بزرگترین آرزوت چیه ؟

rambod-g

عضو جدید
بزرگترین آرزویی که دوست دارین بهش برسین، چیه ؟

از خودم شروع میکنم :
بزرگترین آرزوی من اینه که برم فضا، خارج از کره زمین !
دوست دارم از بیرون به کره زمین نگاه کنم.

قطعا تاپیک جالبی میشه ، اگر اینکه هرکس بزرگترین آرزوشو تو این تاپیک بنویسه !

kazimoto

عضو جدید
کاربر ممتاز
بزرگترین آرزوی من اینه که برم فضا، خارج از کره زمین

اینکه خیلی اسونه. دوستای من هر 5 شنبه میرن فضا دوست داری باهاشون اشنات کنم؟؟؟
شوخی کردم;)

ارزوی قشنگیه.

من ارزویی ندارم . نه اینکه به همه چیز رسیدم بلکه به خاطر اینه که تقریبا به این دنیا امیدی ندارم .
شاید توی زندگی بعدیم. ;);)

saghar 64

عضو جدید
کاربر ممتاز
من دوست دارم خدا باشم.
:surprised::surprised::surprised:

اینکه خیلی اسونه. دوستای من هر 5 شنبه میرن فضا دوست داری باهاشون اشنات کنم؟؟؟
شوخی کردم;)

ارزوی قشنگیه.

من ارزویی ندارم . نه اینکه به همه چیز رسیدم بلکه به خاطر اینه که تقریبا به این دنیا امیدی ندارم .
اشکالی داره آدم آرزو نداشته باشه؟
آخه منم آرزو ندالم:(

NYC

عضو جدید
کاربر ممتاز

بعد از 120 سال:gol:،آدم باید از لحظه لحظه زندگیش لذت ببره یهو چشمتو وا می کنی میبینی سنی ازت گذشته و یه زندگی خوب داشتی.;)

felor

عضو جدید
آرزو داشتم زمانو برگردونم و به دایه ام که تو جونی فوت کرد و خیلی دوسش داشتم و از رو بچگی بش توهین کردم محبت کنم.بش بگم دوسش دارم.هر شب دروغه اما بیشتر شبا اون صحنه رو خواب میببینم:cry::crying2::crying2::crying2:

nazila65

عضو جدید
کاربر ممتاز
آرزوم اینه که وجدانم همیشه بیدار باشه و از خدا برای خودم عشق می خوام عشق و عشق...اما به معنای تمام کلمه...چون بقیه چیزا رو باهاش بهش می رسم...و شاید از خدا می خوام که ای کاش همونی بود که فکر می کردم و ای کاش این روزا رو حس نمی کردم:razz:

kazimoto

عضو جدید
کاربر ممتاز
[اشکالی داره آدم آرزو نداشته باشه؟
آخه منم آرزو ندالم:(/QUOTE]
نه بابا چه اشکالی داره. خیلی هم حال میده. همه چیز خود به خود میاد جلو پات. اخر هیجانه.

آرزو داشتم زمانو برگردونم و به دایه ام که تو جونی فوت کرد و خیلی دوسش داشتم و از رو بچگی بش توهین کردم محبت کنم.بش بگم دوسش دارم.هر شب دروغه اما بیشتر شبا اون صحنه رو خواب میببینم:cry::crying2::crying2::crying2:

به ادمایی که الان هستند محبت کن. یه تمرین کوچولو هم بکن خیلی موثره.
به نیت اون ادم سه تا سیب بردار و یک بعد از ظهر توی یه خیابون راه برو. و به سه تا ادم که نگاهشون شبیه اون خانوم هست بده. میبینی بعد از اینکار چقدر ارامش پیدا میکنی

ali_arian

عضو جدید
آرزو

آرزو

آرزو ....
شاید خیلی شعاری باشه حرفام ولی من آرزو دارم همه مردم بخصوص ایرونی ها سرحال و شاد باشن...:gol::gol::gol::gol::heart::gol::gol::gol::gol:
چ.ن با دیدن آدمای ناراحت و مریض مخصوصا مریضای روانی حالم میریضه به هم......:gol::gol::gol:

amin_rogh

كاربر فعال مهندسی کشاورزی
کاربر ممتاز
سلام
آرزو داشتم که به تمام آرزوهام میرسیدم. مخصوصابه بزرگترین آرزوم.

SAMAN_747

عضو جدید
آرزو دارم همه به آرزوشون برسن تا دیگه کسی نباشه که آرزو داشته باشه یه روز به آرزوش برسه. :smile:

• Like
واکنش ها: m mf

ham31

عضو جدید
ميگن ارزوهاي ادما بزرگي و قدرت ادمارو نشون ميده هر چقد ارزوهات كوچيكتر باشه ادم ضعيفتري هستي از اونجايي كه من هنوز ادم ضعيفيم 2تا ارزو دارم 1.يه فرصتي پيش بياد تا شايستگيامو توي رشته مورد علاقم نشون بدم(ديگه خسته شدم از بس كه اينو اون بهم ميگن چرا ادامه نميدي)2.زبان انگليسيو فول بشم(تا حالا هيچ قدمي برنداشتم)

rambod-g

عضو جدید
سلام ، مرسی

مرسی بخاطر آرزوهای قشنگتون و مرسی که اونارو با ماهم در میان میذارین !

یه تاپیک پر از آرزو . . . .

waffen

اخراجی موقت
من یه materialist هستم و بهش افتخار میکنم و این ایدئولوژی با atheism خیلی جوب کنار میاد. در نتیجه :
آرزو دارم در رشته ای که دوست دارم دکترا بگیرم.
آرزو دارم از ایران برم و پیش خانوادم باشم.
آرزو دارم ذهن روشنی داشته باشم و همیشه یاد بگیرم و بدونم.
آرزو دارم پول داشته باشم.

ofakur

عضو جدید
کاربر ممتاز
بزرگترین آرزوی من اینه که ببینم روزی افغانها از ایران رفته اند.آخه اون روز به اندازه سه و نیم میلیون نفر از جمعیت ما کاسته میشه.

ENERJHI

عضو جدید
کاربر ممتاز
بزرگترین آرزوی من اینه که ببینم روزی افغانها از ایران رفته اند.آخه اون روز به اندازه سه و نیم میلیون نفر از جمعیت ما کاسته میشه.
آرزوی خوبیه ولی کمی غیر عملی
آخه اونا زیادی پیشروی کردن:biggrin::biggrin:

rama22707

عضو جدید
آرزوی من اینه که به کسی که دوستش دارم و اسمشم آرزو برسم. اما مشکلات زیادی سر راهم دارم. برام دعا کنین.

ENERJHI

عضو جدید
کاربر ممتاز
دعا کنید منم به آرزوم برسم!!!!!!!!!!!!!!!
ببخشید که نمی تونم بگم ولی مطمئن باشین مربوط به خودم نیست.:(