بررسی آزمون طراحی - 2 مرداد 1394

وضعیت
موضوع بسته شده است.

افروغ

عضو جدید
خیییییییییییییییییییییلی پست و بی شعورن
من واسه دلخوشی یه اشتباه هم نداشتم.......انقد کارم کامل بووووووووووووود که فقط دوس داشتم ببینم چه نمره ای میگیرم

من بار اولم بود ...... حالا درک میکنم اون بچه هایی که مردود میشدن چی میگفتن

آخه 25 ؟؟؟!!!!!!!!!

خانه آبشار

عضو جدید
خیییییییییییییییییییییلی پست و بی شعورن
من واسه دلخوشی یه اشتباه هم نداشتم.......انقد کارم کامل بووووووووووووود که فقط دوس داشتم ببینم چه نمره ای میگیرم

من بار اولم بود ...... حالا درک میکنم اون بچه هایی که مردود میشدن چی میگفتن

آخه 25 ؟؟؟!!!!!!!!!

من گفتم اگه همه چبرو رعایت کنین فقط به 25 فکر کنین .

sara_arch65

عضو جدید
من هم همه نقشه هام کامل بود ولی چند روز قبل از امتحان امتحان انگشت اشاره دست راستم شکست و سرعت کارم خیلی پایین اومد ..از اینکه با این وضع قبول شدم واقعا خوشحالم.

بهروز27

عضو جدید
من خودم 25 دوستمم 25 قبول شدیم ... جالبه همه 25 ....فقط این نوبت فکر کنم امار قبولی نسبت به سری های قبل بیشتر شده ...
البته من خودم زیاد امید نداشتم قبول بشم چون یکی از اشپزخانه هام مشکل نورگیری داشت ...
حالا دوستانی که قبول شدن کاراشون بزارن واسه بچه ها منم تا فردا شب میکشم میزارمش ...

liliaceous!

عضو جدید
من همه شيت هام كامل بود، ولي مدادي. خيلي هم روي سرگيري، تامين پاركينگ ها، حداقل متراژها و تناسبات دقت كردم، فكر ميكنم اين ها نكات مهمي هستند.

rahmati8829

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
به همه دوستانی که قبول شدن تبریک میگم.
ایشالله بقیه دوستان هم که قبول نشدن سری بعد باهم قبول میشیم.

Architect Abbas

عضو جدید
سلام
تبريك به دوستاني كه قبول شدن
من هر كاري ميكنم وارد نميشه پيغام ميده كه چنين داوطلبي موجود نيست.برا چند تا از دوستان هم زدم بگين چكار كنم .شما چطور نگاه كردين؟
قند تو دلم آب شده

abolfaZZzl

عضو جدید
کاربر ممتاز
ای بابا
چرا بیشتریارو رو 25 دادن !!!
کسی هست که نمرش بالاتر شده باشه؟؟؟
بچه ها فقط خواهشا قبولیها بجز اینکه کاراشونو دوباره بذارن بچه های دوره بعدو راهنمایی کنن لطفا

Kelariya

عضو جدید
سلام
من خودم سه سال کار میکنم ضوابط شهرداری رو کاملا میدونم ضوابط نظام رو هم در نظر گرفتم واقعا تعجب کردم با این طرح سوالشون اخه زیر زمین رو چندتا پله بزنیم بریم پایین !!!!!!! این طراح یک کار جدی و اجرایی انجام داده ما رو مسخره کردن نقاشی نیست که باید دید اجرایی هم داشته باشن خوببب اولین بارم بود شرکت میکردم با 23 رد شدم !!!!!!!! در ضمن کامل همه شیت ها رو کشیدم به خاطر تاسیسات که پله نزدم رد شدم

Kelariya

عضو جدید
بچه ها خواهشا کسایی که قبول شدن از کارشون عکس گرفتن بزارن عکسهای کارشون رو بگن از کدوم جزوه ها استفاده کردن

ha@sa

عضو جدید
واااااا منم با 25 قبول شدم . خیلی جالبه . خدایی من کارمو خیلی خوب در اوردم .کامل کامل و راپیدی وتمام جزییات . اما با این حال خدا رو شکر میکنم که قبول شدم حتی با این نمره ی رو مرزی . هیچ چیزی از این مصصح ها بعید نیس .باز جای شکر داشت که انگار امار قبولی رو بالا بردن .خدا رو شکر انگار دوستان زیادی از باشگاه تونستن شاخ قول طراحی رو بشکنن.اگه وقت کردم حتما کارمو واسه دوستان میزارم

elham.khkh

عضو جدید
من دفعه پنجم بود که شرکت میکردو و با 15 مردود شدم...............خیلی ناراحتم.اینسری تنها دفعه ای بود که شیتامو کامل کردم با دسن.و مساحتا رو دقیق بدست آوردم
منم سری اول 24 شدم بعد23 بعد 20 بعد 14 و اینسری 15
توروخدا جایی کلاسی میشناسید که تضمینی قبولی بده؟

dar be dar

عضو جدید
دوستان برای من زدن 0 تخلف در ازمون.لطفا کسی مثل من هست پیام خصوصی بده/یا تخلفات و میدونه بگه ما ملتفت شیم مغزم جوشیده

mojtabata2001

کاربر بیش فعال
سلااااااااااااااام
منم قبول شدم! با 25 و مثل همه نظرم اینه که نمره م 35 باید می بود!!! ولی به قول دوستان فقط خدارو شکر که این کابوس تمام شد..
دفعه دومم بود امتحان میدادم. دفعه اول 15 شدم. این دفعه دیگه خودمو هلاک کردم از تمرین. هیچ گونه دوره و کلاسی هم نرفتم و توی استانمون بعد از 4 سال، اولین و تنها قبولی بودم تا این لحظه!
قبولیم رو هم به لحاظ فنی کاملا مدیون باشگاه و دوستای خوبم هستم..

elham.khkh

عضو جدید
مبارک باشه واقعا..........منظورتون از تمرین چیه؟مشابه سازی ازمون 6 ساعت از خودتون ازمون میگرفتین؟یا صرفابررسی ازمونها؟
من دفعه پنجمم بود وباز هم مردود شدم.واقعا نمیدونم ایرادم کجاست.اینسری تمام شیتامو کامل کردم راپیدی.کلی توضیح دادم.......یعنی کارم کامل بود.اما نمیدونم چرا 15؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/

بهروز27

عضو جدید
مبارک باشه واقعا..........منظورتون از تمرین چیه؟مشابه سازی ازمون 6 ساعت از خودتون ازمون میگرفتین؟یا صرفابررسی ازمونها؟
من دفعه پنجمم بود وباز هم مردود شدم.واقعا نمیدونم ایرادم کجاست.اینسری تمام شیتامو کامل کردم راپیدی.کلی توضیح دادم.......یعنی کارم کامل بود.اما نمیدونم چرا 15؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/
بنظرم کارتون را بزارید تا بچه ها ایراد کارتون بگند ... خیلی کمکه واستون

rohi58

عضو جدید
هنوز که رد نشدی
صبر کن جوابا بیاد بعد اینو بگوووو
انشالله جوابا بیاد خدا رو چه دیدی
از دیروز به خیلیا اینو گفتم یه بارم به شما میگم
من یه کارایی رو دیدم قبول شدن که اصلا در بو داغونااااا
خیلیارم شنیدم با 2 تا شیت سفید قبول شدن
و با اینکه همه دارن میگن سوال آسون بوده یکی یکی داره سوتیاشون در میاد
همه من جمله خودم
نگران نباش ایشالا ک قبول میشی
سلام مهندس شما چکار کردی؟

emdadi20

عضو جدید
سلام دوستان. من هم با نمره 27 قبول شدم.. بار چهارمم بود. هر دفعه 19 گرفته بودم ولی این دفعه به امید خدا 27 شدم... از استان آذر شرقی

وضعیت
موضوع بسته شده است.