بررسی آزمون اسکیس 92 |طراحی گنبد نما با دید به حرم حضرت معصومه

وضعیت
موضوع بسته شده است.

hagir

عضو جدید
کاربر ممتاز
استرس واسه چیه بچه ها یکم مثبت نگاه کنید دیگه اگرم نشه حتما حکمتی داره که نشده شاید میشد و میرفتی معتاد میشدی چه میدونم
بعدم بابا به خدا ازمون کاردانیو دادیم رفتیم قزوین بعد 2 سال باز اومدیم درس خوندیم این وسط بیچاره شدیم باز قبول شدیم رفتیم گرمسار حالا اومدیم واسه ارشد از شهریور داریم زجه میزنیم این همه اخرش یه چی میشه دیگه ایشالا بهترینش میشه حالا هم نشد خوب چی کار کنم لا اقل از خودم خجالت نمیکشم تلاش کردم با افتخار میگم کردم اما نشد بابا پسر فلانی اونجا قبول شد ؟ دختر فلانی اونجا خوب من چی کار کنم طرف اگه معماری بود و 2 مرحله ای بازم اینو میگفت ؟
به خدا از کار زندگی افتادیم سر این کنکور دیروز مامانم میگه حمید رضا پس کی نتیجه این همه زحمت میگیری منظورش جواب ارشد نبودا منظور سر یه کار خوب بود و حقوق خوب نمیدونه بنده خدا رشته ی پسرش تبدیل شده به اوپراتوری نرم افزار (3dmax- revit -sketch up - archicad-maya - rhino )

archi_kim

عضو جدید
archi_kim; ] بازم میگم من خیلی میدونم خیلی......................:cool: ،بیابن دور من جمع شین زیر زبونی بدین شاید زبونم باز شد !حتی میدونم یکی از استاد ها رو یکی از شیت ها بالا آورده.... تا این جا رو داشته باشین بقیه اش رو نمیدونم کی بگم[/ QUOTE
چون یقین دارم که میدونی،مبلغو اعلام کن خودم تنهایی واسه همه بچه های باشگاه حساب میکنم،فقققققققققققققققققققققططططططططططططططط سریع ترررر بگووووووووو،.......................منتظریم خانم مهندس archi kim
مهندس کجایی بابا له شدم!!! اینجا بگم بگم رو بورسه :دی

arch 1 teh

عضو جدید
استرس واسه چیه بچه ها یکم مثبت نگاه کنید دیگه اگرم نشه حتما حکمتی داره که نشده شاید میشد و میرفتی معتاد میشدی چه میدونم
بعدم بابا به خدا ازمون کاردانیو دادیم رفتیم قزوین بعد 2 سال باز اومدیم درس خوندیم این وسط بیچاره شدیم باز قبول شدیم رفتیم گرمسار حالا اومدیم واسه ارشد از شهریور داریم زجه میزنیم این همه اخرش یه چی میشه دیگه ایشالا بهترینش میشه حالا هم نشد خوب چی کار کنم لا اقل از خودم خجالت نمیکشم تلاش کردم با افتخار میگم کردم اما نشد بابا پسر فلانی اونجا قبول شد ؟ دختر فلانی اونجا خوب من چی کار کنم طرف اگه معماری بود و 2 مرحله ای بازم اینو میگفت ؟
به خدا از کار زندگی افتادیم سر این کنکور دیروز مامانم میگه حمید رضا پس کی نتیجه این همه زحمت میگیری منظورش جواب ارشد نبودا منظور سر یه کار خوب بود و حقوق خوب نمیدونه بنده خدا رشته ی پسرش تبدیل شده به اوپراتوری نرم افزار (3dmax- revit -sketch up - archicad-maya - rhino )
مهندس جان بعضی کلمه های شما خدای استرس و اضطراب و.................؟؟ایناستااااااااا دقت کردی؟

hagir

عضو جدید
کاربر ممتاز
مهندس جان بعضی کلمه های شما خدای استرس و اضطراب و.................؟؟ایناستااااااااا دقت کردی؟

میدونم عزیزم چی کار کنم سعی میکنم به همه روحیه بدم سعی میکنم به روی خودم نیارم اما بازم تو جمله بندی هام شاید کسی به استرس بندازم خلاصه شرمنده
این کنکور یه طرف وضع رشته وقتی که واسه معماری گذاشتم حتی از هنرستان عاشق معماری بودم حالا اوضاع رشتم اینه

النازا

عضو جدید

دقیقا مامان منم دیروز بحث کارو میکرد بیشترمنظورشون نتیجه تلاشه خب

النازا

عضو جدید
بچه ها راستش روم نمیشه بگم ولی من ازاین نرم افزارا فقط اتوکدو ومکس روخوب بلدم از بقیش چیزی نمیدونم به نظرتون خیلی ضایست

کورش68

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها راستش روم نمیشه بگم ولی من ازاین نرم افزارا فقط اتوکدو ومکس روخوب بلدم از بقیش چیزی نمیدونم به نظرتون خیلی ضایست
بابا بیخیال بلد نباشید به قول یکی از استید ما تنها تو ایرانه که همه تو معماری همه نرم افزار ها رو بلند. خیلی هم خوبه همین مکس هم بلدید بیخیال بابا

hagir

عضو جدید
کاربر ممتاز
دقیقا مامان منم دیروز بحث کارو میکرد بیشترمنظورشون نتیجه تلاشه خب

راست میگن خوب بنده های خدا مخصوصا که من اصلا به حرف مامانم اینا گوش ندادم با معدل 18.36 اول دبیرستان رفتم هنرستان که معماری بخونم مامانم عشقش پزشکی بود داروسازی دندون پزشکی اما من گفتم میخوام برم معماری شاید یه زمانی معماری 10 تا دانشگاه بود الان شده 1000 هزارتا من پسرم حتی روی پای خودم هنوز نمیتونم وایسم به هزار نفر سپردم به خدا یکی بهم یه کار پر درامد معرفی کرد گفت مربوط به ساختمان برو ببین رفتم دیدم یه شرکت مشاور املاک هست تو سعادت اباد اقای مدیر میگه ما بیشتر دنبال تحصیل کرده های معماری و عمرانیم داشت گریم میگرفت

arch 1 teh

عضو جدید

نه کارت راه میافته ،فقط کافیه ارتباطاتت و نحوه کاریابی ،بازاریابی و یه خورده تجربه کسب کنی،به راحتی میشه میلیونر شد

hagir

عضو جدید
کاربر ممتاز
همین 2 تا هم که عالیه کد نرمافزار ارئه دو بعدی هست و مکس ارائه سه بعدی خیلی هم عالی فقط وی ری مکس یادت نره اگه بلد نیستی و تهرانی یه استاد خوب بهت معرفی کنم یه استاد که کلی جایزه بین المللی داره

النازا

عضو جدید
همین 2 تا هم که عالیه کد نرمافزار ارئه دو بعدی هست و مکس ارائه سه بعدی خیلی هم عالی فقط وی ری مکس یادت نره اگه بلد نیستی و تهرانی یه استاد خوب بهت معرفی کنم یه استاد که کلی جایزه بین المللی داره

همدانم تهران نیستم

کورش68

عضو جدید
کاربر ممتاز
راست میگن خوب بنده های خدا مخصوصا که من اصلا به حرف مامانم اینا گوش ندادم با معدل 18.36 اول دبیرستان رفتم هنرستان که معماری بخونم مامانم عشقش پزشکی بود داروسازی دندون پزشکی اما من گفتم میخوام برم معماری شاید یه زمانی معماری 10 تا دانشگاه بود الان شده 1000 هزارتا من پسرم حتی روی پای خودم هنوز نمیتونم وایسم به هزار نفر سپردم به خدا یکی بهم یه کار پر درامد معرفی کرد گفت مربوط به ساختمان برو ببین رفتم دیدم یه شرکت مشاور املاک هست تو سعادت اباد اقای مدیر میگه ما بیشتر دنبال تحصیل کرده های معماری و عمرانیم داشت گریم میگرفت
بازار کار خیلی بد شده قبول دارم

کورش68

عضو جدید
کاربر ممتاز
ولی من باهاتون مخالفم
اتفاقا معماری بیشترین بازار کارو داره.منتهی اگه کاربلد باشی
بله اما کو کار؟ من تو تهران وکرج کار میکنم اما دوستام میگند کار واسه ما جور کن اما واقعا نمیتونم پارسال راحت میتونستم اما الان نه بازار خرابه واقعیته

soh-rab

عضو جدید

خدایی بی خیال استادای مجید آنلاین دیدم اونجا به چه وضعیتی افتاده بهترین استادان،،، کارهای خوب دنیا هستن

ولی من باهاتون مخالفم
اتفاقا معماری بیشترین بازار کارو داره.منتهی اگه کاربلد باشی

همه ما فکر می کنیم کار بلدیم .بله بلد هستیم در حد دانشجویی

یکی رو خوب یاد بگیر نمی خواد بقیه رو خوب بلد باشی

واقعا
تا حالا تو زندگی ام اینقدر کم نیاوارده بودم
وقتی توی زندگی به زیر نقطه صفر رسیدم گفتم بی خیال که نمره ام چنده خودمو با هر باقیمونده توانی که داشتم جمع و جور کردم که برای تنها راه باقیمونده زندگی ام که به عقل من نوعی می رسید همه تلاشمو بگذارم
مهر...ابان....اذر....دی....بهمن....اسفند....فروردین....اردیبهشت....خرداد....
خستگی راه تهران
خستگی خودم
تمرینای پی در پی و روزانه ام
و هزار تای دیگه
تا که شد اسکیس
و ...
من دیگه بریدم فرت فرت شدم....دیگه نمی دونم حتی باید به چی فکر کنم
باشه بچه ها از هم صحبتی با شما خیلی خوشحال شدم.
خداحافظ;)

نرووووووووووووووووووووووووووووووو تو هم مث من نمی تونی دووم بیاری نروووووووووووووووووووووو
تو هم مث من کم میاری نرووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووو
نروووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووو

خب من الان کار بلدم باید چیکار کنم؟پارتیم ندارم!

اگه کار بلد باشیم نیاز به پارتی نداریم

• Like
واکنش ها: HOTT

soh-rab

عضو جدید
یافتم یافتم

کیا بودن می گفتن دور قم تپه مپه نیست بیام عرض عرضشون کنم

من و مهدی حجت اعصابمون خرد شد بلند شد ما را با بالگردش برد قم یه دوری زدیم و تپه مورد نظر رو یافتیم

و اینجا بود که خودش به من گفت

hill.jpg hill2.jpg

آخرین ویرایش:

soh-rab

عضو جدید
تپه اصلی رو یافیتم به نظر میاد یه گنبدی چیزی هم رویش ساخته اند و طراح بی مورد سلام و سوال نداده یه جاده ای هم پشت دیده می شه حالا همون جاده هست یا نه خدا می داند؟
همه بیاین که تنور الان داغ می شه

hill3.jpg hill final.jpg

آخرین ویرایش:

soh-rab

عضو جدید
این هم دور نمای بیشتری از تپه ای که من پیدا کردم با دید به حرم و جاده تهران
به نظر میاد ایده اولیه طرح سوال همین تپه هست ولی چون از جاده تهران فاصله داشته طراح سایت رو نداده

site.jpg

یه تپه سنگ آهن هم اون دور اطراف پیدا کردیم که در سمت راست تصویر هست............. و تپه ای که به نظر میاد چیزی روی اون ساخته شده و در پست قبلی گذاشتم در سمت چپ و با رنگ قرمز مشخص شده
ولی من از طریق همین گوگل چند کلیومتر از این طرف قم تا چند کیلومتر اون طرف قم رو با دید به حرم طی کردم و هیچ تپه ای نه در سمت راست آزاد راه و نه در سمت چپ آزاد راه وجود نداشته

پس نتیجه می گیریم هر سه تای این سایت های واقعی دروغ هستند و این سوال زاییده ذهن بیمار طراح هست
یه نگاهی به دور بر تون بندازین(وکیل مدافع دادگاه خنده بازار)

site1.jpg

با توجه به جهت شمال الان قبله دقیقا در بالای صفحه قرار دارد و جاده پشت حرم هست و سلام گاه نماز خونه و این چیزها نیاز به چرخش نداشته یعنی من که الان خودم چرخش نداده بودم کلی حال کردم هر چند به احتمال 99 درصد اصلن سایت و جهت ها مهم نبود بلکه رویکرد های دیگه ای مورد نظر طراح بوده است

آخرین ویرایش:

milad-karimi

عضو جدید
اینایی که میگین وسیله هستش... یکی دست آزاد یکی ماکت یکی نرم افزار... اینا که به نظرم زیاد مهم نیست... یکی دوتا رو بلد باشی بسه شرط مثاله تفکر معمارانه و ذهن خلاقه... اگه اینو نداشته باشیم اونا به درد نمیخورن

pyramids

عضو جدید
کاربر ممتاز
یافتم یافتم

کیا بودن می گفتن دور قم تپه مپه نیست بیام عرض عرضشون کنم

من و مهدی حجت اعصابمون خرد شد بلند شد ما را با بالگردش برد قم یه دوری زدیم و تپه مورد نظر رو یافتیم

و اینجا بود که خودش به من گفت

مشاهده پیوست 159908 مشاهده پیوست 159909

آدم 2روز نمیاد 3روز باید متنهای شما رو بخونه:biggrin:
سهراب اینارو بفرست سنجش بدردشون میخوره;)

النازا

عضو جدید
بچه ها به نظرمن سایت اگه مهم بود خود طراح میدادش چیزای دیگه برای داورامهمه مثل مقیاس وایده معمارانه و اهمیت به دید معماری ایرانی اسلامی

kimia572

عضو جدید
کاربر ممتاز
بله درسته اما شما به اینکه زده بود پلان شیت اول همراه تحلیل سایت و پرسپکتیو پرنده بود جا نمیشده مگر اینکه اونها رو حذف کنید. اگر 1.50 مهمه چون واسه سوال بوده پس اینکه شیت اول چی بزارید هم مهم بوده که رعایت نکردین. بابا هرکسی هرجوری که کشیده میگه داورا وخودم میگیم همین درسته آفرین واسه شماها درست واسه ماها مردودی شماها عالم ونادون بس کنید دیگه سلایق شخصیتون رو هی نیایند اینجا بگید. اصلا شماها همتون قبول دانشگاه تهران ومردودی شورشو رو دیگه در آوردید بابا

شیت اول کجا نوشته بود پرنده و تحلیل سایت ؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

شیت اول پلان خواسته بود و جدول ریز فضاها

hanimemar

عضو جدید
کاربر ممتاز
شیت اول کجا نوشته بود پرنده و تحلیل سایت ؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

شیت اول پلان خواسته بود و جدول ریز فضاها
پارسال شیت اول پرسپکتیو پرنده هم میخواسته.امسال فقط پلان و جدول بوده دوست عزیز.

soh-rab

عضو جدید
آدم 2روز نمیاد 3روز باید متنهای شما رو بخونه:biggrin:
سهراب اینارو بفرست سنجش بدردشون میخوره;)

دوستان بعد از اینکه نتایج اومد بیاید اعتراض بزنیم
نمی شه که فقط ما به دو سوم آزمونمون اعتراض داشته باشیم ما باید به یک سوم باقی مونده هم اعتراض کنیم:w00::w00::w00:

kimia572

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان بعد از اینکه نتایج اومد بیاید اعتراض بزنیم
نمی شه که فقط ما به دو سوم آزمونمون اعتراض داشته باشیم ما باید به یک سوم باقی مونده هم اعتراض کنیم:w00::w00::w00:

حالا یه جور میگی یه نفر ندونه فکر می کنه چه قدر اعتراض به اون 2/3 جواب می ده:que:

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا