نسل غربت بچه شیعه ها

immigrant

عضو جدید
[TR="bgcolor: #ffffff"]
[TD]

نوشته بود:ما نسل غیرت روی خواهر و روشنفکری روی دختر همسایه ایم ,نسل کادو های یواشکی ,نسل پول ماهانه ی وی پی ان,نسل - شینیون - زیر روسری ,نسل خوابیدن با اس ام اس..نسل درد دل با غریبه های مجازی ,نسل جمله های کوروش و دکترنسل ترس از رقص نور ماشین پلیس ,نسل سوخته،نسل من،نسل تو!حالا من همین جا برایش می نویسم:ما نسل غیرتیم!غیرت روی وطن،ناموس،دیــــن ,نسل نماز شب های یواشکی ,نسل پول ماهانه برای رد مظالم ,نسل - چــادر - روی روسری ,نسل خوابیدن با نوای شورالحسیـــــن ,نسل درد دل با آقای غریبــــــ همیشه ناظـــر,نسل جمله های آقــا و شهـــدا,نسل ترس از شیطان رجیم ,نسل جوانه زدن،نسل من،نسل تو!
یــا صاحب الزمــــان!نمی گذارم اهالی عصری را که تـــو صاحبش هستی..نسل سوخته بنامند!نسل غربتـــ بچه شیعه ها
:gol:
[/TD]
[/TR]

آخرین ویرایش:

immigrant

عضو جدید
گفت :كه چي ؟هي جانباز جانباز،شهيد شهيد،اصلا به ما چه ! ميخواستن نرن!كسي مجبورشون نكرده بود كه !گفتم :چرا اتفاقا !مجبورشون ميكرد !گفت :كي؟گفتم :همون كه تو نداريش !گفت :من ندارم ؟!چي رو ؟!گفتم :غيرت

mirafzal

عضو جدید
نسل غربت امام های شیعه ها!!!!

نسل غربت امام های شیعه ها!!!!

1364570833423062_thumb.jpg
از مشهد که برگشتم
بهم گفت زیارت قبول،دستت به ضریح رسید....
گفتم،دستم!!!؟
بغض راه گلومو بست
زیر لب گفتم ،ای کاش دلم می رسید...
ای کاش
ای کاش...

hami_sani

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
[TR="bgcolor: #ffffff"]
[TD]

نوشته بود:ما نسل غیرت روی خواهر و روشنفکری روی دختر همسایه ایم ,نسل کادو های یواشکی ,نسل پول ماهانه ی وی پی ان,نسل - شینیون - زیر روسری ,نسل خوابیدن با اس ام اس..نسل درد دل با غریبه های مجازی ,نسل جمله های کوروش و دکترنسل ترس از رقص نور ماشین پلیس ,نسل سوخته،نسل من،نسل تو!حالا من همین جا برایش می نویسم:ما نسل غیرتیم!غیرت روی وطن،ناموس،دیــــن ,نسل نماز شب های یواشکی ,نسل پول ماهانه برای رد مظالم ,نسل - چــادر - روی روسری ,نسل خوابیدن با نوای شورالحسیـــــن ,نسل درد دل با آقای غریبــــــ همیشه ناظـــر,نسل جمله های آقــا و شهـــدا,نسل ترس از شیطان رجیم ,نسل جوانه زدن،نسل من،نسل تو!
یــا صاحب الزمــــان!نمی گذارم اهالی عصری را که تـــو صاحبش هستی..نسل سوخته بنامند!نسل غربتـــ بچه شیعه ها
:gol:
[/TD]
[/TR]
متاسفانه جملات قرمز رنگ واقعیته و جملات سبز به مشت شعار

portgirl

عضو جدید
کاربر ممتاز
شاید بهتره جلوی نسلمون 3 نقطه بزاریم...

نسل... ؟