بررسی | سوالات آزمون معمــــــاری ارشد 94

وضعیت
موضوع بسته شده است.

Aytakin91

عضو جدید
کاربر ممتاز
اونایی که پول ندارن محکومن به بی سواد موندن
اینه جامعه اسلامی؟؟؟؟

نه عزیزم اینا تقصیره خودمونه................بیخیال ....اگه شقاقی تبریزم همین پولو بگیره میرم ولی یکی میگفت 2500 میخواد......:surprised:

Aytakin91

عضو جدید
کاربر ممتاز
یکی نیس گوش این طراحای سوال رو بپبجونه آخه ؟؟:|
سوال آورده توو منظر توو کنکور ادبیات هم نمیدن . چ وضعشه آخه

ول کن برادر من از اینا هر چی بگی برمیاد..................جالبه تو این کنکور بین دوستام هر کی عالی بود و خوب خونده بود شوکه بود و اونایی میگفتن اسون که نخونده بودن...........:surprised:

sara_slash1

عضو جدید
کاربر ممتاز
نه عزیزم اینا تقصیره خودمونه................بیخیال ....اگه شقاقی تبریزم همین پولو بگیره میرم ولی یکی میگفت 2500 میخواد......:surprised:

2500؟؟؟؟!!!!!!
من جای شما بودم 2 تومنم میزاشتم روش دماغمو عمل میکردم تا آخر عمر اعتماد به نفسم میرفت هوا
اصلا معلوم نیس با این هزینه قبول شیم یا نه:cry:
یه اسپانسر خیرخواه میخوام
مث بابا لنگ دراز
بهم پول بده برم کلاس اسکیس:redface:

Aytakin91

عضو جدید
کاربر ممتاز
2500؟؟؟؟!!!!!!
من جای شما بودم 2 تومنم میزاشتم روش دماغمو عمل میکردم تا آخر عمر اعتماد به نفسم میرفت هوا
اصلا معلوم نیس با این هزینه قبول شیم یا نه:cry:
یه اسپانسر خیرخواه میخوام
مث بابا لنگ دراز
بهم پول بده برم کلاس اسکیس:redface:

نه دماغم خوشگله عمل نمیخواد:D.....گوشیمو زدم لهش کردم گوشی میخریدم.....:D

MisyoMasoud

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ول کن برادر من از اینا هر چی بگی برمیاد..................جالبه تو این کنکور بین دوستام هر کی عالی بود و خوب خونده بود شوکه بود و اونایی میگفتن اسون که نخونده بودن...........:surprised:

آره واقعأ همینطوره ... خیلی غیر استاندارد بود.. من ک گیج و وویجم .. منتظرم کلیدا بیاد

digitalarch

عضو جدید
کاربر ممتاز
این شقاقی چجوریه?کلاساش خلوته?شاگرداشو میفرسته یا خودش یاد میده همه چیو?اصلا سیستم کلاسهای اسکیس چجوریه فقط خط کشیدن راندو پرسپکتیو یاد میدن یا نکات سازه و اقلیم و...اینجور چیزارو،و مقطع علمی و درست زدنو یاد میدن?

Dani ruler

عضو جدید
کاربر ممتاز
یکی به من بگه اون پیلون تو سوالای تاریخ چی میشه !!!!!!!!!!!!!!
منبعش کجاس !!!!
سوالو جواب ندادم ها
ولی بد جوری رو مخمه
می خوام بدونم بین این همه اسم تو تاریخ این واژه از کجا در اومده
:surprised:

sara_slash1

عضو جدید
کاربر ممتاز
این شقاقی چجوریه?کلاساش خلوته?شاگرداشو میفرسته یا خودش یاد میده همه چیو?اصلا سیستم کلاسهای اسکیس چجوریه فقط خط کشیدن راندو پرسپکتیو یاد میدن یا نکات سازه و اقلیم و...اینجور چیزارو،و مقطع علمی و درست زدنو یاد میدن?

من که شنیدم بس که خودش این شهر اون شهر کلاس داره
بیشتر اسیست میفرسته سر کلاس"(

Aytakin91

عضو جدید
کاربر ممتاز

به نظرم تو شهرستانا شلوغ میشه کلاساش.....دوستم میگفت.......ببین یه استاد فقط راهنماس خیلیا با شقاقی قبول شدن چون خودشون خواستن خیلیام نه.....صرفا رفتن سر کلاس یه استاد خاص دلیلی برا قبولی نیس......

MisyoMasoud

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
وای که منم دلم نمیخواد پول بریزم تو حلق اینا.....ولی از یه طرفم میترسم.........:(

ترس که همه ترس دارن .. من تنها امیدم به زبانه .. بقیه رو متوسط زدم توو بدترین شرایط
درکل وقت کلاس رفتن هم ندارم واقعأ .. باس بریم خدمت مقدس سربازی : دی

!طلوع!

عضو جدید
سوال مربوط به کتابخونه که گفته بود به کدوم عامل توجه کمتری شده
این عکس فضای داخلی رو نشون میده و میبینیم که به نور طبیعی و مصنوعی توجه شده و مشکلی نداره
سازه هم که معقوله و مشکلی (حداقل تو این عکس) واسه فضا ایجادنکرده
013.jpg
و اما امکان ایجاد کنترل میز امانت به قفسه ها: اگه پلان کتابخونه رو نگاه کنید اون قسمتی که رنگی کردم(بصورت دایره) میز کنترل اماناته و از اونجایی که قفسه ها بصورت شعاعی چیده شدن میبینیم که میز امانات به راحتی به قفسه ها دید داره
4444.JPG
پس میمونه گزینه آرامش و خیال مطالعه کننده ها.طبق تصاویر مطالعه کننده جایی باید بشینه و مطالعه کنه که روبروش یه وید وجود داره(ارتفاع) که فکر کنم تمرکز رو بهم بزنه از طرفی قفسه های پایین و قسمت امانات(که مطالعه کننده بهشون دید داره) رفت وآمد دارن و حواس مطالعه کننده رو پرت میکنن
پس من این گزینه رو ترجیح میدم. ولی از اونجایی که جوابای سنجش همیشه غافلگیر کننده بوده نمیشه گفت جواب قطعا همینه

ArchitecT EhsaN

کاربر بیش فعال
منبعش کجاس !!!!
سوالو جواب ندادم ها
ولی بد جوری رو مخمه

پیلون (Pylon) به دروازه های ورودی معابد مصری میگن. البته من شک الکی کردم نزدم :mad:

Aytakin91

عضو جدید
کاربر ممتاز
ترس که همه ترس دارن .. من تنها امیدم به زبانه .. بقیه رو متوسط زدم توو بدترین شرایط

من لب مرز 40 ام یعنی اگه شانس بیارم اگه نه که میرم زیر 40.....:( دیروز فن رو نیگا میکردم که کم کم 20 تا سوال میشد زد......ولی من 15 تا درست دارم و یه عالمه اشتباه...

MisyoMasoud

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
منبعش کجاس !!!!
سوالو جواب ندادم ها
ولی بد جوری رو مخمه

من که گمون میکنم اشتباه تایپی بوده منظور پیمون بوده برادر من :D
منم همچین لغتی ندیده بودم ... :|

puyan khan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
والله یادم نمیاد کجا دیدمش ولی اینو یادم بود که تو معابد مصری اینو خونده بودمش بهرحال نزدمش. همین کلمه انگیسیشو جست و جو کنید به نتیجه می‌رسید.
من زدم تالار ستون دار مصری نمیدونم درسته یا نه
اگه درست نباشه فک کنم دروازه درسته

MisyoMasoud

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من لب مرز 40 ام یعنی اگه شانس بیارم اگه نه که میرم زیر 40.....:( دیروز فن رو نیگا میکردم که کم کم 20 تا سوال میشد زد......ولی من 15 تا درست دارم و یه عالمه اشتباه...

منم فعلأ نمیخوام بررسی کنم واقعأ ... نمیدونم چی به چیه .. تا کلید سنجش نیاد بررسی تعطیله
دیگه توکل بخدا ببینم چیکار کردم

puyan khan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
پاشو بیا با هم بریم من دفترچه رو هم فرستادم خخخخخخخ

puyan khan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
منم آرامش زدم هوراااااااااا
سوال مربوط به کتابخونه که گفته بود به کدوم عامل توجه کمتری شده
این عکس فضای داخلی رو نشون میده و میبینیم که به نور طبیعی و مصنوعی توجه شده و مشکلی نداره
سازه هم که معقوله و مشکلی (حداقل تو این عکس) واسه فضا ایجادنکرده
مشاهده پیوست 231489
و اما امکان ایجاد کنترل میز امانت به قفسه ها: اگه پلان کتابخونه رو نگاه کنید اون قسمتی که رنگی کردم(بصورت دایره) میز کنترل اماناته و از اونجایی که قفسه ها بصورت شعاعی چیده شدن میبینیم که میز امانات به راحتی به قفسه ها دید داره
مشاهده پیوست 231488
پس میمونه گزینه آرامش و خیال مطالعه کننده ها.طبق تصاویر مطالعه کننده جایی باید بشینه و مطالعه کنه که روبروش یه وید وجود داره(ارتفاع) که فکر کنم تمرکز رو بهم بزنه از طرفی قفسه های پایین و قسمت امانات(که مطالعه کننده بهشون دید داره) رفت وآمد دارن و حواس مطالعه کننده رو پرت میکنن
پس من این گزینه رو ترجیح میدم. ولی از اونجایی که جوابای سنجش همیشه غافلگیر کننده بوده نمیشه گفت جواب قطعا همینه

وضعیت
موضوع بسته شده است.