بررسی | سوالات آزمون ارشد هــنر های ساخت 95

وضعیت
موضوع بسته شده است.

Sepide.arch87

عضو جدید
کاربر ممتاز

:) اعتراضات سپیده بگیره من نابود شدم :)
نابود نمیشی گزینه تو که غلط نمیشه سوال درستت سر جاش میمونه،یه عده مثل من از بدبختیشون جلوگیری میشه :)

digitalarch

عضو جدید
کاربر ممتاز

کدوم گزینه درسته؟؟
اینو از الاله جان که تو تاپیک اعتراضات گزاشنه دزدیدم :)

سوال 161 تنظیم شرایط محیطی - گزینه سنجش یونیت هیتر هست که در کتاب دقیقا گفته شده برای سالن ورزشی بدون جایگاه تماشاچیان استفاده میشه ولی در سوال سالن ورزشی دارای جایگاه هست و گزینه 4 صحیح نیست. گزینه 1 رادیاتور در مکان های کوچک زیر 60 متر مربع و سقف کوتاهتر از 3 متر استفاده میشه ، گزینه 3 گزمایش کفی برای جایگاه پله ای مناسب نیست و بهترین گزینه ، گزینه 2 فن کوئل هست که از مدل کانالیش برای مکان های واحد و بزرگ استفاده میشه<br />
کتاب تاسیسات مکانیکی برای دانشجویان معماری/محمدرضا سلطاندوست - ص 43<br />
<br />
http://www.www.www.iran-eng.ir/attachment.php?attachmentid=257835&d=1462988383<br />
<br />
<br />
دوستانی که انرژی شرکت نکردین اگه لطف کنین برای این سوال هم اعتراض بزنید که تعداد بره بالا ممنون میشم :gol:

petrovich21

عضو
میانگین درصدهای کنکور تستی چند درصد باشه می تونیم روزانه یا شبانه سراسری قبول بشیم؟؟؟

Sepide.arch87

عضو جدید
کاربر ممتاز

میانگین درصدهای کنکور تستی چند درصد باشه می تونیم روزانه یا شبانه سراسری قبول بشیم؟؟؟
برای تکنو بالای ۷۰ روزانه تهران ،بالای ۶۵ شبانه ( البته حدودیه)

Sepide.arch87

عضو جدید
کاربر ممتاز

بچه ها دکتر خرسند گفتن ۱۲۵ هم اعتراض بزنید حتما

fhzzamani

عضو جدید
خب اینایی که هماهنگ شده بودیم رو من اعتراض زدم به امید آنکه اثر کنه.

fhzzamani

عضو جدید
میانگین رو چه طوری حساب میکنن؟ چونمن وقتی میانگین بچه های 94 رو دیدم بیتشر هست از مجموع درصدها تقسیم بر 4......چون تعداد درسهای تکنو 4 تاست.
درصدهای هر درس، ضرب در ضریب اون درس، بعد همه رو با هم جمع میکنید تقسیم بر 12

واقا؟!!!! میدونی چه من شنیدم که امسال ظرفیت تهران 24 نفر میشه. یعنی میخوان ظرفیت بیونیک رو از دانشگاه تهران بردارن. پارسال36 نفر بود. امسال میشه 24. یعنی 12 تا بهشتی روزانه. 12 تاتهران. 6 تا روزانه دیجیتال و 6 تا شبانه دیجیتال. حالا من موندم ا این تفاسیری که اغلب میگن کنکور امسال راحت بوده و زبانش راحت بوده رتبم چند میشه؟آخه رتبه های روزانه تهران اغلب زبان رو بالای50 میزنن و من زیر 50 زدم.با این همه تفسیرات بالا من رتبم چن میشه حدودا؟

digitalarch

عضو جدید
کاربر ممتاز

واقا؟!!!! میدونی چه من شنیدم که امسال ظرفیت تهران 24 نفر میشه. یعنی میخوان ظرفیت بیونیک رو از دانشگاه تهران بردارن. پارسال36 نفر بود. امسال میشه 24. یعنی 12 تا بهشتی روزانه. 12 تاتهران. 6 تا روزانه دیجیتال و 6 تا شبانه دیجیتال. حالا من موندم ا این تفاسیری که اغلب میگن کنکور امسال راحت بوده و زبانش راحت بوده رتبم چند میشه؟آخه رتبه های روزانه تهران اغلب زبان رو بالای50 میزنن و من زیر 50 زدم.با این همه تفسیرات بالا من رتبم چن میشه حدودا؟
مهم اینه که شما میانگینت بالاست تا الانم فقط دو نفر رو دیدم که میانگین تکنوشون در حد یکی دو درصد از شما بیشتر بوده
اگه معدلتونم خوبه که دیگه اصلا نگران نباشین( به نظر من البته)
باز خوش به حال بچه های تکنولوژی، هم بیونیک دارن هم دیجیتال هم دانشگاه تهران هم شهید بهشتی
بچه های انرژی که فقط یه دانشگاه تهرانه هر سال چند نفرم اب میره ظرفیتش به جا اینکه بیشتر شه

digitalarch

عضو جدید
کاربر ممتاز

آره. ولی گفتم که امسال احتمال 90 درصد بیونیک رو حذف کنن. معدلم 15.65 از دانشگاه گیلان. حالا اینکه چه قدر تاثیر داره نمی دونم. پارسال معدل موثرم پارسال 16.14 حساب شد تو کارنامه. ولی فکر کنم معدل موثر برای هر سالی یکی نباشه. فکر کنم متغیر باشه. نمی دونم چه طوری محاسبه میکنند و تاثیر میدن تو نمره کل.
در کل من فکر میکنم که شما قطعا جزو روزانه ها باشین،با توجه به درصدایی که از دوستای دیگه دیدم و با توجه به میانگین های پارسال،به نظر من که اصلا نگران نباشین ;)

aminphi

عضو جدید
زبان حدود 10-20
ایستایی 47
فنی 57
تنظیم 72
البته فکر کنم بازم قبول نمیشیم ! ( احتمال جابجایی درصدا تا 5 درصد هست )

digitalarch

عضو جدید
کاربر ممتاز

زبان حدود 10-20
ایستایی 47
فنی 57
تنظیم 72
البته فکر کنم بازم قبول نمیشیم ! ( احتمال جابجایی درصدا تا 5 درصد هست )
افرین داره تنظیمتون،راز موفقیتتون چی بوده تو تنظیم :)

aminphi

عضو جدید
صب ازمون جزوه ها و کتابا رو یه مرور سریع داشتم !!!ا حدود 12.30اینا :D
البته تنظیم به تنهایی نمیتونه کار خاصی بکنه

digitalarch

عضو جدید
کاربر ممتاز

معلوم نیست. چون من با رتبه 18 تکنولوژی پارسال حرف زدم که لسانش هم علم و صنعت بود. فکر کنم میانگین درصداش 74 بود....با اینهمه رتبش 18 شد.:surprised:من که هم تراز دانشگاهم پایین تره هم میانگینم.:confused: خیلی شانس بیارم رتبم زیر 20 بشه.
رتبه 19 پارسال با معدل 15.6 و میانگین 70.5 بایونیک تهران قبول شده،احتمالا اون رتبه 18 یه چیزاییو اشتباه گفته بهتون ;)

digitalarch

عضو جدید
کاربر ممتاز

صب ازمون جزوه ها و کتابا رو یه مرور سریع داشتم !!!ا حدود 12.30اینا :D
البته تنظیم به تنهایی نمیتونه کار خاصی بکنه
حیفم هست واقعا ،چون به نظرم بیشتر کسایی مستحق انرژی خوندن هستن که تنظیم بالاتری زدن
ولی بدی انرژی اینه که متاسفانه همونقدر که تکنولوژی ها سیسستم ایستایی فن میخونن بچه های انرژی هم باید بخونن به اضافه کلی منبع تنظیم تاسیسات

aminphi

عضو جدید
البته نمی دونم چرا ولی خیلی اتفاقی در صدای معماری من خوب شده !!! درک 70
امسال برا معماری پایدار علم صنعت تلاش میکنم

رتبه 19 پارسال با معدل 15.6 و میانگین 70.5 بایونیک تهران قبول شده،احتمالا اون رتبه 18 یه چیزاییو اشتباه گفته بهتون ;)
نه دروغ چرا آخه؟ دلیلی نداره دروغ بگه. راست گفته. منتهی خودش نخواسته تهران بره. چون تکنولوژی بهشتی بهتره تا تهران.

digitalarch

عضو جدید
کاربر ممتاز

نه دروغ چرا آخه؟ دلیلی نداره دروغ بگه. راست گفته. منتهی خودش نخواسته تهران بره. چون تکنولوژی بهشتی بهتره تا تهران.
والله چی بگم مگه اینکه معدلشون 10 اینا بوده :eek:

والله چی بگم مگه اینکه معدلشون 10 اینا بوده :eek:
نه چرا؟ شاید پارسال کلا رنج درصدها بالا بوده. نمیشه اینجوری گفت که معدلش پایین بوده باشه. به هر حال کنکوره دیگه. شاید امسال کنکور که راحت تر بوده باز همرنج درصدها بالاتر بره و نشه با میانگین بالای 70 و زیر 80 هم روزانه تهران قبول شد.

digitalarch

عضو جدید
کاربر ممتاز

وضعیت
موضوع بسته شده است.