بهترین هدیه برای ما پسرها

mehdi.chem

مدیر تالار شیمی
مدیر تالار
کاربر ممتاز
شب بخیر پسره ی حال خرابو پشت پنجره و اینا..
تازه اونم من نیستم، بابا اون فقط یه جمله شاعزانه بود و من هیچ ربطی به اون ندارم اصلا(مشکی پوشیده بود، کت و شلواری براق که در کنار سرخی پیراهن دخترک ترکیب چشم نوازی داشت، پسر، این بار قدم بر سنگ فرشها، دست در دستان پرنیانش، در کوچه های دراماتیک فرانسوی آرام نمناکی هوا را به عمق جانش تنفس می کرد، چشمانش به جای انتظار از نگاه می جوشید، نگاه بر سرخی لبهایی از جنس عشق...)

yaldayi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
تازه اونم من نیستم، بابا اون فقط یه جمله شاعزانه بود و من هیچ ربطی به اون ندارم اصلا(مشکی پوشیده بود، کت و شلواری براق که در کنار سرخی پیراهن دخترک ترکیب چشم نوازی داشت، پسر، این بار قدم بر سنگ فرشها، دست در دستان پرنیانش، در کوچه های دراماتیک فرانسوی آرام نمناکی هوا را به عمق جانش تنفس می کرد، چشمانش به جای انتظار از نگاه می جوشید، نگاه بر سرخی لبهایی از جنس عشق...)

جان من اینو از کجا آوردی؟

mehdi.chem

مدیر تالار شیمی
مدیر تالار
کاربر ممتاز
OK :cool: شوما گفتی ما هم باورمون شد :w12:
.
.
شب شوما شاعرانه ای شاعر فی البداهه:w08:
ای باباااا، معتادمون کردن رفت. آقا،خانوم من پاکم.اصلا من دیگه سکوت میکنم به نشانه اعتراض:surprised::D
شب شمام بخیر:smile:

|PlaNeT|

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

جوونی های شازده کوچولو نبوده یه وخت :confused:

ای باباااا، معتادمون کردن رفت. آقا،خانوم من پاکم.اصلا من دیگه سکوت میکنم به نشانه اعتراض:surprised::D
شب شمام بخیر:smile:

اعتــــــــراض وارد نیس :cool:

mehdi.chem

مدیر تالار شیمی
مدیر تالار
کاربر ممتاز

خب تغییر رشته بده برو ادبیات ..حیفی..
جوونی های شازده کوچولو نبوده یه وخت
:confused:
اعتــــــــراض وارد نیس :cool:

shoeibbbb

عضو جدید
دست شما ندرده حالا بخاطر ی علامت سوال شدیم دروغگو؟؟؟ باشه ممنون...