بهترین دانشگاه جهان کجاست ؟! خوب معلومه . . .

HMC

اخراجی موقت
سلام .
طبق آماری که در ژانویه و ژولای هر سال ارائه میشه ، دانشگاه هاروارد ، بزرگترین و بهترین دانشگاه جهان و قدیمیترین دانشگاه ایالات متحده شناخنه شد . فکر کنم آرزوی هر دانشجوئیه که بتونه تو این دانشگاه درس بخونه . این فایل بیوگرافی این ابر دانشگاست . بخونید و لذتش رو ببرید !
:)

پیوست ها

• دانشگاه هاروارد.pdf
    56.6 کیلوبایت · بازدیدها: 0
  • Harvard-3-historic-harvard-yard-32.jpg
    Harvard-3-historic-harvard-yard-32.jpg
    30.4 کیلوبایت · بازدیدها: 0

*setareh66*

عضو جدید
کاربر ممتاز
مرسی جالب بود.اما بهترین دانشگاه دنیا سوربن هست!!!!!!!!!

xanth

عضو جدید
خير. معمولا طبق آمار هر سال هاروارد رتبه اول رو داره...

raminbabak

اخراجی موقت
دعوا نكنين بهترين دانشگاه همون هاروارده دوميش هم ماساچوست هست سومي دانشگاه كلمبيا امريكا بود فكر كنم سوربن 12 هست و اكسفورد 6 بود يا 7 فقط ميدونم 5 تا اولي امريكايي هستن الان دانشگاههاي كانادا زير سايه نخبه هاي ايراني 15 16 ميشن مخصوصا دانشگاه gcmil اگر درست تايپش كرده باشم نصف دانشجوهاي دكتراش ايراني هستن و زيره سايه اونا از 30 اومده به 15.

kazimoto

عضو جدید
کاربر ممتاز
و طبق امار بهترین دانشگاههای ایران جز 600 دانشگاه برتر دنیا هم نیستند. اونوقت این همه درس میخونیم اینجور دانشگاهها رو قبول شیم. باورتون میشه با نصف ساعاتی که ما واسه کنکور درس میخونیم اگه هدف دار بخونیم میتونیم خیلی راحت بورس تحصیلی رو تو بهترین دانشگاههای دنیا رو بگیریم. متاسفانه خیلی از ما ها مسیر رو اشتباه میریم. یکیش خود من. یکسال درس خوندم و بهترین دانشگاه علوم انسانی ایران یعنی علامه قبول شدم و متوجه شدم اینکه از همه بهترینه هیچی نیست چه برسه به بقیه.

Amir kabir.Iran

عضو جدید
و طبق امار بهترین دانشگاههای ایران جز 600 دانشگاه برتر دنیا هم نیستند. اونوقت این همه درس میخونیم اینجور دانشگاهها رو قبول شیم. باورتون میشه با نصف ساعاتی که ما واسه کنکور درس میخونیم اگه هدف دار بخونیم میتونیم خیلی راحت بورس تحصیلی رو تو بهترین دانشگاههای دنیا رو بگیریم. متاسفانه خیلی از ما ها مسیر رو اشتباه میریم. یکیش خود من. یکسال درس خوندم و بهترین دانشگاه علوم انسانی ایران یعنی علامه قبول شدم و متوجه شدم اینکه از همه بهترینه هیچی نیست چه برسه به بقیه.
آقا واقعا حق با شماست تازه اگر همين مقدار زماني كه شما گفتي رو تو همين كشور خودمون به صورت هدفدار صرف تحقيق و پرو‍ژه هاي مورد نياز كشور كنيم سرعت پيشرفت مون به مراتب بيشتر مي شه اما حيف كه عمرمون رو پشت اين كنكورهاي مسخره(كارشناسي،ارشد و...) از بين مي بريم.

hamidelahi

عضو جدید
کاربر ممتاز
مرسی جالب بود.اما بهترین دانشگاه دنیا سوربن هست!!!!!!!!!

هر دانشگاهی تو یه سری رشته ها شاخ تر از بقیه دانشگاهاست
سوربن هم تو رشته های علوم انسانی خیلی شاخه
اما هاروارد در همه زمینه ها شاخه

بالا