چرا هیچ کدوم از برو بچه پیام نور در این قسمت فعالیتی نمی کنند؟؟؟

sheida nasiri

عضو جدید
salam. man payame noore tehran ghabool shodam va mikhastam bedoonam ke daghighan payame noor chetorie? vaghean bayad khodemoon too khoone dars bekhoonimo faghat be kelas haye rafe eshkal biyaym ya mesle daneshgahhaye dige kelas ham dare?

neda_dk

عضو جدید
pasokh

pasokh

salam. man payame noore tehran ghabool shodam va mikhastam bedoonam ke daghighan payame noor chetorie? vaghean bayad khodemoon too khoone dars bekhoonimo faghat be kelas haye rafe eshkal biyaym ya mesle daneshgahhaye dige kelas ham dare?
salam doste aziz payam nur taghriban haftei 1 jalase baraye doros dare be estesnaye barkhi az dorose omomi ke
khod khan hastan vali emsal taghirati dar un emal shode gofte shode ke kelasaye payae nur afzayesh yafte va
hozur dat kelas ha ejbari shode ama hanoz daghighan etela nadaram ino bedon ke bayad khili zahmat bekeshi ta betoni movafagh
bashi be khosus tu reshtehaye mohandesiye payam nur chon saat kelasi un kame va 80% zahmat ruye doshe daneshju hast. movafagh bashi

K_Maryam

عضو جدید
من تازه این تالار رو پیدا کردم و از این به بعد همیشه به اینجا سر می زنم

باتشکر

سادات

عضو جدید
سلام. بابت کلاسهای پیام نور باید بگم که کلاسهای تخصصی تا حدودی حالت اموزشی هم دارند و به همراه کتابها که بسیار کامل به تشریح مسائل پرداخته با تلاشمی توان نتیجه عالی گرفت و به نوعی به خودکفایی رسید. شرکت در بعضی دروس اختصاصی باعث میشه از 6نمره ای که از 20 نمره دست استاد است نمره ی بهتری گرفت.
تازه ما درسهای عمومی مثل دینی هم کلاس داشتیم.
به نظر من پیام نوریها به این دلیل نسبت به بقیه باید بیشتر درس بخونن که در دانشگاه های روزانه اکثرا استادهای خودشان طراح سوالند و دانشجویان با نحوه ی سوالات اشنا هستند اما پیام نوریها باید به نوعی کتاب را قورت بدهند:w10: چون هر سوالی امکان داره بیاد.
برنده می گوید: مشکل است اما ممکن:victory:
بازنده می گوید:ممکن است اما مشکل
شما چی میگید؟;)

SEP/\H/\N

عضو جدید
با اینکه کتابهای پیام نور سنگین هست و امتحاناتشم سخت هست و نمیشه فقط شب امتحانی خوند، من کلاً با تریپ پیام نور حال کردم. خوبیش اینه که آدم الاف کلاس ملاس نمیشه

farnaz*

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام بر همه ی بچه های پیام نور
یک سوال داشتم:کسی هست که راجع به دوره های فراگیر پیام نور مقطع کارشناسی ارشد اطلاعات داشته باشه ؟در مورد رشته های فوق فراگیر پیام نور که الان ثبت نامشه.میخواستم بدونم آیا رشته ی معماری رو هم شامل میشه؟

SEP/\H/\N

عضو جدید
سلام بر همه ی بچه های پیام نور
یک سوال داشتم:کسی هست که راجع به دوره های فراگیر پیام نور مقطع کارشناسی ارشد اطلاعات داشته باشه ؟در مورد رشته های فوق فراگیر پیام نور که الان ثبت نامشه.میخواستم بدونم آیا رشته ی معماری رو هم شامل میشه؟

فرناز جان دفترچه کارشناسی ارشد پیام نور را دانلود کن ببین چی به چیه، خبرشو به من هم بده.

http://www.pnu.ac.ir/msc.pdf

ehsannn

عضو جدید
سلام
اگه میشه به من کمک کنید.
من فوق دیبلم رشته ریاضی هستم.حالا میخوام دانشگاه بیام نور رشته مهندسی صنایع ثبت نام کنم.میخواستم راهنماییم کنید در مورد این رشته.ممنون

mehrdad67

عضو جدید
mehrdad67

mehrdad67

کی گفته هیچ کی از بچه هایit به این قسمت سر نمی زنند:smile:
یکیشون من ومهرشاد داداش دوقلویم
در رابطه با دانشگاه پیام نور این رو بگم که درس خوندن تو اینجامثل بعضی جاها شب امتحانی نیست:)

پیوست ها

• 1147816018020812974801981062361611681812539.jpg
    1147816018020812974801981062361611681812539.jpg
    1.8 کیلوبایت · بازدیدها: 0

jonny depp

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
امتحانای پیام نور چجوریه؟
ایا نمونه سوالی هم برای امتحانا هست؟

* فریبا *

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
امتحانای پیام نور چجوریه؟
ایا نمونه سوالی هم برای امتحانا هست؟

سلام عزیزم.
عرض کنم خدمتتون که امتحانای پیام نور بسی بسیار سخته و تحت هیچ شرایطی شب امتحان نمیشه پاس کرد .
نمونه سوال هم هست . نمونه سوالای ترم های قبل رو میتونی از کتابفروشی های پیام نور شهرتون بگیری و به عمق فاجعه پی ببری ;)

*ghasedak*

عضو جدید

laya eng

عضو جدید
سلام بچه ها.ميگم چطوره بجاي آناليز كردن دانشگاه بريم سر درسامون؟

khanom-mohandes

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
کتاب فارسی عمومی از 8 سال پیش تغییر کرده؟

فكر نكنم تغييري كرده باشه دوست من ممكنه جلدش يكم فرق كرده باشه اما محتوا

يكيه.

در ضمن اگه شما بري كتابفروشي و كتابتو با كتاب فعلي(جديد) مقايسه كني بهتر

ميتوني جوابتو بگيري
:gol:

موفق باشي.

Faeze Ardeshiry

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
به نظر من تغییر نکرده حالا یه مطابقت بدی بد نیست ولی مراقب باش امتاحانش خیلی سخته باید خوب بخونی از این ترم هم که دیگه نمونه سئوال ممنوع شده خدا رحم کنه
من خودم 4 روز هفته از صبح علی الطلوع کلاس دارم تا شب تازه واسه درسای عمومی هم که به نظرم فقط وقت تلف کردنه هم هر درس 5 جلسه کلاس میزارن که البته تربیت بدنی هم قاطی شد
اگه سئوالی بود پیام شخصی بزارین
من خودم درسای عمومی رو معمولا شب امتحانی که نه ولی 3 یا 4 روز قبل از امتحان میخونم

lashkajani

عضو جدید
اما به نظر من حتی دروس عمومی رو هم نباید شب امتحان خوند...اصولا" کتاب های پیام نور شب امتحانی نیستند.
حالا این عقیده منه.نمیدونم شما هم موافق هستید یا نه... :redface:

jonny depp

عضو جدید
کاربر ممتاز
من ترم اولم اندیشه اسلامی 1 بهم دادن 30 صفحه خوندم ولی هیچ چی نفهمیدم:cry:.
ریاضی عمومی 1 هم دارم خیلی زیاد و سخته استادشم خوب درس نمیده از چه منبعی برای خوندن استفاده کنم تا نیفتم؟:(

ie student

عضو جدید
کاربر ممتاز
ریاضی عمومی 1 هم دارم خیلی زیاد و سخته استادشم خوب درس نمیده از چه منبعی برای خوندن استفاده کنم تا نیفتم؟:(

دوست من شما هنوز تازه اول راه هستين.اينهمه نااميدانه نگين كه متوجه نميشم و اينا...

به نظر من رياضي يك اونقدر ها هم سخت نيست،فقط حجمش زياده همين...پس سخت نيست خيلي هم شيرينه،يادش بخير...
منبع امتحاني ما كتاب رياضي عمومي يك براي رشته ي رياضي بود.نويسنده هاش هم آقاي احمدپور و آنه گلدي مهمياني بودند.به نظر من اگه شما همون منبعي رو براتون پيشنهاد شده بخونين،بهتره.بودند كسايي كه بجاي منبع معرفي شده،كتابهايي مثل ليتهد،سيلورمن و ...خوندن آخر سر هم افتادند،پس بهتره همون كتاب خودتون رو خوب و دقيق بخونيد.موفق باشيد.

با احترام
:gol:

khanom-mohandes

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

انديشه اسلامي 1 كه اصلا مشكلي نداره همش موضوعاتش تكراريه اما يه پيشنهاد دارم براتون ;)

بشينيد اول زير نكات مهم كه فكر ميكنيد توي امتحان مياد بخونيد يه كمك هم بهتون ميكنم چون شيوه خوندن تو پيام نور اينه كه بايد كليدي بخوني يعني هرچيو كه فكر ميكني نمياد بشين بيشتر بخونشون من انديشه 1 و 2 رو پاس كردم تو انديشه 1 بيشتر اسم اشخاص رو مياوردن كه مربوط به كدوميك از گزينه ها ميشه تو انديشه 2 هم ايه قرآني آورده بودن اما انديشه 1 خيلي آسونتر از 2 هست پس خيالتون راحت باشه.

اما در رابطه با رياضي 1 كتابهاي دوران دبيرستان و پيش دانشگاهيتونو يه نگاه بندازيد هيچ مشكلي نداره رياضي 1 اصلا اسمش رياضي نبود بازي رياضي بود بهرحال پيشنهاد ميكنم اول از همه كتاباي درسي خودتونو بخونيد و نمونه سئوالات (بانك سئوالات ) پيام نور رو حل كنيد مطمئن باشيد هيچ مشكلي نداريد.

موفق باشي.:)

jonny depp

عضو جدید
کاربر ممتاز
یه سوال دیگه هم داشتم.
توی سایت پیام نور برنامه امتحانی اینجوری بود
ریاضی عمومی 1 7-24/10/1387
اون عدد 7 بعده 24 چه معنی داره؟:w20:

ie student

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام بچه ها

واااااااااااااااااي.يه سوال.بچه ها حذف و اضافه شروع شده؟از كي؟ من الان شانسي رفتم تو سايت،بخش ثبت نام.ديدم خطا داد كه وقت ثبت نامم تموم شده.:cry:اگه اينطور باشه من چيكار كنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

وااااااااااااااااااي:(:cry::(