به نظرتون اقایون به چیشون مینازن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

heartbroken

عضو جدید
ترس چیه...من ادب و رعایت میکنم!!:D

بیا با هم بخند یم خنده دارم هست...:w15:

ادب؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟واقعا ترسیدی هههههههههههههههههه شما دخترا همه ترسو هستین اگر راست میگی بهم خصوصی بده و بگو قول میدم بین خودمون باشه

heartbroken

عضو جدید
خدا پدر اون که لباس های خوشگل درس کرد بیامرزه ..که مردا هم یه ظاهری بهم بزنن .خدا پدر مربی باشگاه ها وآرایشگرها رو هم بیامرزه صلوات .;)

خدا وکیلی...انصافا....همه اینا که گفتی به مردا بیشتر میاد یا به زن ها؟

heartbroken

عضو جدید
زمانی یه خانوم اینکارو میکنه که هم از خودش مطمئنه هم از طرف مقابلش...یهو رو هوا درخواست نمیکنه...ارزش یه خانوم اونقد بالا هست که با این چیزا پایین نمیاد...دو نفر اگه واقعا واسه همدیگه مورد احترام باشن به واسطه این مسائل ارزششون برا همدیگه پایین نمیاد.

درسته ولی فقط کافیه یه بار تو زندگی سر یه چیز کوچیک دعواتون بشه اون وقت کافیه ببینی چه طور بهت سرکوفتش رو میزنه...البته نظر شخصیمه

AMMARIYA

عضو جدید
کاربر ممتاز
درسته ولی فقط کافیه یه بار تو زندگی سر یه چیز کوچیک دعواتون بشه اون وقت کافیه ببینی چه طور بهت سرکوفتش رو میزنه...البته نظر شخصیمه
حرفتونو قبول دارم واسه همین میگم به شناخت بستگی داره که مطمئن باشه...من از همسرم مطمئنم واگه سرکوفتی درکار بود سر مشکلی که دارم قیدمو میزد...

heartbroken

عضو جدید
خوب معلومه به مردا ..چه سوالا میپرسی شما ؟خدایی مردا اگگه اینا رو نداشتن اصلا پیش خودشونم نمیرفتن ..چه برسه دخترا .:)

:eek::surprised:چییییییییییییییییییییییییییییییییییییی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟اصلا انصاف میدونی چه رنگیه؟>

heartbroken

عضو جدید
نه مثه تفنگیم....حواسم نبود!!:w07:

همینجوری الکی...خوشم میاد!:D

همینه دیگه همه دخترها حسود و ترسو هستن والا .................خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ

eti68

عضو جدید
کاربر ممتاز
همینه دیگه همه دخترها حسود و ترسو هستن والا .................خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ

پسرا هم خرگوشن مثه هویجن!!:D