بچه ها من هیچوقت نمیتونم ازدواج کنم ... جالبه نه ؟ ;)))))))

بچه ها من هیچوقت نمیتونم ازدواج کنم ... جالبه نه ؟ ;)))))))

• مجموع رای دهندگان
    100

Modernist

عضو جدید
عجببب:surprised: کدوم دختری ححاضره تن به همچین خفتی بده که توی یه اتاق تو خونه پدر شوهرش زندگی کنه؟؟:eek::eek::eek: آیا کسی هست؟:surprised:

دقيقا همون دختري كه انتظارشو نداري
من ديدم اين دختراي خوشگل و با خانواده انقدم كم توقع هستن ، فقط دنبال اين هستن كه چپ و راست بهشون بگي واي چه خوشگلي عزيزم ، همين واسشون كافيه
حالا برعكس اين دختراي زشت رو بگو بيا تو يه اتاق زندگي كن واه واه ، انگار از خرطوم فيل افتادن
پيشنهاد خوبي دادم خدايي بهت يه هفته وقت بزاري روش همه چيز حله

آخرین ویرایش:

shadmehrbaz

عضو جدید
کاربر ممتاز
آره بابا نفري 4 5 تا زن بهتون مي رسه
من برم يه مدتي پيدام نشه كه خانوماي باشگاه دستشون بهم برسه فكر كنم خفم كنن:w01::w15:

ايول :w17::w17: وجود يه همچين دختري واقعا تو باشگاه لازمه :w42:

عزيزم بيا پيش خودم نميذارم كسي دستش بهت برسه :w41::neutral::w08:

واي اين جمله ت چقدر دوست داشتني بود !!! :w40:

arghavan.z

عضو جدید
کاربر ممتاز
يه چيزي مي گم ببين خدايي بد مي گم

همين الان كه دانشجويي برو يه دختر نامزد كن
الان كه چند سال پيش نيست نمي ذاشتن دختره تا شب عروسي پسر رو نبينه ، همش تلپه خونه پسره ، شبا هم همونجا مي مونه
تازه زير دست مامانت آشپزي هم ياد مي گيره ( آخه مامان خود آدم دلش نمياد به دخترش بگه پاشو آشپزي كن)
بهمين ترتيپ 4 سال كه دانشجويي ، هر چي بگه يه بهونه داري مي گي دانشجويي، همونجا زندگي مشترك رو تو يه اتاق زير سايه بزرگتر شروع مي كنيد . 2 سال سربازي هم همينطور ميگذروني
بعد 6 سال نخواستيم طلاقش بده بره
6 سال ديگه مردم سطح فكريشو رفته بالا طلاق يه چيز عادي شده ديگه:w15:
تو سعی کن تا چندوقت جلو من افتابی نشی:w08:...با این پیشنهادت:w00:...مثلا دختری ها...:w09:
ببین چه جوری ابرومونو داره میبره:w39:....بیا برو..قربونت تا بیشتر از این سوتی ندادی بیا برو...
1.ارغوان جان بحث سر 50 سال زندگیه حالا شما 2سالشم فاکتور بگیر 48 سال خیلی خوبه برای ازدواج؟:(
2. اگه پارتی داشتم که عشق دنیا رو میکردم شما اگه کسی رو تو دستگاهی جایی دارید ممنون میشم یه سفارشی کمکی چیزی برسونید
3.دکتر گفته درستش میکنه :cry:
بهت بگم به امید دکتر نشین ه:w05:ا....این امروز یه خواب می بینه فردا بکی دیگه..خواب که چه عرض کنم..کابوس می بینه:w19:
الهي.... ببين دخترا خودشون چه راهايي بهت نشون ميدن!!! :w15: من ميگم بحران شوهره قبول كن :w12:
اسکرووووووووووچ همینو میخواستی:w13:....حالا یکی بیاد اینو توجیه کنه:wallbash:...
شادی من خودم بعدا توضیح میدم بهت:cry:
من برم يه مدتي پيدام نشه كه خانوماي باشگاه دستشون بهم برسه فكر كنم خفم كنن:w01::w15:
جووون ارغوان بیا برو...فقط بعدا جرئت داری بیرون در باشگاه وایسا...:w08::w12:
شوخی میکنم ها..:smile:

afsoon6282

مدیر تالار مهندسی كشاورزی
مدیر تالار
عجببب:surprised: کدوم دختری ححاضره تن به همچین خفتی بده که توی یه اتاق تو خونه پدر شوهرش زندگی کنه؟؟:eek::eek::eek: آیا کسی هست؟:surprised:
یه دختر اگه از همسرش، عشقش و اصالت همسرش و خانوادش مطمئن باشه حاضر هست تو شرایط سخت تر از این هم زندگی کنه
مطمئن باشین کسایی که به مشکل بر میخورن تو یکی از این موارد یکم ضعف دارن.

sima.eng

عضو جدید
کاربر ممتاز
ايول :w17::w17: وجود يه همچين دختري واقعا تو باشگاه لازمه :w42:

عزيزم بيا پيش خودم نميذارم كسي دستش بهت برسه :w41::neutral::w08:

واي اين جمله ت چقدر دوست داشتني بود !!! :w40:
با این نظراتتون به درد همدیگه می خورین. مبارکه ایشالا دیگه اینورا پیداتون نشه من و ارغوان می کشیمتون.

Alireza00

عضو جدید
دقيقا همون دختري كه انتظارشو نداري
من ديدم اين دختراي خوشگل و با خانواده انقدم كم توقع هستن ، فقط دنبال اين هستن كه چپ و راست بهشون بگي واي چه خوشگلي عزيزم ، همين واسشون كافيه
حالا برعكس اين دختراي زشت رو بگو بيا تو يه اتاق زندگي كن واه واه ، انگار از خرطوم فيل افتادن
پيشنهاد خوبي دادم خدايي بهت يه هفته وقت بزاري روش همه چيز حله

واقعا از لطفت ممنونم ، الان که فکرش می کنم ، یه مشکل مالی داشتم که تو می گی باید بهشون بگی خوشگلی که می گیم .
لی
لی لی لی لی...............

این ازدواج انقدر راحت بودها الکی ما رو می ترسوندند .

sima.eng

عضو جدید
کاربر ممتاز
ببین آشیل جان من جدی گفتم شرایطی که واست توصیف کردم شدنیه. شک نکن. به بعضی حرفا هم توجه نکن. اینکه تو با خانومت کجا زندگی کنی به خودت بستگی داره. باید شناخت درستی از خانوادت داشته باشی. آدما هر چقدر هم خوب ، ممکنه کنار هم نتونن زندگی کنن.

Schneider

مدیر بازنشسته
ندیده رد کردیم!!

ندیده رد کردیم!!

بچه جون! هنوز خيلي بچه اي! اگ بچه نبودي اينجوري دودوتا چهارتا نمي کردي! کاش همه چي اينجوري بود که تو ميگي. ولي باور کن اينجوري نيست. بيخود دلت رو به احمدي نژاد هم خوش نکن. مطمئن هم باش اگه کار نداشته باشي زن هم بهت نمي دن. مگه مردم دخترشون رو از سر راه آوردن. عاشقي نون تو سفره هم نمي شه. از خواب خوش بيدااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااار شو!!!;)
خیلی تا این لحظه بعد از خوندن تقریبا 60% نظرات خودمو نگه داشتم!
حالا روی صحبتم با خانوم سارا هم نیست....ولی تصمیم گرفتم در جواب ایشون بگم؛
آخه این چه وضعشه!!
ببینید...منم صورت مسیله مشابهی دارم.....لطفا دوستان قوه تحلیلشونو برا منم خرج کنن!
پیشاپیش ممنون ;)
من هم دانشجو سال آخرم؛ تو این 4 سال بم ثابت شد که نمیتونم مثله خیلیها با دخترا دانشگا بگم بخندم و خلاصه خودمو از دید عاطفی رها کنم از اون موردی که سبب ازدواج میشه!
بم ثابت شد که اونا_همشون_ یا دنبال عاملی در طرف مقابلشونن که انتهاش به پول میرسه(ماشین داشتن مثلا) یا دنبال اصلا این هم نیستن(چون نیازی ندارن) پس دنبال پسری اند برای دوران تحصیل که،...که نمیدونم....شاید بشه گفت یه ویژگیهایی داشته باشه که آقایون و دوستان خودم بهش میگن "بیخیال بودن!"؛
من برام مشخص شد که نمیتونم مثله دوستای خودم با اونا راحت باشم؛ حالا بماناد نتایجی مثله افت معدل و افت احساساتو..
خلاصه اخیرا رو آوردم به خونواده که بریم یک مورد مناسب رو ببینیم و اصطلاحا "شیرینی بخوریم تا وقتیکه شاغل شم!"؛
یکی از آشناها خونواده ای رو معرفی کرد، قرار شد با 2 تا از اقوام و خونواده این جمعه بریم برا دیدن طرف،5شنبه زنگ زدیم که عروسی پسرش بود و خونه نبودن( بگم این اولین تجربه میخواست بشه!!!)
خلاصه نشد که بریم...چون:
فرد باتجربه ای از فامیل بهم گفت که:"احسان اگه نامزد کنی هر عید(نوروز-غدیر-قربان-شعبان -...)باید لااقل 100تومن بدی النگو ها....احسان هر وقت خواست باید بری مانتو فروشی ها.....احسان هر وعده غذای درست بیرون 30 تومنه ها!....احسان باید هم سطح باشین، شنیدم تجریشه ها !!(حالا ما 5 تا منطقه پایینتر!) و...
خلاصه اینطور عرض کنم که گویی قرار بود جرمی مرتکب بشم که از وقوعش جلوگیری شد!!!!
خب شما بفرمایید...من که نمیتونم مخ یه دختر رو بزنم برای دوستی،نامزد و این حرفا هم برام راحت ماهی 300 لااقل خرج برمیداره....باید چه گلی سرم بگیرم!!!
خودم که نتونستم....بزرگان هم اونطور راهکار دادن!
ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.
سوال: آیا در این حالت خلاف درسته یا اشتباهه....خدا به کدوم بهونه میخواد یقه منو روز قیامت بگیره؟؟؟؟؟

آخرین ویرایش:

hd_memar

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بچه ها من امروز با یه دو دو تا چهار تا کردن ساده متوجه یک مساله دردناک در زندگی خودم شدم.:smile:
من که الان دست خدا و بابام درد نکنه هیچی ندارم:rambo: اگر 4 سال دیگه که ایشالا گوش شیطون کر فارغ از تحصیل شدم برم سربازی , 2سال هم زیر پرچم مقدس اسلام باشم میشه 6سال الانم که 20 سالمه میشه 26 سالم:) بعد از سربازی بدون سابقه کار اگه با هزار نذر و نیاز و قفل و دخیل بستن کار پیدا کنیم حداکثر ماهی 400 , 500 تومن حقوق میدن که چند سال اول فکر نکنم اصلا به پس انداز بکشه, بعد از چند سال لکو لوک کردن تو این کارخونه ها اگه از ما خوششون بیاد و نیگرمون دارن و کارمون خیلی درست باشه ترفیع بگیریم حقوقمون بره بالا وگرنه هم که بشینیم تو خونه کیشمیشای مامانمونو پاک کنیم :whistle:, حالا در نظر میگیریم همه چی خوبه و فضا اجتماعیه:smile: ما هم حقوقمون زیاد شد و به جایی رسیدیم که 500 هزار تومن تونستیم در ماه پس انداز تاکید میکنم پس انداز کنیم (فرض محال محال نیست:w16:) که این زمان افزایش سابقه کار و زیاد شدن حقوق حداقل خیلی خوشبینانه 5 سال طول میکشه:w20: که سن ما هم به 31 سال میرسه کم کم دیگه موها داره سفید میشه وسط کله کچل شده و .. :w07: . با این وضعیت تهران که خونه ها با وجود افت شدید قیمت توی محل خودمون اگه بخوام جایی رو بگیرم متری 1.5 تا 2 تومن هست:surprised: , در بهترین شرایط قیمت یه خونه 70 متری میشه 105 ملیون تومن:cry: حالا شما اون ماهی 500 تومن پس انداز منو در نظر بگیرین متوجه میشین که بعد از 17.5 سال طول میکشه که من بتونم یه خونه 70 متری توی محل خودمون بخرم:w17: که در اونموقع 49 سالم شده:w22: به آدم 50 ساله زن میدن؟ :w04:
در آخر جالبه بدونین من سال دیگه برنامه داشتم با یکی که خیلی دوستش دارم ازدواج کنم.

در همین راستا ازتون عاجزانه درخواست میکنم در نظر سنجی فوق شرکت کرده و من رو از نگرانی برهانید .:confused:[/quote

همیشه میگن پول ازدواج و خونه ولیمه و چند مورد دیگه رو که الان یادم نیست خدا می رسونه
منظور این نیست که ادم بدون فکر و برنامه ریزی اقدام کنه
ولی این حقیقته
به نظر من یه سال دیگه تو زمانه دانشجویی
قبل سربازی زوده
ولی
بعد اون
بدون این فکرا اقدام کنین
تلاش و بعدم توکل;)

ne_sh67

عضو جدید
کاربر ممتاز
آخه این چه وضعشه!!
ببینید...منم صورت مسیله مشابهی دارم.....لطفا دوستان قوه تحلیلشونو برا منم خرج کنن!
پیشاپیش ممنون ;)
من هم دانشجو سال آخرم؛ تو این 4 سال بم ثابت شد که نمیتونم مثله خیلیها با دخترا دانشگا بگم بخندم و خلاصه خودمو از دید عاطفی رها کنم از اون موردی که سبب ازدواج میشه!
بم ثابت شد که اونا_همشون_ یا دنبال عاملی در طرف مقابلشونن که انتهاش به پول میرسه(ماشین داشتن مثلا) یا دنبال اصلا این هم نیستن(چون نیازی ندارن) پس دنبال پسری اند برای دوران تحصیل که،...که نمیدونم....شاید بشه گفت یه ویژگیهایی داشته باشه که آقایون و دوستان خودم بهش میگن "بیخیال بودن!"؛
من برام مشخص شد که نمیتونم مثله دوستای خودم با اونا راحت باشم؛ حالا بماناد نتایجی مثله افت معدل و افت احساساتو..
خلاصه اخیرا رو آوردم به خونواده که بریم یک مورد مناسب رو ببینیم و اصطلاحا "شیرینی بخوریم تا وقتیکه شاغل شم!"؛
یکی از آشناها خونواده ای رو معرفی کرد، قرار شد با 2 تا از اقوام و خونواده این جمعه بریم برا دیدن طرف،5شنبه زنگ زدیم که عروسی پسرش بود و خونه نبودن( بگم این اولین تجربه میخواست بشه!!!)
خلاصه نشد که بریم...چون:
فرد باتجربه ای از فامیل بهم گفت که:"احسان اگه نامزد کنی هر عید(نوروز-غدیر-قربان-شعبان -...)باید لااقل 100تومن بدی النگو ها....احسان هر وقت خواست باید بری مانتو فروشی ها.....احسان هر وعده غذای درست بیرون 30 تومنه ها!....احسان باید هم سطح باشین، شنیدم تجریشه ها !!(حالا ما 5 تا منطقه پایینتر!) و...
خب شما بفرمایید...من که نمیتونم مخ یه دختر رو بزنم برای دوستی،نامزد و این حرفا هم برام راحت ماهی 300 لااقل خرج برمیداره....باید چه گلی سرم بگیرم!!!
سوال: آیا در این حالت خلاف درسته یا اشتباهه....خدا به کدوم بهونه میخواد یقه منو روز قیامت بگیره؟؟؟؟؟

من نظرم اینه ازدواج بسیار اتفاق خوبی اگه با شناخت باشه و اینکه کی گفته همه اول زندگی باید همه چی داشته باشن؟؟!!سنت شکنی همیشه اتفاق بدی نیست.
دوستانه بهت پیشنهاد میکنم دوره خواستگاری سنتی خط بکشی چون برای این زمان جواب درخور نداره. اول ایده آلت مشخص کن. بدون که چی میخوای بعد هر اقدامی کن.
کسی پیدا کن که تورو برای خودت بخواد این فقط یه جمله قشنگ نیست عملی میشه..
و دوست داشتن و به کسی احساس داشتن از پیش تعیین شده نیست اونایی که میبینی افت احساس دارن واسه اینکه میخوان عاشق باشن بی دلیل ولی.

Schneider

مدیر بازنشسته
همیشه میگن پول ازدواج و خونه ولیمه و چند مورد دیگه رو که الان یادم نیست خدا می رسونه
.........
تلاش و بعدم توکل
خدا کجا چی رو میرسونه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!
البته حق دارید شما دخترا....چون پسر نیستید!
دقیقا مثال تشنگی رو در نظر بگیرید.....تا آخر عمر هم توکل کنی و جلوی کارخونه نوشابه کوکاکولا بایستی....هیچکدوم از اون نوشابه ها رو به طرف نمیدن!
لابد میگید "من که منظورم فقط توکل نبود!"
من اصلا میگم هستن آدمایی که سروکاری با این قضیه ندارن و راحت ترین متد زندگی رو دارن! پس محل ابراز هم نداره!
مشکلو چطور حل کنیم؟!!!!!!!!!!!!!
"توکل" لغت کساییکه بنظرم از دور دستی بر شعله گرفتن!

samin-1

عضو جدید
تو این دوروز هستی دست بزن به کاری کار نداره عاری
برو جونم دست بزن به کاری
تا در بیاری پولی با هاش به دست بیاری هر چی خواستی:D

R@mtin.eng

عضو جدید
کاربر ممتاز
یه دختر اگه از همسرش، عشقش و اصالت همسرش و خانوادش مطمئن باشه حاضر هست تو شرایط سخت تر از این هم زندگی کنه
مطمئن باشین کسایی که به مشکل بر میخورن تو یکی از این موارد یکم ضعف دارن.
خب آخه من خودم حاضر نیستم اونو تو همچین وضعیتی بندازم:( الکی نمیخوام چرتو پرت بگم ولی به خدا این پر توقع بودنم هم فقط به خاطر اونه .

afsoon6282

مدیر تالار مهندسی كشاورزی
مدیر تالار
خب آخه من خودم حاضر نیستم اونو تو همچین وضعیتی بندازم:( الکی نمیخوام چرتو پرت بگم ولی به خدا این پر توقع بودنم هم فقط به خاطر اونه .
شما ایشونو از خودتون مطمئن کنین.
بقیش حل میشه.
همه عمر که این وضعیت نمی مونه.چند سال اول هست که اونم باید باشه
اگه زحمت کشیده نشه برای زندگی قدرش دونسته نمیشه
ببخشید نمی خوام نصیحتتون کنم.

mmbidhendi

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
میگن هر سری ، روزیشم میاره .. نگران جا و مکان و ... هم نباش .. ولی از من به تو نصیحت ، تا وقتی درس تموم نشده ، مدرک تو جیبت نبوده ، پایان خدمت نداشتی و حقوق ثابت ماهیانه نگرفتی ، حتی پا پیش هم نذار ... وگرنه کارت با کرم الکاتبینه .. که به دیده دیدم چه زندگیا و دوستیا خراب شده .. :) ولی وقتی حقوق گرفتی ، دونستی که هر ماه یه آب باریکه داری ، برو جلو .. بقیش اگه دلت پاک باشه خودش میاد .. که اینم به چشم دیدم .

R@mtin.eng

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه جون! هنوز خيلي بچه اي! اگ بچه نبودي اينجوري دودوتا چهارتا نمي کردي! کاش همه چي اينجوري بود که تو ميگي. ولي باور کن اينجوري نيست. بيخود دلت رو به احمدي نژاد هم خوش نکن. مطمئن هم باش اگه کار نداشته باشي زن هم بهت نمي دن. مگه مردم دخترشون رو از سر راه آوردن. عاشقي نون تو سفره هم نمي شه. از خواب خوش بيدااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااار شو!!!;)
شما الان مخاطبتون کیه؟:huh::question: اگه کار نداشته باشم زن هم بهم نمیدن؟؟؟؟ :surprised:مگه مردم دخترشون رو از سر راه اوردن؟؟؟؟؟؟؟:surprised: عاشقی نون نمیشه؟؟؟؟؟؟ :surprised:ببخشید من جایی گفتم که کار نمیکنمو همینی که هستو تو خونه کفتر بازی میکنم میخواد بخواد نمیخواد نخواد :razz:عزیز من من که دارم از جون مایه میزارم که درست مثه آدمیزاد برم سر خونه زندگیم سالم زندگیمو بکنم وگرنه ما میتونستیم مثه الان همینجوری با هم دوست باشیمو مثه بقیه هر کاری هم میخواستیم میکردیم , شما یه بار دیگه از اول قشنگ بشین بخون من بدبخت چی تو اون پست اول نوشتم بعد بیا پست بده ;)
منظور این نیست که ادم بدون فکر و برنامه ریزی اقدام کنه
ولی این حقیقته
به نظر من یه سال دیگه تو زمانه دانشجویی
قبل سربازی زوده
ولی
بعد اون
بدون این فکرا اقدام کنین
تلاش و بعدم توکل;)
آخه بد بختی تجربه نشون داده اونایی که اینجوری اقدام کردن الان گوشه زندانن :confused:
آخه این چه وضعشه!!
پیشاپیش ممنون ;)
خلاصه نشد که بریم...چون:
خیلی اوضاع خراب شده نمیدونم چی بگم احسان جان فقط خدا به داد این وضعیت مملکت برسه :(

behnaz_arch

عضو جدید
به قول اون دوستمون اول یه حقوق حتما داشته باش

و اما در مورد این که با سن کم ازدواج کنی اصلا توصیه نمی کنم چرا که این زندگی ها اصلا پایدار نیستند، امید داشتن بهترین چیزه یه کم هم بیخیال باش :smile:
داداش من هم شرایطش بهتر از این نیست 31 سالشه سربازیشو رفت؛ بعد از سربازی اومد بکوب درس خوند اینجا هم شغل نسبتا خوبی داشت الان برای دکترا رفته استرالیا اما خونه و زندگی و ماشین نداره :( ولی اینشالا که اونجا زندگیش رو به راه می شه :smile:

sima.eng

عضو جدید
کاربر ممتاز

اين جملتون با اجازه دوستان و گلاب به روشون بسيار تاسف برانگيزه بود.
يعني شما چون نمي خواي كاري بكني و راه رو پيدا نكردي ديگه مجوز داري هر كاري خواستي بكني؟
از اون جمله اول هم معلومه كه شما بسيار پر ادعا هستيد.
خدا عاقبت شما و آدمايي با تفكر شما رو بخير كنه.
خدا مزد دل زنتونو بده.

sima.eng

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان محترم اگه زحمتي نيست يك كم تكون بدن به خودشون دنبال كار بگردن. حتما لازم نيست تو شهراتون ور دل ماماناتون بشينين. دنبال راحتي نگردين. كار و پول زياد تو راحتي و آسايش و شبا پارتي و صبحا 9 و 10 صبح سر كار، پيدا نمي شه. يك كمي عاقلانه هم فكر كنيد بايد خودتون همت كنيد.
ضمنا كس ديگه اي هم مسئول بي مسئوليتي شما نيست.
آشيل جان اگه بدون برنامه ريزي رفتي جلو اونوقت كارت به دادگاه مي رسه.
يعني واقعا تو اين تهرون به اين بزرگي يه جايي نيست كه تو بري توش حتي تا يه مدتي به عنوان كارآموز سطح صفر كار كني؟ بدون حقوق. واسه تجربه مي گم. اگه هموني كه گفتم مي خواي شبا مهموني و بازار ال و بل قرار و فلان رو داشته باشيد و بعد كار و پول هم از توش در بياد كه خوب يه باباي پولدار بلانسبت ... لازم داريد كه پولشو بده شما خرج خوشيتون بكنيد. اونوقت بنظرم آدم از احمق ترين ها هم بدتره.
منظورم تو نيستي آشيل جون دارم كلي مي گم.
من ديدم كه مي گم ديگه. دور و بر خودم آدمايي با سربازي و دانشجو بودن ازدواج كردن آخرشم تو همون دوران فوق ليسانس خوندن و سربازي رفتند و كار مي كنند و ... ولي ديگه 11 شب به بعد تقريبا جنازه اند و صبح 6:30 مي زنن بيرون. خوب اگه اينا سخته كه فبها. اگر نه شما به خدا توكل كنيد اگه لياقتتون رو نشون بدبد خدا بيشتر از اوني كه فكر كنيد كمكتون مي كنه.
ولي لازمه كه تو انتخاب دختر هم درست فكر كنيد.
خوب قاعدتا شما وقتي با اوضاع ناپايداري مثل الان مي رين خواستگاري اگه نشناسنتون يا شما يك عرضه كوچولويي از خودتون نشون نداده باشين، بهتون اعتماد نمي كنن. بايد در مورد همسر آيندتون بيشتر بدونيد. اينكه چقدر حاضره تو سختي ها كمك شما باشه. مي خواد زندگي راحت خونه پدريش رو به رختون بكشه يا حاضره حقوقشو بياره خرج زندگي كنه. نگيد نيست كه هست. از هز دو مدلش فراوونه. پس بگرديد درستش رو پيدا كنيد. هرچند اگر خود شما آدم درستي باشيد چنين آدم خوبي به سوي شما خواهد اومد.

reza08

کاربر فعال
بچه ها من امروز با یه دو دو تا چهار تا کردن ساده متوجه یک مساله دردناک در زندگی خودم شدم.:smile:
.:confused:
من نه روانشناسم نه پدر روحانی نه خود روحانی
ولی من تا حالا چیزهای عجیب زیاد تو زندگیم دیدم
یکیش هم این تاپیکه توئه
میدونی چرا ؟ بخاطر اینکه من هرکی رو میبینم که چیزی می خواد میره از خداش میخواد نه از احمدی نزاد و بچه های این باشگاه
تو برای حل مشکلت باید از یکی درخواست کمک کنی که بتونه کمکت کنه نه کسایی مثل من که برای گذروندن وقت دارن توی این دنیا زندگی میکنن
به نظر من اول از خدات کمک بخواه بعد هم نترس مثل مرد برو جلو
من آدم های زیادی رو دیدم که اول زندگیشون از 0 شروع کردن و الان دارن به خوبی زندگیشون رو اداره میکنن
بعد از ازدواج اتفاق هایی میوفته که خودت هم باور نمیکنی
باور کن
گفتم که باور نمیکنی
همیشه یادت باشه تنبل ها آرزو میکنن موفق ها عمل میکنن
حالا ببین تو ازکدومشونی
یادت باشه چه بخوای چه نخوای خدا کمکت میکنه
موفق باشی
بسم ا...

hoolooo

عضو جدید
اوووووه ه ه ه ه ه
همچين تاپيک زدی که گفتم يا شاستيت کجه يا تير تو تفنگت نداری?
داش حواست هست که داری در مورد چی صحبت ميکنی
این همون چيزيه که 95% مادر پدر ها موقع ازدواجشون نداشتن
ببين به خدا توکل کن
با اونی دوسش داری و باهاش به آرامش ميرسی ازدوج کن بقيش جور ميشه
از قديم گفتن هر که دندان دهد نان دهد
فقط بايد تلاش کنی
از تو حرکت از خدا برکت

khoshhal

عضو جدید
سلام
برو خدارو شکر کن با تمام این تفاسیر تو می ری خواستگاری اگر نخوای نمی ری بیچاره این دخترا که هر کی میاد خواستگاریشون یکی از یکی بهترن نمی دونن با کی ازدواج کنن؟ اینه که آمار ازدواج در کشور ما بیداد می کنه:D

درگاهي

عضو جدید
تا32سالگي عاقلانه كاركني مطمئن باش مشكل شما حل خواهد شدومشكل عمده شما اين است كه هرماه خودت را500هزار برآورد كرده اي ارزش شما خيلي بالا است حساب خودت را تصاعدي انجام بده
يك خبر خوش هم به شما بدم كه شما در بهترين شرايط زندگي هستي چه بسا كه تا 26سالگي بتواني ازدواج كني اگر تمام فكرت را مشغول درس نكني (حالا چه جور درس مي خواني كار ندارم)
درنهايت اين نصيحت منو به خاطر داشته باش
12سال به شما فرصت داده شده است اگر مشكلتو نتوانستي حل كني وهرروزت بهتر از ديروز نشود گزينه اولي بهترين روش است
به اميد روزي كه ازدواج موفق داشته باشي وخانمت به شما افتخار كنه

rosemehr87

عضو جدید
نگران نباش خدا بزرگه ببین تو فکر زنت هم بکن اون میره کار میکنه اونم اگه ماهی 500 تومن هم در بیاره شاید کمتر از این مدت که گفتی بتونی خونه بخری بعد قربان بابا و مامان هم میشه رفت خدا برکت بده به جیب بابا
تازه مامان و بابای خانومت هم هست :D
خوب پس .....
مبارکه
عروسیت منم دعوت کنی هااااا!!!:w33::w23::w40::w42::w14: