به یاد فرهاد مقدس

mohsen victor

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوست خوبم اگه اشتباه نکنم 7 یک عدد مقدس تو تمام ادیان اللهی و طرفدارای استقلال رو به خاطر همین
رو فرهاد که شماره 7 رو می پوشید این لقب رو گذاشتن حالا قرار نیست که مقدس به اسم یه پیامبری امامی بزرگی تلقی بشه اگه
بخوایم این طوری فرض کنیم نصف کلماتی که استفاده می کنیم نباید به کار ببریم چون مختص خداست حالا چه برسه به یه بشری

با احترام اصلا نظرتو قبول ندارم
بیشتر خلط موضوعه
این عنوان بی ربطه سعی نکن ربطش بدی

abyss ocean

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
خیلی عالی بود
هرچند که حسم از رفتن مجیدی هنوز گنگه..ینی هم ناراحتم و هم خوشحال.. هم از دستش عصبانیم .. هم دلم براش میسوزه...

عسل کوچولو

عضو جدید
با احترام اصلا نظرتو قبول ندارم
بیشتر خلط موضوعه
این عنوان بی ربطه سعی نکن ربطش بدی
باشه دوست خوبم ولی بذار من یه مثال بزنم شاید این طوری بهتر تونستم توضیح بدم
کلمه مست رو به کار می بریم ولی به طور کل می دونیم مست به چیزی که می گن که الکل خورده باشه و حرام
ولی تو همین عاشورا ماح می یاد می گه حسین من مست توام اینجا امام حسین می شه الکل ؟ نه اعوذبللله این طوری که نیست
این مقدس هم همین طور حالا باز شما می تونی قبول کنی یا نکنی ولی من به نظر شما هم احترام می ذارم

عسل کوچولو

عضو جدید
حادثه تلخی بود. نمی‌شد باور کرد اما وقتی با منزل‌شان تماس گرفتیم به عمق تلخی پرواز بیشتر پی بردیم. متوجه شدیم احمد مظاهری‌یگانه، هوادار معلول استقلال که همیشه در تمرینات تیم هم حضور داشته از غصه خداحافظی کاپیتان فرهاد مجیدی پرواز کرده، به آسمان رفته تا خانواده‌اش از غم از دست دادنش عزادار شوند.

احمد، وقتی تماشاگر بازی استقلال و مس بود، با صحنه خداحافظی مجیدی مواجه شود. اتفاقی که نمی‌تواند باور کند، بر سرش می‌زند، گریه می‌کند. تا دو روز لب به غذا نمی‌زند. غصه می‌خورد، اشک می‌ریزد و حرفی هم نمی‌زند تا اینکه در نهایت دچار سکته قلبی می‌شود. خانواده او را به بیمارستان بوعلی می‌برند. احمد در بخش ccu بیمارستان بوعلی بستری می‌شود.در حالیکه نیمه بیهوش است از او می‌پرسند، می‌خواهی با فرهاد مجیدی تماس بگیریم تا با او حرف بزنی و احمد دستی به نشانه بله تکان می‌دهد. ساعاتی بعد این احمد است که دیگر روی زمین وجود ندارد. پرواز می‌کند به آسمانی که آبی است. باورش تلخ است، باورش سخت است که هوادار معلول استقلال طاقت خداحافظی مجیدی را ندارد و آنقدر غصه می‌خورد که به یک باره دچار سکته می‌شود. حال مادر احمد خوب نبود اما با خاله‌اش که تماس گرفتیم همه ماجرا را همین‌طور برای‌مان توضیح داد. گفت: احمد را در قطعه 304 ردیف 51 بهشت‌زهرا دفن کرده‌اند. گفت احمد در محله‌شان خیابان نبرد جنوبی به استقلالی بودن معروف بود. می‌گفت با همه بازیکنان استقلال عکس هم دارد. خاله‌ هم داغدار از دست دادن خواهرزاده‌اش بود و می‌گفت احمد در این دو روز خیلی غصه‌ خداحافظی مجیدی را خورد. به سر و صورتش می‌زد و می‌گفت برایم سخت است که دیگر بازی‌های مجیدی را نبینم. چهارشنبه هم ختم این هوادار است. مراسم سوم احمد مظاهری‌یگانه، که استقلال را دوست داشت و با خداحافظی فرهاد مجیدی از فوتبال از زندگی‌اش خداحافظی کرد. چینی نازک احساس او از سنگینی تلخ این خداحافظی شکست تا به آسمان پرواز کند، تا امروز خانواده‌اش از بار این تلخی پرواز احمد قامت‌شان خم شود. ما هم از این حادثه ناراحت شدیم، از هواداری که همراه استقلال بود و با وجود معلولیتی که داشت در تمرینات تیم شرکت می‌کرد و همه دلخوشی‌اش استقلال بود. روحت شاد احمد عزیز، به آسمان که رفتی سلام ما را به همه استقلالی‌های آنجا به ناصرخان حجازی، عمو عزت جانملکی و به محمد رنجبر و داود جورابلو به غلامرضا ساجدی و... به همه برسان. آنجا در نزدیکی خدا برای ما هم دعا کن. روحت شاد پسر استقلالی...

uve

عضو جدید
جملت خیلی قشنگه عسل آبی دل;) ولی هفت مقدس بهتره تا فرهاد مقدس;)................. خداحافظ کاپیتان پرشور و با تعصب آبی ها............به نظر من یکی از مهترین چیزایی که فرهاد رو دوست داشتنی میکنه اینه که همه یه جورایی احساس میکردن که وقتی تو زمینه تا آخرین توانش تلاش میکنه ....این یعنی همون شور .....مورد دیگه سالم زندگی کردن این جور بازیکناس............و مورد آخر جذاب بودنشه که خوب شاید به دلیل خردادی بودنشه...:D.................در جواب اونایی که میگن که به خاطر خودش رفت رو هم باید بگم آدمی که وقتی یه جایی مسئوله با تمام توانش تلاش میکنه و میجنگه ...قطعا به دنبال پیشرفت تو تمام مراحل زندگیشه و از هر فرصتی استفاده میکنه....مثل فرهاد که خوب شرایطشو داره که تو مربیگری هم بهترین بشه و میخواسته بره کلاس تو لندن و یا هر کار دیگه.........................................اتفاقا دوست عزیز فرهاد به خاطر همچین نگاهی فرهاد شده و من بهش بابت این تصمیم قشنگش و قطعا به نفع خودش افتخار میکنم............فرهاد همیشه فرصت ها رو قدر میدونه و استفاده میکنه حالا تو هر مرحله از زندگیش........ولی نکته مهم اینه که هر جا باشه هیچ وقت کم کاری نمیکنه .....................................ولی نکته مهمتر اینه که عشقش استقلاله و هر جا باشه به فکر این تیمه و تو ایران هم فقط واسه اس اس بازی کرده...........این یعنی همون تعصب...

uve

عضو جدید
استارترگفته نظر بدین نه توهمات ذهنی خودتون همراه با تهمت و توهین...:(

مهربان

کاربر فعال تالار شیمی ,
کاربر ممتاز
وای خیلی قشنگ بودن ممنونم

عرفان 444

عضو جدید
کاربر ممتاز
مرررررررررررررررررررررررررررررسی عالی بود همشون..............عاشقشم کاش تا آخرفصل میموند یا اول فصل میرفت
........

mirza_seraj

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
http://uplod.ir/27gredtmlyqe/گوش_کن.mp4.htm

یکی از دلایل اصلی برای محبوبیت فرهاد اینِ.

abolfaZZzl

عضو جدید
کاربر ممتاز
مرسی از دعوتت
عالی بود فرهاد عشق بود
بازی تونل وحشت حقیقی یادم نمیره.

بالا