بررسی | سوالات آزمون ارشد هــنر های ساخت 95

وضعیت
موضوع بسته شده است.

Sepide.arch87

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها برای اعتراض باید تو سایت سنجش عضو باشیم..سمت چپ وارد قسمت سیستم پاسخگویی بشید بعد گزینه عضویت در سایت رو بزنید عضو بشید فعلا تا برای اعتراض به جمع بندی برسیم

saeed.v777

عضو جدید
ایستایی رو خیلی خراب کردم امیدوارم میانگین بیاد پایین امسال...
شما هم خوب بوده که درصداتون؟

Sepide.arch87

عضو جدید
کاربر ممتاز

ایستایی رو خیلی خراب کردم امیدوارم میانگین بیاد پایین امسال...
شما هم خوب بوده که درصداتون؟
بله خوب بود ولی نه در حد دانشگاه تهران قبول شدن..‌.

saeed.v777

عضو جدید
هنوز هیچی معلوم نیست طبق مانگین های پارسال شما شانس زیادی دارین ...امیدوار باشین همینطور که من هستم !!

digitalarch

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها جوابی که الان تو سایت گزاشته با جوابی که چند ساعت پیش اومد فرقی داره? حوصله ندارم دوباره چک کنم:)

amir.mehraz

عضو جدید
دوستان انرژی سوال 161 سازمان سنجش جوابش رو غلط زده اعتراض کنین تا درست شه پاسخنامه گزینه ی 4 رو انتخاب کرده ولی گزینه ی 2 درست هست ..........

digitalarch

عضو جدید
کاربر ممتاز

دوستان انرژی سوال 161 سازمان سنجش جوابش رو غلط زده اعتراض کنین تا درست شه پاسخنامه گزینه ی 4 رو انتخاب کرده ولی گزینه ی 2 درست هست ..........
رفرنسش میشه صفحه 39 تاسیسات مکانیکی? اخه من کتابم قدیمیه شاید چاپ جدید صفحش تغییر کرده باشه

digitalarch

عضو جدید
کاربر ممتاز

شما درصداتونو میگید لطفا?

DDDIQ

مدیر ارشد

مدیر جان کجایییییی سوال 48 حالمونو گرفت....چیکار کنیم اعتراض بزنیم؟؟؟ امیدی هست 2 گزینه ای بشه؟؟؟ :(

باشه مدیر و بقیه بچه ها بیان به یه جمع بندی کلی برسیم اعتراض بزنیم حالا فعلا که هنوز کلید رو نذاشتن تو سایت :surprised:

سلام خانم مهندس بله کلید این سوال ایراد داره ! و شبکه کابلی پیش تنیده برای پوشش سقف صحیح هست و گزینه سازه رو کلید کرده ! بله مطمئنا حالا هماهنگ میکنیم و البته امسال با صحبت هایی که از قبل با یکی از اساتید داشتین احتمالا ایشون لطف میکنن جدای از اعتراض در صورت درست بودن اعتراض رو منتقل میکنن مستقیما که انشالله اگر قرار بر تغییر کلید هم باشه از این کانال هم پیگیری بشه

انشالله با بیشتر شدن مدارک و هماهنگ شدن اعتراضات یک تاپیک با عنوان جمع بندی اعتراضات هم ایجاد خواهد شد

سوال 161 ،بدون شک اشتباهه طبق صفحه 39 کتاب تاسیسات مکانیکی یونیت هیتر برای سالن ورزشی (بدون) جایگاه تماشاچی مناسبه جواب صحیح باید بشه فن کویل گزینه 2

خواهشا دوستای غیر انرژی هم اعتراض بدن
اگه تو سیستم هم مشکلی بود بگین منم اعتراض میدم

آخرین ویرایش:

digitalarch

عضو جدید
کاربر ممتاز

سلام خانم مهندس بله کلید این سوال ایراد داره ! و شبکه کابلی پیش تنیده برای پوشش سقف صحیح هست و گزینه سازه رو کلید کرده ! بله مطمئنا حالا هماهنگ میکنیم و البته امسال با صحبت هایی که از قبل با یکی از اساتید داشتین احتمالا ایشون لطف میکنن جدای از اعتراض در صورت درست بودن اعتراض رو منتقل میکنن مستقیما که انشالله اگر قرار بر تغییر کلید هم باشه از این کانال هم پیگیری بشه
اخه جناب مهندس خیلیا بنا به هر دلیلی تمایل ندارن اسمشون مشخص بشه،اسم و فامیل اخه اهمیت نداره که!اتفاقا من از بچه ها تقاضا میکنم اگه دوست ندارن اسمشون مشخص شه مثل چند تا دوستی که خصوصی بهم درصداشونو گفتن اونا هم به من یا هر کسی تمایل دارن درصداشونو بگن که ناشناس بزاریم درصداشونو

راستی شما هم درصداتونو اگه بگید ممنون میشیم:)

digitalarch

عضو جدید
کاربر ممتاز
درصد یکی دیگه از دوستان

زبان ۵۰٪
فن ۷۳٪
سیستم ۷۳٪
طراحی فنی ۷۶٪
تنظیم ۶۰٪

DDDIQ

مدیر ارشد
اخه جناب مهندس خیلیا بنا به هر دلیلی تمایل ندارن اسمشون مشخص بشه،اسم و فامیل اخه اهمیت نداره که!اتفاقا من از بچه ها تقاضا میکنم اگه دوست ندارن اسمشون مشخص شه مثل چند تا دوستی که خصوصی بهم درصداشونو گفتن اونا هم به من یا هر کسی تمایل دارن درصداشونو بگن که ناشناس بزاریم درصداشونو

راستی شما هم درصداتونو اگه بگید ممنون میشیم:)

عذرمیخوام ولی زمانی که هویت فرد کاملا ناشناخته باشه چندان درصدها قابل استناد نخواهد بود !! البته جسارت نشه مطمئنا منظور درصدهای بازگفته شده توسط شما یا دیگر دوستان تاپیک منظور نیست ولی خب طبیعتا هر فردی میتونه به هر دلیلی بیاد درصدی بنویسه و بگه این درصد افراد دیگری ست ! این فرد کجاست همکلاسی !؟ گروه تلگرام!؟ یا دیگر کاربر باشگاه ! چون دیگران میخوان خودشون رو با این درصد ها تخمین بزنن بیش از زیاد شدن تعداد مشخص بودن منبع درصد مد نظر هست و قابل استناد بودن درصدهای سال های گذشته از این جهت هست که بیشتر این افراد نام کاربری مشخصی در باشگاه مهندسان دارند

digitalarch

عضو جدید
کاربر ممتاز

عذرمیخوام ولی زمانی که هویت فرد کاملا ناشناخته باشه چندان درصدها قابل استناد نخواهد بود !! البته جسارت نشه مطمئنا منظور درصدهای بازگفته شده توسط شما یا دیگر دوستان تاپیک منظور نیست ولی خب طبیعتا هر فردی میتونه به هر دلیلی بیاد درصدی بنویسه و بگه این درصد افراد دیگری ست ! این فرد کجاست همکلاسی !؟ گروه تلگرام!؟ یا دیگر کاربر باشگاه ! چون دیگران میخوان خودشون رو با این درصد ها تخمین بزنن بیش از زیاد شدن تعداد مشخص بودن منبع درصد مد نظر هست و قابل استناد بودن درصدهای سال های گذشته از این جهت هست که بیشتر این افراد نام کاربری مشخصی در باشگاه مهندسان دارند
من اغلب کسانی که گفتم دوستان تلگرام هستن و هیچ کدوم تمایلی به این که مشخصات فردیشون مشخص باشه ندارن که منم بهشون حق میدم،
کسی مشکل روانی ;) اخه نداره که الکی بیاد درصد بگه فایدش چیه!!
اما اینکه قرار باشه اسم و فامیل و امار طرف کلا مشخص باشه من خودمم بودم امکان نداشت درصدامو بگم،همین الانش که با اسم کاربری هستیم و کسی کسیو نمیشناسه خیلیا درصداشونو نمیگن( نمیدونم چرا) دیگه اگه قرار باشه مشخصات فردی بدیم که یه نفرم نمیگه درصدشو و طبیعیم هست ;)

آخرین ویرایش:

Sepide.arch87

عضو جدید
کاربر ممتاز

من اغلب کسانی که گفتم دوستان تلگرام هستن و هیچ کدوم تمایلی به این که مشخصات فردیشون مشخص باشه ندارن که منم بهشون حق میدم،
کسی مشکل روانی ;) اخه نداره که الکی بیاد درصد بگه فایدش چیه!!
اما اینکه قرار باشه اسم و فامیل و امار طرف کلا مشخص باشه من خودمم بودم امکان نداشت درصدامو بگم،همین الانش که با اسم کاربری هستیم و کسی کسیو نمیشناسه خیلیا درصداشونو نمیگن( نمیدونم چرا) دیگه اگه قرار باشه مشخصات فردی بدیم که یه نفرم نمیگه درصدشو و طبیعیم هست ;)
منم با مدیر موافقم،وقتی کسی رو نمیشناسیم ۴ تا عدد واقعا به چه دردمون میخوره؟؟؟ توی جدول پارسال هم فقط بچه ها ی باشگاه اسمشون قید شد
مثلا من از کجا بفهمم رتبه این دوستانی که اعلام میکنید بعد اعلام نتایج چند میشه
و وقتی نشه درصد و رتبه رو با هم مقایسه کرد واقعا چه فایده ای داره؟؟
من نمیگم نذارید اگه دوست دارید بذارید ولی خب واقعا بیهودست حداقل مثلا بگید خانم م.ا که بعدا هم بفهمیم این خانم م.ا رتبش شده x که سالای بعد هم بشه با توجه به درصد ها به یه تخمینی از رتبه رسید

Sepide.arch87

عضو جدید
کاربر ممتاز

درصد دو تا دیگه از دوستان

زبان 46
ایستایی 77
فن 69
سیستم 77
تنظیم 54

زبان 65
ایستایی 84
فن 56
سیستم 74
تنظیم 61
دوستان انرژیکی لطفا برین انرژی جا واسه تکنو خالی بمونه ما یه جای خوب قبول شیم پلییییییز :)

آخرین ویرایش:

digitalarch

عضو جدید
کاربر ممتاز

منم با مدیر موافقم،وقتی کسی رو نمیشناسیم ۴ تا عدد واقعا به چه دردمون میخوره؟؟؟ توی جدول پارسال هم فقط بچه ها ی باشگاه اسمشون قید شد
من نمیگم نذارید اگه دوست دارید بذارید ولی خب واقعا بیهودست حداقل مثلا بگید خانم م.ا که بعدا هم بفهمیم این خانم م.ا رتبش شده x که سالای بعد هم بشه با توجه به درصد ها به یه تخمینی از رتبه رسید
من همین درصدهارم به سختی از دوستان گرفتم
و فک میکردم باعث خوشحالی باشه نه ناراحتی! و خب مدیران اگه صلاح میدونن میتونن پاک کنن فکر کردم شاید به درد اینجا هم بخوره گزاشتم
از طرفی اینم در نظر بگیرید اگه قراره کسی الکی درصد بگه( که واقعا نمیدونم چرا کسی باید این کارو بکنه) با اسم کاربری هم میتونه بیاد اینجا الکی درصد بگه،مطمئن باشین کسایی که اینجا درصد گفتن هم همشون درصد نهاییشونو نمیگن( تجربه سالهای پیش:) )
و از زمانی که تلگرام اومده چون دردسرش کمتره کمتر کسی تمایل به عضویت تو فروم ها رو داره خیلیها که اصلا نمیدونن همچین جایی هم وجود داره!
همین الانش از بچه هایی که عضون اینجا خصوصا هنرهای ساخت،خیلیا درصداشونو نگفتن با اینکه قطعا درصدهای بدی ندارن( که بازم نمیدونم انگیزشون چیه از نگفتن درصد! )
خلاصه که اگه مشکلی هست میشه پاک کنن مدیران اون پستارو ;)

digitalarch

عضو جدید
کاربر ممتاز

راستی حداقل فایدش اینه که من نوعی که تا حالا فک میکردم امیدی هست الان میدونم امیدی نیست و زودتر استارت میزنم
یا برعکس اونی که فکر میکرد بد داده الان میدونه که انقدرام که فکر میکرده بد نداده و برنامه زندگیشو یه جور دیگه میچینه
فک نکنم این خودش کم چیزی باشه ;)

Sepide.arch87

عضو جدید
کاربر ممتاز
راستی حداقل فایدش اینه که من نوعی که تا حالا فک میکردم امیدی هست الان میدونم امیدی نیست و زودتر استارت میزنم
یا برعکس اونی که فکر میکرد بد داده الان میدونه که انقدرام که فکر میکرده بد نداده و برنامه زندگیشو یه جور دیگه میچینه
فک نکنم این خودش کم چیزی باشه ;)
نه دوست عزیز فکر نمیکنم با این جامعه آماری کوچیکی که ما از درصداشون با خبر شدیم بشه امیدوار شد یا ناامید....واقعا هیچی مشخص نیست
خیلی هامون نتایج نهایی بیاد درصدامون ممکنه عوض شه پس این درصدا خیلی قابل استناد نیست

وضعیت
موضوع بسته شده است.