بررسی آزمون طراحی - 2 مرداد 1394

وضعیت
موضوع بسته شده است.

atusa-as

عضو جدید
دوست عزیز مهم نیست
تنها چیزی که تو برش مهم بود این دو عامله یکی برش طولی باشه
دوم از باکس پله باشه حال ممکنه با آسانسور با بی آسانسور

مگه برش نباید حتما به صوورت طولی از باکس پله باشه؟

sallarmelli

عضو جدید
زدن 1/9/94 میاد اما فکر کنم نتایج طراحی یک ماه بعد این تارخ هستش

خدا این ها و سازمان سنجش رو نا بود کنه هر دولتی رفت و اومد ولی این ها همیشه سرکار هستند مگر می خوان پاسخنامه چهار گزینه رو دستی تصحیح کنند که نتایج می خواد اول آذر بیآد خدا لعنتشون کنه که وقت یه ملت رو این جوری تلف می کنن

بهروز27

عضو جدید
اول اینکه ایشاا.. قبول میشید...بعد هم اینکه
دو تا انباری ها توزیر زمین کمتر از 4 متر مربع شده که تو صورت سوال ذکر شده بود حداقل 4 متر مربع باشند
بعد هم درب تاسیسات ک گذاشتی اون قسمت دقیقا چجور میشه .. اینجور که شما گذاشتی در وقتی باز میشه به خاک میخوره با این جساب اصلا تاسیسات نداری..
قسمت راه پله ات هم ستون های کنار معبر ک گذاشتی شانه گیر هستند که با این حساب عرضپاگردت 1متر میشه
طبفه همگفت هم مساحت تچاریت کمتر از30متر مربع هست
طبقه اول هم بد نشده ولی خوب میتونست بهتر باشه ...
در کل خسته نباشید:gol:

hossein15000

عضو جدید
اول اینکه ایشاا.. قبول میشید...بعد هم اینکه
دو تا انباری ها توزیر زمین کمتر از 4 متر مربع شده که تو صورت سوال ذکر شده بود حداقل 4 متر مربع باشند
بعد هم درب تاسیسات ک گذاشتی اون قسمت دقیقا چجور میشه .. اینجور که شما گذاشتی در وقتی باز میشه به خاک میخوره با این جساب اصلا تاسیسات نداری..
قسمت راه پله ات هم ستون های کنار معبر ک گذاشتی شانه گیر هستند که با این حساب عرضپاگردت 1متر میشه
طبفه همگفت هم مساحت تچاریت کمتر از30متر مربع هست
طبقه اول هم بد نشده ولی خوب میتونست بهتر باشه ...
در کل خسته نباشید:gol:
سلام از این که نطر دادین مچکرم
در همکف چون نمی خواستم از زیز خاک پر استفاده کنم 2 تا از انباریام مساحتش کمتر شد.برای تاسیسات هم فراموش کردم پله بزارم
در همکف ستون ها شانه گیر نمیشه.تجاری هم چند متر مربع کمتر شد انشا... قبولیت

soheyla d

عضو جدید
پوتر برای اسکلت بتنی هست که کاربرد داره. ممکنه ایشون از اسکلت فلزی استفاده کرده باشند.

من اسکلت بتنی را گفتم صحیح نیست کاری که خودم انجام دادم ولی با در نظر گرفتن فلزی ایرادی وجود نداره گفتتان کاملا صحیح

EHSAN.1984

عضو جدید
سلام طبق قسمت سوالات متداول سایت جواب تستی حدود دو ماه بعد امتحان و طراحی سه ماه بعد میاد خودتون میتونید ببینید.

m.derakhshesh23

عضو جدید
سابق بر این جواب های تستی یک ماه بعد و جواب طراحی حداکثر تا 70 روز بعد امتحان می آمد.اگر طبق دفعات قبل جواب ها را بزنند حداکثر 10 تا روز دیگه جواب های تستی خواهد آمد.انشااااا.....

honaramuz

عضو جدید
سلام دوستان عزیز و گرامی .من با یکی از مهندسین نظام تهران که دست اندر کاری هم از امتحانات و تصحیح اوراق داره جویای امتحان شدم و خواستم تا دوستان هم در جریان قرار بدم تا استرس کم تری تا اعلام نتایج داشته باشن .ایشون گفتن تصحیح اوراق هم شروع شده.در مورد عرض رمپ گفتن 2/5 هم صحیح هست و بیشتر از اون هم تا عرض 3/5 صحیح هست همین طور در مورد ارتفاع پارکینگ 2/20 و 2/40 صجیح هست دیگه مابقیش طراحی شما هست و نکات طراحی و تکمیل ترسیمات.در مورد دادن پله در زیر زمین هم هیچ مشکلی نیست با اشاره به گفته هایی که در گروه شده بود.در هر حال با توجه به کارها من امیدوار هستم اکثریت دوستانی که در این گروه حضور دارن انشالله به زودی نتیجه خوب حاصل از تلاششون رو بدست بیارن.انشالله.....

soheyla d

عضو جدید
سلام دوستان عزیز و گرامی .من با یکی از مهندسین نظام تهران که دست اندر کاری هم از امتحانات و تصحیح اوراق داره جویای امتحان شدم و خواستم تا دوستان هم در جریان قرار بدم تا استرس کم تری تا اعلام نتایج داشته باشن .ایشون گفتن تصحیح اوراق هم شروع شده.در مورد عرض رمپ گفتن 2/5 هم صحیح هست و بیشتر از اون هم تا عرض 3/5 صحیح هست همین طور در مورد ارتفاع پارکینگ 2/20 و 2/40 صجیح هست دیگه مابقیش طراحی شما هست و نکات طراحی و تکمیل ترسیمات.در مورد دادن پله در زیر زمین هم هیچ مشکلی نیست با اشاره به گفته هایی که در گروه شده بود.در هر حال با توجه به کارها من امیدوار هستم اکثریت دوستانی که در این گروه حضور دارن انشالله به زودی نتیجه خوب حاصل از تلاششون رو بدست بیارن.انشالله.....
vagean mamnon az etelaatetoon choon age arze rampe 2/50 dorst bashe dige negarani kheyli az bacheha menjomle man kamtar shod mohandes bozmardodin ghozashte bodam.​

aiman1234

عضو جدید
کاربر ممتاز

واقعا ممنونم مهندس عزیز
من هم فکر میکنم این دوره نسبت به سه دوره قبل قبولی بیشتری داره آزمون طراحی
ایشالله همگی قبول بشیم

aiman1234

عضو جدید
کاربر ممتاز

راستی مهندس عزیز راجب به نحوه
چینش پارک ها چیزی نگفتن باید چجور
باشه یا هردو حالت درسته

honaramuz

عضو جدید
راستی مهندس عزیز راجب به نحوه
چینش پارک ها چیزی نگفتن باید چجور
باشه یا هردو حالت درسته

سلام مهندس وقت خوش و بخیر و سلامتی
من این نکات کلیدی و بحث برانگیز کلی رو جویا شدم که کل طرح رو زیر سوال میبرد .در جانمایی پارکینگ ها بی شک هر جانمایی مطابق با قوانین مشکلی نداره .مثل دوستان قبولی گذشته هر کدوم یک جانمایی داشتن .و دیگر اینکه دوستانی هم در مورد پاسیو دچار تردید بودند که اون هم تا جایی که من متوجه شدم پاسیو 2*3 برای آشپزخانه طرح رو دچار مشکل نمیکنه.
مهندس جان انشالله به یاری حق بهترین نتایج رو میگیرید و برای همگی آرزوی موفقیت ،سلامت و ارامش رو دارم

aiman1234

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام مهندس وقت خوش و بخیر و سلامتی
من این نکات کلیدی و بحث برانگیز کلی رو جویا شدم که کل طرح رو زیر سوال میبرد .در جانمایی پارکینگ ها بی شک هر جانمایی مطابق با قوانین مشکلی نداره .مثل دوستان قبولی گذشته هر کدوم یک جانمایی داشتن .و دیگر اینکه دوستانی هم در مورد پاسیو دچار تردید بودند که اون هم تا جایی که من متوجه شدم پاسیو 2*3 برای آشپزخانه طرح رو دچار مشکل نمیکنه.
مهندس جان انشالله به یاری حق بهترین نتایج رو میگیرید و برای همگی آرزوی موفقیت ،سلامت و ارامش رو دارم
سلام و عرض ادب مجدد دارم
واقعا ممنونم از این همه انرژی مثبت که به گروه میدهید
شما خدایی سری قبل خیلی زحمت کشیدنی
و کارتون هم عالی بود لیاقت قبولی داشتنی
ایشالله این دوره جز نمرات خوب قبولی باشی
مهندس عزیز. ما خدمت استادی چون شما همیشه
ارادت داشتیم و داریم
ایشالله که هر کسی به هر مقدار برای آزمون طراحی زحمت کشیده
به همون مقدار نتیجه زحماتش رو بگیره.

وضعیت
موضوع بسته شده است.