بررسی آزمون طراحی آبان 93

وضعیت
موضوع بسته شده است.

aiman1234

عضو جدید
کاربر ممتاز
در ابتدای کار می خوام از تمامی بچه هایی که اینجا بهم راهنمایی کردن و چیزهای خوبی یادم دادن کمال تشکر رو داشته باشم. از دوستای خوب و عزیزم هلووووی عزیزم - عارفه جانننن - آقا مچتبی گل مرسی از شابلون خوبت که من هم یکم به سبک خودم روش دستکاری کردمو همچنین از مرید دکتر گلابچی بخاطر شابلونش که با شابلون آقا مجتبی تکمیل کرد شابلوونم رو - باید اینجا بگم متاسفانه یا خوشبختانه از سوالات آزمون عکس نگرفتم - من خیلی به خودم امروز افتخار کردم سر جلسه - چون 8 ساعت تمام با 3 دقیقه اضافی هم داشتم همینطور می کشیدم و اصلا کم نیاوردم - همه پلان هامو کشیدم - جزییات ریز رو از قلم انداختم که البته اون طبیعی هست به دلیل وقت آژمون - من امروز صبح 2 ساعت تا حوزه امتحان رانندگی کردم - 8 ساعت و سه دقیقه بدون حتی نوشیدن جرعه ای آب کشیدم و بعد از امتحان 2 ساعت رانندگی کردم - الانم هم فقط توکلم به خداست فقط فقط فقط -مرسی بچه ها زا همایت هاتون -شما خیلی ماهین و من هیچوقت فراموشم نمی شه :gol::gol::gol::gol::gol::child::child::child::child::child::child::child::child::child::child::neutral:
ای ول مهندس خسته نباشی فکر کنم دیگه اساسی ترکوندی!! امیدوارم جزو قبولی ها باشین شما هم
ولی طرحاتونو سعی کنیین تا یادتون نرفته بزارین تا تحلیل کنیم

peiman130

عضو جدید
سلام
همگی خسته نباشید
من که گردنم دیگه تحمل وزن سرم رو نداره داره میشکنه
پلان بام و مقطع رو نکشیدم امیدوارم بقیه رو درست کشیده باشم
فقط رمپ من کوتاه دراومد تو طرح بچه ها که دیدم بلند بود. تو شکککککککککک افتادم
رمپ من 7 متر شد که با باکس 5*5 میشد 12 از سمت -1.5 گرفتم
دیگه مغزم جواب نمیده
فقط امیدورام بار آخرم باشه به قول هلو دیگه نمیکشم برم سر این آزمون

hekmatiy

عضو جدید
خواهش میکنم ممنونم که وقت گذاشتین و کارمو دیدین

من کد همکف رو +0.10 گرفتم و از +-0000 وارد +0.10 شدم از +0.10 به 4.90 با 24 تا پله رسیدم البته با ارتفاع 20 سانت

بقیه پله هام 18 تا با ارتفاع 16.5 اینا رسیدم
خواهس میکنم. به نظرم یکی از نکات این آزمون همین بود
کلیت کار اشتباه نیست ولی اینکه با ارتفاع 20 سانت رفتید یکی از مهمترین ظوابو رعایت نکردید و به نظرم میتونه گزینه منفی براتون باشه. البته فکر نکنید من خودم اینجوری میگم همه چیو دقیق در آوردم کار خودم هم پر از ایراده متاسفانه.

:cry:اشتباهه ؟

خواهس میکنم. به نظرم یکی از نکات این آزمون همین بود
کلیت کار اشتباه نیست ولی اینکه با ارتفاع 20 سانت رفتید یکی از مهمترین ظوابو رعایت نکردید و به نظرم میتونه گزینه منفی براتون باشه. البته فکر نکنید من خودم اینجوری میگم همه چیو دقیق در آوردم کار خودم هم پر از ایراده متاسفانه.

4fafa

عضو جدید
کاربر ممتاز
این کیه ؟؟
یا خدااا...
سلام بچه ها...
هلو اتفاقن من همش یاد تو بودم...وقتی از جلسه ی کوفتی برمی گشتم با خودم گفتک چون امتحانه خوب بود حمتون الان خیلی راضضضید...
منه بدبختو بگوو...
اخر از بس شک میکنم ...میمیرم.
من ن این ک کندمو ایناااا...خب رفتم سر جلسه و آقا برگه هارو دادن...من اسن ی خیییلی یییی کم ک گذشت دیدم همه چی جوره و در میادو ...اینا...
اول از -1.5 رمپ گذاشتم دیدم بعد 8 متر برام کمتر از 4 موند...اونجا بود ک دس ب دامان مربع نازنین 5*5 شدم(و البته همونجا فهمیدم ک باید از رمپ چرخشی استفاده میکردیم)(این رمپ کوفتی رو تا آخر یاد نگرفتم...چون تا حالا 1 بار هم نکشیدم)
از آقاهه پرسیدم میتونم چرخشی ندم اینجوری 5 *5 و اینا ...گف آره...اگه جواب بده..من:eek:
بعد همش احساس میکردم این طوله رمپه بیشت از اونی میشد ک من حساب کردم(در این حد شک)
همکف ی کارایی کردم...خدا ب خیر بگذرونه فقط...
تو تجاری...ابدارخونه و انبار و سرویس نزاشتم...اسن از هول گفتم دوباره میام...ولی کو دوباره
پلانها 1 و 2 در اوردم.با مبلمان
من هم اول گفتم این چیه اسن جا نمیشه و اینا ولی خوب شد...
یک پوتر بی نزاکت از نورگیرم رد شده...
نمیدونم چرا اولش فک کردم نوگیرم باید 3*4 باشه و ستونام با اون تنظیم کردم...بعد فهمیدم باس 6*3 بگیرم.
بام و مقطع ک هیچ...
من اسن از وقتی نشستم اسن ن پاشدم برم بیرون..نچیزی خوم حتا ی چیکه آب..
وسطا امتحان استرسسسس...ی قرص انداختم بالا...خشک خشک...
اسن مث .... ها صد بار با ماشین حساب این کدها -طول رامپ-را با این ک همه را میدانیم حساب میکردم... و جالب اینکه هر بار متفاوت میشد
خلاصه امتحانه تموم شد رف ...ی طرف...این ک باس 3 ماه هی بگیم چی شد؟کی میادو ...از فردا ی دلهره و نگرانی جدید.
بچه ها خسته نباشید و...
ممن بدم میاد ازینکه حتی فکر اینو بکنم ک دوباره بایذ برم این امتحان کذایی رو بدم....
واااالللللا...

آخرین ویرایش:

rahajo0on

عضو جدید
کاربر ممتاز
خوب شده کارتون تبریک میگم احتمال زیاد قبول هستین .منم کارم خیلی شبیه شما شده
:gol:ممنونم انشالا هممون قبول میشیم من که دیروز پام پیچ خورد امروزم گشنته یه سره نشستم شبیه گوژ پشت ناتردام شدم

:cry:برش دوره پیشمو قبل امتحان به ناظر نشون میدم
میگم تور خدا موقع گرفتن برگه بچه و من هولمون نکنین ببینین چه بلایی سره من اومد سریه قبل
من سریه قبل طرح هام خیلی بهتر شده بود:(

دوست عزیز کارت خوب شده،فقط تیر از نورگیرردشده،وآشپزخونه های واحد جنوبی طبقه اول ودوم عمق نورگیریش نزدیک 12متره.درصورتی که تا7مترمجازیم.
منم با اینکه حتی آبم نخوردم وقت کم آوردم.به مقطع نرسیدم،پلان بام با عجله و 5دقیقه ایی کشیدم،جزئیاتم نصف و نیمه کشیدم.باکس پله رو28تایی نکشیدم،همون 19پله 17سانتی کشیدم وکارعارفه یادم اوفتاد 9تا پله تو لابی دادم نمیدونم درسته یانه...

:gol:ممنون که وقت گراشتین

:cry:من از بره اپن اندازه گرفتم حدادا 7.30 اینا شداز بره اپن نیست ؟

هی خواستم یه نورگیر بدم پشت آشپزخونه منصرف شدم یا میخواستم پذیرایی و آشپزخونه رو عوض کنم

من این دفعه نه وقت زیادم آوردم دقیقا 2 ساعت :cry: خودمم ساعتمو نیگا کردم شک کردم مجبور شدم از دورو بر ساعتو بپرسم

نمی دونم چرا من همیشه دقیقه 90 با زد و خورد ورقه تحویل میدم

انشالا امسال هممون قبول میشیم
نشدیم هم دوباره

من انشالا تا قبول نشم ول کن نیستم

:cry:آبروم میره پیش همکارام

hekmatiy

عضو جدید
چرا 1/20 همکف +10 بود که؟

از 10 به 4.90 که می شد 4.80 راه پلتون با 2 بازو در نمیومد یا باید 20 سانتی بود که نمی شد. پس ما همون حداکثر 24 پله را که درنظر بگیریم با ارتفاع حداکثر می شد 4.32 که شما 58 سانت کم دارید. پس حداقل ارتفاع در همکف در بخش لابی مسکونی و راه پله باید +58 می بود. که با این وضعیت شما باید از سمت شیبدار راه پله میدادید که اونجا هم به طور میانگین اگه در وسط می بود باید -75 و +58 با هم جمع می شدند و تعداد پلتون برای +58 بدست میومد.
بعد هم گفته بود تراز +10 برای دفتر پیشخوان خدمات دولت.
من احساس میکنم اینجوری می شد. بازم نمیدونم

Unique.f

عضو جدید
نمیدونم برام دعا کن،
قبولی فکر نکنم زیاد بدیم چون کارارو به نظرم نسبت به هم میسنجن،
هرکی کامل تر باشع کارش قبوله،
چون بالاخره باید حد نصاب قبولیشونم درنظر بگیرن،
ایشالا نظارتو قبول بشی،ولی طراحی فرق داره،امتحان کذایی که 8 ساعت بشینی و له بشی ،استرس فشار همه چی وای دلم نمیخواد دوباره برام تکرارشه

اره هلوو جون واقعا فشار زیاد بود.... و منم فکر میکنم چون سوال مثل خرداد بود قبولی زیاد ندیم و ریزتر و دقیق تر صحیح کنن تا حد نصابشونم به هم نخوره...
منم متاسفانه به برش نرسیدم.اندازه گذاری داخلی هم فقط برای باکس پله و نورگیر گذاشتم
اما فکر میکنم طرحم بد نشده باشه و طراحی واحدام خوب باشه.....البته فقط فکر میکنمم ...عکس نگرفتم اما اگه بشه توی کد کارو میزنم و میذارم...
یعنی ممکنه اول از همه بیان کارای ناقص رو جدا کنن و رد کنن بعد بشینن سر تصحیح مدارک کامل ها؟( با توجه به اینکه امسال سوال تکراری و راحت بوده.)؟:cry:

rahajo0on

عضو جدید
کاربر ممتاز
این کیه ؟؟
یا خدااا...
سلام بچه ها...
هلو اتفاقن من همش یاد تو بودم...وقتی از جلسه ی کوفتی برمی گشتم با خودم گفتک چون امتحانه خوب بود حمتون الان خیلی راضضضید...
منه بدبختو بگوو...
من ن این ک کندمو ایناااا...خب رفتم سر جلسه و آقا برگه هارو دادن...من اسن ی خیییلی یییی کم ک گذشت دیدم همه چی جوره و در میادو ...اینا...
اول از -1.5 رمپ گذاشتم دیدم بعد 8 متر برام کمتر از 4 موند...اونجا بود ک دس ب دامان مربع نازنین 5*5 شدم(و البته همونجا فهمیدم ک باید از رمپ چرخشی استفاده میکردیم)(این رمپ کوفتی رو تا آخر یاد نگرفتم...چون تا حالا 1 بار هم نکشیدم)
از آقاهه پرسیدم میتونم چرخشی ندم اینجوری 5 *5 و اینا ...گف آره...اگه جواب بده..من:eek:
بعد همش احساس میکردم این طوله رمپه بیشت از اونی میشد ک من حساب کردم(در این حد شک)
تو تجاری...ابدارخونه و انبار و سرویس نزاشتم...اسن از هول گفتم دوباره میام...ولی کو دوباره
نمیدونم چرا اولش فک کردم نوگیرم باید 3*4 باشه و ستونام با اون تنظیم کردم...بعد فهمیدم باس 6*3 بگیرم.
بام و مقطع ک هیچ...
اسن مث .... ها صد بار با ماشین حساب این کدها -طول رامپ-را با این ک همه را میدانیم حساب میکردم... و جالب اینکه هر بار متفاوت میشد
خلاصه امتحانه تموم شد رف ...ی طرف...این ک باس 3 ماه هی بگیم چی شد؟کی میادو ...از فردا ی دلهره و نگرانی جدید.
بچه ها خسته نباشید و...
ممن بدم میاد ازینکه حتی فکر اینو بکنم ک دوباره بایذ برم این امتحان کذایی رو بدم....
واااالللللا...

:(اصلا انگالر تو هوا یه چیزی زده بوودن من منگه ممنگ بود تا ساعت 10 الکی داشتم با وسایلم ور می رفتم همونا که گذاشته بودم دمه دست پیدا نمی کردم:(

خنده دار این بود من از روزه تولد تا دیروز هر چی مشکل داشتم و از هر کسی متنفر بودم میومد جلو چشمام

:confused:نامردا اصلا به ما یه چیکه آبم ندادن سابق من آب مهدنی می بردم دوباره میدادن امسال نبردم ندادن

داشتم می مردم

ساعت 2 نهار آوردن اینجوری بودم از ذوق:eek: فوری نوشابه مو خوردم انگار کل دنیا رو بهم دادن

خانومه کناریه من ناظر رو صدا کرده میگه من نوشابه رو نمی تونم باز کنم

این خانومه و خونسردیش باعث شد یکم آروم بشم و تو دلم اینجوری بشم:D

از 10 به 4.90 که می شد 4.80 راه پلتون با 2 بازو در نمیومد یا باید 20 سانتی بود که نمی شد. پس ما همون حداکثر 24 پله را که درنظر بگیریم با ارتفاع حداکثر می شد 4.32 که شما 58 سانت کم دارید. پس حداقل ارتفاع در همکف در بخش لابی مسکونی و راه پله باید +58 می بود. که با این وضعیت شما باید از سمت شیبدار راه پله میدادید که اونجا هم به طور میانگین اگه در وسط می بود باید -75 و +58 با هم جمع می شدند و تعداد پلتون برای +58 بدست میومد.
بعد هم گفته بود تراز +10 برای دفتر پیشخوان خدمات دولت.
من احساس میکنم اینجوری می شد. بازم نمیدونم

خوب خوده روی سوال گفته بود نباید نیم طبقه باشه اونجوری که شما میگین کد همکف در دفتر پیشخوان و لابی متفاوت میشد

و نیم طبقه محسوب نمیشد ؟

من اینجوری متوجه شدم

:cry:برا پله هم چاره نداشتم چون سوتی داده بودم و قفسه پله رو طولش 520 گرفته بودم و امکان زیادکردن پله نداشتم و برا گردشم جور در نمیومد
برا همون مجبوری اینکارو کردم

young Eng

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام به همه دوستان خوبم امیدوارم همه قبول شیم وسر تمرین سری بعدفقط بعنوان راهنما باشیم من فکر کنم نورگیرم مشکل داشته باشه.... امیدوارم که خیلی کم نکنن ازم

rahajo0on

عضو جدید
کاربر ممتاز
اره هلوو جون واقعا فشار زیاد بود.... و منم فکر میکنم چون سوال مثل خرداد بود قبولی زیاد ندیم و ریزتر و دقیق تر صحیح کنن تا حد نصابشونم به هم نخوره...
منم متاسفانه به برش نرسیدم.اندازه گذاری داخلی هم فقط برای باکس پله و نورگیر گذاشتم
اما فکر میکنم طرحم بد نشده باشه و طراحی واحدام خوب باشه.....البته فقط فکر میکنمم ...عکس نگرفتم اما اگه بشه توی کد کارو میزنم و میذارم...
یعنی ممکنه اول از همه بیان کارای ناقص رو جدا کنن و رد کنن بعد بشینن سر تصحیح مدارک کامل ها؟( با توجه به اینکه امسال سوال تکراری و راحت بوده.)؟:cry:

نه بابا اینجوریام نیست الکی برا خودتون استدلال نیارین و دل خودتونو به ول وله نندازین

درسته سوال شبیه پارسال بود ولی فقط و فقط شیب زمین

خیلی چیزا با سوال پارسال و نکاتش فرق می کرد

دل نگرون نباش دوسته من:gol:

mohamad ali345

عضو جدید
سلام ُ من حمید هسنم . مدرس /ازمون نظام مهندسی
بچه های عزیز برای هر پلان یه ایتم شرط گذاری شده برای بررسی ایتم های بعدی . اگر در زیرزمین ایتم رامپ درست طراحی نشده باشه مابقی موارد بررسی نمیشه و اگر در همکف پلکلان و اسانسور صحیح نباشه مابقی موارد بررسی نمیشه .
در ضمن چون چند سال مصحح اوراق ازمون بودم . بررسی توسط یک نفر و بطور سختگیرانه و شدیدا تابع ضوابط تصحیح میشه .

سلام میشه نظرتون رو کار بنده بدید ممنونIMG-20141114-WA0029.jpg

holooooooo

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
این کیه ؟؟
یا خدااا...
سلام بچه ها...
منه بدبختو بگوو...
بام و مقطع ک هیچ...
بچه ها خسته نباشید و...
واااالللللا...
سلام چطوری؟
چراهی میگید راحت بوده،بابا همچینم راحت نبود،مارو ازبس چلوندنو زجردادن حالا فکرمیکنیم این راحت بوده،
اتفاقامن رمپمو براش 5*5 دادم،ولی نمیخوام راحب کارم حرف بزنم،ن برای اینکع چیز خاصیه نه،
، برای اینکه دوست ندارم ایرادای کارم دربیاد،چون هی حرص میخورم اینطوری تا جوابا بیاد،
اگ جواب اومدو قبول نشدم اونوقت میرم سراغ اینکه ببینم ایرادم چی بوده،
اتفاقا به همه چی دادن،
کیک و آبمیوه،
ناهار ساعت12.5 نزدیکای 1 البته وقت نشد بخورم ،نوشابه و ماستم داشت،
آآآب معدنی، مثه بچه هادارم پز میدم،
برای اینکه یه حرفی زده باشم بود!
نه بابا راضی کجا بود!
لامصب وقت کم آوردم،بامومقطع ندارم :(
منم هی شک میکردم،تازه خودمو کنترل میکردم وگرنه تازه ساعت 4شروع میکردم برم رو شیت اصلی،
بابا سخته استرسش، فشارش،مخ آدم تیلیت میشه،
رسما فقط میتونی از نصف مغزت استفاده کنی،
من کلی چک لیستو بندو بساط آماده کرده بودم،فکرکنم فقط زیرزمینم کامله کامل شدن!البته آکساش نصفه موند،
نمیدونم دیگه حالم بد میشه،
حتما دفعه ی بعدم میشه 100 تومن هزینه ی آزمون

rahajo0on

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام میشه نظرتون رو کار بنده بدید ممنونمشاهده پیوست 226200

دوست عزیز شعاع گردش تا اونجایی که من میدونم 5 متره

تو طرح شما بعده رمپ 4.5 مونده به نظرم اشکالتون اون می تونه باشه

تو پلان همکفتون کد لابی و کد دفتر پیشخوانتون انگار یکی نیست

چون روی سوال گفته بود نیم طبقه نکنین به نظرم کد لابی و دفتر پیشخوان باید یکی میسشد

panahi_arch

عضو جدید
وای چه اشتباهی کردید تو همکف. توی ارتفاع بندی اشتباه بزرگی کردید. با چند تا پله از 0.00 رسیدید به 4.80. اصلا نمی شد. باید حداقل جایی که پله قرار داشت +1.40 می شد تا با 3.40 که میشه 20 تا پله به 4.80 می رسیدید. یعنی باید شما ورودی همکفتون را بغل راه پله قرار میدادید. بعد با -75 تا +1.20که در مجموع می شد 1.95 ارتفاع با 10-11 تا پله تقریبا حل می کردید.
شما باید تو زیر زمین این کارو را انجام میدادی که از -2.60 به +1.20می رسیدید که ارتفاعی به میزان 3.8 بود. قطعا تعداد پله های زیرزمین شما بیشتر از اینی می شد که نشون دادید. و به همین مقدار پله های همکف که از 1.20 به 4.8 می رسید و بقیه پله ها که روال عادی خودشون را طی می کرد.
من دقیقا اولش این اشتباه شما را انجوم داده بودم.
ببخشید شاید هم من دارم اشتباه میکنم. چون بحث علمی هستش گفتم که نظرمو بگم اگه اشتباهی در نظرم بود به بزرگیتون ببخشید.

توو پارکینگ طول رمپ 8.66 که با یه بازو و باکس 5*5 جدا میشه
یعنی هر بازو 4.33 متر که 1 متر 10% و 3.33 15%
توو کار خیلی از دوستان نگاه کردم طول رمپشون خیلی کوتاه بود....
من اشتباه کردم یا دوستان؟
چها رتا ۱ متر با شیب ۱۰ درصد داشت

mohamad ali345

عضو جدید
دوست عزیز شعاع گردش تا اونجایی که من میدونم 5 متره

تو طرح شما بعده رمپ 4.5 مونده به نظرم اشکالتون اون می تونه باشه

تو پلان همکفتون کد لابی و کد دفتر پیشخوانتون انگار یکی نیست

چون روی سوال گفته بود نیم طبقه نکنین به نظرم کد لابی و دفتر پیشخوان باید یکی میسشد

ممنون

4fafa

عضو جدید
کاربر ممتاز
:(اصلا انگالر تو هوا یه چیزی زده بوودن من منگه ممنگ بود تا ساعت 10 الکی داشتم با وسایلم ور می رفتم همونا که گذاشته بودم دمه دست پیدا نمی کردم:(

خنده دار این بود من از روزه تولد تا دیروز هر چی مشکل داشتم و از هر کسی متنفر بودم میومد جلو چشمام

:confused:نامردا اصلا به ما یه چیکه آبم ندادن سابق من آب مهدنی می بردم دوباره میدادن امسال نبردم ندادن
ب ما هم آب ندادن...گفتم ک خشک خشک قرص خوردم...البته این از بی عقلی خودم بود...آخه آبمیوه داده بودن...اسن دسم ب خوراکی نمیرف نمیدونم چرا...:D

داشتم می مردم

ساعت 2 نهار آوردن اینجوری بودم از ذوق:eek: فوری نوشابه مو خوردم انگار کل دنیا رو بهم دادن....
خاک بر سرا ب ما دوغ داده بودن...(ک بخوریم ...بیهوش شیم...کمتر مهندس بردان...:razz:

خانومه کناریه من ناظر رو صدا کرده میگه من نوشابه رو نمی تونم باز کنم
عزیییییییییزم...
واقعننن؟

این خانومه و خونسردیش باعث شد یکم آروم بشم و تو دلم اینجوری بشم:D
آره دقیقن

خوب خوده روی سوال گفته بود نباید نیم طبقه باشه اونجوری که شما میگین کد همکف در دفتر پیشخوان و لابی متفاوت میشد

و نیم طبقه محسوب نمیشد ؟

من اینجوری متوجه شدم
من نیز...
or:me too

:cry:برا پله هم چاره نداشتم چون سوتی داده بودم و قفسه پله رو طولش 520 گرفته بودم و امکان زیادکردن پله نداشتم و برا گردشم جور در نمیومد
برا همون مجبوری اینکارو کردم

اسن اسمی از لابی مسکونی نبرده ک بخاد کد جدا داشته باشه...
چ. میدونم..من ک استپ شدم..

rahajo0on

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام من که نتونستم از کارم عکس بگیرم ولی پلان زیرزمینم اینجوری
راستی نورگیر رو 3*4 گرفتم که از توش شناژ رد میشه.
به نظر شما خیلی رو نمره تاثیر داره؟
مشاهده پیوست 226201

سلام

میشه بپرسم اون هاشوری که بغل رمپ زدین کاربریشو بگین ؟

پارکینگتون خوبه به نظرم

انشالا قبول میشین:gol:

baran mes

عضو جدید
کسی میدونه رمپ من که 8 متر شد و تا دیوار روبرو 3.5 فاصلش موند درست یا نه؟؟مگه شعاع گردش ماشین 3.5 نیست؟چرا همه رمپ گرد گذاشتن یا رمپ با باکس 5*5؟؟برا من اشتباه یعنی؟؟ممنون میشم ینفر جواب بده.

rahajo0on

عضو جدید
کاربر ممتاز
اسن اسمی از لابی مسکونی نبرده ک بخاد کد جدا داشته باشه...
چ. میدونم..من ک استپ شدم..

:(کلا من که نظارت رو دادم استپ شدم

چه برسه به طراحی

:biggrin:دوغ ؟

چه باحال واقعا اینا فکر میکنم ما اومدیم 13 بدر دختر جلویی من چیپس آورده بود میخورد بر می گشت به من نیگا می کرد

هی ازم سوال می پرسید

آخر سر قاطی کردم گفتم انشالا بقیه حرفارو بعده امتحان میزنیم
.
:D

:cry:یه بارم وسط جلسه من به بقیه تذکر دادم اونقدر که صدا می کردن ناظرم که جلو در نشسته بود عین خیالش نبود

باور کن میخواستم بعضی از این دخترارو مثل نینجا فوروت بندازم بالا شقه شقه اشون کنم:cool:

RAHA60

کاربر فعال
خداییش هدفشون از 3 واحد چی بود؟
منم تا ساعت 1 مونده بودم پله رو کجا بدارم................
عکس گرفتم

panahi_arch

عضو جدید
وای چه اشتباهی کردید تو همکف. توی ارتفاع بندی اشتباه بزرگی کردید. با چند تا پله از 0.00 رسیدید به 4.80. اصلا نمی شد. باید حداقل جایی که پله قرار داشت +1.40 می شد تا با 3.40 که میشه 20 تا پله به 4.80 می رسیدید. یعنی باید شما ورودی همکفتون را بغل راه پله قرار میدادید. بعد با -75 تا +1.20که در مجموع می شد 1.95 ارتفاع با 10-11 تا پله تقریبا حل می کردید.
شما باید تو زیر زمین این کارو را انجام میدادی که از -2.60 به +1.20می رسیدید که ارتفاعی به میزان 3.8 بود. قطعا تعداد پله های زیرزمین شما بیشتر از اینی می شد که نشون دادید. و به همین مقدار پله های همکف که از 1.20 به 4.8 می رسید و بقیه پله ها که روال عادی خودشون را طی می کرد.
من دقیقا اولش این اشتباه شما را انجوم داده بودم.
ببخشید شاید هم من دارم اشتباه میکنم. چون بحث علمی هستش گفتم که نظرمو بگم اگه اشتباهی در نظرم بود به بزرگیتون ببخشید.

سلام من که نتونستم از کارم عکس بگیرم ولی پلان زیرزمینم اینجوری
راستی نورگیر رو 3*4 گرفتم که از توش شناژ رد میشه.
به نظر شما خیلی رو نمره تاثیر داره؟
مشاهده پیوست 226201
منم پارکینگم مثل شماست ولی شما شیب ده درصدو لحاظ کردین؟چون طبق ضوابط رمپ این مدلی چهار تا ده درصد میخوره واسه همین یه که طول رمپ بیشتر میشه نمی دونم درست کشیدم یا نه
نور گیرم هم ۳*۴ اگه ابعاد شناژو اضافه کرده باشین مثلا ۴.۳۰ گرفته باشین موردی نداره

rahim.k

عضو جدید
منم پارکینگم مثل شماست ولی شما شیب ده درصدو لحاظ کردین؟چون طبق ضوابط رمپ این مدلی چهار تا ده درصد میخوره واسه همین یه که طول رمپ بیشتر میشه نمی دونم درست کشیدم یا نه
نور گیرم هم ۳*۴ اگه ابعاد شناژو اضافه کرده باشین مثلا ۴.۳۰ گرفته باشین موردی نداره

بله شیب 10% یک متر اول و آخرش رو اعمال کردم در کل طول رمپم 8 متر شد

آخرین ویرایش:

sbep

عضو جدید
DSC000751.jpg
2 این نقشه عرض راهرو رعایت شده و فاصله ی بین ماشینا 5 متر ... به نظرتون مشکلی داره ؟

آخرین ویرایش:

RAHA60

کاربر فعال
خیلی سوال وقت گیری بود.نسبت به تمام چند دوره پیش....

یک شیت سفید گذاشتم بقیه هم اصلا نمی دونم درسته یانه...
خداییش همه امتحانای دیگه آدم میاد پاسخنامه رو میبینه میفهمه چی کار کرده اما این کذایی تا ابد هم آدم نمی فهمه دقیقا کجا نمرش کم شده...

4fafa

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام چطوری؟افتضاحححح...
چراهی میگید راحت بوده،بابا همچینم راحت نبود،مارو ازبس چلوندنو زجردادن حالا فکرمیکنیم این راحت بوده،از لحاظ اینکه همه چیو میدونستیمو اینا میگم...وگرن من خیلیییییی ناقصی دارم...دلم میسوزه...
ی آشنایی داریم..از بس بیخیاله ..رفه امتحان داده و همون بار اول قبول شده...(کسی ک شیتاشو پیلن نامشو کلن کاراشو یکی دیگه براش میبست...حالا چی کار دارین کی..؟؟ی کسی دیگه...بیخیال
اتفاقامن رمپمو براش 5*5 دادم،ولی نمیخوام راحب کارم حرف بزنم،ن برای اینکع چیز خاصیه نه،
، برای اینکه دوست ندارم ایرادای کارم دربیاد،چون هی حرص میخورم اینطوری تا جوابا بیاد،درست عین من هلووووو...امتحانه ی طرف...این حسرتش ی طرف...
اگ جواب اومدو قبول نشدم اونوقت میرم سراغ اینکه ببینم ایرادم چی بوده،
اتفاقا به همه چی دادن،
کیک و آبمیوه،
ناهار ساعت12.5 نزدیکای 1 البته وقت نشد بخورم ،نوشابه و ماستم داشت،
آآآب معدنی، مثه بچه هادارم پز میدم،
آخ گفتی آببببب...دلم آب خاس...از بس ک امروز آب نخوردم...(حالا خونه باشم دریغ از یک لیوان آب)
برای اینکه یه حرفی زده باشم بود!
نه بابا راضی کجا بود! منه...همیشه ناراضیمم
لامصب وقت کم آوردم،بامومقطع ندارم :(
من هم ندارم+احساس میکنم ی کاری کردم افتضاح ولی هنوز روحم خبردارنشده...
منم هی شک میکردم،تازه خودمو کنترل میکردم وگرنه تازه ساعت 4شروع میکردم برم رو شیت اصلی،
بابا سخته استرسش، فشارش،مخ آدم تیلیت میشه،
رسما فقط میتونی از نصف مغزت استفاده کنی،باز نصف خوبههه...من قشنگ میتونم بگم تعطیلم...قشنگ تعطیلللل..البته اینبار یکمم تعطیل نبودم
من کلی چک لیستو بندو بساط آماده کرده بودم،فکرکنم فقط زیرزمینم کامله کامل شدن!البته آکساش نصفه موند،من انقد میزم بی نظم بود ک نگو...اسن نمیدونم کی این شکلی شد؟؟برا همینم آخرین نفری بودم ک از محوطه دانشگا میرتم بیرون...اسن نمیدیدم پامو الان بین این بوته موته ها کجا میزارم...هکش تو ذهنم بود الان کله ی ی مارمولک ظریفو له میکنم یا ازون سوسمار باریکای چابکه سبزه ترسناک هستن ک انگار همیشه عجله دارن...انگار مدرسشون دیر شده...
نمیدونم دیگه حالم بد میشه،
حتما دفعه ی بعدم میشه 100 تومن هزینه ی آزمون
لامصب...دقیقن معلوم نی چند میشه برا دوره بعد
خاک بر سراااا

آخرین ویرایش:
وضعیت
موضوع بسته شده است.