بررسی آزمون اسکیس 93 | نگارخانه نور

وضعیت
موضوع بسته شده است.

arefeh

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
چه انتظار جان بر کفی :w05::cry:
خوب که من جز رتبه های برتر نیستم وگرنه فک کنم الان تو بیمارستان بودم :w15:
من الان داشتم کارنامه پارسالمو میدیم....نتیجه گرفتم همون غیرانتفاعی هم راضی ام...فقط تموم بشه بره.....این شرایط واقعا بیخود و وقت تلف کردنه....والا به خدا....:razz:

farzaneh*memary

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
سلام بچه ها، یه سوالی برام پیش اومده، برا کسی که مجاز شده اما اسکیس نرفته هم کارنامه صادر می شه؟!!!! من عاشق انتظار اعلام نتایجم (حتی اگه هیچی قبول نشم) ولی چون موقع اسکیس سرم شلوغ بود نتونستم برم خیلی بده که الان منتظر هیچ نتیجه ای نیستم :razz: البته من معماری اصلا مجاز نشده بودم منظورم طراحی شهریه :confused:

ایشالا جای خوبی قبول شین :gol::gol::gol:

karanka

عضو جدید
سلام بچه ها، یه سوالی برام پیش اومده، برا کسی که مجاز شده اما اسکیس نرفته هم کارنامه صادر می شه؟!!!! من عاشق انتظار اعلام نتایجم (حتی اگه هیچی قبول نشم) ولی چون موقع اسکیس سرم شلوغ بود نتونستم برم خیلی بده که الان منتظر هیچ نتیجه ای نیستم :razz: البته من معماری اصلا مجاز نشده بودم منظورم طراحی شهریه :confused:

غم یـِئمَه...

Maryam.PZ

کارشناس ارشد مرمت ابنیه
کاربر ممتاز

من پارسال اسکیس رو شرکت نکردم
واسم جلوی اون رشته ها عدد 3 نوشت به معنی غایب
یعنی رتبمو توی اون کد رشته محل بررسی نکرده بود

Sombrero

عضو جدید
سلام بچه ها من دارم از سر درد میمیرم مینو کجایی که ببینی دارم فنا میشم لامصب استرسه داره بیشتر و بیشتر میشه .راستی فک کنم برنامه حافظ امشب قوت قلب دادنه !

ebram2014

عضو جدید
کاربر ممتاز
خوابم نمی بره دلواپس توام
با این که بی کسم تنها کس تو ام
خوابم نمی بره از دستت دلهره

تقدیم بشما دوستان معمار
خوابم نمی بره جای تو خالیه
میپرسم ا زخودم باز این چه حالیه
انگار این اتاق دلواپس منه
احساس میکنم نبضم نمی زنه

lansamwell

عضو جدید
سلام دوستان مخصوصا اونهایی که منتظر نتیجه هستن خسته نباشین
هه هه هه میبنم که همه استرس گرفتن
یه شرط؟
کی میتونه یه روز هم خودش صبر کنه بعد بره سایت نتیجه رو ببینه؟
:biggrin:
توکل به خدا
ببینیم چی میشه فردا

fereshte1111

عضو جدید
واااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااای من علم و صنعت آوردم
بچه اهااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا ای خداااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا شکرتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتت شکرتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتت
وایییییییییییییییییییییییییییییییییییییی

تبریییییک. عالیههه. حالا راحت می خوابی. البته اگه خوابت ببره

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا