بچه ها كمك كنيد............... تو رو خدا كمك كنيد........كمك

وضعیت
موضوع بسته شده است.

MSS13

عضو جدید
دوست عزیز شاید من تا جائی بتونم حال تو رو درک کنم چون من هم کسی رو دوست دارم و می ترسم از دستش بدم اما تا حالا از خودت پرسیدی که واسه رسیدن به عشقت چیکار کردی ، یا اینکه دختری رو که دوستش داری پای دوست داشتن تو هست میتونه با سختیات بسازه و یا ....
جواب سوالمو بده تا راهنمائیت کنم .:cool:

علیرضا خالقی

عضو جدید
سلام ا
به نظر من قسمت شما نبوده بهم برسید چون اگه قسمت بود کسی اون ازت نمی گرفت.
رلستی مگه با خودکشی همه چیز درست میشه تو این کار وبکنی خودت رو نابود کردی و اون با کسی دیگه به زندگی خودش ادامه میده و......
در حقیقت این فکر شما نمایان گر ضعیفی اعتماد به نفست را نشان میدهد ÷س بهش فکر نکن وبه زندگت ادامه بده مرس 30
دوست دارم سیگار باشم لوتیان دودم کنن
دوست ندارم شمه باشم دختران فوتم کنن :smoke:;):biggrin::cool::gol:

beik

عضو جدید
خدا رو شکر کن که اینجوری شد وگرنه مثل من روزی صد بار آرزوی مرگ می کردی که چرا باهاش ازدواج کردی

uldooz

عضو جدید
slm.man be in eteqad daram ke age kasio vaqean az tahe delet dust dashte bashio az khoda bekhaysh hatman behet midatesh. pas behtarin kar ineke be khodaye bozorg tavakol konio hame chizo be khodesh bespari. vase delet ham arezuye shadi mikonam. movafaq bashi

Farez 132

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام

ميدونيد قضيه چيه؟....... من عاشقم يا عاشق دل شكسته

دختر مورد علاقم داره نامزد ميكنه .............. يعني مامانش بزور شوهرش داره ميده

دارم ديوونه ميشم.......... تا الان 2 بار خواستم خودكشي كنم به دليلي نشد

تو رو خدا مسخرم نكنيد.............. كمكم كنيد

اي خداااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا

:crying2::crying2::w04::w04::heart:

عیب نداره بزرگ میشی یادت میره

paeeizan

اخراجی موقت
سلام

دختر مورد علاقم داره نامزد ميكنه .............. يعني مامانش بزور شوهرش داره ميده

اي خداااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا

.
.
.
عشق بد درديه ...... به حرف شكسپير اكتفا كن : ميگه اگه كسي رو خيلي دوست داري ..رهاش كن ....... اگه برگشت مال خودته ...اما اگه رفت از اول هم مال تو نبوده

راضیه (ت)

عضو جدید
کاری از دستت بر نمیادچرا خودکشی میکنی ؟قسمتت نبوده مطمئن باش اونیکه قسمت توه منتظره تا تو پیداش کنی و بری سراغش.

daneshjoo_1361

عضو جدید
سلام

ادم تنها موجودیه که به راحتی میتونه با اوظاع جدید خودشو هماهنگ کنه به دنبال این باش که خودت رو از هر لحاظ بالا بکشی این جوری میتونی ارضاع بشی

turquoise

عضو جدید
کاربر ممتاز
یه دوست می گفت هیچوقت فرار نکن پس خود کشی نکن چون با خود کشی هیچی که بهتر نمی شه تازه بدتر هم می شه
شاید اینجوری بهتر تر تر تر باشه
خیلی بهتر تر تر تر
یه چی رفیق هیچ وقت تو کاری اصرار نکن ..................

ممد امین 06

عضو جدید
هوا و هوس هست دوست عزیز
چند ماه دیگه کلا یادت میره
زندگی خودت رو بکن
بزار اونم زندگی خودش رو بکنه

mahdiiyar

عضو جدید
داداش بی خیال دختر جماعت ارزش این رو نداره که به پاش بشینی

يدونيد قضيه چيه؟....... من عاشقم يا عاشق دل شكسته

:crying2::crying2::w04::w04::heart:[/QUOTE]

zeinab68

عضو جدید
کاربر ممتاز
داداش بی خیال دختر جماعت ارزش این رو نداره که به پاش بشینی

يدونيد قضيه چيه؟....... من عاشقم يا عاشق دل شكسته

[/QUOTE]

اونوقت میشه بگی چرا ما دخترا ارزش نداریم ؟

ایمان کوچکی

عضو جدید
واسه ازدواج فقط دل دخترو به دست آوردن کافی نیست دوست من.باید جوری برخورد کنی که خونوادهی طرفم از تو خوششون بیاد حداقل از ادب و طرز برخوردت در ضمن تویی که حتی فکر خودکشی به سرت میزنه پس مطمئن باش هنوز اونقدر به بلوغ فکری نرسیدی که بتونی ازدواج کنی پس سعی کن عاقلانه تصمیم بگیری

rkazemie

عضو جدید
سلام
يكم عاقل باش مشابهش زياد هست فقط بدون دو چيز مانع تفكره عشق و تعصب كه البته ريشه هردو يكيه

mi.ab.kr.ir

عضو جدید
کاربر ممتاز
چند سال دیگه به امروزت میخندی
آخه برای همه دل شکستن عادت شده
سرکار گذاشتن تفریح

تنها هم نیستی ببین چقدر دوست باهات هم فکری و هم دردی کردند

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا