برو بچ دانشجواگه میخواین روحیتون شاد شه بیاین تو!!!!!!!!!!!!!!

برو بچ دانشجواگه میخواین روحیتون شاد شه بیاین تو!!!!!!!!!!!!!!

• مجموع رای دهندگان
    37
  • نظرسنجی بسته .

pasargadparisa

عضو جدید
حالا دوباره میریم سر لطیفه های خودمون شروع می کنیم:
غضنفر داشته هلو میخورده وقتی به هستش می رسه میگه آخ جون گردو هم داره!!!!!
http://www.www.iran-eng.ir/images/smilies/funny/w25.gif

bpcom

عضو جدید
کاربر ممتاز
:heart::love:

نتیجه اخلاقی : از کوزه همان تراود که در اوست:w12::w16:

آزربایجان واسه جلوگیری از نفوذ روس به ایران ، به جای کل ملت ایران جلوی قشون روس وایساد !
و واسه حفظ جون زن و بچه ها و پیرها جنگ رو به کوهستان کشوندند !
به دلیل کمبود آذوقه به خوردن علوفه روی آوردند و روس رو عقب راندند !

حالا پدر این آدمهای متحجر که رضاخان متحجر و کمتر از الاغ باشه ، این لقب رو رو آزربایجان گذاشت !
پـــــــــــــــــــــس مهم نیست !
مطمئنا دفعه بعدی در کار نیست ! که از این جنگها و ایستادگیها باشه !
دفعه بعد که پیش زن و دختراشون یه بیگانه و اجنبی خوابید قدر خواهند دونست !! :w16::w12:

عزیزان نباید به دل بگیرید کسی به معنای واقعی قصد مسخره کردن قومها رو نداره لطیفه جنبه شادی بخش داره البته میتونستند به جای نام قوم از شخص نام ببرند که بهتر بود ...

bpcom

عضو جدید
کاربر ممتاز
یه خانوم از یه آقا هزار تا چیز میخواد ولی یه آقا از بس که آقاست از 1000 تا خانوم فقط یه چیز میخواد..;)

غضنفر خرش میمیره همسایه واسه اذیت کردنش میزن که بهش تسلیت بگن . غضنفر میگه نمیدونستم خرم این همه فامیل داره .:biggrin:

خاطره یک بسیجی : یادش بخیر پارسال تو خرداد چقدر رای نوشتیم.;)

دو باجناق به نام کافی و نعمت با هم سوار یک خر بودند. نعمت میگه اگر یه خر دیگم بود کافی بود .. کافی میگه همین یکیم که هست نعمته.:biggrin::biggrin:

بیشتر مردها 2 آرزوی بزرگ دارند اول داشتن خونه و دوم داشتن ماشین برای فرار از خونه ;)

bpcom

عضو جدید
کاربر ممتاز
قانون دوم نیوتن : عشق در پسر ها هرگز از بین نمیرود بلکه از دختری به دختر دیگر انتقال میابد.:cool:

مرد آمریکایی یه زن داره یه معشوقه , زنشو بیشتر دوست داره . مرد اروپایی یه زن داره یه معشوقه , معشوقشو بیشتر دوست داره , مرد ایرانی یه زن داره 20 تا معشوقه , ننشو از همه بیشتر دوست داره :biggrin:

دنیای بدون خانمها: 1- بازار ها خلوت 2- پول محفوظ 3- اعصاب آرام 4- مخابرات ورشکسته 5- شیطان بیکار 6- همه هم میرفتیم بهشت..

به طرف میگن واسه تنظیم خانواده چیکار کردی؟ میگه قفل در حیاط رو عوض کردم ..

bpcom

عضو جدید
کاربر ممتاز
موسی با عیسی سر یه دختر دعواشون میشه میگن تاس بندازیم هر کی بالاتر آورد دختر مال اون ... عیسی میندازه جفت شیش میاد موسی میندازه جفت 8 میاد . عیسی شاکی میشه میگه آخه بی جنبه یه دختر ارزش معجزه داشت !!!:biggrin:

غضنفر تو آزمون جنگل بانی شرکت میکنه ازش میپرسند اگه جنگل آتیش بگیره و آب دم دست نباشه چی کار میکنی ؟ میگه تیمم !!!:biggrin:

زن:عزیزم دوست داشتی دفتر یادداشتت بودم هر روز و همه جا همراهت بودم ؟
شوهر: عزیزم دوست داشتم سر رسیدم بودی سر سال که میشد عوضت میکردم :eek:;):biggrin::biggrin:

یه نفر تو دریا داشته غرق میشده هی بلند بلند داد میزده کمک من شنا بلد نیستم !!
غضنفر داشته از اونجا رد میشده میگه : خوب منم تنیس بلد نیستم مگه باید داد بزنم !!:biggrin:

به غضنفر میگن 12 امام رو میشناسی ؟ میگه آره . میگن نام ببر ؟ میگه اونجوری که نه ببینم میشناسمشون ;);):biggrin:

known

عضو جدید
موسی با عیسی سر یه دختر دعواشون میشه میگن تاس بندازیم هر کی بالاتر آورد دختر مال اون ... عیسی میندازه جفت شیش میاد موسی میندازه جفت 8 میاد . عیسی شاکی میشه میگه آخه بی جنبه یه دختر ارزش معجزه داشت !!!:biggrin:

غضنفر تو آزمون جنگل بانی شرکت میکنه ازش میپرسند اگه جنگل آتیش بگیره و آب دم دست نباشه چی کار میکنی ؟ میگه تیمم !!!:biggrin:

زن:عزیزم دوست داشتی دفتر یادداشتت بودم هر روز و همه جا همراهت بودم ؟
شوهر: عزیزم دوست داشتم سر رسیدم بودی سر سال که میشد عوضت میکردم :eek:;):biggrin::biggrin:

یه نفر تو دریا داشته غرق میشده هی بلند بلند داد میزده کمک من شنا بلد نیستم !!
غضنفر داشته از اونجا رد میشده میگه : خوب منم تنیس بلد نیستم مگه باید داد بزنم !!:biggrin:

به غضنفر میگن 12 امام رو میشناسی ؟ میگه آره . میگن نام ببر ؟ میگه اونجوری که نه ببینم میشناسمشون ;);):biggrin:

:biggrin::biggrin::biggrin::w15::w15::w15:

dey68

عضو جدید
کاربر ممتاز
:w31:حیف نون می گن برو استخر شیرجه بزن تو آب، بعدش بیا بالا شامپو گلرنگ رو تبلیغ کن… خلاصه میره بالا و شیرجه میزنه، ولی از بخت بد سرش می خوره به کف استخر… بعد از یه مدت بالاخره میاد بالا، رو می کنه به دوربین، می گه: می خوام سالاد درست کنم! :w31:

dey68

عضو جدید
کاربر ممتاز
به غضنفر ميگن زنتو ديدم تو ماکسيما با يک مرد غريبه که 190 تا داشتن ميرفتن!! غضنفر ميگه: آره ماکسيما 190 تا رو راحت ميره !!!!!:w20::w20:

dey68

عضو جدید
کاربر ممتاز
غضنفر با کُت وزير شلواري تو خونشون نشسته بوده. ازش مي‌پرسند :w26:: واسه چي تو خونه کت پوشيدي؟ ميگه: آخه شايد مهمون بياد! ميپرسن: پس چرا ديگه زير شلواري پوشيدي؟! ميگه: خوب شايد هم نياد :w14::w14:

dey68

عضو جدید
کاربر ممتاز
غضنفر با صورت باند پيچيده مياد تو خيابون . رفيقش ميگه چرا اينقدر به صورتت باند پيچيدي ؟ غضنفر ميگه داشتم اتو مي کردم تلفن زنگ زد بجاي گوشي تلفن اتو رو گزاشتم دم گوشم . رفيقش ميگه پس اونور صورتت چي شده ؟ غضنفر ميگه تا اتو رو گذاشتم زمين تلفن دو باره زنگ زد.

known

عضو جدید
غضنفر میره سلمونی کارش که تموم می شه به آرایشگره میگه نشیمنگات درد نکنه ,میگه آخه چرا نشیمنگام درد نکنه؟ غضنفر میگه :چون خوب ر...دی تو موهام:biggrin:

known

عضو جدید
یه کچله میره سلمونی همه بهش می خندن میگه: خندهدار, اومدم آب بخورم:biggrin:

mrkp

عضو جدید
غضنفر میره زیارت امام رضا موقع خداحافظی دستشو میزاره روی سینش و عقب عقب میاد تا میخوره به یه چیزی برمیگرده میبینه یه تابلوئه که روش نوشته تبریز 5 کیلومتر

known

عضو جدید
محاسبات اداری

رئیس باهوش + کارمند باهوش = سود
رئیس باهوش + کارمند احمق = تولید
رئیس احمق + کارمند باهوش = ترفیع
رئیس احمق + کارمند احمق = اضافه کار

:biggrin::biggrin:

bpcom

عضو جدید
کاربر ممتاز
به غضنفر میگن کجا میری ؟ میگه کارواش . میگن پس ماشینت کو ؟ میگه ای بابا این 2 قدم راه که چیزی نیست پیاده میرم..:biggrin:

به غضنفر میگن شیشه رو چه جوری میسازند؟ میگه واجبینو میریزن رو پشم شیشه , پشمش میره شیشه اش میمونه ...:biggrin::biggrin:

چوپان دروغگو میمیره شب اول قبر ازش میپرسند اسمت چیه ؟ میگه دهقان فداکار ..:biggrin:

دکتر رو به زن و شوهر قزوینی : از وقتی ازدواج کردید چند تا بچه آوردید ؟
زن: آقای دکتر من که هیچی , هر چی آورده خودش آورده..:biggrin::biggrin::biggrin:

dey68

عضو جدید
کاربر ممتاز
با عرض پوزش مجبور شدم جواب دوستمون رو بدم چون قوانین رو رعایت نمیکنن

با عرض پوزش مجبور شدم جواب دوستمون رو بدم چون قوانین رو رعایت نمیکنن

غضنفر میره زیارت امام رضا موقع خداحافظی دستشو میزاره روی سینش و عقب عقب میاد تا میخوره به یه چیزی برمیگرده میبینه یه تابلوئه که روش نوشته تبریز 5 کیلومتر

بعد یه ذره هم که میاد میخوره به یه چیز دیگه که نوشته تهران 2 کیلومتر:w16:

dey68

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها منظور از غضنفر تو این تایپیک یه شخص فرضی پس ممکن تهرانی باشه یا کرد باشه یا لر باشه یا ترک باشه یا شمالی باشه یا جنوبی باشه یا شرقی باشه یا غربی باشه یا شاید من باشم یا شاید خودت باشی (شوخی کردم)یااونور دنیا باشه یا اصلا آدم فضایی باشه :w16:

پس نتیجه اینکه غضنفر رو به شخص خواص یا قوم خواص ربط ندید.تمام

بچه ها جوک هاتو نو رو نمی کنید یا اینکه دارید صرفه جویی می کنید.:w27:

tanhatarin_asb-3

عضو جدید
غضنفر ميره رستوران، گارسون ميخواد بزارتش سر كار ميگه: غذاي امروز «كوجي پورو تياپوفو ساخارينو گلاسه» با «ليمو» است! غضنفر ميگه : «كوجي پورو تياپوفو ساخارينو گلاسه» با چي

tanhatarin_asb-3

عضو جدید
غضنفر ميره بالاي پل عابر پياده داد مي زنه حالا من خر،من نفهم، آخه شما اين رودخانه مي بينيد که اومدين روش پل زدين

tanhatarin_asb-3

عضو جدید
يك گاو نر دنبال يك گاو ماده مي افته گاو ماده هي فرار مي كرده دست آخر به يك كوچه مي رسه كه بن بست بوده برمي گرده و با حالت درماندگي مي گويد آخه چي از جون من مي خوايي گاو نر مي گه مااااااااااااااااااااااچ-------------------

bahare-71

عضو جدید
ممنون از تذکری که دادید:heart:

به غضنفر میگن: آروغ چیه؟ میگه: سلسله بادهای صداداری كه راهشون رو در دستگاه گوارشی گم كرده اند

bahare-71

عضو جدید
به حیف نون می گن بیا اینجا به انگلیسی چی می شه؟ میگه: کام هیر.

میگن حالا برو اونجا به انگلیسی چی میشه؟ میگه: میرم اونجا میگم کام هیر!

بالا