بررسی آزمون اسکیس کنکور کارشناسی ارشد 94 - ایستگاه آتشنشانی

وضعیت
موضوع بسته شده است.

nasrin_arch

عضو جدید
واقعا همینطوره... متاسفانه عرف جامعه یه طوریه که نمیشه اعتماد کرد. دقیقا مثل شما نامزدم کلاس منظر میرفت گفتم آخه اردبیل کی منظر بلده اونم با این هزینه کم!! اصلا هم مهم نیست براش پول بدیم یانه... اما مهمون که رفتم دیدم چقدر با علاقه خودش آفتاب میشینه دهن روزه و من و همسرم سایه کلاس یک ساعت و نیمی دو ساعت و نیم طول میکشه عرق می کنه و از هر جنبه ای با حوصله توضیح میده. موسسات مگه وقت دارن؟! حیف که دیر رفتم. یه جمله برای آینگان بگم. اسیر نام بزرگ نباشن. اسم نبرم اساتید موسسات رو اما باور کنین جریان اصلی درامدشونه. فکر نکنین چون موسسه فلان نمیرید عقبید. با یه نفر چیزایی که خوندید رو کرکسیون کنین کسی که بلده. درک رو تونستین برین کلاس. نامزدم سنش از استاد بیشتره ولی خجالت نکشید فکر کنم منظر قبولشه من معماری.

سلام
انشالله نامزدتون به خاطر زحماتش به دلخواهش برسه

dreaamlaand

عضو جدید
کسی میدونه من برای اینکه یکی از دانشگاه های غیرانتفاعی تبریز قبول شم اسکیسم باید چند بیاد؟

samira-arch

عضو جدید
کسی میدونه من برای اینکه یکی از دانشگاه های غیرانتفاعی تبریز قبول شم اسکیسم باید چند بیاد؟

من پارسال با رتبه 1200و اسکیس16 درصد سراج قبول شدم.غیرانتفاعی زیاد مهم نیس چند بزنی. پارسال تا 2000هم قبول شده بودن.

nani_67

عضو جدید
کاربر ممتاز
من پارسال با رتبه 1200و اسکیس16 درصد سراج قبول شدم.غیرانتفاعی زیاد مهم نیس چند بزنی. پارسال تا 2000هم قبول شده بودن.

شهریه غیرانتفاعی چند تومن میشه خبرداریددد؟؟؟واینکه بااسکیس16درصد رتبه تون چند شده بود؟؟؟؟ممکنه بگید ک حدودی بشه حساب کنم ک تا چ حدودی رتبه تونو پایین اورده بوده؟؟؟

mahyarSAMSUNG

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
شهریه غیرانتفاعی چند تومن میشه خبرداریددد؟؟؟واینکه بااسکیس16درصد رتبه تون چند شده بود؟؟؟؟ممکنه بگید ک حدودی بشه حساب کنم ک تا چ حدودی رتبه تونو پایین اورده بوده؟؟؟

من خودم الان ترم 2 غیر انتفاعی هستم . دانشگاه علم و فرهنگ . ترمی حدود 1.800 آب میخوره . با رتبه 482 و اسکیس 22 درصد اونجا قبول شدم

الهه معماري

عضو جدید
من خودم الان ترم 2 غیر انتفاعی هستم . دانشگاه علم و فرهنگ . ترمی حدود 1.800 آب میخوره . با رتبه 482 و اسکیس 22 درصد اونجا قبول شدم

شما احتمالا همه شبانه ها رو نزده بودین درسته؟
یعنی علم و فرهنگو زودتر از شبانه های مثلا سبزوار و گرگان باید زده باشی یا اینکه اینارو هم زدی و نیاوردی؟؟

dreaamlaand

عضو جدید
سلام و خسته نباشید به همتون
یه سوالی داشتم: دوستم رتبه اولش تقریبا 3000 و خرده ای امده و اسکیس باید چند بزنه تا یکی از غیرانتفاعی های تبریز قبول بشه.:surprised:؟

mazyar_01010

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

اینا قبولی های دانشگاه تهران پارسالن!!! دوستم که رتبه 3 تئوری پارسال هست و در نهایت 2 شد میگه ی رتبه ی 400 ام دارن که با 68 درصد تو بهشتی همکلاسشه!!!

Sent from my C6603 using Tapatalk

ba.sa

عضو جدید
سلام دوستان
من کل تاپیک رو نخوندم،اما همون اوایلش رو که خوندم واقعا برام ناراحت کننده بود
من شاگرد استاد شقاقی بودم و ایشون به جرات میگم که یکی از باسوادترین و البته باوجدان ترین اساتید هستند و کل ماه رمضان رو با زبون روزه تمام و کمال به ما اموزش دادند و من به شخصه اواخر ورک شاپ اینقدر مطالب و نکات مفید یاد گرفته بودم که به دوستام می‌گفتم اگه ارشد نخونم هم دیگه مهم نیست،البته در کنار ایشون اساتید دیگه ای مثل استاد علی نیا هم به ما اموزش میداند...میتونین حرف من رو بذارین پای تبلیغ و این داستانها که بعضیها بلدند،اما من چون ایشون حق استادی به گردنم داشتن و تقریبا ۹۰% اموخته های معماریم رو مدیون ایشون هستم واجب دونستم که این حرف ها رو بگم و چقدر خوبه که ادم ها یاد بگیرند که از رو گفته های دیگران کسی رو قضاوت نکنن که بگن خوبه یا بده و...موفق باشین و امیدوارم هر کسی که واقعا زحمت کشیده و تلاش کرده نتیجه ی کنارش رو بگیره...

آخرین ویرایش:

hasti.ir

عضو جدید
سلام دوستان
من شاگرد استاد شقاقی بودم و ایشون به جرات میگم که یکی از باسوادترین و البته باوجدان ترین اساتید هستند و کل ماه رمضان رو با زبون روزه تمام و کمال به ما اموزش دادند و من به شخصه اواخر ورک شاپ اینقدر مطالب و نکات مفید یاد گرفته بودم که به دوستام می‌گفتم اگه ارشد نخونم هم دیگه مهم نیست،البته در کنار ایشون اساتید دیگه ای مثل استاد علی نیا هم به ما اموزش میداند...میتونین حرف من رو بذارین پای تبلیغ و این داستانها که بعضیها بلدند،اما من چون ایشون حق استادی به گردنم داشتن و تقریبا ۹۰% اموخته های معماریم رو مدیون ایشون هستم واجب دونستم که این حرف ها رو بگم و چقدر خوبه که ادم ها یاد بگیرند که از رو گفته های دیگران کسی رو قضاوت نکنن که بگن خوبه یا بده و...موفق باشین و امیدوارم هر کسی که واقعا زحمت کشیده و تلاش کرده نتیجه ی کنارش رو بگیره...
یکم هزینه کلاساشون مغایرت داره با با وجدان ترین اساتید.
دوست عزیزم تو این تاپیک کسی رو قضاوت نکردیم. بحثمون کسایی هستش که از شهرستان شرایطشو نخواهند داشت سالهای آینده برن کلاسهاشون. فکر نمی کنین چه بلایی سرشون میاد؟ باور کنین ما خودمونم حرفهای قبل شما رو خوندیم و به شدت فکر می کردیم چون کلاس ایشون نرفتیم و کلاس یه استاد گمنام رفتیم (آگاهمون ساخت) متضرر میشیم. اما اینطور نیست. معذرت می خوام مشکلی که تو تاپیک های دیگه هم افتاد رک بودنمه.
ببینین کلاسها برای کسایی خوبه که بخوان خودشونو در حد متوسط برسونن (چند نفر تو کلاس بود؟) برای کسایی خوبه که 10 درصد تو چندین سال دانشگاه یاد گرفتن و 90 درصد سواد معماریشمونو تو زمان اندکی که کل فیلماشو یکی از دوستای همسرم بعد ازمون اسکیس آورد دیدیم گرچه چیزی برای یاد گرفتن داره اما خیلی پیش پا افتاده هستش. یاد بگیریم با تمام احترام به ایشون و بقیه اساتید از کسی بت نسازیم.

hasti.ir

عضو جدید
کسی می دونه نسبت به جدا کردن روزانه و شبانه ها برگه ها جدا تصحیح میشن یا با هم؟

mazyar_01010

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
کسی می دونه نسبت به جدا کردن روزانه و شبانه ها برگه ها جدا تصحیح میشن یا با هم؟
فک نکنم جدا شن!!! چون یکی از آشنایان گفته بود شوهرش اسکیس و 80 زده بود ولی چون مجاز به روزانه نبود غیرانتفاعی آورد!!!

ba.sa

عضو جدید
یکم هزینه کلاساشون مغایرت داره با با وجدان ترین اساتید.
دوست عزیزم تو این تاپیک کسی رو قضاوت نکردیم. بحثمون کسایی هستش که از شهرستان شرایطشو نخواهند داشت سالهای آینده برن کلاسهاشون. فکر نمی کنین چه بلایی سرشون میاد؟ باور کنین ما خودمونم حرفهای قبل شما رو خوندیم و به شدت فکر می کردیم چون کلاس ایشون نرفتیم و کلاس یه استاد گمنام رفتیم (آگاهمون ساخت) متضرر میشیم. اما اینطور نیست. معذرت می خوام مشکلی که تو تاپیک های دیگه هم افتاد رک بودنمه.
ببینین کلاسها برای کسایی خوبه که بخوان خودشونو در حد متوسط برسونن (چند نفر تو کلاس بود؟) برای کسایی خوبه که 10 درصد تو چندین سال دانشگاه یاد گرفتن و 90 درصد سواد معماریشمونو تو زمان اندکی که کل فیلماشو یکی از دوستای همسرم بعد ازمون اسکیس آورد دیدیم گرچه چیزی برای یاد گرفتن داره اما خیلی پیش پا افتاده هستش. یاد بگیریم با تمام احترام به ایشون و بقیه اساتید از کسی بت نسازیم.
هزینه کلاساشون بابت جایی هست که میگیرن بیشتر،البته که خود اموزی همیشه بهترین گزینه هستش،در ضمن من قبلا نظر خاصی راجع به ایشون نداده بودم،نفر اول اسکیس پارسال شاگرد ایشون بودن,همین برای پاسخ به اینکه فرمودید در حد متوسط میرسن بچه ها کافیه،شما حتما خیلی با سوادی،اما بچه های ارشد دانشگاه تهرانم که اونجا بودن معتقد بودن که باز هم تو این ورک شاپ چیزهای جدید یاد گرفتن،کدوم فیلم؟؟؟:):):):):)کسی اجازه فیلم گرفتن نداشت و ایشون شرعا گفته بودن که راضی نیستن کسی فیلم بگیره،اونوقت شما میگی...:),جالبه:):):)با این اوصاف صحبتی با شما نمیمونه،موفق باشی.

Maryam.PZ

کارشناس ارشد مرمت ابنیه
کاربر ممتاز
سلام به همگی
از این حرفا بگذریم , نتایج کی میاد؟؟!

احتمالا هفته ی دوم شهریور،
پارسال 2 شهریور جوابا اومده بود ... امسال چون اسکیس دیر برگزار شد شاید هفته ی دوم جوابا بیاد ...

rezazilla

عضو جدید
با سلام
پیرو بحث و تبادل نظری که راجع به اقای امیر شقاقی در این تاپیک به وجود اومده لازم میدونم بگم که :
من بجای کلاسای امیر شقاقی رفتم سر کلاس یکی از فامیلای ایشون بنام شقایق امیری !! :))) خیلی خوب بود ، به شما هم توصیه میکنم . تلفن 29 دوتا شیش هر هر هو

rezazilla

عضو جدید
سلام دوستان

تند نرو
تند نرو ، خیلی زوده
تند نرو خواهشا ... کلاسارو برو ولی تند نرو زیاد اینقد
تند نرو زوده... تند نرو لدفففففففففففن

ranaamiri

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان یه نکته هست که واقعا باید گفته بشه ...
حیفه واسه باشگاه که درگیره حزب و قضاوته نابجا بشه ...
هر استادی در هر شهری هست محترمه و این غیره قابله انکاره
من هم شهرستان بودم کلاس هم تهران ...از قدیم میگن هر چقدر پول بدی آش میخوری!
واین بیانگره این نیست که استاده تهران لزوما خوبه یا شهرستان خوب نیست ...هممون میدونیم که مسلما تهران و امکاناتش خیلی بهتر از شهرستانه و این متاسفانه بی انصافییه که در حقه شهرستانیا شده ...ولی بیشتر از واقعیت این جوه که باعث شکل گیریه این تفکر شده که اگه کلاسه استاد فلانی رو نری کارت تمومه و نمیتونی از پسه اسکیس بربیای!هممون دیدیم کسایی رو که کلاسم رفتن و بجایی نرسیدن و برعکسشم هست که کلاس نرفتن و بهترین درصد تو اسکیس رو آوردن!مهم اون تلاشست که باید خودمون انجامش بدیم ...استاد که آمپوله معماری بهت تزریق نمیکنه که یهو از این رو به اون رو شی تو مدته کم ...من خودم کلاس تهران بودم و دیدم که آدم هست که اصلا واسش مهم نیست کجا و سره کلاسه کی نشسته و در برابره اون همه تلاشه استاد هیچ تغییری درش رخ نداده و آدمی رو دیدم و از نزدیک میشناسم کسی رو که اصلا اسکیس نمیدونسته چیه و با تلاشش تونسته درصده خوبی رو کسب کنه ...این که میگن موضوع رو لو میدن واین حرفا ...واقعا برمیگرده به وجدانه اون استاد و اینکه چطوری میتونه حق ناس رو نادیده بگیره و حقه این همه آدم رو بخوره و یه نکته ی دیگه ام که هست ...کسی که معماره و حقش دانشگاهه خوبه مطمئن باشین موضوع از پشته قله قافم بیارن میتونه بزنه ...و کسی که حفظ کنه و بره سره جلسه تجربه نشون داده انقدر شرایط و استرس کنکور سخته و سنگینه که یک هزارمه همون حفظیاتشم نمیتونه استفاده کنه ازش!پس خواهشا بخاطره سختیاییه که این مدت متحمل شدیم و باهم به اینجا رسیدیم منتظره نتایج بمونیم و هیچ کسی رو قضاوت نکنیم...امیدوارم هر چقدر زحمت کشیدیم همون قدر آش بخوریم نه هر چقدر پول دادیم!

hasti.ir

عضو جدید
هزینه کلاساشون بابت جایی هست که میگیرن بیشتر،البته که خود اموزی همیشه بهترین گزینه هستش،در ضمن من قبلا نظر خاصی راجع به ایشون نداده بودم،نفر اول اسکیس پارسال شاگرد ایشون بودن,همین برای پاسخ به اینکه فرمودید در حد متوسط میرسن بچه ها کافیه،شما حتما خیلی با سوادی،اما بچه های ارشد دانشگاه تهرانم که اونجا بودن معتقد بودن که باز هم تو این ورک شاپ چیزهای جدید یاد گرفتن،کدوم فیلم؟؟؟:):):):):)کسی اجازه فیلم گرفتن نداشت و ایشون شرعا گفته بودن که راضی نیستن کسی فیلم بگیره،اونوقت شما میگی...:),جالبه:):):)با این اوصاف صحبتی با شما نمیمونه،موفق باشی.
نفر اول اسکیس منظر پارسال همشهریمون بودن نفر اول معماری پارسال هم کسیه که شیت هاش معروف شدن (با قهوه ای و بلک و راپید کار می کنن- حضوری با همسرم باهاشون حرف زدیم تهران) و هیچ کلاسی نرفتن. فیلم های کلاس رو هم آدرس بدین تو دی وی دی بفرستم براتون حجمشون قابل آپلود نیست. با اجازه از خودشون گرفتن حتی به دوربین نگاه هم می کنن! دوست عزیزم اینجا نیومدیم کسی رو تخریب کنیم. شما مغلطه می فرمایید. مطمینا چیزهایی یاد گرفتید اما دال بر این نیست که بت بسازیم و بگیم 90 درصد سوادم از یک کلاسه. بعدشم کسی اسم نیاورد کدوم استاد که شما به آقای دکتر اشاره می کنین. حتی فیلم های پیارسال ایشون رو هم کامل دارم. خیلی هم چیزای مفید یاد گرفتم. کارای بچه هاشونم دیدم پیشرفت کردن ولی اکثرا شبیه همن!
یه سوال! اگر بحث مادی نیست چرا نباید فیلم گرفته بشه؟
دوست من کنکوری های سال بعد میخونن حرفاتون رو. خواهشا هیجانزده نشین. مشکل ما قضاوتهای بدون ارایه راهکاره. ما فقط بحث می کنیم که کسی آیا میتونه بدون کلاس موفق بشه یا نه؟! مطمینا جواب بله هستش.
دقیقا حرفای خانم امیریو قبول دارم. (البته با کمال احترام بجز این که هرچقدر پول بدی بیشتر آش میخوری)

hasti.ir

عضو جدید

احتمالا هفته ی دوم شهریور،
پارسال 2 شهریور جوابا اومده بود ... امسال چون اسکیس دیر برگزار شد شاید هفته ی دوم جوابا بیاد ...

از اونجایی که کل رشته ها با هم میان جوابش وابسته به عملی نیست. ایشالا مثل پارسال دوم میاد.

Arezoya

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها من یه سوال دارم راجع به یه جور کانسپت، چون شما اسکیس دادین و کار بلدین اینجا مطرح می کنم و صد البته به خاطراینکه چون اسکیس تموم شده فک میکنم مزاحمتون نیستم :w05:.....بچه ها ایده از فرش تا عرش با چه فرمی میتونه نشون داده بشه؟ (برای موزه).........ممنون میشم اگه لطف کنین و راهنماییم کنین
پ.ن: چون موزه س احساس می کنم زیاذ نمی تونم از زمین ارتفاع بدم و از طرفی ایده از فرش تا عرشه و باید یه دوختی بین زمین و آسون باشه دیگه
پ.ن: فرم باید ساده، با بینش الهی و دارای وحدت باشه

mazyar_01010

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

بچه ها من یه سوال دارم راجع به یه جور کانسپت، چون شما اسکیس دادین و کار بلدین اینجا مطرح می کنم و صد البته به خاطراینکه چون اسکیس تموم شده فک میکنم مزاحمتون نیستم :w05:.....بچه ها ایده از فرش تا عرش با چه فرمی میتونه نشون داده بشه؟ (برای موزه).........ممنون میشم اگه لطف کنین و راهنماییم کنین
پ.ن: چون موزه س احساس می کنم زیاذ نمی تونم از زمین ارتفاع بدم و از طرفی ایده از فرش تا عرشه و باید یه دوختی بین زمین و آسون باشه دیگه
پ.ن: فرم باید ساده، با بینش الهی و دارای وحدت باشه
ببین من خودم اینکار و می کردم!!!
1.سوال و با دقت می خونم و نکات مهمشو خط می کشیدم!!!
2. اون سوالای who و where و... (که استاد شقاقی به بچه هاش گفته) رو از خودم می پرسم!!!
3. برنامه فیزیکی رو می نوشتم 1 دور و احتمالا برا چن طبقه بودنش تصمیم می گرفتم!!!
4. 1 فرم پایه در نظر می گرفتم مث ال، اس ،باکس و... (نگاه می کردم چه فرمی به کارم می خوره)
5. سعی می کردم تو حجم پایه ( ال و اس و...) پیلوت، حیاط مرکز، تراس و... (تعادل دانه های شفاف و صلب) ایجاد کنم!!!
6. برای جذاب شدن حجمم پله رو بولد می کنم یا ستون ها رو تو نما برجسته می کنم!!!
- تمام این مدت دارم ب کانسپت فکر می کنم اما وقتمو واسش تلف نمی کنم، ینی اینکه بیکار نمیشینم ایدهه بیاد، موازی کاری می کنم!!! اصولا هم ب صورت بسیار غافلگیرکننده ایده وسط کار میاد!!! 2 تا توصیه مهم. اول اینکه سعی نکنید کل کار و اول اسکیس ببینید!!! به قول بهرام شیردل ک میگه هیچ وقت نمی دونم آخر کارم چی میشه!!! و ایده پردازیتونو محدود ب اول اسکیس نکنید!!! و دومی اینه ک، کارتونو بکنید ایده ها میان!!! به قول محمدرضا حائری معماری ی کار 24 ساعتس و حتی تو خوابم ادامه داره!!!
هنرمندان ایده ها رو گسترش میدن. نه ک از اول ببینن!!!
7. عملکرد ها رو تو پلان و مقطع و حجم ایزو در میارم!!! (دقت کنید حتما پلانا رو گرید بندی کنید چون هم پلان خوب در میاد، هم راحت ستون گذاری میشه)
8. بعد از در اومدن کلیت پلان، شروع می کنم ب حل مدارک دیگه!!!
9. بعد از تمام شدن کار ب طور مدادی ی چک 2 دقه ای می کنم مدارکو!!!
10. بعد با خط لرزان شروع می کنم به دسن و جزئیات بیشتری هم اضافه می کنم!!! (ایده پردازی تا آخرایه کار ادامه داره)
11.آخرشم دیاگرام هامو می کشم ب اضافه دیتیل ها و ی راندو ریزی ام می کنم!!!
پ.ن1: از مرحله 7 رو ب اختصار گفتم
پ.ن2: امیدوارم خودم از این لفاظی نتیجه بگیرم!!! :D
پ.ن3: سبک خودتونو داشته باشید!!!
پ.ن 4: مجله بخونید و توام با تفکر دیتل و حجم جم کنید!!!
پ.ن5: تو امتحان اسکیس از کل ب جز رفتن و برگشت محدود دوباره از جز به کل ب نظرم خیلی جوابه!!! تصمیمات کلی رو زودتر بگیرید، نه اینکه طراحی کنیم برای اینکه گالری خاص تو کار باشه!!! طراحی کنید و ب اون گالری برسید!!!
این تجربیات بنده ی حقیر بود!!! امیدوارم مفید باشه!!! موفق باشیم!!!

آخرین ویرایش:

Arezoya

عضو جدید
کاربر ممتاز
ببین من خودم اینکار و می کردم!!!
1.سوال و با دقت می خونم و نکات مهمشو خط می کشیدم!!!
2. اون سوالای who و where و... (که استاد شقاقی به بچه هاش گفته) رو از خودم می پرسم!!!
3. برنامه فیزیکی رو می نوشتم 1 دور و احتمالا برا چن طبقه بودنش تصمیم می گرفتم!!!
4. 1 فرم پایه در نظر می گرفتم مث ال، اس ،باکس و... (نگاه می کردم چه فرمی به کارم می خوره)
5. سعی می کردم تو حجم پایه ( ال و اس و...) پیلوت، حیاط مرکز، تراس و... (تعادل دانه های شفاف و صلب) ایجاد کنم!!!
6. برای جذاب شدن حجمم پله رو بولد می کنم یا ستون ها رو تو نما برجسته می کنم!!!
- تمام این مدت دارم ب کانسپت فکر می کنم اما وقتمو واسش تلف نمی کنم، ینی اینکه بیکار نمیشینم ایدهه بیاد، موازی کاری می کنم!!! اصولا هم ب صورت بسیار غافلگیرکننده ایده وسط کار میاد!!! 2 تا توصیه مهم. اول اینکه سعی نکنید کل کار و اول اسکیس ببینید!!! به قول بهرام شیردل ک میگه هیچ وقت نمی دونم آخر کارم چی میشه!!! و ایده پردازیتونو محدود ب اول اسکیس نکنید!!! و دومی اینه ک، کارتونو بکنید ایده ها میان!!! به قول محمدرضا حائری معماری ی کار 24 ساعتس و حتی تو خوابم ادامه داره!!!
هنرمندان ایده ها رو گسترش میدن. نه ک از اول ببینن!!!
7. عملکرد ها رو تو پلان و مقطع و حجم ایزو در میارم!!! (دقت کنید حتما پلانا رو گرید بندی کنید چون هم پلان خوب در میاد، هم راحت ستون گذاری میشه)
8. بعد از در اومدن کلیت پلان، شروع می کنم ب حل مدارک دیگه!!!
9. بعد از تمام شدن کار ب طور مدادی ی چک 2 دقه ای می کنم مدارکو!!!
10. بعد با خط لرزان شروع می کنم به دسن و جزئیات بیشتری هم اضافه می کنم!!! (ایده پردازی تا آخرایه کار ادامه داره)
11.آخرشم دیاگرام هامو می کشم ب اضافه دیتیل ها و ی راندو ریزی ام می کنم!!!
پ.ن1: از مرحله 7 رو ب اختصار گفتم
پ.ن2: امیدوارم خودم از این لفاظی نتیجه بگیرم!!! :D
پ.ن3: سبک خودتونو داشته باشید!!!
پ.ن 4: مجله بخونید و توام با تفکر دیتل و حجم جم کنید!!!
پ.ن5: تو امتحان اسکیس از کل ب جز رفتن و برگشت محدود دوباره از جز به کل ب نظرم خیلی جوابه!!! تصمیمات کلی رو زودتر بگیرید، نه اینکه طراحی کنیم برای اینکه گالری خاص تو کار باشه!!! طراحی کنید و ب اون گالری برسید!!!
این تجربیات بنده ی حقیر بود!!! امیدوارم مفید باشه!!! موفق باشیم!!!

بی نهایت سپاس گذارم:gol::gol:.......ممنون که لطف کردین وقت گذاشتین تا راهنماییم کنین.هر پستی که تو این تاپیک گذاشتین برام آموزنده بوده.....دستتون درد نکنه:w27:

mazyar_01010

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

بی نهایت سپاس گذارم:gol::gol:.......ممنون که لطف کردین وقت گذاشتین تا راهنماییم کنین.هر پستی که تو این تاپیک گذاشتین برام آموزنده بوده.....دستتون درد نکنه:w27:
البته من از امتحان معماریم راضی نیستم!!! امیدوارم ی فرجی بشه!!! :)

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا