بررسی سوالات آزمون معمــــاری ارشد 93

وضعیت
موضوع بسته شده است.

mahyarSAMSUNG

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

منم حداکثر کشش زدم چون به نظرم میومد همون کشش عضو باعث پایداری سازه شده

منم اول زدم کشش ولی بعدا پاکش کردم زدم حداکثر کشش خداکنه زیر دستگاه. میره برای تصحیح دستگاهاون پاک شده رو قاطی نکنه :(
کششی نمیشد چون این مهار بندی تو طبقه بالاست اگه طبقه همکف بود میشد کشش چون

ترنج

عضو جدید
:crying::crying::crying::crying::crying:
افتضااااااح بوووووود.
بچه ها واسه خیره کنندگی نور خداییش از همه بدتر نشیمن نیست؟؟فک کن از صب تا شب نور اذیتت کنه!ولی اون یکیا مقطعین!
اون که کدوم تو طرحی معماری نی بافت و رنگ میشه؟
توسعه فیزیکیم کارخونه میشه؟
واسه اقلیم سرد کدوم پله ها مناسبه؟
اون خرپاهه نیروش چی می شد؟
من اولش هول کردم واسه همین وقت کم آوردم!!!:(
؟؟؟؟؟؟

mahyarSAMSUNG

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
این قضیه دروازه شیران چیه? یه سوال درباره دروازه شیران بود ک عکس داده بود من بلدش نبودم ولی تو عمس دقت کردم دیدم دوتا شیر سنگی دم در هستن برای همین دروازه شیران هتیها رو زدم

arefeh

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز

ebram2014

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها اون سوال که گفته بود برا اینکه ارتفاع رو با نور بیشتر جلوه بدیم کدوم میشد؟؟؟؟؟؟؟

من زدم نور پردازی از پایین به بالا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟//

ex5*ser

عضو جدید
کاربر ممتاز
این قضیه دروازه شیران چیه? یه سوال درباره دروازه شیران بود ک عکس داده بود من بلدش نبودم ولی تو عمس دقت کردم دیدم دوتا شیر سنگی دم در هستن برای همین دروازه شیران هتیها رو زدم
عکسه کتاب بود دیگه.تو کنکاش هم اومده بود.

mahyarSAMSUNG

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ببخشید عارفه خانم اول تاپیک خوندم سوال کردی درباره سوال فرم تابع عملکرد?خیلی تعجب برانگیزه ک اینو ندونی . من یه پوزخند هم زدم با این سوال کنکور

Eshragh-Archi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

ex5*ser

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها اون سوال که گفته بود برا اینکه ارتفاع رو با نور بیشتر جلوه بدیم کدوم میشد؟؟؟؟؟؟؟

من زدم نور پردازی از پایین به بالا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟//
من اونو شب تو کنکاش زدم و جوابش دستکاری نور تو سقف بود.براق کردنش.

arefeh

کاربر ممتاز
ببخشید عارفه خانم اول تاپیک خوندم سوال کردی درباره سوال فرم تابع عملکرد?خیلی تعجب برانگیزه ک اینو ندونی . من یه پوزخند هم زدم با این سوال کنکور
عزیزم شما پوزخند بزن...اشکال نداره....من سالیوان زده بودم...اما با میس دائما قاطی میکنم...اونم از رو شک زدم...ولی شما ادامه بده به پوزخند زدن...مهم نی:razz:

mahyarSAMSUNG

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اگه توسعه فیزیکی منظورتونه من زدم کارخونه . باید درست باشه.پچن کارخونست ک احتمال وسعت داره

arefeh

کاربر ممتاز
توسعه فیزیکی تو کدوم امکانپذیره.

کزینه ها ی دیگه اش رو یادته؟؟؟منم فکر کنم بین بیمارستان و کارخونه شک کردم در آخر نمیدونم کارخونه زدم یا اصلا نزدم...ایشالله اگه زدم کارخونه بوده باشه:D

ex5*ser

عضو جدید
کاربر ممتاز
عزیزم شما پوزخند بزن...اشکال نداره....من سالیوان زده بودم...اما با میس دائما قاطی میکنم...اونم از رو شک زدم...ولی شما ادامه بده به پوزخند زدن...مهم نی:razz:
من نمی دونم میس کیه!!!!!!!!!!!
شوخی کردم می دونم!بقال سرکوچمونه!

mahyarSAMSUNG

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

حالا یه جوری میگی انگار بشما پوزخند زدم من درحین جواب دادن به سوال درهنگام کنکور خندم گرفت . من تعجب کردم ک یه همچین سوال اصلا حتی شک هم نداره. دیگه اینقدر تو کتابا جزوه گفتنش ادم خسته مید

وضعیت
موضوع بسته شده است.