برو بچه های دانشگاه پیام نور

مدیر فردا

عضو جدید
سلام به آقا سعید گل

سلام به آقا سعید گل

کلا" انتخاب واحد سه تا اصل داره که اگه رعایت بشن نه درحال و نه در آینده مشکلی برای دانشجو پیش نمیاد :
1 . برداشتن دروس بر اساس چارت درسی اعلام شده و رعایت پیش نیازها
2 . توجه به تاریخ امتحانات در هنگام انتخاب دروس تا امتحانات دروس انتخابی با هم تداخلی نداشته باشند
3 . برداشتن تعداد واحد مجاز بر اساس معدل ترم پیش
اینی که گفتم البته خیلی کلیه ولی اگه همین سه تا اصل کلی رو هم رعایت کنیم تو انتخاب واحد هیچ مشکلی پیش نمیاد
همچنین من دقیقا" نمیدونم شما چه واحدهایی رو تا حالا پاس کردی یا اینکه دانشجو رسمی هستید یا فراگیر یا تجمیع وگرنه بهتر میتونستم کمکتون کنم
موفق باشی

SAEED AGHA

عضو جدید
[

باتشکر ازشما
این نتایج امتحاناتو کی اعلام میکنن
من که ثبت نام کردم ولی بدون اینکه نمرات قبلی رو داشته باشم !!!!!!!!!:(

اینquote

=مدیر فردا;110631]کلا" انتخاب واحد سه تا اصل داره که اگه رعایت بشن نه درحال و نه در آینده مشکلی برای دانشجو پیش نمیاد :
1 . برداشتن دروس بر اساس چارت درسی اعلام شده و رعایت پیش نیازها
2 . توجه به تاریخ امتحانات در هنگام انتخاب دروس تا امتحانات دروس انتخابی با هم تداخلی نداشته باشند
3 . برداشتن تعداد واحد مجاز بر اساس معدل ترم پیش
اینی که گفتم البته خیلی کلیه ولی اگه همین سه تا اصل کلی رو هم رعایت کنیم تو انتخاب واحد هیچ مشکلی پیش نمیاد
همچنین من دقیقا" نمیدونم شما چه واحدهایی رو تا حالا پاس کردی یا اینکه دانشجو رسمی هستید یا فراگیر یا تجمیع وگرنه بهتر میتونستم کمکتون کنم
موفق باشی[/quote]

میترا حمیدی

عضو جدید
نقل قول:
باتشکر ازشما
این نتایج امتحاناتو کی اعلام میکنن
من که ثبت نام کردم ولی بدون اینکه نمرات قبلی رو داشته باشم !!!!!!!!!:(

--------------------------------------------------------------------------------------------------
سلام دوست عزیز منم بدون دانستن نمرات انتخاب واحد کردم
نگران نباش توی حذف و اضافه درستش کن;)

SEP/\H/\N

عضو جدید
بچه ها یعنی شما هیچ کدوم از نمره هاتون خبر ندارین؟

تو همون سایت reg.pnu.ac.ir وقتی با شماره دانشجویی و شماره شناسنامه وارد شدین، برین تو نمرات نیمسال اول 86 و نمره هاتون را ببینید.

من همه نمره هامو دیدم، فقط هنوز یکیش نیومده

SAEED AGHA

عضو جدید
با سلام

با سلام

[

من نمراتم رو بصورت ###
میبینم
یعنی چی؟--:biggrin:------------------------------------------------------------------------------------------------
نگران نباش توی حذف و اضافه درستش کن;)[/quote]

SEP/\H/\N

عضو جدید
[

من نمراتم رو بصورت ###
میبینم
یعنی چی؟--:biggrin:------------------------------------------------------------------------------------------------
نگران نباش توی حذف و اضافه درستش کن;)
[/QUOTE]

اونجا که نه عزیزم، توی اون منوی سمت راست که 3 تا گزینه هست. گزینه بالایی

hobab

عضو جدید
سلام

سلام

سلام به بچه های پیام نوری عزیز.بلاخره ما یه جایی پیدا کردیم که راحت داد بکشیم و بگیم پیام نوری هستیم.امیدوارم حداقل وقتی که تو سایتم احساس دانشجو بودنو داشته باشم.

ehsannn

عضو جدید
سلام
اگه میشه به من کمک کنید.
من فوق دیبلم رشته ریاضی هستم.حالا میخوام دانشگاه بیام نور رشته مهندسی صنایع ثبت نام کنم.میخواستم راهنماییم کنید در مورد این رشته.ممنون

SAEED AGHA

عضو جدید
نمرات نیومده !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

نمرات نیومده !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

شاید برای شما خیلی جالب باشه
تا امروز هنوز ازنتایج امتحانات بیخبرم یعنی تواینترنت نیومده بااینکه 17واحد هم گرفتم
شاید بخاطراینه که توواحد پیام نور جاجرود درس میخونم.
حتما باید جام روعوض کنم کی میدونه شرایط جابجایی چطوریه؟
راستی دانشجو مدیریت جاجرود کسی هست؟:biggrin:

اونجا که نه عزیزم، توی اون منوی سمت راست که 3 تا گزینه هست. گزینه بالایی[/quote]

mohsen_blid

عضو جدید
سلام دوستان خسته نباشید
چندتا سوال داشتم
الان نوبت ثبت نام دانشگاه فراگیر پیام نور است من به شخصه برنامه نویسی و ساخت نرم افزار را دوست دارم و مهندسی نرم افزار را انتخاب کردم اما
1 من از دوستی شنیده بودم اگر 1 درس را قبول بشی می تونی بری برای ترم بعدی و ان درسهایی که افتادی را در ترم بعدی پاس کنی ایا صحت داره ؟
ایا این شرایط برای کنکور فراگیر صدق میکنه؟
اگر در فراگیر قبول بشم می توان از معافیت تحصیلی استفاده کنم؟

ariyayi

عضو جدید
:(:razz::razz::smile::smile::):):):cool::surprised::biggrin::warn:کی قراره نمره ها رو بدن؟ دانشگاه پیام نور واقعا کارش درسته !!!!!!!!!;):):mad::(:razz::gol::que:

mehrshad67

کاربر فعال
mehrshad67

mehrshad67

سلام
می دونین هرچند دانشگاه پیام نور یک دانشگاه دولتی است و قبولی در آن سخت تر از دانشگاه آزاد و غیر انتفاعی است و شهریه آن کمتر است ( تقریباً 20درصد شهریه آزاد) و مدرک آن طبق آماری که به دستم رسیده معتبرتره اما نمی دونم چرا بچه ها روشون نمی شه بگن ماله این دانشگاهن
من باکمال افتخار به همه می گم که دانشجوی پیام نور هستم.چون به طور کل ادم باید از خودش راضی باشه وبه حرف های دیگران در این موارد توجه نکنه.
البته باید مسئولان دانشگاه پیام نور به وجود چنین دانشجوئی مثل من افتخار کنند. چون من در المپیاد شیمی بین چند هزار داوطلب رتبه 72را اوردم والان دارم دردانشگاه پیام نور امل فناوری اطلاعات میخونم.البته باید بگم دلیل انتخاب این رشته جذابیتومانور بیس تری بود که می شود در مباحثش داد است.:):):):):):):):):):):):)

beginner2001

عضو جدید
تازه وارد هستم

تازه وارد هستم

با سلام به همه بچه های پیام نور:D
من هم دانشجوی مهندسی کامپیوترپیام نور هستم خیلی خوشالم که با همه شما آشنا شدهم راستی من توی این سایت تازه واردم
من یکی که کلافه شدم از بس کتابهای 300-400 صفحه ای رو برای امتحان خوندم یادش بخیر اون اولا دو ترم 2 ترم رفتم دانشگاه آزاد استاد 30-40 صفحه جزو میگفت شب امتحانی می خوندیم پاس می کردیم اما حالا 30-40 شب قبل از امتحان باید شروع کنیم تازه ممکنه از اون سوال سختا باشه که ....
در کل امیدوارم مدرکش معتبر باشه آخه چند وقت پیش شنیدم بانکها فارغ التحصیل های پیام نور:) رو استخدام نمی کنه؟؟؟!

ie student

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام عرض می کنم خدمت دوستان عزیز.

خیلی خوشحال شدم که بچه های پیام نور برا خودشون آستینی بالا زدن.من خودم دانشجوی ترم چهار مهندسی صنایع پیام نور هستم.واینو با افتخار هم به همه میگم،
چرا که با رتبه ای عالی تو این دانشگاه قبول شدم،در حالیکه می تونستم تو خیلی از رشته های روزانه ی دانشگاهی مثل "دانشگاه تبریز"قبول بشم،اما چون عشق مهندسی و اونم مهندسی نابی مثل صنایع داشتم،ترجیح دادم اونو انتخاب کنم.ناگفته نماند که تو دانشگاه آزادم مهندسی برق تبریز قبول شده بودم اما نرفتم...پس نباید خودمونو دست کم بگیریم.بچه های پیام نور جدا باهوشند و خلاق.بعنوان مثال عرض کنم که یکی از همکلاسی های بنده،نویسنده ی کتاب راهنمای اقتصاد مهندسی(همان کتاب طلایی)هست...پس ما می توانیم........
مسئله دیگه ای که هست اینه که خیلی ها هنوز با متد جدید دانشگاه آشنا نشده اند و همون ذهنیت قبلی از دانشگاه هست که کلاسها فقط آخر هفته تشکیل میشه،و یا فقط دانشجوها برای امتحان دادن به دانشگاه میرند یعنی روز امتحان!
به خدا اینطور نیست،من خودم اکثرروزهای هفته بجز یکی دو روز کلاس دارم.منی که روز اول با ترس و لرز به دانشگاه پیام نور وارد میشدم،حالا بعد از 4 ترم از انتخاب صحیحم راضیم و خرسند...;)

haleh_g

عضو جدید
doroste

doroste

salam, manam payam noory hastam, javabe soale u ham ine ke taghsire khode pn e age faragira madrakeshon mesle rasmy ha nabood ,dige kasy khejalat nemikeshid ke bege payam nooriye:cry:

* فریبا *

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلاااااام.خوبین؟ شادین؟
منم پیام نوری هستم با اینکه تازه ترم دوم هستم اما ذهنیتم نسبت به دانگاه پیام نور خیلی عوض شده در واقع الان خیییلی دوسش دارم.یکی از دلایلش اینه که به نمره ای که میگیرم افتخار میکنم چون واقعا حاصل تلاش و زحمت خودم بوده چون استاد دخالت زیادی تو نمره نداره و اینکه منبع واسه همه یکیه ... خلاصه اینکه عاشقشم با شین شیش نقطه;)

pnustudent110

عضو جدید
سلام بابا شما كجابوديد تا حالا خيلي با حاليد..
pnu در كل يعني
پلي تكنيك نييويورك يونيورسيتي
من مهندسي ملي قبول شدم حقيقتا جو گير شدم رفتم پيام نور حالا هر روز يه بار ميميرم و زنده ميشم
ولي ميگم بچه ها بجنگيد گول اسم دانشگاه رو نخوريد بقول فيلم پسر اژدها سوار « دورا ن اژدها سوار ها باز خواهد گشت» حالا دوران ما دوران پيام نور خواهد آمد.....

beginner2001

عضو جدید
یه موضوع مهم اینه که بلاخره پیام نور هم یه دانشگاست حلا جای بدی نیست مه ما بخوایم طرف داری کنیم یا هرچیز دیگه یعنی میخوام بگم بهتره توی این تاپیک بجای تعریف از پیام نور خودمون رو معرفی کنیم به عنوان دانشجو های پیام نور
اگه شما هم موافقین روند پست دادن رو یکم توی این تاپیک عوض کنیم

ie student

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام سلام

احوال بچه های پیام نور؟

بابا پس کجایین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟یکم اکتیو باشین;)

Ebi12

عضو جدید
;)سلام مينا خانوم.خوبي دركت مي كن چون خودم هم تو همون دانشگاه درس مي كنم:gol:

law-abiding

عضو جدید
امیدواری

امیدواری

من تازه واردم به همه ی شما سلام میکنم امیدوارم هممون به ارزوهامون برسیم نشنیدید میگن خوستن توانستن است.:)

elekan Boy

عضو جدید
پرواز در حباب !!!!

پرواز در حباب !!!!

salam, manam payam noory hastam, javabe soale u ham ine ke taghsire khode pn e age faragira madrakeshon mesle rasmy ha nabood ,dige kasy khejalat nemikeshid ke bege payam nooriye:cry:

کاملا درسته :w01:

دقت کردین این فراگیر ها همش مشروط میشن!!!:w15::w15::w15:
یه دانشجوی فراگیر =:w34:

ايلاي

عضو جدید
دوستان
به نظر من ادم بايد خودش درس خون باشه .حالا چه فرقي مي كنه كدوم دانشگاه باشه.مگه نه!:smile:

زهراسعدزاده

عضو جدید
:confused: سلام من تازه وارد اين گروه شده ام ، مي خواهم پيام نوري بشم در فراگير ارشد شركت كرده ام به نظرم خيلي سخته

بالا