بررسی آزمون اسکیس 92 |طراحی گنبد نما با دید به حرم حضرت معصومه

وضعیت
موضوع بسته شده است.

fereshte1111

عضو جدید
من از آزمون اسکیس به بعد به یه نتیجه ای رسیدم:
آقای عیـسی حجـت با تمام فارغ التحصیلان معماری یه ربطی دارن. یا استاد کلاس خودشون بوده یا استاد کلاس دوست دخترشون. یا استاد راهنما شون بوده یا استاد مشاور به اصطلاح پایان نامه شون. یا رفیق فاب پدرشون بوده یا خواستگار زمون جوونی های مادرشون. یا همرزم جبهه و جنگ داییشون بوده یا همکلاسی دبستان عموشون. یا همسایه دیوار به دیوار پدر زن آینده شون بوده یا نهایت هم محله ای پسرعموی ناتنی باباشون. یا مشتری حلیم پزی سر کوچه شون بوده یا نفر بغل دستی شون تو صف سنگک خاشخاشی. یا نویسنده مقدمه و پیشگفتار کتابهای بنجل شون بوده یا امضاء کننده پای اپلای هارواردشون. یا شاهد عقد دانشجویی شون بوده یا ختنه کننده نوزاد پسر تازه متولد شده شون. یا همسفر مکه و مدینه شون بوده یا هم اتاقی عتبات عالیه شون. یا یه روزی اینا وسط شیخ فضل الله کوبیدن به ماشینش یا ایشون وسط نیایش خط انداختن رو گلگیرشون. یا ایشون فلافل اینا رو مهمون کردن یا اینا تو نایـب نذاشتن استاد دست تو جیب بکنه.

من کلی خندیدم:D
جالب بود

pyramids

عضو جدید
کاربر ممتاز
شما نپوکیدید؟؟
نه خداوکیلی نپوکیدید؟؟؟
من 2-3 روز یبار میام سر بزنم یبینم کسی حرف جدیدی زده میبینم یکی بازی میزاره یکی اون گوشه سبزی اورده پاک میکنه یکیهم هست هر 50تا پیام میاد جمع بندی همه رو میکنه و یه نتیجه از کار همه میگیره و نیم ساعت به حرفش میخندیم:surprised:

arcdoc

اخراجی موقت
دوستان به نظرتون چند سال آینده ما داریم چه کار می کنیم ؟ وضعیت ازدواجمون چه شکلیه ؟ وضعیت شغلیمون به چه صورتیه ؟ و در کل همه چیز ؟
می خوایی تایپکش رو با نام سرگذست بچه های اسکیس 92 در افق 1400 بزنم
کی میخوای به این خواسته هات جامه ی عمل بپوشنی پس....همش لُغُز میخونی که......:D...فکر کنم امار تاپیک های که میخوای بزنی به مرز 100 تا رسیده ها..
چند سال آینده با توجه به افزایش چشمگیر کشنده های سیگار و افزایش آمار بیماران قلبی عروقی ریوی کلیوی وآلودگی سراسر کشور.. .پسر ع .ح تصمیم میگیره که موضوع اسکیس رو مرکز ترک سیگار واقع در شمال تهران انتخاب کنه...با مقیاس 1/1..و امتحان اسکیس تبدیل میشه ...به اجرای عملی ساختمان....و به صورت گروههای 10 تایی مختلط پسر و دختر....با حفظ شئونات اسلامی(بقیش رو خودتون حدس بزنید)....در همین حین از اونجایی که سهراب خان سی و سومین سالگرد حضورش در کنکور ارشد معماری رو جشن میگیره...بهمراه همسر ،پسران و دختران...به عنوان رتبه ی یک معماری انتخاب میشه...و وارد دانشگاه پسر شهید بهشتی میشه...در اولین روز کلاس طرح پسر ع. ح از جناب سهراب خان سوال میکنه که از کجا فهمیدی که مقیاس رو برای رد گم کنی دادیم و هدف این بود که کار درست دونه بندی بشه و در همین راستا فقط به یه ماکت 1/100 اتودی بسنده کردی و سهراب خان با یک لبخند ملیح جواب سوال بچه استاد رو چنین کوبنده میده....سی و سه سال پیش پدر شوما مارو تو آمپاس فکری قرار داد ما هم خام شدیم و خواسته ی پدر شما رو برآورده کردیم...اما بعدها کاشف به عمل امد که هر کسی که 1/50 کار کرده کارش رد شده...حالا بعد از سالها ما دیگه واسه خودمون گرگ شدیم...طول و عرض سوال رو باهم یکی میکنیم....خلاصه استاد تحت تاثیر سخنان نافذ سهراب قرار میگیره و دستور میده پروژه اجرایی بشه.....بعدش من میرم و توی اون مرکز و سیگارو ترک نمی کنم....:biggrin:...

soh-rab

عضو جدید
کی میخوای به این خواسته هات جامه ی عمل بپوشنی پس....همش لُغُز میخونی که......:D...فکر کنم امار تاپیک های که میخوای بزنی به مرز 100 تا رسیده ها..
چند سال آینده با توجه به افزایش چشمگیر کشنده های سیگار و افزایش آمار بیماران قلبی عروقی ریوی کلیوی وآلودگی سراسر کشور.. .پسر ع .ح تصمیم میگیره که موضوع اسکیس رو مرکز ترک سیگار واقع در شمال تهران انتخاب کنه...با مقیاس 1/1..و امتحان اسکیس تبدیل میشه ...به اجرای عملی ساختمان....و به صورت گروههای 10 تایی مختلط پسر و دختر....با حفظ شئونات اسلامی(بقیش رو خودتون حدس بزنید)....در همین حین از اونجایی که سهراب خان سی و سومین سالگرد حضورش در کنکور ارشد معماری رو جشن میگیره...بهمراه همسر ،پسران و دختران...به عنوان رتبه ی یک معماری انتخاب میشه...و وارد دانشگاه پسر شهید بهشتی میشه...در اولین روز کلاس طرح پسر ع. ح از جناب سهراب خان سوال میکنه که از کجا فهمیدی که مقیاس رو برای رد گم کنی دادیم و هدف این بود که کار درست دونه بندی بشه و در همین راستا فقط به یه ماکت 1/100 اتودی بسنده کردی و سهراب خان با یک لبخند ملیح جواب سوال بچه استاد رو چنین کوبنده میده....سی و سه سال پیش پدر شوما مارو تو آمپاس فکری قرار داد ما هم خام شدیم و خواسته ی پدر شما رو برآورده کردیم...اما بعدها کاشف به عمل امد که هر کسی که 1/50 کار کرده کارش رد شده...حالا بعد از سالها ما دیگه واسه خودمون گرگ شدیم...طول و عرض سوال رو باهم یکی میکنیم....خلاصه استاد تحت تاثیر سخنان نافذ سهراب قرار میگیره و دستور میده پروژه اجرایی بشه.....بعدش من میرم و توی اون مرکز و سیگارو ترک نمی کنم....:biggrin:...

.بعدش تو میری و توی اون مرکز و سیگارو ترک نمی کنی و آخرش می میری :biggrin:

HOTT

عضو جدید
کاربر ممتاز
منم هر جند ساعت یه بار که میام سر میزنم میبینم سهراب فکر یه تاپیک جدید زده به کلش!! باشگاه ترکید انقد عرضشو زیاد نکن با اینهمه تاپیک!:D
برای چی اینقدر استعدادای سهرابو کور میکنید
بچه پر از خلاقیته
حسودی میکنید؟
:w06:

mahboooobeh

عضو جدید
خیلی خوب بلدی مغلطه کنی هاااااااااااااااااااااااا.....:biggrin:

soh-rab

عضو جدید
منم هر جند ساعت یه بار که میام سر میزنم میبینم سهراب فکر یه تاپیک جدید زده به کلش!! باشگاه ترکید انقد عرضشو زیاد نکن با اینهمه تاپیک!:D

برای چی اینقدر استعدادای سهرابو کور میکنید
بچه پر از خلاقیته
حسودی میکنید؟
:w06:

نمی دونم چرا من تا می شینم پشت این سایت از طرف بچه ها انرژی می گیریم و یه چیزی به ذهنم می رسه الان اومده ببینم

کی کارشناسی پیوسته خونده و کی ناپیوسته؟

خودم پیوسته تمام طول و عرضش رو طی کردم ولی هیچی توش نبود
:biggrin:

یه چیز دیگه بچه هستن عکسی از دسکتاپمون بگیریم و بذاریم اینجا شاید بدرد مون خورد اگه پایه هستن بذارن من مطمئنم یه چیزی از توش در میاد البته با آیکون هاش

آخرین ویرایش:

کورش68

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام بچه ها خوبید اینا همه شایه س من خودم زنگ صدیق زدم گف کارا از نیمه دوم رمضان به بعد داوری میشه.دوم اینکه اونایی که 1:100 کار کردن 20 نمره ازشون کسر میشه و اصلا چیزی راجب اینکه گنبد بذاری زیر 30 بدن نگفت خواهشا دوسان استرس وارد نکنن
بابا دوست عزیز 20 نمره ؟؟؟؟؟؟؟ دیگه چی موند ازش محو میشند که اینجوری 1.100. فکر نکن این دکتر صدیق هم میخواد ماهارو تو آمپاس استرس بزاره لعنتی:biggrin: در کل به نظرم مهم هست مقیاس آره اما نه دیگه اینقدر که میگید

کورش68

عضو جدید
کاربر ممتاز
واقها متاسفم متاسفم که دارید وقت می زارید رو این حرفا و مقیاس و جهت حرم و....... دیگه هیچی معلوم نیست بابا خوش باشین بسپارید دست اونی که تا اینجا اوردمون و کمکمون کرد برسید به زندگی و فقط برای ختم بحث و خیال راحت کردن نقل از عیسی حجت یکی از مصححین : ما اعتراض کردیم این چه روش اسکیس هست و ال و بل گفت اسکیس یک روند طراحی است و یه سوال درک عمومی 10000 تا شیت هست (3000*3) که از این 3000 نفر بدون شک نیمی سوال رو نمی فهمن یا اشتباه جواب میدن(درصد زیر 30 ) و دو سوم جواب صحیح میدن و بالای 40 میشن(توجیه میانگین 35 که بچه ها های وهوی کرده بودن یه امر کاملا طبیعیه)می مونن حدود 600 700 نفر که اونجا روند مقایسه ای شکل میگیره و ما قاعدتا واسه یک سوال طراحی یک جواب نداریم هر کی بهتر جواب بده بیشتر نمره داره..............................................................................................................................................................در ضمن هیات ژوری تازه 31 تیر معرفی میشن و از هر دانشگاه برتر یک استاد که کسی نمی دونه اون 15 نفر کی هستن و وقتی اعلام شد اساتید میرن توی قرنطینه پس لطفا شور نزنید نه عیسی حجت معلومه نه افظلیان نه پور دیهیم نه هیچ کس دیگه برییییییییییییید حال کنید.و فقط یه سوال دارم در مورد سایت نوع تپه و شیب و جای حرم حرفی زده بود که گیر این بحث ها هستین؟؟؟؟؟؟؟؟فقط اقلیم رو کمی بارز کرده بود تو جاده قم که اونم انچنان مهم نبود و تمام اساتید درست اسکیس میگن مقیاس فقط واسع این بوده که کارت درست دونه بندی شه حالا برو مقیاس 2000 بزن...........
دوست گرامی اینجا بچه ها جمع شدند واسه دلگرمی اما حالا کاری ندارم این حرف حجت هست یا نه اما با کل حرفات موافقم بالاخره یک موافق با نظریه من پیدا شد. مقیاس مهم بوده اما نه دیگه به قول دوستی 20 نمره این یعنی بقیه مدارک ها اصلا نمره نداشته چون وقتی مقیاس 20 نمره داره حتما پلان 50 نمره پس میمونه 50 تا که ما روند طراحی داریم پرسپکتیو نما مقطع ایده طراحی که منطقی نیست 50 تا حتما اینها در حدود 70 تا شمال میشه وپ لان هم 30 تا نهایت. در مورد داوری ها هم من از بچه های سنجش نشیدم که داوری ها آغاز نشده و این رو مطمئنم چون 6 ساله تو مهمترین بخش های سنجش کار میکنه

arefeh

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
Untitled.jpgمتاسفانه چون خیلی بدم میاد دسکتاپم شلوغ باشه در این حده....:D

pyramids

عضو جدید
کاربر ممتاز
Untitled.jpgUntitled2.jpg
نمی دونم چرا من تا می شینم پشت این سایت از طرف بچه ها انرژی می گیریم و یه چیزی به ذهنم می رسه الان اومده ببینم

کی کارشناسی پیوسته خونده و کی ناپیوسته؟

خودم پیوسته تمام طول و عرضش رو طی کردم ولی هیچی توش نبود
:biggrin:

یه چیز دیگه بچه هستن عکسی از دسکتاپمون بگیریم و بذاریم اینجا شاید بدرد مون خورد اگه پایه هستن بذارن من مطمئنم یه چیزی از توش در میاد البته با آیکون هاش

مشاهده پیوست 160774

من حس قرار دادن ندارم ...:biggrin:

محض رضای خدا یکم مرتب باش سهراب:biggrin:

arefeh

کاربر ممتاز
بازی دومو قبلا به جوره دیگشو بازی کرده بودم (ماهی میوفتاد تو تابه باید قبل از آب پز شدن بر میداشتم)دفعه اول ک الان بازی کردم رکوردم شد 980 :D

shina88

عضو جدید
کاربر ممتاز
بازی دومو قبلا به جوره دیگشو بازی کرده بودم (ماهی میوفتاد تو تابه باید قبل از آب پز شدن بر میداشتم)دفعه اول ک الان بازی کردم رکوردم شد 980 :D

شد تاپیک بررسی بازی های فلش:biggrin: سهراب کو یه تاپیک جدید بزنه!
امتیازم شد 1100
ولی اولیه خیلی باحاله عاشق حرف زدنشم با اون صداش!!

arefeh

کاربر ممتاز
شد تاپیک بررسی بازی های فلش:biggrin: سهراب کو یه تاپیک جدید بزنه!
امتیازم شد 1100
ولی اولیه خیلی باحاله عاشق حرف زدنشم با اون صداش!!

برا من کار نکرد..........:cry:بس ک سرعتها پایینه لووووود نمیشه .........:confused: واقعا باید اسمشو هم بزار صابران جواب اسکیس ارشد در میدان تن به تن در بازیهای فلشینگ:D

soh-rab

عضو جدید

یعنی میام یعنی میام من الان خیلی از دستت عصیانی هستم
الان همه پست مرتبط می زنند فقط مونده من بزنم هر روز با یه راهکار جدید میام تا شما از بیکاری در بیایید
بعد تو می گی ............
:exclaim:

خیلی هم مسخره بودن حالا می خوام بدونم چه طوری طول و عرض رو با هم قاطی می کنی

آخرین ویرایش:

Saretus

کاربر فعال
من می گم یه تاپیک بزنیم چی باعث می شه مدیرای این انجمن انقــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــدر صبور باشن!؟!؟!؟!؟!

چرا نمیان در این تاپیکو گل بگیرن!؟!؟!؟؟!

mos6762

عضو جدید
دوستانی که معترض کسر 20 نمره هسن باید اینو در نظر بگیرن که اگه مقیاس این نبود من کلی ایده ودیاگرام میذاشتم کنار کارم و روند طراحیمو که مجبور شدم پاکش کنم .حالا شما بگو بی انصافی نیس کم نکنن؟پس اگه نخوان کم کنن چرا میگن با ای مقیاس؟دوستان من گند زدم قبول دارم شما هم قبول کنید.

adrian1991

عضو جدید
سلام دوستان یک سوال فنی خیلی ذهنم درگیر کرده :question:من این تابستون دارم کارای پایان ناممو انجام میدم :) اگر امسال کنکور ارشد قبول بشم و از مهر بخوام برم دانشگاه پایان ناممو باید تا شهریور تموم کنم یا میتونم تا بهمن ادامه بدم و ارشدم بخونم؟؟؟؟؟؟؟:surprised::w19:

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا