بررسی آزمون طراحی -بهمن 94

وضعیت
موضوع بسته شده است.

Pleiades.Arch

عضو جدید
کاربر ممتاز
واسه منم مینویسه داوطلب یافت نشد. شنبه هم ثبت نام آزمون شهریور تموم میشه. من نمیدونم بالاخره قبولم یا نه؟ ثبت نام کنم یا نه!؟
خیلی داغونن. اون از آزمونشون اینم از اعلام نتایج. چقدر بی برنامه و شلخته :confused:

ج.ع

عضو جدید
لینک تقلبی نیست. آدرسش مشابه لینک نتایج آزمون های تستیه. یعنی دامنه سایتش یکیه. تقصیر خودشونه. درست بارگذاری نکردن....

سلام بله دقیقا همینطوره. لینک آدرسش درسته. صبح امروز نتایج رو میشد دید. اما احتمالا چون زودتر از موعد لینک در اومده اطلاعات رو برداشتن. من صبح کارنامه مو دیدم ولی الان می زنه داوطلب یافت نشد. احتمالا تا یکی دو روز دیگه رسمی اعلام کنن.

setayesh1234

عضو جدید
تقلبی نباشه .ازاول قبول نمیشدم هیچی.الان که نوشتن قبولی دوباره مردود شم بد میشه

معمار111

عضو جدید
تقلبی نباشه .ازاول قبول نمیشدم هیچی.الان که نوشتن قبولی دوباره مردود شم بد میشه

ان شاالله قبولی;)... من از دوستای دیگم پرسیدم مثل اینکه لینک درست بوده... گویا یکی دو روز قبل از اعلام نتایج. نتایج رو up میکنن ببینن مشکلی نداره بعد اعلام میکنن...
حالا نمرت چند شد مهندس؟!

fereshte2013

عضو جدید
واااي من استرسي شدم يني جوابا الكي بود يني من قبول نشدم اخه من دقيق چك كردم نوشته بود ازمون طراحي بهمن 94 نمرمم شده بود 26 :cry:

setayesh1234

عضو جدید
منم خیلی استرس دارم اگه الان بگن مردودم دیگه حس امتحان دادن ندارم.اخه این چه کاری بود باهامون کردن😧😦😦😦😧😧

eli elhami

عضو جدید
نه بابا همونه...نگران نباشین...فقط قرار بوده شنبه عصر نتایج لود بشه که پنج شنبه اون سایت آدرس اینترنتیشو منتشر کرده.........
ما که نمیدونیم چه کار کردیم از پنج شنبه دیوونمون کردن........

.مهسا.

عضو جدید
واسه منم دقیقا همین پیام رو میده که "
داوطلب مورد نظر یافت نشد​
"

یه جای کار میلنگه...!

لنگ خاصی نمیزنه. بصورت Draft توی سایت قرار دادن یه ادم تیزی لینک رو رو هوا زد پخش کرد همه رفتن تو سایت،اوناهم لینک رو موقتا برداشتن و فردا اعلام میکنن.
من یادمه نتایج دانشگاه ازاد هم یه بار سایتش اینجوری شد.

setayesh1234

عضو جدید
میدونین فرم نظرسنجی هم پر کردیم یعنی برا اونا احتمالا مشخص بشه کی نتیجشو دیده کی ندیده.حالا نیان واسه اینکه تابلو نشه که سایتشون هک شده نتایج بعضی ها رو عوض کنن😦😦😦

eli elhami

عضو جدید
من ک زنگ زدم گفتن امروز نتایج نمیاد... بعد قضیه رو کفتم عصبانی شد ... گفت او نتایج مال ما نبوده... دروغ میگفت ک آبروشون نره

heaven

عضو
شما چه طوری زنگ زدین جواب دادن در حالی که ساعت پاسخگویی 2تا4 و اینکه من هر چه تماس می گیرم کسی جواب نمی ده!!!!!!!

heaven

عضو
اره نتایج عین پنج شنبه بود.... من که رد شدم.... این ازمون اصلا استاندارد نیست من همه چی رو رعایت کرده بودم... فقط مقطع نرسيدم بزنم.... 17شدم....اعتراض هم که بی فایدست

ParSay

عضو جدید
من اولین بارم بود شرکت میکردم و متاسفانه قبول نشدم...

تاپیک تمرین گروهی واسه آزمون بعدی داریم؟؟

اگه نه میشه لطفا راه بندازین، خیلی لازم داریم...

ان شاء الله با حضور پررنگ قبول شدگان این سری و پیشکسوتان...

الهه معماري

عضو جدید
سلام به همگی
بعد از یه انتظار جان فرسا...حالا این نتیجه...
من بار اولم بود شرکت میکردم ولی فک میکنم خیلی چیزا رو رعایت کردم اما... با 20 رد شدم
یعنی دوباره تصور دو ماه استرس تا آزمون و بعد بیش از 4ماه انتظار تااعلام نتیجه...خدا خودش انرژی بده و اراده
ولی ولی... بعد ازاین انرژی منفیا و حسای غم انگیزناک به همه دوستانی که قبول شدن تبریک میگم.. شاخ غولو شکستید;) مبارکا باشه
انشالله کسایی ک قبول نشدیم هم باانرژی برای آزمون بعدی میریم یعنی چاره ای هم نداریما:redface:

Faeze Ardeshiry

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
بالاخره نتایج اومد
کشتن ما رو از اضطراب و استرس
اخرش اومد

من میخوام تشکر بکنم از عارفه ی نجاتی عزیز که منو تشویق کرد به مطالعه، راهنمایی کرد. اوراق قبولیش رو گذاشت. و به من کمک کرد.:gol:

بیشتر از ایشون تشکر میکنم از حامد ابراهیمی عزیز برای راهنمایی هاش.همکاری و همگامی و همراهیش. به من آموزش دادن. نه به من به خیلی ها. بینهایت ممنونم ازشون. حضورشون از سر قسمت، تصادف یا هر چیزی که اسمش رو بشه گذاشت، بی نظیر بود و هست. اطلاعات دقیق و موشکافانه. نگاه تیز و البته پر محبت و صبور. همه ی دوستانی ک شرایط من رو دارن متوجه هستن ک انتقال مفاهیم توی مجاز واقعا سخته و زمان و حوصله یم طلبه. خیلی ممنونم ازشون:gol:

تشکر میکنم از مجتبی تاجی عزیز برای مشاوره. کمک بی دریغشون از من.:gol:
تشکر میکنم از جناب مهندس رحمتی عزیز. با صبوری به من کمک کردن. واقعا کرکسیون مجازی سخت هست:gol:

تشکر میکنم از دوستان عزیزی که با هم کار کردیم. کرکسیون کردیم. یاد دادیم ویاد گرفتیم. مریم ضرغامی عزیز. لیلی خزایی عزیز.ابوالفضل عزیز. ازاده عربی عزیز.مهدی لطفی عزیز. و البته حامد (حمید) میلادی عزیز:biggrin:
عدر خواهی میکنم اگر اسم دوست عزیزی از قلم افتاده.
ممنونم از همگی و دعا میکنم در حق همه
امروز یکی از بهترین روزهای زندگی منه:gol:

mahfa90

عضو جدید
بالاخره نتایج اومد
کشتن ما رو از اضطراب و استرس
اخرش اومد

من میخوام تشکر بکنم از عارفه ی نجاتی عزیز که منو تشویق کرد به مطالعه، راهنمایی کرد. اوراق قبولیش رو گذاشت. و به من کمک کرد.:gol:

بیشتر از ایشون تشکر میکنم از حامد ابراهیمی عزیز برای راهنمایی هاش.همکاری و همگامی و همراهیش. به من آموزش دادن. نه به من به خیلی ها. بینهایت ممنونم ازشون. حضورشون از سر قسمت، تصادف یا هر چیزی که اسمش رو بشه گذاشت، بی نظیر بود و هست. اطلاعات دقیق و موشکافانه. نگاه تیز و البته پر محبت و صبور. همه ی دوستانی ک شرایط من رو دارن متوجه هستن ک انتقال مفاهیم توی مجاز واقعا سخته و زمان و حوصله یم طلبه. خیلی ممنونم ازشون:gol:

تشکر میکنم از مجتبی تاجی عزیز برای مشاوره. کمک بی دریغشون از من.:gol:
تشکر میکنم از جناب مهندس رحمتی عزیز. با صبوری به من کمک کردن. واقعا کرکسیون مجازی سخت هست:gol:

تشکر میکنم از دوستان عزیزی که با هم کار کردیم. کرکسیون کردیم. یاد دادیم ویاد گرفتیم. مریم ضرغامی عزیز. لیلی خزایی عزیز.ابوالفضل عزیز. ازاده عربی عزیز.مهدی لطفی عزیز. و البته حامد (حمید) میلادی عزیز:biggrin:
عدر خواهی میکنم اگر اسم دوست عزیزی از قلم افتاده.
ممنونم از همگی و دعا میکنم در حق همه
امروز یکی از بهترین روزهای زندگی منه:gol:
چند شدی شما؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.