بررسی ازمون کاردانی به کارشناسی ناپیوسته 92

amoozvare

عضو جدید
...

...

139:3 چون گالری نور طبیعی نیاز نداره ولی اگه بخوایم نور طبیعی استفاده کنیم باید غیر مستقیم باشه مثل گزینه 3 که فقط به سقف نور میده به صورت غیرمستقیم
143:4 درسته آثار معماری صخره ای از زمان ماد رواج داشته ولی مهمترینش میشه آرامگاهای صخره ای نقش رستم ( داریوش و ...)

147:2
149:3
151:3

آخرین ویرایش:

mahsa jo0on

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام.. کسی اولویت غیرانتفاعی های قزوین رو میدونه؟ اگه اطلاعاتی دارید بذارید که بدونیم کدوما رو بزنیم بهتره؟
قزوین بهتره یا علاءالدوله گرمسار؟ من نمیدونم کجاهارو بزنم:(

Aileen_

عضو جدید
بعد یه سوال دیگه
این غیر انتفایی سوره که نوشته مصاحبه داره و این چیزا ممکنه اگه قبول بشبم باز رد بشیم تو مصاحبه ؟
اینطوری باشه که نزنیم بهتره

mahsa jo0on

عضو جدید
کاربر ممتاز
بعد یه سوال دیگه
این غیر انتفایی سوره که نوشته مصاحبه داره و این چیزا ممکنه اگه قبول بشبم باز رد بشیم تو مصاحبه ؟

و اگه رد بشیم انتخابای بعدیمون چی میشه؟ میپره؟

archi&tini

عضو جدید
سلام.. کسی اولویت غیرانتفاعی های قزوین رو میدونه؟ اگه اطلاعاتی دارید بذارید که بدونیم کدوما رو بزنیم بهتره؟
قزوین بهتره یا علاءالدوله گرمسار؟ من نمیدونم کجاهارو بزنم:(

سلام...
اولویت های قزوین بستگی داره به اینکه شما از تهران و یا شهر دیگه ایی می خواهید برید قزوین و یا خودتون قزوین ساکن هستید...
اگه از تهران یا شهر دیگه ایی می خواهید بروید ...نسبت به مسافت دانشگاه ها انتخاب کنید..یعنی نزدکی ترین دانشگاه رو انتخاب کنید...
چون دانشگاه های غیر انتفاعی قزوین همه در یک سطح هستن و هیچ تفاوتی ندارند....فقط دانشگاه دهخدا ی قزوین به نسبت کمی بهتره...

دانشگاه علاء الدوله سمنانی گرمسار هم دانشگاه خوبیه و قابل قبوله
ولی اگه مسافت برایتون مهمه باید در نظر بگیرید که براتون دوره و یا نه....

archi&tini

عضو جدید
بعد یه سوال دیگه

سلام....امکان رد شدن توی مصاحبه ی دانشگاه سوره هست...چون مساحبه اس عقیدتی - سیاسی....اما اگه رد بشید می تونید دوباره اعتراض بدید و دوباره از شما مصاحبه می گیرن...
البته اگه اونجا مجاز شده باشید...

اگه مصاحبه رو هم قبول بشید...دوباره لیست اسامی کسانی که مصاحبه قبول شدن رو می فرستن سازمان سنجش و دوباره بر حسب رتبه تعدادی که می خوان رو انتخاب می کنن.....

mahsa jo0on

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام...
اولویت های قزوین بستگی داره به اینکه شما از تهران و یا شهر دیگه ایی می خواهید برید قزوین و یا خودتون قزوین ساکن هستید...
اگه از تهران یا شهر دیگه ایی می خواهید بروید ...نسبت به مسافت دانشگاه ها انتخاب کنید..یعنی نزدکی ترین دانشگاه رو انتخاب کنید...
چون دانشگاه های غیر انتفاعی قزوین همه در یک سطح هستن و هیچ تفاوتی ندارند....فقط دانشگاه دهخدا ی قزوین به نسبت کمی بهتره...

دانشگاه علاء الدوله سمنانی گرمسار هم دانشگاه خوبیه و قابل قبوله
ولی اگه مسافت برایتون مهمه باید در نظر بگیرید که براتون دوره و یا نه....

من تهرانم ... وقتی قزوین یا گرمسار باشه دیگه یکم دور و نزدیکیش فرقی نداره فقط برام این مهمه که سطحش خوب باشه جوری نباشه که پشیمون بشم
طبق همون اولویت هایی که گذاشتید به نظرتون بعد از دهخدا و علاءالدوله بقیه غیر انتفاعی های قزوین و بزنم ؟
میشه کمک کنید واقعا نمیدونم چطوری بزنم:(

archi&tini

عضو جدید
من تهرانم ... وقتی قزوین یا گرمسار باشه دیگه یکم دور و نزدیکیش فرقی نداره فقط برام این مهمه که سطحش خوب باشه جوری نباشه که پشیمون بشم
طبق همون اولویت هایی که گذاشتید به نظرتون بعد از دهخدا و علاءالدوله بقیه غیر انتفاعی های قزوین و بزنم ؟
میشه کمک کنید واقعا نمیدونم چطوری بزنم:(

خب دوست عزیز...شما اگه ساکن شرق تهران باشی...برای رفتن به قزوین یه مسافتی رو هم داخل شهر باید طی کنی...خب حالا در نظر بگیر که 8 صبح کلاس داری...ساعت چند باید راه بیوفتی ؟
الان بحث سر این موضوعه....
پس نسبت به شرق و غرب تهران بودن فرق می کنه....
اگه به سمت قزوین می خواید برید....اول از دهخدا شروع کنید...بعد میر عماد و کوثر و آبیک و ....

حمید123

عضو جدید
سلام
من هنوز انتخاب رشته نکردم .بچه ها لفا جوابای ریاضی و هندسه رو هم چک کنید.

72-1
73-2
76-4

من اینا رو زدم.قرار بود آکادمی معماری تخمین رتیه کنه من فرم بر کردم ولی جوابی نیومده که رتبه ام چقدر شده کسی تو تخمین ریته آکادمی فرم بر کرده؟؟؟

من بارسال ابیک قزوین قبول شدم ولی نرفتم به امید اینکه امسال بهتر بشم ولی امسال خیلی سخت بود میترسم از بارسال کمتر بشم:confused:

حمید123

عضو جدید
پاسخنامه درس اندیشه اسلامی
کاردانی به کارشناسی 92
معماری
1ـ گزينه (2)
2ـ گزينه (3)
3ـ گزينه (3)
4ـ گزينه (1)
5ـ گزينه (4)
6ـ گزينه (2)
7ـ گزينه (1)
8ـ گزينه (4)
9ـ گزينه (4)
10ـ گزينه (2)
11ـ گزينه (3)
12ـ گزينه (1)
13ـ گزينه (4)
14ـ گزينه (3)
15ـ گزينه (1)
16ـ گزينه (2)
17ـ گزينه (2)
18ـ گزينه (1)
19ـ گزينه (4)
20ـ گزينه (3)

amoozvare

عضو جدید
پاسخنامه درس اندیشه اسلامی
کاردانی به کارشناسی 92
معماری​
1ـ گزينه (2)
2ـ گزينه (3)
3ـ گزينه (3)
4ـ گزينه (1)
5ـ گزينه (4)
6ـ گزينه (2)
7ـ گزينه (1)
8ـ گزينه (4)
9ـ گزينه (4)
10ـ گزينه (2)
11ـ گزينه (3)
12ـ گزينه (1)
13ـ گزينه (4)
14ـ گزينه (3)
15ـ گزينه (1)
16ـ گزينه (2)
17ـ گزينه (2)
18ـ گزينه (1)
19ـ گزينه (4)
20ـ گزينه (3)

اینا جوابای خودتونه یا پاسخ نامه اصلیه؟
اگه اصلیه من 2 تا اشتباه زدم :confused:
پاسخنامه ادبیات و زبان رو ندارید؟

آخرین ویرایش:

mahsa jo0on

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
من هنوز انتخاب رشته نکردم .بچه ها لفا جوابای ریاضی و هندسه رو هم چک کنید.

72-1
73-2
76-4

من اینا رو زدم.قرار بود آکادمی معماری تخمین رتیه کنه من فرم بر کردم ولی جوابی نیومده که رتبه ام چقدر شده کسی تو تخمین ریته آکادمی فرم بر کرده؟؟؟

من بارسال ابیک قزوین قبول شدم ولی نرفتم به امید اینکه امسال بهتر بشم ولی امسال خیلی سخت بود میترسم از بارسال کمتر بشم:confused:

منم فرم آکادمی پر کردم فعلا که خبری نیست!:w05:

mahsa jo0on

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوزتان گرام! نظرتون در مورد علوم و توسعه آریا گرمسار چیه؟
بهتر از غیر انتفاعی های قزوینه آیا؟( بجز دهخدا)

mahsa jo0on

عضو جدید
کاربر ممتاز
ای بابا اصن شرمنده میکنید آدمو با اینهمه جواب بیخیال بابا حالا یه سوال بود دیگه
آخه چرا اینقدر خودتونو به زحمت میندازید؟ جواب محبتاتونو چطوری بدم آخه؟

به جان مهسا اگه بذارم بیشتر از این زحمت جواب دادنو بکشید اصن راه نداره!!! ای بابا چقدر اصرار میکنید..!!

faeae.gh

عضو جدید
سلام ب همه من تازه عضو شدم و خ از تاپیکا اطلاع ندارم میشه لطفا کمکم کنید
میخواستم بدونم از دانشگاههای
1.شمال امل
2.صنعتی بابل
3.علامه محدث
کدوما دانشگاه بهترین(رشته معماری)؟
کدوم شهر بهتریه؟بخصوص برای دانشجو؟

faeae.gh

عضو جدید
و همینطور دانشگاه های غیر انتفاعی رشت بهترن یا مازندران از نظر سطح علمی(رشته معماری)
و کلا زندگی ؟
:)

archi&tini

عضو جدید
و همینطور دانشگاه های غیر انتفاعی رشت بهترن یا مازندران از نظر سطح علمی(رشته معماری)
و کلا زندگی ؟
:)

سلام دوست عزیز....ببینید...سطح علمی توی هیچ یک از دانشگاه های شمال تفاوتی نداره...یعنی همه در یک حد هستن...پس شما می تونید با توجه به علاقه و مسافت و فاصله اتون با شهر و دانشگاهی که می خواهید انتخاب کنید

faeae.gh

عضو جدید
سلام به همه دوستان
میگم چرا هیشکی دیگه تو این تاپیکا پیدانمیشه :que:
تاهمین دو روز پیش همه توسایت بودن الن چرا هیشکی نیست من سوالامو بپرسم اخه:cry:
میشه لطفا ب تاپیکی ک راجع ب کدام شهر و کدام دانشگاه کاردانی ب کارشناسی 92
گذاشتم سر بزنید و انتخاب شهرها و دانشگاهاتون رو بنویسید بچه ها:redface:

parinush

عضو جدید
جدی میگید؟ او موقع گفته بودند آخر شهریور میاد؟

بعد ترم از کی شروع میشه؟

استرس ما رو کشت:-|

بالا