به نظر شما چه چيزي باعث جذابيت يك دختر يا پسري مي شود؟

sami1984

عضو جدید
کاربر ممتاز
چند نکته
همیشه خونسرد باقی بمانید. قصد شما خوشحال کردن دیگران است و نباید به این موضوع فکر کنید که ممکن است آنها در قبال شما چه واکنشی نشان داده و چه خیال بافی هایی در ذهن خود انجام دهند. اگر این کار را انجام دهید، آنوقت تمام تاثیر این کار بر روی صورت شما نمایان خواهد شد، و تبدیل به فردی می شوید که فقط در پی راضی کردن اطرافیانش است. کسی که نیازهای شخصی اش را زیر پا می گذارد تا دیگران دوستش بدارند. باید همیشه به خاطر داشته باشید که مردم آنقدر کارهای متنوع دارند که نمی توانند که همواره به شما فکر کنند. بیشتر اوقات در مورد خودشان و کارهایی که باید انجام دهند، فکر می کنند.
میزان جذابیتی که می توانید بدست آورید، به میزان خلاقیت شما در تحسین کردن دیگران بستگی دارد. تعریف ها و تحسین های خود را با لحنی قاطع اما در عین حال شاعرانه بیان کنید. هیچ اشکالی ندارد که چند قطعه از قبل آماده شده را در ذهن داشته باشید تا در زمان تحسین کردن از فردی بیان کنید، اما افراد جذاب کسانی هستند که بتوانند در همان لحظه چیزی را ابداع کنند و نوآوری به خرج دهند. اگر ذهن شما خلاقیت داشته باشد و دائماً ابداع و نوآوری کنید، دیگر نگران تکرار مکررات هم نخواهید شد.
گاهی اوقات مجبور می شوید عقایدی را بیان کنید که شاید کمتر اتفاق می افتد دیگران نظر مثبتی نسبت به آن داشته باشند. در چنین شرایطی می توانید این کار را با قدری شوخی بیامیزید. شوخی و خنده مانند قاشق پر از شکری هستند که به بیمار کمک می کنند دارو را راحت تر فرو ببرد.
همدلی یکی از ملزومات بی چون و چرای جذابیت است. باید بدانید که چه چیزهای اطرافیانتان را خوشحال میکنند و چه مواردی موجبات ناراحتی آنها را فراهم می آورند، آنوقت می توانید بهترین انتخاب را در مورد آنها داشته باشید.
اگر احساس می کنید که به یکباره نمی توانید عضلات صورت خود را رها کنید، می توانید این کار را از شانه های خود شروع کنید، اگر از جای اصلی خود بالاتر آمده باشند، نشان دهنده این مطلب هستند که شما قدری عصبی هستید. آنها را به سر جای خودشدان بازگردانید، ژست عمومی بدن خود را تصحیح کنید، نفس عمیقی بکشید و لبخند بزنید.
هشدار
از بحث و جدل بپرهیزید. حتی اگر نیمی از افراد با شما موافق باشند، باز هم شما نمی توانید جذابیت 100% پیدا کنید. چیزهایی که بر زبان می آورید باید برای تمام افراد خوشایند باشند. زمانی که احساس کردید دلتان می خواهد در یک بحث شرکت کنید، از خودتان بپرسید که: "آیا واقعاً لازم است که در همین لحظه، نظر خودم را مطرح کنم؟" اگر احساس می کنید که هیچ گونه الزامی در این کار وجود ندارد، بنابراین قدری بذله گویی کنید و مطرح کردن نظر خود را بگذارید برای یک وقت دیگر.
هیچ گاه به جوک هایی که خودتان تعریف می کنید، نخندید. این کار سیمای قشنگی ندارد. می توانید لبخند بزنید؛ همین کفایت می کند، اصلاً هم ناراحت نشوید اگر هیچ کس به آن نخندید. گاهی اوقات افراد متوجه جوک نمی شوند. این امر باید برای خود آنها ناراحت کننده باشد که متوجه منظور شما نشده اند. هدف شما صرفاً خوشحال کردن آنها بوده است.
هیچ گاه در مورد مسائل مختلف توضیح بیش از اندازه ندهید چون صرفاً ارزش گفته های خود را از بین می برید. این کار نشان دهنده این مطلب است که شما از اعتماد به نفس پایینی برخوردار هستید و به سختی می توانید باور کنید که دیگران حرف های شما را متوجه شده اند. همچنین ممکن است این سوء تفاهم را نیز ایجاد کند که شما به مخاطبان خود اعتماد ندارید و تصور می کنید که آنها متوجه منظورتان نمی شوند و خودتان قصد دارید به جای آنها تصمیم بگیرید. زمانیکه نکات غیر ضروری را از گفته های خود حذف می کنید، مردم با اشتیاق بیشتر به حرف های شما گوش می دهند. با این کار ممکن است که برای کسب اطلاعات بیشتر نیز وارد بحث شده و سوالاتی را مطرح کنند. باید اعتماد کنید که مخاطبانتان حساب دو دوتا چهارتا سرشان می شود.
برخی از افراد هستند که مقوله تکبر و جذابیت را اشتباه می گیرند. درحقیت باید دانست که تکبر نقطه مقابل جذابیت است. جذابیت حس رضایت دیگران را بر می انگیزد، اما تکبر فقط می خواهد حس رضایت فردی را برانگیزاند. تکبر افرادی را جذب می کند که در وجود خود ناامنی هایی دارند، اما جذابیت توانایی جذب تمام افراد را دارد.

chelsea2011

عضو جدید
رویش باغ سکوت ، در هنگامه خروش و همهمه ارزشش را نشان می دهد .

اُرد بزرگ

sami1984

عضو جدید
کاربر ممتاز
به نظر من اينكه جذب يه شخص جديد مي شيم يا نمي شيم بستگي به احساس شخصي ما در رابطه با اون فرد داره و اين احساس در همان چند ثانيه اول شكل مي گيره.اما ممكنه با آشنايي بيشتر با اون شخص اين احساس تغيير كنه.

chelsea2011

عضو جدید
برآزندگان مست شرآب هزاران ساله تاریخ کشورخویشند سخن آنان جز آهنگ خیزش و رشد نیست .

اُرد بزرگ

Reza-Stylish

عضو جدید
شخصیت ، روابط اجتماعی ، نجابت ، طرز صحبت کردن ، یه نگاه به تیپش بیانگر بیشتر شخصیتش هست.

Abteen

عضو جدید
Kidding

Kidding

:D:D:D
با جذابیت مرد رابطه مستقیم داره.... ;)
همون تکیه گاهس که یکی از دوستان گفت! :biggrin:

:heart: = $n

chelsea2011

عضو جدید
متاسفانه در ایران امروز همه چیز ظاهری هست و اولش پول ، بعدش جذابیت های ظاهری و جنسی هست . حقیقتی تلخ

دلت رو از هرچی سیاهی هست خالی کن!!!

وقتی نور تابید!!!

چون همه از نورن ، به سمت اصلشون متوجه میشن و خواه ناخواه جذب نور میشن!!!

lars_manson2002

عضو جدید
کاربر ممتاز
همه ما مي دونيم جذابيت مقوله اي جدا از زيبايي است.يعني ممكنه كسي زيبا باشه اما جذاب نباشه.
به نظر شما چه چيزي باعث جذابيت يك دختر يا پسري مي شود؟

به نظرم ارکان جذابیت به ترتیب موارد زیر هستند:
- اعتماد بنفس
- با عرضه بودن و کار بلد بودن طوریکه هر وقت کسی نیاز به کمک داشته باشه اولین کسی به فکرش میرسه که میتونه کارش رو راه بندازه تو باشی.
- رفتار مناسب ( منظور خوش اخلاق بودن نیست,برای جذاب بودن گاهی اوقات لازمه بد اخلاق بود به اصطلاح گوز و تخص بودن بعضی موقع ها باعث جذابیت میشه)
- تیپ و قیافه ( قد بلند و هیکل درست مهمترند از لباس و صورت, یعنی به همون نسبت که قدت بلندتر میشه به همون نسبت لازم نیست لباسهای بهتری بپوشی! و به همون نسبت که هیکلت خوب باشه لازم نیست صورت زیبایی داشته باشی. حالا فک کن اگه یکی همشونون داشته باشه چی میشه!!)
- پول و قدرت مالی
- متفاوت بودن هم از نظر تفکر هم از نظر استایل و هم از نظر قیافه.
- به روز بودن.

البته باید بگم درسته که پول به تنهایی نمیتونه موارد بالا رو به همراه بیاره اما نقش پول خیلی مهمه! چون اگه پول داشته باشی اعتماد بنفست میره بالا, میتونی خودت رو به روز کنی, تیپ و قیافه و هیکلت رو درست کنی, متفاوت باشی و با هزینه کردن کار یاد بگیری و با عرضه بشی. فقط میمونه رفتار که اونم با خرید چند تا کتاب و یک مقدار تجربه درست میشه!

chelsea2011

عضو جدید
زمانی می توانید کسی را از راهی بازدارید که ابتدا هدفش را دگرگون ساخته باشید . تا کسی هدفش دگرگون نگردد شما راه به جایی نخواهید برد .

اُرد بزرگ

sajjad_mke

عضو جدید
براي يك جنس مذكر- مردانگي- كوچك و بزرگ هم نداره.دليل اينكه گفتم جنس مذكر چون مرد واقي كم گير مياد

oneunited

عضو جدید
کاربر ممتاز
- اعتماد بنفس
- با عرضه بودن و کار بلد بودن طوریکه هر وقت کسی نیاز به کمک داشته باشه اولین کسی به فکرش میرسه که میتونه کارش رو راه بندازه تو باشی.
- رفتار مناسب ( منظور خوش اخلاق بودن نیست,برای جذاب بودن گاهی اوقات لازمه بد اخلاق بود به اصطلاح گوز و تخص بودن بعضی موقع ها باعث جذابیت میشه)
- تیپ و قیافه ( قد بلند و هیکل درست مهمترند از لباس و صورت, یعنی به همون نسبت که قدت بلندتر میشه به همون نسبت لازم نیست لباسهای بهتری بپوشی! و به همون نسبت که هیکلت خوب باشه لازم نیست صورت زیبایی داشته باشی. حالا فک کن اگه یکی همشونون داشته باشه چی میشه!!)
- پول و قدرت مالی
- به روز بودن.

البته باید بگم درسته که پول به تنهایی نمیتونه موارد بالا رو به همراه بیاره اما نقش پول خیلی مهمه! چون اگه پول داشته باشی اعتماد بنفست میره بالا, میتونی خودت رو به روز کنی, تیپ و قیافه و هیکلت رو درست کنی, متفاوت باشی و با هزینه کردن کار یاد بگیری و با عرضه بشی. فقط میمونه رفتار که اونم با خرید چند تا کتاب و یک مقدار تجربه درست میشه!
kheili tozihe kamel o jamei bood
metc

Coraline

مدیر تالار پزشکی
مدیر تالار
کاربر ممتاز
- اعتماد بنفس
- پول و قدرت مالی
- به روز بودن.

یعنی اینا واقعا واسه شما مهمه؟!
نمیدونستم پسرا از چی دخترا ممکنه خوششون بیاد
حالا میفهمم چرا اینقدر خاطرخواه دارم.....
به جان خودم قصد تعریف از خود ‏ندارم ولی من واقعا تمام موارد بالا را دارم!!!!...

sami1984

عضو جدید
کاربر ممتاز
یعنی اینا واقعا واسه شما مهمه؟!
نمیدونستم پسرا از چی دخترا ممکنه خوششون بیاد
حالا میفهمم چرا اینقدر خاطرخواه دارم.....
به جان خودم قصد تعریف از خود ‏ندارم ولی من واقعا تمام موارد بالا را دارم!!!!...
دخترم پس فكر مي كردي چه چيزهايي براي پسرها مهمه؟
حالا براي شما چه چيزي مهمه؟

Coraline

مدیر تالار پزشکی
مدیر تالار
کاربر ممتاز
دخترم پس فكر مي كردي چه چيزهايي براي پسرها مهمه؟
حالا براي شما چه چيزي مهمه؟

خب پس بزارید لیست کنم:
۱. اخلاق خوب
۲. خانواده دوست
۳. مهرآبان
۴. ‏خوشتیپ
۵. ‏پایه باشه
۶. پول!
۷. با حوصله
۸. شجاع
۹. قابل اعتماد
۱۰. خانواده خودش خوب باشه
۱۱. دکتر باشه!
۱۲. دیگه یادم نمیاد!

sami1984

عضو جدید
کاربر ممتاز
خب پس بزارید لیست کنم:
۱. اخلاق خوب
۲. خانواده دوست
۳. مهرآبان
۴. ‏خوشتیپ
۵. ‏پایه باشه
۶. پول!
۷. با حوصله
۸. شجاع
۹. قابل اعتماد
۱۰. خانواده خودش خوب باشه
۱۱. دکتر باشه!
۱۲. دیگه یادم نمیاد!
دیگه چیز دیگه ای هم مگه مونده؟؟؟؟
دختر گلم اینها فقط یه سری چیزهای کلی هستند.خوب بودن نسبیه.فکر می کنی بتونی با آدم خیلی خوب زندگی کنی؟فکر کن از نظر شما خوب بودن چه مفهومی داره؟

Coraline

مدیر تالار پزشکی
مدیر تالار
کاربر ممتاز
دیگه چیز دیگه ای هم مگه مونده؟؟؟؟
دختر گلم اینها فقط یه سری چیزهای کلی هستند.خوب بودن نسبیه.فکر می کنی بتونی با آدم خیلی خوب زندگی کنی؟فکر کن از نظر شما خوب بودن چه مفهومی داره؟
بله خوب بودن نسبیه
اگه من اخلاقش و چیزای دیگه شو بپسندم یعنی خوبه! :دی

amir.s.m

عضو جدید
کاربر ممتاز
خب پس بزارید لیست کنم:
۱. اخلاق خوب
۲. خانواده دوست
۳. مهرآبان
۴. ‏خوشتیپ
۵. ‏پایه باشه
۶. پول!