای بزرگ بکنیم.

شرمنده من قصد کوچک کردن کار دیگران رو نداشتم و نکردم لطفـآ یه مثال برام بیارین

معذرت می خوام دیدم من اینارو بگم بهتره

معذرت می خوام دیدم من اینارو بگم بهتره که بچه ها تو فروم علوم و تحقيقات فارس

هیچ کاری به جز گلایه و شکایت از اینکه چرا اوضاع اینجوریه نکردن اگر فکر می کنین اشتباه میگم یه بار همشون رو از اول بخونید

بزارید بگم هیچ کدوم از بچه ها که کار کردن دیگه نای آنچنانی ندارن که دیگه برگردن این تصور بچه های که کار کردن :
محمد فرزانه :ما هم بی توجهی مسئولین رو دیدیم و هم یخ زدگی خیلی از دانشجوهارو
اما مگه چند سال دیگه اینجا هستیم
و تاکی باید با متلک چن تا که خازنو از ترانزیستور تشخیص نمیدن فعالیتمونو مخفی کنیم و برا خودمون کار کنیم

این دیدی که داره بین بچه های قدیمی دانشگاه که اکتیو بودن داره رواج پیدا میکنه

اما گروه های علمی دانشگاه

من تا حالا کاری به جز گروه رباتیک و تکنولوژی بتون و خرپای بچه های عمران ندیدم و نبود

تنها گروهی که واقعآ توی این دانشگاه داره درست کار می کنه انجمن علمی IT و کامپیوتر هست به 2 دلیل
1-یک رنگی بچه هاشون 2-مدیریت پدرام صحرایی 3-اینکه از دانشگاه پول نمی خوان

اما برای اونایی که نمیدونن بگم که امسال هیچ پولی در کار برای کارهای پژوهشی نیست
امسال هم یه چند نفر از بچه های گروه رباتیک که موندن طعم لذت بخش هدر رفتن کارهاشونو امسال میچشن

امسال دانشگاه حداقل تو 5 تا نمایشگاه شرکت می کنه که هزینه هرکدوم حداقل 30 35 میلیون هست
پارسال برای نمایشگاه داستاوردها نمایشگاه گلستان متری 650000 تومان بود حساب کنید 10 متر زمین *حداقل 5 روز

من نمیگم بلندپروازی بده اما بچه های کاری ما بلندپرواز نیستن رویایی هستن
انتقال اطلاعات از هر 20 نفر 1 نفر اگر کله بچه های اکتیو رو 100 نفر در نظر بگیرد میشن 5 نفر هستن که برای دیگران مفیدن((دیدگاه این افراد اینه 1- اطلاعات مارو می دزدن 2-فقط مصرف کننده صرف هستند و دوست دراند دیگران لقمه آماده بدن دستشون))

اما سایرین به چند دسته تقسیم میشن
1-اونایی که دنبال ازدواجن 2-اونایی که فقط درس میخونن 3- اونایی که نخودین 4-اونایی که دنبال کار سیاسین 5- اونایی که دنبال خودنمایین

این حقیقت دانشگاه ماست می خوایین باورش کنید می خوایید نکنید هرکس آزاده هر جور دلش می خواد فکر کنه

محمد فرزانه

عضو جدید
سلام
اينجا هم که گردو خاک شده
چيکار کنيم
ميگم اگه بقيه موافقن وبلاگ جديد احسانو هک کنيم ....ا http://elec-fsr.blogfa.com /
احسان بشين
راستي در مورد اين جمله بيشتر توضيح ميدي:[من نميگم بلندپروازي بده اما بچه هاي کاري ما بلندپرواز نيستن رويايي هستن]
احسان اينجا بهترين سايتيه که من تابحال عضو شدم , بنده خدا راست ميگه ديگه مفيده
تو به همه جاش سر بزن , اين فروم هم 4 5 روزه جون گرفته ,برنامه داريم براش
شما هم جز بچه هاي فروم هستيا از علي بيتا روبو من ياد بگير نگا کن دنبال علمي کردن فرومه .
راستي اگه ايده اي برا بهبود اوضاع برق دانشگاهمون داريد بگيد اگه خودتون نتونستيد انجام بديد يکي پيدا مي کنيم پيادش کنه
احسان تو هم نظر بده ,گردو خاک نکن
اگه فرومو تو وبلاگت اد کني حسابمون پاک ميشه
يا علي

psychic

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
آقا احسان گل یکم دارن کم لطفی می کنن و دارم همچین یکم موج منفی میدن

حالا من تازه واردم چیزی نمی دونم.اصلا اگه می دونستم که سوال نمی کردم.

شما که پیش کسوت هستین چرا؟

salahshur

عضو جدید
کاربر ممتاز
راستي در مورد اين جمله بيشتر توضيح ميدي:[من نميگم بلندپروازي بده اما بچه هاي کاري ما بلندپرواز نيستن رويايي هستن]

میدونی کار اکثر بچه های ما مثل چیه مثل این ممونه طرف تا حالا یه خونه 1 طبقه نه ساخته نی کسی که کنارش هست ساخته می خواد بره برج 25 طبقه بسازه

کار کردن یه مراحلی داره و خیلی جا ها مخصوصآ مکانهایی مثل مسابقات نیاز به یه تجربه داره اما بچه های کاری ما بدون طی مراحل ، تجربه ، برنامه ریزی میخوان تو بالا ترین درجات برن مسابقه بدن
یه جایی ما می ریم برای مسابقات در بالاترین درجه برای کسب تجربه که ما علم و تجربه مراحل قبل رو داشته باشیم و گرنه هدر دادن هزینه بچه هاست

LoooTTI

عضو جدید

با کلاسن؟دهاتین؟

الان دیگه فکر کنم خودتون اومده باشید دانشگاه و وضعیت دانشگاه رو دیدید نظرتون چیه؟;)

psychic

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
من روز اول دانشگاه خیلی برام عادی بود.

علوم تحقیقات یه دانشگاه بسیار وسیع و سرسبز همرا با استادای خوب و سخت گیر هست

elhamgh6666

عضو جدید

با کلاسن؟دهاتین؟
خودت اومدی دانشگاه را دیدی ولی کلمه خوبی به کار نبردی که دهاتین!!از شما بعید مهندس دیگه!ما از هر جا باشیم هر طور باشیم همگی که حیف کوروش کبیر از نوادگان کوروش کبیریم که همه دنیا را فتح کرد فقط حیف که بعد از اون قدر و منزلت ایرانی بودنمون که توی دنیا حرف اول را میزد را با کلمه دهاتی عوض کردیم!تقصیر خودمون که این همه برگشتیم عقب!!:(

M☼HAMMAD

عضو جدید
سلام به همه دوستان
من ترم بوقی هستم، نفت میخونم، بچه شیراز هستم
اسمم محمد هست
1 کم بخار در کنید از خودتون بابا !
این چه وضعشه .... ؟!
4 سال میخواییم حال کنیما (نگین ترم بوقی هست، کللش داغه ! چون پیش دانشگاهیمون هتل 7 ستاره بوده و حال و هول اونطوریمون را بردیم )
پایه باشید، آدرس اینجا را پخش کنیم تو دانشگاه، بچه ها بیان .... :)
راستی ...
محیط دانشگاه را دوست دارم
فقط نسبت به شیراز خیلی سرد هست ...
سلف پسرها دوره، منم که شیرازی :)biggrin:) ، نمیتونم برم سلف، یا باید چیپس ماست موسیر بزنم، یا از خونه غذا بیارم
از این نگهبا ها خیلی بدم میاد، فکر میکنند رئیس پلیس هستند ( برخوردی باهاشون نداشتم، اما چند باری، برخورد زشتشون با خانوم های گل دانشگاه را دیدم )
از بعضی از پسر دخترها، در همون بدو ورود به دانشگاه، بدم اومد !!!
اونهایی که روز اول شماره دادند و گرفتند ...
در نهایت درود بر همه هم دانشگاهی های گلم، امیدوارم که میان ترم هاتون را خوب بدین !

salahshur

عضو جدید
کاربر ممتاز
:biggrin::biggrin::biggrin:
ye bar in tapic haro bekhun kheyli chiza dastet miyad agha mamad
dar zemn ino bet begam tanha noghte khub daneshgah ke inja ro bara bache ha ghabele tahamol karde herasat daneshgah hastesh ke 95% oghat kari be kare kasi nadaran
baghiye harfat tu tapic ha bahs shode
fekr nemikonam jaye in chiza ham inja bashe
از بعضی از پسر دخترها، در همون بدو ورود به دانشگاه، بدم اومد !!!
اونهایی که روز اول شماره دادند و گرفتند ...
lotfan agar az kahnomi ham khoshet umad mohtaramane peygham khosusi bede na inke tu tapic benevis
ma inja chand mah jun kandim biyam bahse elmi konim moshkelat tahghighati daneshgaho hal konim doost nadarim az dobare be hashiye berim unam rajebe mozooate bi arzesh tar
shado sarboland bashi
Ehsan Moazen

Puria_IT

عضو جدید
سلام
منم ورودی 87 IT هستم.
انصافا دانشگای خوبی بوده تا حالا برام.
نمی دونم چرا شما باهاش مشکل دارید.

استادای خیلی خوبی داره این دانشگاه.
فضای قشنگی هم داره.
امکاناتش هم با این که خیلی وقتی از تاسیسش نمی گذره قابل قبول هست و رو به پیشرفته

مرسی

salahshur

عضو جدید
کاربر ممتاز
خوبه امیدواریم تا آخرش همینطور برات باشه

ببخشیدا شرمنده معذرت می خوام شما چند وقت دانشگاه هستید و چندتا کار خواستید بکنید
که این حرف ها رو میزنید؟؟

M☼HAMMAD

عضو جدید
سلام احسان جان
والا من نظراتم را گفتم، این تاپیک هم علمی نبود، وگرنه، در اون موردی که باعث ناراحتی شما شد، پست نمیزدم توش قربان ...
بعدشم، مثل خیلی از دوستان نیستم که این چیزها برام تازگی داشته باشه ...
گفته از علون تحقیقات بگین، منم گفتم ...
همین ...
به هر حال ببخشید اگر ناراحت شدید .
ایام به کام، محمد شمس

F87

عضو جدید
سلام.بابا این دانشگاه همچی توش خوبه اگر هم بد باش با اونا کنار میایم فقط مشکل من سامانه مزخرفشه.هر کاری میکنم اصلا باز نمیشه چند روز دیگه هم انتخاب واحده.
خوش باشید...

بالا