بچه ها خدا قوت....

وضعیت
موضوع بسته شده است.

مریمs

عضو جدید

بچه ها بیایید به یاد روزهایی که خودمونم کنکور داشتیم برای کنکوری ها از صمیم قلب دعا کنیم مخصوصا برای بچه های تجربی که امسال نصف داوطلبای کنکور تجربی هستن و کارشون واقعا سخته............:heart:

hfvhidld

عضو جدید
وای روز کنکور که برا من یکی از تلخترین و وحشتناکترین روزای عمرم بود... مریض شدم:confused:
اما برای دوستای خوبم دعا میکنم ایشالا که خدا کمکشون کنه... خدا قوت...
وایی 4سال گذشت:)

آخرین ویرایش:

Saeed.bi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خدایا به حق من همه کنکوریها رو در امتحانشون موفق کن
گوففغهخابلللللهخخخخففففغگگگگگگ
دوستان نترسین...صدای فروریختن یکی از پایه های عرش بود....لامصب عظمتی هستم برا خودم
.
.
همشون موفق باشن

مریمs

عضو جدید
دست همه دوستان درد نکنه دیگه کسی نمیخواد دعا کنه ما تو خونه یه کنکوری داریم نمی دونید چقدر یاد کنکور خودم میوفتم خدارو شکر گذشت..............

MARIA RED

عضو جدید
کاربر ممتاز

بچه ها بیایید به یاد روزهایی که خودمونم کنکور داشتیم برای کنکوری ها از صمیم قلب دعا کنیم مخصوصا برای بچه های تجربی که امسال نصف داوطلبای کنکور تجربی هستن و کارشون واقعا سخته............:heart:

اخیییییییییییییی الهی مرسی
خدا خیرتون بده

Ahmad Engineer

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خواهرزاده ی منم فردا کنکور داره
ایشالا همه ی بچه هایی که کنکور دارن نتیجه ی خوبی بگیرن:gol:
مخصوصا آجی معصومه ما:smile:

botany

عضو جدید
کاربر ممتاز
انشاا... همشون موفق باشن مخصوصا همخونه استارتر و آبجی مریم گل (تنهاامید) :smile::gol:

Shahab

مدیر تالار عکس
مدیر تالار
کاربر ممتاز
ایول بروبچز کنکوری خودمون دم همتون گرم خیلی مخلصتونیما...خیلی زحمت کشیدیدا ما همه اینا رو میدونیم و از همه بهتر خدا خودش میدونه و مطمئن باشید کمکتون میکنه ...با توکل ب اون برید سر جلسه و بهترین امتحان عمرتون رو بدید....بازم میگم خیلی مخلصیم....خوشحال باشید تو همین چند روزه خلاص میشید و ی نفس راحت میکشید وای ک چ حالی میده این نفس راحت بعد کنکور

موفق باشید دوستاااااای گلم....شما بهترینید

smooth criminal

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اتفاقا یکی از دوستای من کنکور داره، تجربی هم هست
ایشالا که همشون موفق بشن و به چیزی که واقعا حقشون هست برسن ...

تک ستاره*

عضو جدید
کاربر ممتاز
امیدوارم موفق باشن.
یادم میاد سر امتحان ی ربع اول از شوک سوالا گریه کردم :D

MARIA RED

عضو جدید
کاربر ممتاز
خداکنه همه قبول بشن
منم رتبه خوبی و دانشگاه لرستان قبول بشم ای خدااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا

وضعیت
موضوع بسته شده است.