بررسی | سوالات آزمون هــنر های ساخت ارشد 94

وضعیت
موضوع بسته شده است.

farzaneh*memary

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
خروجیهای طراحی فنی چند بوده
متوجه سوال تون نشدم راستش

برای انرژی که قطعا قبوله،تکنو هم بعید میدونم قابل قبول نباشه!
برای تکنو اگه دانشگاه تهران بخواد احتمالش کمه تا جایی که دیدم 65 - 70 به بالا می خواد!

اکسپند و اکسپنشن معنی انبساط می دن ، اکستن و اکستنشن معنی بسط دادن ، پس دومی درسته...

کمانش درست تره ، مطمئنم...مرسی از تکمیل صحبتا...

Two Aspect بنظرم یکم کامل بود اما مسخره ، چون تو سوال قبلی بحث این بود که کمانش رو از یه دید دیگه نگاه کردیم ، نسبت دو تا پاراگراف با هم یجورایی نسبت مساوی بود و دو تا جنبه در کار نبود ، حالا بهرحال ، امیدوارم جوابا قانع کننده باشه ، ضمن اینکه می شه اعتراض هم زد!!! :))
ولی من از generalenglish پرسیدم گفت هیچ کدوم نمی شه و extent می تونه باشه. من expand رو زدم متاسفانه، نمی دونم چرا اصرار داشتم جواب بدم اصلا.
fulfill آخه به نظر من یه کم از نظر معنایی زیاد با جملات قبلی (و نه خود جمله) تطبیق نداشت ولی خب از نظر لغوی تطبیق بیشتری داره... اگه fulfill درست باشه اعتراض نمی کنم! نباید زیادی به جمله های قبلی توجه می کردم :razz:
به نظر منم two aspect نمی شد چون یه موضوع رو از دو دید بررسی کرده بود نه اینکه موضوع 2 وجه مجزا داشته باشه، الان اعصابم نمی کشه دوباره متنشو بخونم ولی تا جایی که سرجلسه بررسی کردم اولی درست می شد

دو عاملو نزدم، ینی کلا خیلی سعی کردم با احتیاط بزنم که غلط نداشته باشم، یه سوالای مسخره ای رو تو زبان نزدم که الان میخوام سرمو بزنم به دیوار :| حتی دقیقا یادم نمیاد تو زبان تخصصی چنتا نزده دارم!! حس میکنم سر امتحان خواب بودم موقع خوندن درک مطلب!
extend که مشکلی نداره ، چرا حذف شه؟
اونم به نظرم fulfill میشد...
خوب کاری کردی منم اگه خیلیاشو فراموش نکرده بودم سعی می کردم فقط مطمئنا رو بزنم... برای زبانم کلا برای من بهترین حالت جواب دادن همه شه چون حساب کتاب درستی نداره و خیلی وقتا اونی که شک داری درست درمیاد و اونی که مطمئنی غلط

نمی دونم من روز اول تو سایت زیرذره بین پرسیدم گفت هیچ کدوم از اینا نمی تونن هم معنی span باشن و extent می تونه باشه. البته غلط املایی تو کنکور زبان کم سابقه نیست. به هر حال اگه غلطام همین دو تا باشن راضیم ولی می دونم که بیشترن ... دقیقا منم برا خوندن درک مطلبا حوصله نداشتم، خیلی جاها un - in و ... رو جا می نداختم 2 ساعت می رفتم تو فکر چون فکر می کردم معنی مخالف کلمه می تونه درست باشه :biggrin:

farzaneh*memary

کاربر ممتاز
فکر میکنید با سیستم 70 ایستایی 70 فن 37.5 زبان 0 میشه تکنولوزی اورد
تا 80 میارم واسه پارس
آخ آخ حیف این درصدا آخه واسه چی زبان نخوندی، من از رو جواباتون به درسای دیگه فک می کردم پای ثابت دانشگاه تهران باشین!
والا من زیاد از رتبه های تکنو خبر ندارم ولی امیدوارم قبول شین
برای فن به نظر من از الان نمی شه درصد مشخص کرد سوالای مبهم زیاد داشت

SDOMID

عضو جدید
آخ آخ حیف این درصدا آخه واسه چی زبان نخوندی، من از رو جواباتون به درسای دیگه فک می کردم پای ثابت دانشگاه تهران باشین!
والا من زیاد از رتبه های تکنو خبر ندارم ولی امیدوارم قبول شین
برای فن به نظر من از الان نمی شه درصد مشخص کرد سوالای مبهم زیاد داشت

من به زبان نرسیدم

digitalarch

عضو جدید
کاربر ممتاز
بررسی سوالات آزمون هــنر های ساخت ارشد 94

فکر میکنید 80 میشم واسه پارس
والله من یه بار دو تا از اساتید مرکز معماری داشتن با هم حرف میزدن اینجوری شنیدم ازشون که یکیشون میگفت دانشگاه پارس یه رقم زیادی اضافه بر ظرفیتی که گفته ورداشته،اقای گلابچی از پول نمیگذره، اینه که نگران نباشین

Alaleh E

عضو جدید
کاربر ممتاز
متوجه سوال تون نشدم راستش

برای تکنو اگه دانشگاه تهران بخواد احتمالش کمه تا جایی که دیدم 65 - 70 به بالا می خواد!

ولی من از generalenglish پرسیدم گفت هیچ کدوم نمی شه و extent می تونه باشه. من expand رو زدم متاسفانه، نمی دونم چرا اصرار داشتم جواب بدم اصلا.
fulfill آخه به نظر من یه کم از نظر معنایی زیاد با جملات قبلی (و نه خود جمله) تطبیق نداشت ولی خب از نظر لغوی تطبیق بیشتری داره... اگه fulfill درست باشه اعتراض نمی کنم! نباید زیادی به جمله های قبلی توجه می کردم :razz:
به نظر منم two aspect نمی شد چون یه موضوع رو از دو دید بررسی کرده بود نه اینکه موضوع 2 وجه مجزا داشته باشه، الان اعصابم نمی کشه دوباره متنشو بخونم ولی تا جایی که سرجلسه بررسی کردم اولی درست می شد

خوب کاری کردی منم اگه خیلیاشو فراموش نکرده بودم سعی می کردم فقط مطمئنا رو بزنم... برای زبانم کلا برای من بهترین حالت جواب دادن همه شه چون حساب کتاب درستی نداره و خیلی وقتا اونی که شک داری درست درمیاد و اونی که مطمئنی غلط

نمی دونم من روز اول تو سایت زیرذره بین پرسیدم گفت هیچ کدوم از اینا نمی تونن هم معنی span باشن و extent می تونه باشه. البته غلط املایی تو کنکور زبان کم سابقه نیست. به هر حال اگه غلطام همین دو تا باشن راضیم ولی می دونم که بیشترن ... دقیقا منم برا خوندن درک مطلبا حوصله نداشتم، خیلی جاها un - in و ... رو جا می نداختم 2 ساعت می رفتم تو فکر چون فکر می کردم معنی مخالف کلمه می تونه درست باشه :biggrin:
آخه extent اسمه، extend و expand و span فعلن، اونجا بهت گفتن extent میشه چون معمولا span در معنی اسمش به کار میره :smile:

digitalarch

عضو جدید
کاربر ممتاز

دیجیتال عزیز با اون جوابایی که آقای قزوینیان زحمتشو کشیدن گذاشتن حدود 85 ایستایی 75 سیستم 40 طراحی فنی 50-60 زبان
عالیه نگران نباشین امسال فن رو همه پایین زدن

digitalarch

عضو جدید
کاربر ممتاز

جواب اون سوال با قطعیت وادار می شه ، من خودم غلط زدم ، ولی الان از 2جا چک کردم ، قطعا وادار درست هس...
خب اگه تقسیم افقی یا عمودی رو قید نکرده چطور باید میزدیم این تست رو?

farzaneh*memary

کاربر ممتاز
پارامترهای موثر بر میزان بارندگی سالیانه :الف-الگوی دریا و خشکی - ب- جریانات اقیانوسی - ج- وجود رشته کوهها - د- جابجایی فصلی کمربند های باد و فشار
پس با این حساب اینم غلط زدم...
من که دیگه خسته شدم از درصد گیری، فردا تخمین آکادمی رو شرکت می کنم بعدش شروع می کنم سازه در معماری + 6 New English File :w42:

digitalarch

عضو جدید
کاربر ممتاز

پارامترهای موثر بر میزان بارندگی سالیانه :الف-الگوی دریا و خشکی - ب- جریانات اقیانوسی - ج- وجود رشته کوهها - د- جابجایی فصلی کمربند های باد و فشار
پس با این حساب اینم غلط زدم...
من که دیگه خسته شدم از درصد گیری، فردا تخمین آکادمی رو شرکت می کنم بعدش شروع می کنم سازه در معماری + 6 New English File :w42:
شما و الاله که قطعا قبولین نگران نباشین
به نظرم اصلا به تخمین اکادمی اعتباری نیست خیلیا بیخودی میزنن، یهو ادم با درصد بالا حتی ممکنه یه تخمین رتبه ای تحویلش بدن که روحیشو ببازه بعدا میبینه قبول شده
این new englishچیه راستی!!!:)

وضعیت
موضوع بسته شده است.