بررسی آزمون طراحی - 2 مرداد 1394

وضعیت
موضوع بسته شده است.

honaramuz

عضو جدید
سلام و عرض ادب مجدد دارم
واقعا ممنونم از این همه انرژی مثبت که به گروه میدهید
شما خدایی سری قبل خیلی زحمت کشیدنی
و کارتون هم عالی بود لیاقت قبولی داشتنی
ایشالله این دوره جز نمرات خوب قبولی باشی
مهندس عزیز. ما خدمت استادی چون شما همیشه
ارادت داشتیم و داریم
ایشالله که هر کسی به هر مقدار برای آزمون طراحی زحمت کشیده
به همون مقدار نتیجه زحماتش رو بگیره.

سلام و درود فروان بر شما دوست عزیز.شما بسیار لطف دارید و این از محبت شماست .شما خودتون استادید و از دوستان بسیار مثبت و پر اثر در گروه .من هم امیدوارم دوستان نتایج زحمات ،تلاش و خوبیهاشون رو بگیرن.انشالله...

بهروز27

عضو جدید
سلام دوستان ..بچه ها برای حک معلول اختیاح هست اطرافش ستونک بزاریم یا نه؟؟؟اگر هست چرا واگر هم نیازی نیست چرا ..ممنون میشم دوستان کمکم کنند .. مرسی:gol:

aiman1234

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان ..بچه ها برای حک معلول اختیاح هست اطرافش ستونک بزاریم یا نه؟؟؟اگر هست چرا واگر هم نیازی نیست چرا ..ممنون میشم دوستان کمکم کنند .. مرسی:gol:

سلام نمیخواد چون بار سنگینی روش نیست مهندس
بار زنده رو فقط باید تحمل کنه و بار مرده روش نمیاد

honaramuz

عضو جدید

آقای مهندس من چند تا عکس جک رو براتون میزارم امیدوارم کمک کننده باشه. جک های کششی و هیدرولیک داریم که برای جک معلول برای مقادیر وزن کمتر و و تعداد دفعات استفاده کمترو همچنین ارتفاع کعمولا زیر 2 متر ، جک کششی رو بیشتر اجرا می کنند .

392680_mo.jpg17335.jpg

بهروز27

عضو جدید
بچه ها یه سوال دیگه ...ستونک اطراف رمپ که میزاریم دقیقا بخاطر چی میزاریم و ایا برای تحمل بارهای سقف هم مورد استفاده قرار میگیرد؟

honaramuz

عضو جدید
بچه ها یه سوال دیگه ...ستونک اطراف رمپ که میزاریم دقیقا بخاطر چی میزاریم و ایا برای تحمل بارهای سقف هم مورد استفاده قرار میگیرد؟

سلام مهندس.بله به جهت تحمل بار سقف طبقه بالاتر از پارکینگ که پس از ستون به صورت پیش آمدگی تا کنار رمپ و تا قبل از سرگیری اجرا میشه.

با عکسهای زیر فکر کنم بارز تر باشه

sotonak ramp1.jpgsotonak ramp 2.jpg

gima

عضو جدید
سلام
ای بابا الان که یه ماه گذشته
فکر میکنید چند ماه دیگه مونده

aiman1234

عضو جدید
کاربر ممتاز
خ
سلام
ای بابا الان که یه ماه گذشته
فکر میکنید چند ماه دیگه مونده
دو ماه گزشته مهندس عزیز واسه طراحی حداکثر دو ماه دیگه جواب میادش
وپناه بر خدا قبول بشیم برای قبولی هممون و یا بهتر بگم دوستانی که واقعا زحمت کشیدند دعا کنیم
و امیدوارم حق از کسی ضایع نشود.

amin16228

عضو جدید
دوستان انشالله همه امسال قبول بشن و تازه باید وارد بازار کار بشین من خودم پارسال قبول شدم اوایل مرداد تازه پروانه گرفتم و خیلی زمان میبره

aiman1234

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان انشالله همه امسال قبول بشن و تازه باید وارد بازار کار بشین من خودم پارسال قبول شدم اوایل مرداد تازه پروانه گرفتم و خیلی زمان میبره

سلام امین جان چه عجب سری به اینجا زدی
ارادت داریم رفیق
طرحت رو هم همیشه به نیکی یاد میکنیم
خدا ازت راضی باشه خیلی کمک کرد بهمون واقعا
پروانه ات هم مبارک ایشالله به سلامتی.

abolfaZZzl

عضو جدید
کاربر ممتاز

اِ !!! بعد از قبول شدن چند ماه طول میکشه تا پروانه بیاد ؟؟!

اِ !!! بعد از قبول شدن چند ماه طول میکشه تا پروانه بیاد ؟؟!
توی استان گلستان بعد از اعلام نتایج امتحان تا قبول کنند که مدارک رو تحویل بگیرن یکی دو ماهی طول می کشه بعد از این که مدارک رو تحویل گرفتند 45-60 روز طول می کشه تا پروانه به دستت برسه البته بعد از اون هم باید عضو دفتر بشی تا بتونی یک کاری رو امضائ کنی برای این کارم باید پروانه دفتر عوض بشه تا بتونی عضو دفتر بشی اونم بعد از تحویل مدارک ( که البته این به سرعت عملت بستگی داره و شرایط دفتر و اعضا ) دو ماهی طول می کشه تا پروانه دفتر عوض بشه و اسمت تو پروانه جدید دفتر نوشته بشه به جای عضو دفتر شدن میشه دفتری رو تاسیس کرد که وقت گیری اونم تقریبا با تمدید پروانه یک دفتر موجود برابره

یعنی حداقل 6 ماهی طول میکشه
چه بد و مزخرف
البته اگه آدم کار درست و تیزی باشی و غصه همه چیز رو خورده باشی و برای تهیه مدارک به هیچ مشکلی برخورد نکنی یک مقدار شانس هم چاشنی کار بشه 6 ماهه بعد از اعلام نتایج میتونی مهر و امضایی داشته باشی تا زیر نقشه هات به اسم خودت بزنی

aiman1234

عضو جدید
کاربر ممتاز
البته اگه آدم کار درست و تیزی باشی و غصه همه چیز رو خورده باشی و برای تهیه مدارک به هیچ مشکلی برخورد نکنی یک مقدار شانس هم چاشنی کار بشه 6 ماهه بعد از اعلام نتایج میتونی مهر و امضایی داشته باشی تا زیر نقشه هات به اسم خودت بزنی

سلام خدمت همه مهندسان عزیز
دوستان یه خبر جدبد اومده که اقای اسماعیلی گفته تا پانزده روز دیگه هم جواب نظارت
اومده و هم اجرا و هم طراحی. البته بعید هم نیست ولی امیدوارم درست باشه

elham.khkh

عضو جدید
وای.یعنی تو زمستون نتایج میاد؟؟؟؟؟مگه امسال دیگه ازمون برگزار نمیشه ابان؟

MK6

کاربر بیش فعال
وای.یعنی تو زمستون نتایج میاد؟؟؟؟؟مگه امسال دیگه ازمون برگزار نمیشه ابان؟

زمستون که نه پاییز، به احتمال خیلی زیاد میخوان به سیستم قبلی برگردونن که آزمونا رو اسفند و شهریور برگزار میکردن، فعلا تا وقتی نتایج نیاد هیچ چیزی قطعیت نداره...

افروغ

عضو جدید
دوستای خوبم.......دیگه دلم آب شد!!!:(
خبر مرگشون جوابارو اعلام نمیکنن:weirdsmiley:
واسه قبولی 2 تا آزمون کللللللللللیییییییی برنامه دارم..........ایشالا همه مون قبول بشیم;)

• Like
واکنش ها: MK6

hossein15000

عضو جدید
زمستون که نه پاییز، به احتمال خیلی زیاد میخوان به سیستم قبلی برگردونن که آزمونا رو اسفند و شهریور برگزار میکردن، فعلا تا وقتی نتایج نیاد هیچ چیزی قطعیت نداره...

خدا کنه قبول بشیم .

• Like
واکنش ها: MK6

soheyla d

عضو جدید
واسه قبولی 2 تا آزمون کللللللللللیییییییی برنامه دارم..........ایشالا همه مون قبول بشیم;)

ایشاله که قبول شیم من که این دفعه اول و اخرم است که این امتحان را میدم
به استرسش نمی ارزه پدرمان را در آوردن:w47:

MK6

کاربر بیش فعال

ایشاله که قبول شیم من که این دفعه اول و اخرم است که این امتحان را میدم
به استرسش نمی ارزه پدرمان را در آوردن:w47:

آرامشتون رو حفظ کنید، شماها که سری اولتون، خدای نکرده اگه شما جای ما خاک خورده های امتحان نظام بودید چیکار میکردید؟؟؟ انشاله که قبول میشیم، اگه خدای نکرده بر خلاف این هم شد، جای ناراحتی نداره، چون این امتحانی که نه سرش معلومه نه تهش، در ضمن اونی که اون بالاست حواسش بهمون هست، هر چی که اون صلاح بدونه همون میشه، پس راضی باشید به رضای اون.

چیزهای خوب وقتی به سراغتون میاد که صبر کنید و مثبت فکر کنید .

افروغ

عضو جدید
آرامشتون رو حفظ کنید، شماها که سری اولتون، خدای نکرده اگه شما جای ما خاک خورده های امتحان نظام بودید چیکار میکردید؟؟؟ انشاله که قبول میشیم، اگه خدای نکرده بر خلاف این هم شد، جای ناراحتی نداره، چون این امتحانی که نه سرش معلومه نه تهش، در ضمن اونی که اون بالاست حواسش بهمون هست، هر چی که اون صلاح بدونه همون میشه، پس راضی باشید به رضای اون.

:cry::(

soheyla d

عضو جدید

ابشاله طوری باشه که هممان راضی باشیم.

وضعیت
موضوع بسته شده است.