برو بچه های دانشگاه پیام نور

SAEED AGHA

عضو جدید
سلام دوست عزیز
بالاخره ازدانشگاه پیام نور واحد گمنام مون یکی پیدا شد خیلی ممنونم ما شایدهمدیگه رو دیده باشیم به هرحال خوشحال میشم به این آدرس یه ایمیل بزنید.kazo902000@yahoo.com

moongirl

عضو جدید
درسا خیلی هم سنگینن. اگر یه ذره اول ترم از استاد عقب بیفتی بعدا بیچاره می شی

سادات

عضو جدید
نصف بیشتر کتابها مونده...ساختمان گسسته و برنامه سازی پیشرفته و .......:cry:
یعنی چیکار میشه کرد؟؟؟؟‍‍!!!!:w10:

moongirl

عضو جدید
من که اصلا گسسته نخوندم... مبانی فناوری هم نخوندم. ریاضی 2هم نخوندم. می خونیم بابا....نگران نباشین
تا جعه قراره 6فصل برنامه سازی پیشرفته رو بخونیم

beginner2001

عضو جدید
ساختمان گسسته روز 17 یعنی 9 روز دیگه :confused:
من هنوز دو فصل آخر رو نگاه نکردم :eek:

moongirl

عضو جدید
دو فصل آخر چیزی نداره که
مال کدوم واحد دانشگاه پیام نورین؟

ariyayi

عضو جدید
سلام دوستان
میگن تاریخ امتحان ها عقب افتاده شایعه است یا درسته کسی خبر داره؟؟؟:que::razz:

moongirl

عضو جدید
نه، تاحالا چیزی اعلام نشده از همون 1که اول ترم اعلام شده بود قراره برگزار شه اما مسئولای دانشگاه ما بهمون گفتن برید سایت بازم نگاه کنین امکان تغییر وجود داره

ariyayi

عضو جدید
;););):gol::gol::gol::gol:سلام بچه ها به نظر تون فیزیک 2 امتحانش سخت نبود من خیلی بد دادم راستی moongirl منم باهات موافقم هلند قهرمانه ;)

magic_man001

عضو جدید
با سلام خدمت دوستان عزیز.

من برای کارشناسی کامپیوتر نرم افزار ثبت نام کردم (دانش پذیرم ) زمان امتحانش هم یه ماه دیگه هست.. میخواستم درباره درس ریاضی عمومی 1 سر فصل هاش چیه؟ کجاها حذف شده و اینکه اگه یه e-book هم از ریاضی به من معرفی کنید ممنون میشم//

اگر هم نمونه سوالات دانش پذیری سالهای قبل رو ( یا کلا نمونه سوال) کسی داره لطفا قرار بده..

با تشکر از لطفتون..

mehrzadmo

عضو جدید
با سلام خدمت دوستان عزیز.

من برای کارشناسی کامپیوتر نرم افزار ثبت نام کردم (دانش پذیرم ) زمان امتحانش هم یه ماه دیگه هست.. میخواستم درباره درس ریاضی عمومی 1 سر فصل هاش چیه؟ کجاها حذف شده و اینکه اگه یه e-book هم از ریاضی به من معرفی کنید ممنون میشم//

اگر هم نمونه سوالات دانش پذیری سالهای قبل رو ( یا کلا نمونه سوال) کسی داره لطفا قرار بده..

با تشکر از لطفتون..
قربون تون برم همشهري . صفا آوردين . بيا كه همدرد مايي .
در مورد نمونه سوالا مال پارسال رو خودم گذاشتم تو همين تالار بگردي پيدا مي كني .
بعد در مورد رياضي يك همونطور كه ديدي تو دفترچه فصل يك و دو حذفه و به جاش فصل يك كتاب رياضي دو رو بايد بخوني . اين آخرين خبريه كه من دارم تا الان. اما تو سوالات نمونه كه ايشاالا مي بيني يه دو تا سوال از فصل اول رياضي يك هم بود .
در باقي درسا مخصوصا پاسكال هر كمكي خواستي يه اشاره بكن . فقط تو رياضي خودم هم يه ذره هشت و نهمون با هم قاطي داره .
راستي انتخاباتو بگو . ببينيم شايد واقعا همشهري شديم ...

mehrzadmo

عضو جدید
راستي دوستان امتحان داده لطف كنند درساي ما رو نمونه سوالاشو بزارن . رياضي يك عمومي . فارسي يك عمومي - بينش . پاسكال و زبان عمومي

phalagh

مدیر بازنشسته
بچه های پیام نوری سوال:
شما برای هر واحد عمومی چقد پرداخت میکنین؟؟
یا به عبارتی هزینه هر واحد عمومیتون چقدره؟؟؟

magic_man001

عضو جدید
قربون تون برم همشهري . صفا آوردين . بيا كه همدرد مايي .
در مورد نمونه سوالا مال پارسال رو خودم گذاشتم تو همين تالار بگردي پيدا مي كني .
بعد در مورد رياضي يك همونطور كه ديدي تو دفترچه فصل يك و دو حذفه و به جاش فصل يك كتاب رياضي دو رو بايد بخوني . اين آخرين خبريه كه من دارم تا الان. اما تو سوالات نمونه كه ايشاالا مي بيني يه دو تا سوال از فصل اول رياضي يك هم بود .
در باقي درسا مخصوصا پاسكال هر كمكي خواستي يه اشاره بكن . فقط تو رياضي خودم هم يه ذره هشت و نهمون با هم قاطي داره .
راستي انتخاباتو بگو . ببينيم شايد واقعا همشهري شديم ...

سلام. خیلی ممنون که پاسخ دادی. :gol:
من همه انتحاب هام رو تهران زدم عزیز. :)
از لطفت بسیار ممنونم. تو هم اگه هر کاری داشتی بگو اگه تونستم کمکت کنم دریغ نمیکنم..

انشاالله بتونیم امسال بزنیم زیر گوش این پیام نور که دیگه برامون شاخ نشه !!!:surprised:

بازم میام اینجا . اخه سوال زیاد دارم...!:smile:

shirin_yalda

عضو جدید
بچه های پیام نوری سوال:
شما برای هر واحد عمومی چقد پرداخت میکنین؟؟
یا به عبارتی هزینه هر واحد عمومیتون چقدره؟؟؟

بستگی داره ورودی چه سالی باشی - فرا گیر یا رسمی- خود خوان باشه یا نباشه
من ورودی 84 - رسمی
32000 ریال
اگر خودخوان باشه 16000 ریال

samira.it

عضو جدید
سلام بچه ها منم پیام نوریم اصلا هم عارم نمیشه که تو این دانشگاه دانشجو هستم مهم رشته است به قول یکی از دوستان با دانشگاه چهار سالی ولی با رشته یک عمررررررر درسته!!!:D:D:D

mohsen_blid

عضو جدید
سلام

سلام

سلام بچه ها من 25 مرداد امتحان فراگیر دارم میخواستم بدونم امتحاناتش به چه شکلی است سخته راحته
کدوم درس ها بیشتر سخت میاد یه دید کلی بهم بدید
ایا همشون رو باید قبول شد
چندتا سوال است
تستی است؟(همش)
مثل دانشگاه سراسری نمره منفی داره

magic_man001

عضو جدید
با سلام خدمت عزیزان..

من هم دانش پذیرم/ 25 مرداد کنکور دارم/ مهندسی کامپیوتر.

اگه میشه یه لطفی در حق من بکنید و فهرست مطالبی که از ریاضی عمومی میاد رو به من بگین..

اخه فکر کنم یه کم تغییر کرده..

فقط خواهش میکنم لیست فصل ها رو برام بگین..

ممنونم ..

magic_man001

عضو جدید
magic_man001 از کجا هستی؟کجا زندگی میکنی؟
فکر میکنی چند نفر امسال فراگیر ثبت نام کردند

سلام.. من از تهران هستم .. :smile:

من نمی دونم چند نفر شرکت میکنن..:(

ببین id من توی یاهو magic_man001 هست . اگه خواستی بیا با هم صحبت کنیم.. :D

از اشناییتون خوشحال میشم....:)

businessman

عضو جدید
دوستان ببینم هنوزم دانشگاه پیام نور وضعش کمافی سابقه یعنی درس خوندن توش سخته؟
آیا اصلاً می شه تو این دانشگاه رو معدل بالای 16 17 فکر کرد اونم برای رشته صنایع؟ ( فقط لطفاً در حد شعار نباشه که خواستن توانستن است می خوام بدونم با یه درس خوندن معقول امکان پذیره)
در کل دوستان پیام نوری اگر جای من بودن آزاد , غیرانتفاعی یا پیام نور کدام را انتخاب می کردن؟

mohsen_blid

عضو جدید
دوستان ببینم هنوزم دانشگاه پیام نور وضعش کمافی سابقه یعنی درس خوندن توش سخته؟
آیا اصلاً می شه تو این دانشگاه رو معدل بالای 16 17 فکر کرد اونم برای رشته صنایع؟ ( فقط لطفاً در حد شعار نباشه که خواستن توانستن است می خوام بدونم با یه درس خوندن معقول امکان پذیره)
در کل دوستان پیام نوری اگر جای من بودن آزاد , غیرانتفاعی یا پیام نور کدام را انتخاب می کردن؟
خوب چون بیشتر کار با خودت است سخت است اما به پشتکار خودت مربوط میشه
نمره هم میشه همون شعاری که خودت دادی البته از اینترنت استفاده کنی جلوتر هم میری
در کل دوستان پیام نور به نظرم بهتر از اون 2 تای دیگه است
البته ازاد جای خودشو داره با عروسکاش
حالا من سوال میکنم جواب بدید
یه سوال برام پیش اومده اونم ایا مثل دانشگاه های دیگه اگر جواب اشتباه بدیم منفی محسوب میشه یا نه؟

بالا