بررسی | سوالات آزمون ارشد هــنر های ساخت 95

وضعیت
موضوع بسته شده است.

Sepide.arch87

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها کسی نیست حدود رتبه رو بتونه حساب کنه؟؟؟ من میانگین درصدام 68 شد....:(
تو جدول پارسال با میانگین 66 رتبه 30 شده....منم همین حدودم یعنی؟؟ :question:

digitalarch

عضو جدید
کاربر ممتاز

اینا مال پارساله

digitalarch

عضو جدید
کاربر ممتاز
کاش درصداتونو که همه میگفتین بی زحمت معدلاتونم میگفتین چون خیلی بالا پایین میکنه ادمو

digitalarch

عضو جدید
کاربر ممتاز

بچه ها کسی نیست حدود رتبه رو بتونه حساب کنه؟؟؟ من میانگین درصدام 68 شد....:(
تو جدول پارسال با میانگین 66 رتبه 30 شده....منم همین حدودم یعنی؟؟ :question:
شما باید تو 20 نفر اول باشی نگران نباشین ;)

Sepide.arch87

عضو جدید
کاربر ممتاز
درصد یکی دیگه از دوستانم

زبان 80
ایستایی 84
فن 64
سیستم 48
من میگم با اینجور آدما معاشرت نکن چون روحیه دوستای باشگاهتو تخریب میکنن حالا خود دانی :D
گذشته از شوخی حیف زبان و ایستاییش که سیستم خرابش کرد...کسی که ایستایی 84 میزنه نباید سیستم 48 بزنه آخه منابعشون خیلی به هم نزدیکه...

fhzzamani

عضو جدید
شاید بنده خدا استرس زیاد داشته خب، شایدم میخواسته درصد سیستم و ایستاییش آینه باشن، نمیدونیم که! بعدم فکر کنم میانگین درصداش از شما پایینتره، با شما ام نباید معاشرت کنیم ینی؟
من میگم با اینجور آدما معاشرت نکن چون روحیه دوستای باشگاهتو تخریب میکنن حالا خود دانی :D
گذشته از شوخی حیف زبان و ایستاییش که سیستم خرابش کرد...کسی که ایستایی 84 میزنه نباید سیستم 48 بزنه آخه منابعشون خیلی به هم نزدیکه...

آخرین ویرایش:

digitalarch

عضو جدید
کاربر ممتاز
به هر حال این کنکور عکس محوره یه نفر ممکنه شانسش اون عکسو دیده باشه یه نفر نه،یه نفر ممکنه زیادی خونده باشه و به ضررش تموم شه چون شک میکنه بین گزینه ها یه نفر نه،یه نفر ممکنه کلا ادم شکاکی باشه یه نفر کلا شک تو کارش نباشه,اینارم در نظر بگیرین:)

آخرین ویرایش:

digitalarch

عضو جدید
کاربر ممتاز

سوال 161 ،بدون شک اشتباهه طبق صفحه 39 کتاب تاسیسات مکانیکی یونیت هیتر برای سالن ورزشی (بدون) جایگاه تماشاچی مناسبه جواب صحیح باید بشه فن کویل گزینه 2

خواهشا دوستای غیر انرژی هم اعتراض بدن
اگه تو سیستم هم مشکلی بود بگین منم اعتراض میدم

Sepide.arch87

عضو جدید
کاربر ممتاز
شاید بنده خدا استرس زیاد داشته خب، شایدم میخواسته درصد سیستم و ایستاییش آینه باشن، نمیدونیم که! بعدم فکر کنم میانگین درصداش از شما پایینتره، با شما ام نباید معاشرت کنیم ینی؟
شما چرا درصداتو نمیذاری؟؟؟ حواسمون هستا :)

Sepide.arch87

عضو جدید
کاربر ممتاز
سوال 161 ،بدون شک اشتباهه طبق صفحه 39 کتاب تاسیسات مکانیکی یونیت هیتر برای سالن ورزشی (بدون) جایگاه تماشاچی مناسبه جواب صحیح باید بشه فن کویل گزینه 2
خواهشا دوستای غیر انرژی هم اعتراض بدن
اگه تو سیستم هم مشکلی بود بگین منم اعتراض میدم
یعنی من که اصلا این گزینه رو نزدم اعتراض کنم وارده؟؟ نمیگن به تو چه؟؟؟؟

digitalarch

عضو جدید
کاربر ممتاز

یعنی من که اصلا این گزینه رو نزدم اعتراض کنم وارده؟؟ نمیگن به تو چه؟؟؟؟
نه مشکل نداره چون یادمه سال پیشم بچه های انرژی و تکنولوژی هماهنگ شدن و به اعتراضای همدیگه اعتراض زدن:) تا تعداد اعتراض زیاد نشه زحمت نگاه کردن به اعتراضو نمیدن به خودشون حتی اگه انقدر تابلو غلط باشه

Sepide.arch87

عضو جدید
کاربر ممتاز
نه مشکل نداره چون یادمه سال پیشم بچه های انرژی و تکنولوژی هماهنگ شدن و به اعتراضای همدیگه اعتراض زدن:) تا تعداد اعتراض زیاد نشه زحمت نگاه کردن به اعتراضو نمیدن به خودشون حتی اگه انقدر تابلو غلط باشه
باشه مدیر و بقیه بچه ها بیان به یه جمع بندی کلی برسیم اعتراض بزنیم حالا فعلا که هنوز کلید رو نذاشتن تو سایت :surprised:

وضعیت
موضوع بسته شده است.