به نظرتون چه امتحانی از همه سخت تره؟

white snow

عضو جدید
اوه اوه اوه . متدولوژی از همه امتحانا سخت تر بود با این ماهی بدبخت 3 روز نشستیم تو یک اتاق و هوارتا کتاب و جزوه حفظیدیم
ماهی حتی موهاشم شونه نمیکرد زلفاشوگره زده بود اونقده مامانش عدسی و کندر به خوردمون داد باهوش بشیم مریض شدیم

#parisa#

عضو جدید
کاربر ممتاز
اوه اوه اوه . متدولوژی از همه امتحانا سخت تر بود با این ماهی بدبخت 3 روز نشستیم تو یک اتاق و هوارتا کتاب و جزوه حفظیدیم
ماهی حتی موهاشم شونه نمیکرد زلفاشوگره زده بود اونقده مامانش عدسی و کندر به خوردمون داد باهوش بشیم مریض شدیم

منظورت از ماهی ماهپری خودمونه؟
چه باحال!تو همکلاسیش بودی؟

babak 123

عضو جدید
کاربر ممتاز
امتحان زندگی به نظر من هم خیلی سخته اما خود این امتحان شامل امتحان دیگه می شه مثل امتحان :صبر - پشتکار - وفاداری - مقاومت در برابر مشکلات - تحمل شکست - استفاده از زمان - مقابله با غرور و-دوستی و.......
منتهااین امتحان همیشگیه و تا آخر عمر وقت داری نمرت رو بهتر کنی برخلاف امتحان های دیگه نمره بالا و پایین اون هم هیچ مرزی نداره و جوابش هم آخر کار اعلام میشه وبرای همه این امتحان ها یک نمره میگیری

hamed-Gibson

عضو جدید
کاربر ممتاز
از ترم اول که وارد دانشگاه شدیم هر ترم یک درس از همه سختتر به نظر میومد و این قضیه تا ترم آخر ادامه داشت

اما معارف و حفظیات همیشه برای من سختترین بودند
اما خداییش نباید از طراحی الگوریتم - هوش مصنوعی و کامپایلر گذشت

white snow

عضو جدید
بعد اراکیم هستی؟
چه جاالب!
اصلا ماهپری کلا خوش سلیقه است;)

پدرمادرم کمیجان بدنیا اومدن خودم تهرانی هستم ولی خوو تابستونا زیاد میریم کمیجان

این ماهپری هلاک ترخینه ها کمیجونه مامانم با ترخینه یک اش درست میکنه ماهی عاشفشه هروقت اش داریم میزنگم اونم بیادش یا براش میبرم

white snow

عضو جدید
بعد اراکیم هستی؟
چه جاالب!
اصلا ماهپری کلا خوش سلیقه است;)

بذار سرفرصت اومدم برات میتعریفم یکبار ماهی به یکی ازپسرا محل که ادعاش میشد چی گفت میمیری ازخنده وقتی بشنوی همچینپسره رو ذوقمرگ کرد

peach_69

عضو جدید
امتحان زندگی به نظر من هم خیلی سخته اما خود این امتحان شامل امتحان دیگه می شه مثل امتحان :صبر - پشتکار - وفاداری - مقاومت در برابر مشکلات - تحمل شکست - استفاده از زمان - مقابله با غرور و-دوستی و.......
منتهااین امتحان همیشگیه و تا آخر عمر وقت داری نمرت رو بهتر کنی برخلاف امتحان های دیگه نمره بالا و پایین اون هم هیچ مرزی نداره و جوابش هم آخر کار اعلام میشه وبرای همه این امتحان ها یک نمره میگیری

گل گفتی:gol:

کاپلو

عضو جدید
کاربر ممتاز
سخت ترین درس برای من اسمبلی بود.
البته اگر استادی باشه که گیر باشه و جدی دنبالش کنه .
وای چقدر این کدهایش سخته.
درسی بود که 2 بار حذفش کردم

valery

عضو جدید
بستگی به استادش.
فکر کن یک سوال میداد 7 صفحه فقط کد داشت.
ولی یک استاد دیگه بود که اصلا از این سوال ها نمیداد.
راست میگی
البته استادی که با سواد باشه میدونه که کد نویسی مال کار عملیه نه اینکه سوال بدن رو کاغذ بنویسیم
ما امتحان اسمبلی مون خوب بود
بیشتر دستورات بود و برنامه نویسی های کوچیک

ZEUS83

عضو جدید
کاربر ممتاز

یادته مامان اونقدر به ما از این چیزا داد هر دو مریض شدیم . وای 3 روز حموم نرفتیم بو گرفته بودیم سر یک امتحان:biggrin::biggrin::biggrin:

ZEUS83

عضو جدید
کاربر ممتاز
کی حموم نرفته؟

من و نازی سه روز نشستیم تو یک اتاق درس خوندیم حموم نرفتیم موهامونم شونه نکردیم . مامانم هم مارو بسته بود به عدسی و کندر و اب میوه یک مریضی ابرو بری گرفتیم چشمت روز بد نبینه

valery

عضو جدید
من و نازی سه روز نشستیم تو یک اتاق درس خوندیم حموم نرفتیم موهامونم شونه نکردیم . مامانم هم مارو بسته بود به عدسی و کندر و اب میوه یک مریضی ابرو بری گرفتیم چشمت روز بد نبینه
واقعا
وای
منم گاهی اینجوری میشم
عب نداره
حالا چند شدین امتحانو