به نظرتون اقایون به چیشون مینازن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

heartbroken

عضو جدید
همه ی این کارهایی که میکنن در واقع زندگیه......پس حق دارن به همش بنازن هیچکدومشم عیب نیست فقط ساده گرفتن زندگیه که به نظر من عالیه....

ساده گرفتن زندگی خیلی مهمه......مهمه که آدم پر توقع نباشه.....والا

Saeed.bi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
1-بوی جوراباشون برای اینه که مثل خر کار صبح تا شب جون میکنن که یه پولی دربیارن بدین شما که باهاش برین انگشتر بخرین پزشو به لیلا خانم زن همسایه بدین

2-فقط نمرات 12 ریاضیشونو نبینین.یه نگاه به دور و برتون بندازین میبینن که از صدقه سر اختراعات ادیسون،نبوغ ابن سینا،نظریات اینشتین و دهها و دهها نام اور مرد دیگه دارای تنفس میکنین

3-جوجه پسر همسایه رو کشتیم...ولی دهنمون شیش متر باز نبود بریم پیش مامانمون با گریه بگیم عاطفه موهامو کشید

4-از زیر کتکهای مامان با چالاکی درمیرفتیم.ولی خودمونو برا بابا لوس نمیکردیم و خرش کنیم که بخواد بعداز ظهر برامون عروسک دارا و سارا بخره

5-پونز میذاشتیم زیر پا معلم،کل کلاس منفجر میشد از خنده.نمیومدیم ولی بگیم بچه ها نگا صندلی استاد مثل گلابیه بعد فک کنیم که الان همه بهمون میگن این دختره چقدر فیلمه خدا

6-اینم که مث مورد سه تکراریه

7-بله البته پنچری رو ظاهرا فقط خوب میتونن انجام بدن.کافیه دنده ماشینشون جا نره.با سر میزنن تو داشبورد.اونم خو از رانندگیشون.قول میدم الاغ رو هم چپ میکنن

8-به جاش عروسک خرگوش و سگ و گربه اویزون نکردیم به در و دیوارش

9-ماله اینه که خانما بجای اینکه وقتشونو صرف شستن لباسای ما کنن،ترجیح میدن اخرین مدلهای ماسک خیار رو مورد برررسی قرار بدن

10-در عوض لباساشون از پاچه پا تا انتهای یقه اینجور نیست که انگار یه کارتون بیست و چهار هزار تایی آبرنگ رو روش خالی کرده....هر جاش یه رنگه

اقا همه اینا شوخی بودا...فک نکنین دشمنی داریم با دختره

eti68

عضو جدید
کاربر ممتاز
1-بوی جوراباشون برای اینه که مثل خر کار صبح تا شب جون میکنن که یه پولی دربیارن بدین شما که باهاش برین انگشتر بخرین پزشو به لیلا خانم زن همسایه بدین

2-فقط نمرات 12 ریاضیشونو نبینین.یه نگاه به دور و برتون بندازین میبینن که از صدقه سر اختراعات ادیسون،نبوغ ابن سینا،نظریات اینشتین و دهها و دهها نام اور مرد دیگه دارای تنفس میکنین

3-جوجه پسر همسایه رو کشتیم...ولی دهنمون شیش متر باز نبود بریم پیش مامانمون با گریه بگیم عاطفه موهامو کشید

4-از زیر کتکهای مامان با چالاکی درمیرفتیم.ولی خودمونو برا بابا لوس نمیکردیم و خرش کنیم که بخواد بعداز ظهر برامون عروسک دارا و سارا بخره

5-پونز میذاشتیم زیر پا معلم،کل کلاس منفجر میشد از خنده.نمیومدیم ولی بگیم بچه ها نگا صندلی استاد مثل گلابیه بعد فک کنیم که الان همه بهمون میگن این دختره چقدر فیلمه خدا

7-بله البته پنچری رو ظاهرا فقط خوب میتونن انجام بدن.کافیه دنده ماشینشون جا نره.با سر میزنن تو داشبورد.اونم خو از رانندگیشون.قول میدم الاغ رو هم چپ میکنن

9-ماله اینه که خانما بجای اینکه وقتشونو صرف شستن لباسای ما کنن،ترجیح میدن اخرین مدلهای ماسک خیار رو مورد برررسی قرار بدن

10-در عوض لباساشون از پاچه پا تا انتهای یقه اینجور نیست که انگار یه کارتون بیست و چهار هزار تایی آبرنگ رو روش خالی کرده....هر جاش یه رنگه

اصلا شما در درجه ای نیستین که خودتونو با ما مقایسه کنید....
شوخی بودا!
:D

*tasnim*

کاربر فعال تالار پزشکی ,
کاربر ممتاز
به نظرتون اقایون به چیشون مینازن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
1.به جورابهایی که سال به سال رنگ شستشو نمیبینه وبوش تا یک کیلومتری میاد

2.نمره 12ریاضی سال اول ابتدایی شون (تنها نمره قبولی در سالهای تحصیلی!)

3.کشتن جوجه پسر همسایه(آخه هرچی خواهش کردن بهشون نداده بوده)

4.در رفتن از زیر کتک های مامان (چون خیلی چالاک بودن!!)

5.پونز گذاشتن روی صندلی معلم(آخه نمره نمیداده وبا درسش حال نمیکردن؟!)

6.خراب کردن اسباب بازی بچه فامیلشون(چون خیلی باهاش پز میداده!)

7.ضایع کردن یه دختره توکلاس دانشگاهشون(بعداباپنچری چرخ ماشینشون مواجه شدن!!!!)

8.اتاق شلوغتر از بازار شام!

9.لباسای چرکشون(بایه دوش ادکلن همه چی رو حل میکنن!)

10.به تیپشون!!!!!

نظر بدین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ببینید واااااااااااقعا مغز آقایون با خانوما فرق داره...........اگرم این کارارو میکردن یا برای این بوده ک انرژیشونو تخلیه کنن یا ی دلیل و هدفی داشتن برا کارشون.(حتی با خراب کردن وسایلو...وهرچیز دیگه ای ک انجام داده باشنو بعضیا ب دید ا . س . ک . ل بهشون نگاه کرده باشن.....)

ولی ب نظر من ب تواناییشون مینازن.................چون هر کاری بخوان میتونن انجام بدن و آزادی مطلق دارن :دی

persian_land

عضو جدید
کاربر ممتاز
ببینید واااااااااااقعا مغز آقایون با خانوما فرق داره...........اگرم این کارارو میکردن یا برای این بوده ک انرژیشونو تخلیه کنن یا ی دلیل و هدفی داشتن برا کارشون.(حتی با خراب کردن وسایلو...وهرچیز دیگه ای ک انجام داده باشنو بعضیا ب دید ا . س . ک . ل بهشون نگاه کرده باشن.....)

ولی ب نظر من ب تواناییشون مینازن.................چون هر کاری بخوان میتونن انجام بدن و آزادی مطلق دارن :دی

اصلا شما در درجه ای نیستین که خودتونو با ما مقایسه کنید....
شوخی بودا!

بله که داریم خودم:w02:..

اعتراض دارم .....بابا یه نگاهی به دور و برتون بندازین ...از اینجا مرد رد میشه.... فمنیسم ها
یعنی خانم ها به چیزی نمی نازن ؟؟؟؟
عجبا ....ما از قدیما شنیدیم ناز کردن واسه زن هاست ه

eti68

عضو جدید
کاربر ممتاز
اعتراض دارم .....بابا یه نگاهی به دور و برتون بندازین ...از اینجا مرد رد میشه.... فمنیسم ها

شما اول برو اون سوالی که من تو تاپیک تعدد زوجات گفتمو جواب بده تا به ناز کردن شما برسه!!

*tasnim*

کاربر فعال تالار پزشکی ,
کاربر ممتاز

فمنیسم:surprised: من:surprised: ؟
من طرف هیچکدوم نیستم ن دختر ن پسر.....بی طرفم:D اعتدالو رعایت میکنم:confused:

zahra_1992

عضو جدید
5_پونز :surprised:؟؟؟ تو دبیرستان کلاسا مختلط نبود و دست بچه ها خیلی بازتر از این حرفا بود:D!
دقیقا به این مینازیم که با وجود خیلی از موارد بالا بخش عظیمی از تلاشهای دخترا برای جذب همین آقایونه ینی ما اینجور موجوداتی هستیم

اگه دختری برای جذب شما کاری کنه واقعا ساده لوحه ......................................

persian_land

عضو جدید
کاربر ممتاز
شما اول برو اون سوالی که من تو تاپیک تعدد زوجات گفتمو جواب بده تا به ناز کردن شما برسه!!

من همشو جواب دادم دخترم ...نمیخونی دیگه :d..... من همه رو در جواب دوستان گذاشتم برو بخون ...آفرین :)....
ما پسرا ناز نمی کنیم ...از قدیم به ما گفتن ناز کردن واسه دختراس....شما باید مرد باشی اینا رو بفهمی :D ..این آزادی مردها خار شده رفته تو چشت ها ....بابا آزادی مسئولیت میارهههه

AMMARIYA

عضو جدید
کاربر ممتاز
5_پونز :surprised:؟؟؟ تو دبیرستان کلاسا مختلط نبود و دست بچه ها خیلی بازتر از این حرفا بود:D!
دقیقا به این مینازیم که با وجود خیلی از موارد بالا بخش عظیمی از تلاشهای دخترا برای جذب همین آقایونه ینی ما اینجور موجوداتی هستیم

اوا پس کی میره خاستگاری:surprised::w01:

eti68

عضو جدید
کاربر ممتاز
من همشو جواب دادم دخترم ...نمیخونی دیگه :d..... من همه رو در جواب دوستان گذاشتم برو بخون ...آفرین :)....
ما پسرا ناز نمی کنیم ...از قدیم به ما گفتن ناز کردن واسه دختراس....شما باید مرد باشی اینا رو بفهمی :D ..این آزادی مردها خار شده رفته تو چشت ها ....بابا آزادی مسئولیت میارهههه

واقعا جواب دادی؟؟جوابی داشتی که بدی؟؟
من سوال کردم به دوستان جواب دادی؟؟
:surprised:
مثلا آزادی چی دارین؟؟

معمار اسمان

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز

یه عمری به همین ده مورد نازیدین که انیشتین نشدین دیگه:biggrin: ادامه بدین:)

لیختن اشتاین

عضو جدید
به اتاقم........چونکه فقط خودم میفهمم چی به چیه.././... جهت مخفی کردن هر چیز حرف نداره...... لباس های چروکو ننوشتی...چون شستن خیلی راحت تره تا اتو زدن...... تازه معضل جورابم حل کردم به روش خودم...;)

AMMARIYA

عضو جدید
کاربر ممتاز
جدای از تمام شوخیا اقایونو تو خیلی از کارا قبول دارم...;) همسرمم به خاطر جذابیتو مهربونیش بود که خودم بهش پیشنهاد ازدواج دادم:D

Saeed.bi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
یه عمری به همین ده مورد نازیدین که انیشتین نشدین دیگه:biggrin: ادامه بدین:)

باز خوبه ما یه دونه اینشتین ازمون زد بیرون...شما بعیده تا دور بعدی که زحل دور خورشید میزنه یه دونه در حد یه راننده ساده وانت ما ازتون بزنه بیرون