بهترین هدیه برای ما پسرها

mehdi.chem

مدیر تالار شیمی
مدیر تالار
کاربر ممتاز
هدیه من کوووووووووووووو؟؟؟؟؟؟؟؟:w00:

TOM-CAT

عضو جدید
کاربر ممتاز

A.8

عضو جدید
کاربر ممتاز
به نظر من آدم باید برا هدیه دادن برنامه ریزی کنه.برا زمانش.مکانش.کجا بده کی بده...
حالا میخواد طرف هر کسی باشه...
برا آقایون:ی سورپرایز خیلی عالی.1-ی مکان دنج قرار بذارید.2-رو ی کاغذ علت هدیه دادنو بنویسیدو بهش بدید.3-کادو بهش بدید.4-وغیره...
انواع کادو:بستگس داره به چ مناسبتی باشه.تولد.آشتی کنون.تبریک شغل جدید و...

A.8

عضو جدید
کاربر ممتاز
بعضی وقتام لازمه یهویی بری محل کارشون و ذوق مرگشون کنی و بهشون هدیه بدی.....

♥milad♥

عضو جدید
کاربر ممتاز
به نظر من آدم باید برا هدیه دادن برنامه ریزی کنه.برا زمانش.مکانش.کجا بده کی بده...
حالا میخواد طرف هر کسی باشه...
برا آقایون:ی سورپرایز خیلی عالی.1-ی مکان دنج قرار بذارید.2-رو ی کاغذ علت هدیه دادنو بنویسیدو بهش بدید.3-کادو بهش بدید.4-وغیره...
انواع کادو:بستگس داره به چ مناسبتی باشه.تولد.آشتی کنون.تبریک شغل جدید و...

ما که کسی را نداریم بهش هدیه بدیم.............

mehdi.chem

مدیر تالار شیمی
مدیر تالار
کاربر ممتاز
این باحال تره....همیشه سوپرایز بیشتر جواب میده...
آقا : سوپرااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااایز خانوم: وآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآی...
خانوم:سوپرااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااایز آقا: واااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااو (بعضی وقتا، ای بابااااااااااااااا این چه کاریه آخه تو خودت...)
:D

mehdi.chem

مدیر تالار شیمی
مدیر تالار
کاربر ممتاز
حالا چرا نمیگی چی دوست داری شاید یکی ته جیبشو بتکونه یه چیزایی پیدا شه برات از غم بالا نجات یابی.:D
اون چیزی که قراره با تکوندن ته جیب بم برسه خودم با تکوندن گوشه جیب گیر میارم(همینجوری گفتم;))...کادو باید با محبت داده شه:redface::D

mahdis.

عضو جدید
کاربر ممتاز
اون چیزی که قراره با تکوندن ته جیب بم برسه خودم با تکوندن گوشه جیب گیر میارم(همینجوری گفتم;))...کادو باید با محبت داده شه:redface::D
آخی گریه نکن.:w24:
باید صبر کنی واسه اون کادو با محبته.
حالا بگو بدونیم مد نظر خودت چیه؟

mahdis.

عضو جدید
کاربر ممتاز
هیچی مد نظرم نیس:D
قبول داری هدیه گرفتن واسه خانوما خیلی اسونتره تا آقایون؟چون انتخاب توی هدیه خانما وسیعتره.ولی واسه آقایون همون جوراب از صد انتخاب بازم 99رای رو به خودش اختصاص میده.

mehdi.chem

مدیر تالار شیمی
مدیر تالار
کاربر ممتاز
قبول داری هدیه گرفتن واسه خانوما خیلی اسونتره تا آقایون؟چون انتخاب توی هدیه خانما وسیعتره.ولی واسه آقایون همون جوراب از صد انتخاب بازم 99رای رو به خودش اختصاص میده.
آره خب...منظور کلی من اینه، خانومـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــا برا مردا نوع هدیه مهم نیس، نحوه و زمان دادن هدیه مهمه

mahdis.

عضو جدید
کاربر ممتاز
آره خب...منظور کلی من اینه، خانومـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــا برا مردا نوع هدیه مهم نیس، نحوه و زمان دادن هدیه مهمه
ببخشید نحوه و زمان؟
بیشتر توضیح بدین.

mahdis.

عضو جدید
کاربر ممتاز
یه کمک میدی.یادم رفته چه جوری یه حرف کشیده رو مینویسن.کدوم دکمه رو همراه حرف میگیرن تا کشیده نوشته بشه/بالا خودت خا رو نوشتی.