بررسی | سوالات آزمون ارشد هــنر های ساخت 95

وضعیت
موضوع بسته شده است.

digitalarch

عضو جدید
کاربر ممتاز

نه دوست عزیز فکر نمیکنم با این جامعه آماری کوچیکی که ما از درصداشون با خبر شدیم بشه امیدوار شد یا ناامید....واقعا هیچی مشخص نیست
خیلی هامون نتایج نهایی بیاد درصدامون ممکنه عوض شه پس این درصدا خیلی قابل استناد نیست
خب اون که بله،درصدای خود کاربرای که اینجا درصد گفتن هم قابل استناد نیست چون ممکنه تغییر کنه، ;)

shezeh

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
آقا اعتراض نزنین سوالات درست من غلط میشه:) مخصوصا سوال 48 مرسی از سپیده جون که منو
اگاه کرد :)))))

So-Me91

عضو جدید
با این درصدا برا انرژی و تکنو که اینجا گذاشته شد من حساب کتاب کردم دیگه پرشد همه صندلیا جا برا من نمیمونه:D تاپیک معماریم که اصن یه وضعی همه میانگینا بالا 45 ..50 :Dناامید شدیم رفتتت:cool:

digitalarch

عضو جدید
کاربر ممتاز

با این درصدا برا انرژی و تکنو که اینجا گذاشته شد من حساب کتاب کردم دیگه پرشد همه صندلیا جا برا من نمیمونه:D تاپیک معماریم که اصن یه وضعی همه میانگینا بالا 45 ..50 :Dناامید شدیم رفتتت:cool:
کلا 4 نفر تو انرژی و یک نفر تو تکنولوژی تا حالا میانگینشون از شما بیشتر شده که! شما جزو 15 نفر اولی نگران نباشین;)

So-Me91

عضو جدید
کلا 4 نفر تو انرژی و یک نفر تو تکنولوژی تا حالا میانگینشون از شما بیشتر شده که! شما جزو 15 نفر اولی نگران نباشین;)

ولی من فک نمیکنم میانگین کل مهم باشه هر درسی طبق اون اهمیتش تاثیرشو میذاره و همینظور میانگین کل تو هر درس......من نا امیدم اساسی....قبول بشم ...اگه میشناختمت یه کادو برات میگرفتم...:D

digitalarch

عضو جدید
کاربر ممتاز

ولی من فک نمیکنم میانگین کل مهم باشه هر درسی طبق اون اهمیتش تاثیرشو میذاره و همینظور میانگین کل تو هر درس......من نا امیدم اساسی....قبول بشم ...اگه میشناختمت یه کادو برات میگرفتم...:D
اخه اگه جدول پارسالم ببینید اتفاقا میانگین مهمه بعدشم معدل،اینه که کلا خیالتون راحت،کادومو اماده کنید :D

So-Me91

عضو جدید
اخه اگه جدول پارسالم ببینید اتفاقا میانگین مهمه بعدشم معدل،اینه که کلا خیالتون راحت،کادومو اماده کنید :D

نه جدی من قبول شم پیگیری میکنم کادو میدم...البته اگه درصدا تغییر نکنه...امیدوارم تغییرش در راستای بالا رفتن باشه نه کم شدن :surprised::confused:

Sepide.arch87

عضو جدید
کاربر ممتاز
83.jpg
سوال دکترای سال 93 - گزینه 3 درسته
اینجوریه دیگه...پوشش سقف یه سال کابل میشه یه سال معلق - بستگی به فاز دکتر گلابچی داره :D

digitalarch

عضو جدید
کاربر ممتاز
قرار نیست تاپیک اعتراض بسازن! من هر چی اعتراض میخواستم بگم یادم رفت!

Sepide.arch87

عضو جدید
کاربر ممتاز
میشه اون سوال 48 که براش عکس کتاب استاتیک رو گذاشته بودید بگید دقیقا چه صفحه ای بود؟؟

DDDIQ

مدیر ارشد
سلام دوستان به منظور جمع بندی اعتراضات لطفا پس از بحث و بررسی کلید اشتباه در این تاپیک مدارک خود را به صورت دقیق با ذکر کتاب , شماره صفحه و.... در تاپیک جمع بندی ارسال بفرمائید ؛ البته لطفا تنها به سوالات کلید اشتباه اعتراض بفرمائید کلیدهایی که عینا در کتاب های رفرنس و منبع ذکر شده تاثیری نخواهند داشت

>>> جمع بندی منابع اعتراض به کلید سوالات آزمون هنرهای ساخت 95 <<<

Alaleh E

عضو جدید
کاربر ممتاز
مشاهده پیوست 257826
سوال دکترای سال 93 - گزینه 3 درسته
اینجوریه دیگه...پوشش سقف یه سال کابل میشه یه سال معلق - بستگی به فاز دکتر گلابچی داره :D
این دوتا سوال با هم فرق دارن... اولا اینجا گفته "سیستم کلی"، که همون معلق میشه و خب سیستم معلق یه جور سیستم کابلیه، ولی امسال فقط گفته پوشش سقف، نه سیستم سازه ، که اون شبکه ی کابلیه ، نه معلق
بعدم گزینه ها رو ببینین تو دکترا زمین تا آسمون با هم فرق دارن و اصلا چه شبکه کابلی میشد چه معلق، در هر صورت جواب کابلی بود ، اما سوال امسال اینطور نیست

آخرین ویرایش:

DDDIQ

مدیر ارشد
سوال 48 - ایستایی و فن ساختمان - کلید e​
گزینه کلید: گزینه 4 سقف معلق به شکل مقعر
گزینه صحیح : گزینه 1 : شبکه کابلها

http://www.www.www.iran-eng.ir/attachment.php?attachmentid=257837&d=1462989089

منبع شماره 1 :
کتاب استاتیک کاربردی - تالیف : دکتر محمود گلابچی صفحه 389
توضیح عکس شماره 1 : همانطور که در متن این صفحه آمده کابل تک انحنا معلق به عنوان سازه نگه دارنده پوشش سقف شبکه کابلی می باشد که بر بالای سالن قرار گرفته و در سوال مطرح شده نیست پوشش سقف مورد سوال قرار گرفته

http://www.www.www.iran-eng.ir/attachment.php?attachmentid=257838&d=1462989606​

منبع شماره 2
مبانی سازه برای معماران : تالیف مالکوم میلائیس / ترجمه : دکتر محمود گلابچی - دکتر کتایون تقی زاده - صفحه 485
در تصویر این کتاب از سیستم سازه ای سالن کابلهای اصلی و کابلهای ثانویه که تشکیل دهنده شبکه کابلی برای پوشش سقف می باشند نشان داده شده است

http://www.www.www.iran-eng.ir/attachment.php?attachmentid=257839&d=1462990719​

منبع شماره 3
معمار + مهندس = ساختار / تالیف ایوان مارگولیوس / ترجمه : دکتر محمود گلابچی صفحه 106 تا 108
در صفحه 106 این کتاب به وضوح شبکه فولادی پیش تنیده به عنوان پوشش سقف ذکر گردیده

http://www.www.www.iran-eng.ir/attachment.php?attachmentid=257840&d=1462990784

................

پیوست ها

• soal 48.jpg
    soal 48.jpg
    25.8 کیلوبایت · بازدیدها: 0
  • soal 48-1.jpg
    soal 48-1.jpg
    43.7 کیلوبایت · بازدیدها: 0
  • 20160511_223410.jpg
    20160511_223410.jpg
    44.6 کیلوبایت · بازدیدها: 0
  • soal 48 -3.jpg
    soal 48 -3.jpg
    38.3 کیلوبایت · بازدیدها: 0
آخرین ویرایش:

DDDIQ

مدیر ارشد
یک کسی، هر کس که باشه، کمک کنه... منبع 123... منبع 123 رو بگید...

سلام رفرنس این سوال پوسته و ورق تاشده صفحه 129 هست
پوسته های با انحنای مضاعف از نظر فنی و رفتار مکانیکی کارایی بیشتری نسبت به پوسته های با انحنای منفرد دارند . اما از لحاظ قالب بندی و اجرا مشکلات بسیاری روبرو هستن

fhzzamani

عضو جدید
سلام رفرنس این سوال پوسته و ورق تاشده صفحه 129 هست
پوسته های با انحنای مضاعف از نظر فنی و رفتار مکانیکی کارایی بیشتری نسبت به پوسته های با انحنای منفرد دارند . اما از لحاظ قالب بندی و اجرا مشکلات بسیاری روبرو هستن
مرسیییی مدیر خوب و مهربان

digitalarch

عضو جدید
کاربر ممتاز

دوستان سوال 16 زبان رو هم اعتراض بزنید لطفا

مشاهده پیوست 257846
مشاهده پیوست 257845
این خیلی جالب بود یه خط راجع به planer structure صحبت کرده،14 خط راجع به three dimensional structure
بعد جوابش شده planer structure!!!
یعنی اینکه دقیقا همه اساتید زبان میگن هیچوقت برای مفهوم اصلی متن گول دو خط اول رو نخورید،ولی هر کی گول خورده بود درست زده بود طبق سنجش :D

Sepide.arch87

عضو جدید
کاربر ممتاز

تورو خدا اعتراض کنید زیاد شیم شاید قبول کنن :(

Sepide.arch87

عضو جدید
کاربر ممتاز

من برای سؤال های ۱۶ و ۴۸ اعتراض زدم اگه سؤال دیگه هم هست بگید لطفا

وضعیت
موضوع بسته شده است.