برو بچه های دانشگاه پیام نور

میترا حمیدی

عضو جدید
:)
نقل قول:

بچه ها امتحان اندیشه اسلامی2 کیه؟؟؟ می دونین؟

shirin_yalda

عضو جدید
میترای عزیز
متاسفانه نتونستم براتون نمونه سوال پیدا کنم ولی میتونم بگم که اگه کتاب رو خوب بخونی وروی مسایل حل شده کتاب تسلط داشته باشی مشکلی نخواهی داشت تا اونجایی که میتونی روی مسایل کتاب کار کن.;)

management

عضو جدید
دوباره سلام

دوباره سلام

چه خوبه که بچه های پیام نور اینقدر فعالند

میترا حمیدی

عضو جدید
سلام بچه ها

سلام بچه ها

امتحانا شروع شدن با آرزوی موفقیت برای همه بچه های پیام نور . در ضمن آفرین بر شما بچه ها که اینقدر فعالید و به خوبی پاسخگوی سوالات همدیگه هستید . خوشحالم که با شما هستم. :D

میترا حمیدی

عضو جدید
:)سلام
می خواستم ببنینم سوالات تشریحی ریاضی در چه سطحی است. اگه کسی تجربشو داره لطفا بگه
ریاضی عمومی 1

mehrnoosh13

عضو جدید
دوست عزیز
ماها هم باید سر کلاسای اختصاصی بریم فقط دروس عمومی را مختار به شرکت یا شرکت نکردنیم....
البته آمار نشون می ده بر و بچه های پیام نور معمولا راحت تر از بعضی دانشگاه ها فوق قبول می شن
سلام منم پیام نوریم و پیام نوریا رو دوست دارم و با شمام

shirin_yalda

عضو جدید
:)سلام
می خواستم ببنینم سوالات تشریحی ریاضی در چه سطحی است. اگه کسی تجربشو داره لطفا بگه
ریاضی عمومی 1

بستگی داره به حال طراحان سوال ولی خوب معمولا" خیلی سخت نیست قبلا" گفتم اگه کتاب و مسایل حل شدش رو خوب بلد باشی مشکلی پیش نمیاد کی امتحان داری؟
موفق باشی

میترا حمیدی

عضو جدید
نقل قول:

بستگی داره به حال طراحان سوال ولی خوب معمولا" خیلی سخت نیست قبلا" گفتم اگه کتاب و مسایل حل شدش رو خوب بلد باشی مشکلی پیش نمیاد کی امتحان داری؟
موفق باشی
---------------------------------------------------------------------------------
15 دی امتحانمه خیلی دلشوره دارم آخه ترم اولی هستم
شما پاس کردی ریاضی رو ؟
می گن هم تستی هم تشریحی

karshenas

عضو جدید
من می خوام امسال ارشدMBA پیام نور ثبت نام کنم لیسانس هم مکانیک سراسری خوندم کسی هست که الان این رشته رو بخونه و من رو راهنمایی کنه ؟ ( از نظر کاربردی بودن رشته):redface: آخه من الان کار هم می کنم و فوق مکانیک سراسری هم قبول شدم ولی چون کارمند دولت محسوب می شدم اجازه تحصیل رو به من ندادند . دیگه هم فکر می کنم قبول شدنم در دانشگاه سراسری اونم رشته مکانیک خیلی سخت باشه . آخه من یه بچه هم دارم:confused:

ariyayi

عضو جدید
به به سلامی دوباره به بروبچ دانشگاه پهناور پیام نور سلامی گرم به اونایی که فعال هستن:cool:

خوب امتحانها شروع شده دیگه همه دارن سخت می خونن امتحان مبانی و ادبیات دادم این امتحان ادبیات که میگفتن سخته کجاش سخت بود به این اسونی من که خوب دادم تازه از اول ترم هم نگاه به کتاب نکرده بودم شب امتحانی خوندم:)

یک سوال فنی هم داشتم اون دوستانی که میدونن کمک کنن ؟:warn:

ببنید اگه سره جلسه امتحان حاضر نشیم چی میشه ؟ درس رو می ندازیم یا حذف میشه خیلی واجبه اخه یک نفر می خواد هیچ کدوم از امتحان ها رو نیاد . اگه امتحان ها رو نده چی میشه ؟ لطفا بگید خیلی مهمه مرسی.:warn:

moongirl

عضو جدید
اگر می خواد هیچ کدوم از امتحاناش رو نیاد چرا نمی ره حذف ترم کنه؟؟؟؟

ariyayi

عضو جدید
با سلام

دوست عزیز حالا من نمی دونم چرا حذف ترم نکرده من گفتم کسی جواب سالم رو بلده بده :razz::warn::warn::warn::razz:

میترا حمیدی

عضو جدید
سلام برشما
امتحانا اونقدرها هم که می گفتن سخت نیست:)
تا حالا که خوب بوده
با آرزوی موفقیت واسه شما بچه های فعال پیام نور:cap:

moongirl

عضو جدید
می دونم تاحالا این کارو نکرده ولی گمون می کنم هنوز هم می تونه حذف ترم کنه....
من یه عمو دارم که هم توی پیام نور درس می خونه هم کارمنده این ترم به دلیل مشکلات شخی نمی تونه بیاد و امتحان بده اون می گفت که می خوام حذف ترم کنم
با سلام

دوست عزیز حالا من نمی دونم چرا حذف ترم نکرده من گفتم کسی جواب سالم رو بلده بده :razz::warn::warn::warn::razz:

moongirl

عضو جدید
من واست پرسیدم گفتن اگر از امتحاناتش گذشته و سر جلسه نرفته بقیه رو هم نمی خواد بره باید بره دنبال یه مدرک مثل گواهی پزشک یا مدرک حوادث غیر مترقبه که برای خودش یا بستگانش پیش اومده
با سلام

ariyayi

عضو جدید
مرسی moongirl

باز خدا شما رو واسه این سایت نگه داره بقیه که خوابن .خیلی خیلی ممنون از شما :cool::gol::gol::gol:

jafari5259

عضو جدید
به به سلامی دوباره به بروبچ دانشگاه پهناور پیام نور سلامی گرم به اونایی که فعال هستن:cool:

خوب امتحانها شروع شده دیگه همه دارن سخت می خونن امتحان مبانی و ادبیات دادم این امتحان ادبیات که میگفتن سخته کجاش سخت بود به این اسونی من که خوب دادم تازه از اول ترم هم نگاه به کتاب نکرده بودم شب امتحانی خوندم:)

یک سوال فنی هم داشتم اون دوستانی که میدونن کمک کنن ؟:warn:

ببنید اگه سره جلسه امتحان حاضر نشیم چی میشه ؟ درس رو می ندازیم یا حذف میشه خیلی واجبه اخه یک نفر می خواد هیچ کدوم از امتحان ها رو نیاد . اگه امتحان ها رو نده چی میشه ؟ لطفا بگید خیلی مهمه مرسی.:warn:

با عرض سلام خدمت دوستان
از برنامه آموزشي پيام نور اين است كه با توجه به خودخوان بودن دانشگاه پيام نور، اگر كسي در امتحانات ميان ترم شركت نكند امتحانات پايان ترم وي از 20 لحاظ مي شود و همچنين اگر در ميان ترم هم شركت كرد ولي نمره وي كمتر از 50درصد نمره شد باز هم پايان ترم از 20 لحاظ مي شود درغير اينصورت پايان ترم دانشجو از 14 لحاظ مي شود.
اگر كسي نخواهد در امتحانات پايان ترم شركت كند مي تواند آن ترم را حذف و دانشگاه براي آن ترم مرخصي تحصيلي رد مي كند اما يك عذر موجه اي نيز مي خواهد.
حداكثر تحصيل براي دانشجوياني كه از معافيت تحصيلي استفاده مي كنند 6سال و براي بقيه دانشجويان 10 سال است و مي توانند به تحصيل ادامه دهند و بايد طوري برنامه ترمهاي مرخصي تحصيلي خود را تنظيم كنيد كه بيش از حد فوق نشود.(يعني براي معافيت تحصيلي 6سال و براي غيره 10 سال).
البته اين موارد به نفع جيب دانشگاه است و اگر هم سخت گرفتند غصه نخوريد قابل حله!!!;)
موفق باشيد.

ariyayi

عضو جدید
با سلام

جریان چی بود 2 روز پیش مثل اینکه سایت هک شده بود توسط تیم عربی . دیگه تازگی ها دم در اوردن . از این کارها هم مگه عرب ها بلدن .به حق چیزای ندیده و نشنیده :biggrin::redface:

just ariya

mahdy1359

عضو جدید
با سلام

جریان چی بود 2 روز پیش مثل اینکه سایت هک شده بود توسط تیم عربی . دیگه تازگی ها دم در اوردن . از این کارها هم مگه عرب ها بلدن .به حق چیزای ندیده و نشنیده :biggrin::redface:

ز شیر شتر خوردن و سوسمار عرب را به جایی رسیده است کار
که تخت کیانی کند آرزو تفو بر تو ای چرخ گردون تفو

SAEED AGHA

عضو جدید
سلام مجدد

سلام مجدد

بعد از مدتی وقفه خدمت رسیدم بایستی عرض کنم درگیر امتحانات هستم وبا این زمستان سخت وتعطیلی آزمون ها همه برنامه ریزی هایم بهم ریخته است واین مشکل همه بچه های پیام نوری است .اگر از بچه های هم رشته ایم کسی مایل به برقراری ارتباط وتبادل مسایل درسی است خوشحات میشوم.:)saeed1385@gmail.com

سعید عزیز ورودت به این سایت واین تالار رو بهت صمیمانه تبریک میگم :gol: و از اینکه میبینم یکی دیگه از بچه های پیام نور و از اون مهم تر یکی از بچه های هم رشته ای خودم از اعضای این سایت شده خیییییییییییییییییییییلی خوشحالم :thumbsup2:
در مورد امتحانات هم باید بگم که باید کتابا رو مو به مو بخونی چون شیوه طراحی سوالات تو این یکی دو ساله خیلی متحول شده مثلا"همین ترم تابستان امسال که چند تا درس عمومی داشتم امتحاناش فوقالعاده مفهومی اومده بودند حتی تو اون کتابایی هم که کلی روش وقت گذاشته بودم و برای نمره بالا روشون حساب میکردم اصلا" نتیجه خوبی کسب نکردم ... برای اینکه بهتر بتونی با سوالات امتحانی آَشنا بشی سعی کن ورقه های امتحانی ترم های قبل رو گیر بیاری و بخونی ...

میترا حمیدی

عضو جدید
سلام به دوستای خوبم
این سایتمون چش شده بود؟ عربا؟!!!! مگه عربا هم می دونن کامپیوتر چیه؟
نه بابا گمون نمیکنم کار اونا باشه
از مشتی سوسمار خور و شیر شتر خور از این کارا بر نمی آد
راستی من که تو اهواز زندگی می کنم می بینم که هنوز عربا شیر شتر می خورن تازه کیف هم می کنن:biggrin:
موفق باشید;)

مدیر فردا

عضو جدید
بی مقدمه : از اون وقتی که امتحانات استانی شده وضع نمرات و سوالات امتحانی پایان ترم خیلی فجیع شده از ترم پیش تا حالا قیافه دانشجوهای پیام نور بعد از امتحان دیدنیه انگار همه رفتن تو شوک اصلا" سوالها استاندارد نیست و اصلا" با کتاب همخوانی ندارن ، من اولین امتحانم این ترم روانشناسی سیاسی بود 7 تا سوال آخر اصلا" از کتاب معرفی شده طرح نشده بود اشک همه بچه ها بعد از امتحان در اومده بود ، حالا نمیدونم استان ما اینجوریه یا استانهای دیگه هم همین وضع رو دارند ؟

میترا حمیدی

عضو جدید
:smile:سلام به همه
امیدوارم امتحاناتو عالی داده باشین
درمورد انتخاب واحد ترم 2 رشته مهندسی صنایع اگه کسی پیشنهادی داره بیاد بگه چون نمیدونم چیکار کنم:(
موفق باشین;)

مدیر فردا

عضو جدید
بچه ها واقعا" خسته نباشید امتحانای این ترم خییییییییییییییییییییییییییلی سخت بود به قول بچه ها کمر ما رو شکست امیدوارم برای شما اینطوری نبوده باشه ، بهرحال زمان اتنخاب واحد رسیده و دیگه باید به آینده فکر کرد منم اومدم بگم هر کدوم از بچه های مدیریت در این زمینه اگه نیازی به همفکری و کمک دارن ما در خدمتیم . ;) راستی برای انتخاب واحد از اروز تا 25 فرصت داریم . دیر نکنیداااااااااااااااااااا

SAEED AGHA

عضو جدید
مدیر آینده سلام

مدیر آینده سلام

از اینکه برا کمک اعلام آمادگی کردی ممنونم
ترم اول را با شروع برف وسرما وتعطیلی وتاخیر امتحانات شروع کردیم خدا عاقبتش رو بخیر کنه
برا ترم دوم چکار کنیم ؟چه واحد هایی رو بگیریم
راستی نتایج امتحانات روچطور باید بفهمیم؟
ارادتمند سعید آقا:cry:
[qu
ote=مدیر فردا;108913]بچه ها واقعا" خسته نباشید امتحانای این ترم خییییییییییییییییییییییییییلی سخت بود به قول بچه ها کمر ما رو شکست امیدوارم برای شما اینطوری نبوده باشه ، بهرحال زمان اتنخاب واحد رسیده و دیگه باید به آینده فکر کرد منم اومدم بگم هر کدوم از بچه های مدیریت در این زمینه اگه نیازی به همفکری و کمک دارن ما در خدمتیم . ;) راستی برای انتخاب واحد از اروز تا 25 فرصت داریم . دیر نکنیداااااااااااااااااااا[/quote]

بالا