بررسی آزمون ارشد معماری آزاد 92

وضعیت
موضوع بسته شده است.

باران طلایی

عضو جدید
کاربر ممتاز
نفر روبروی من تمام سوالها رو جواب داده بود ولی واقعا آدم دیوانه ای بوده چون ردیف اول سوالها رو گزینه 1 زده بود

ستون 2 هم گزینه ها 3 رو سیاه کرده بود

یکی نیست به اینا بگه شما که درس نمیخونید میاید سرجلسه واسه چی هم تعداد متقاضی ها رو زیاد میکنید هم بقیه رو به استرس میندازید . والا بخدا

zhoolang

عضو جدید
نفر روبروی من تمام سوالها رو جواب داده بود ولی واقعا آدم دیوانه ای بوده چون ردیف اول سوالها رو گزینه 1 زده بود

ستون 2 هم گزینه ها 3 رو سیاه کرده بود

یکی نیست به اینا بگه شما که درس نمیخونید میاید سرجلسه واسه چی هم تعداد متقاضی ها رو زیاد میکنید هم بقیه رو به استرس میندازید . والا بخدا

مگه ما دل نداريم :biggrin:

arezooo82

عضو جدید
شنیدم دانشگاه آزاد امسال غوغا کرده!!! خدا رو شکر ما پارسال قصر در رفتیم!!

باران طلایی

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان تو حوزه امتحانی که بودین به نظرتون حدودا چند نفر معماری بودن؟ انتخاب اولتون کجاست؟

zhoolang

عضو جدید
جوابش كي مياد؟از صحبتهاي امروز بچه ها به نظرميرسه نسبت به سالهاي قبل زودتر بدن

par parii

عضو جدید
ما که گرگانیم تقریبا 150 نفر اینا... بیشتر دختر-بیشتر تهران و شمال و گنبد
همه ام نیم ساعت اول پا شدند D:

Behnaz.B

عضو جدید
ولی خدایی خیلی مسخره است! من و دوستم هردوتامون کارت شناسایی یعنی شناسنامه یا کارت ملیمونو جا گذاشته بودیم!! اولین کنکوری هم بود که جا گذاشته بودیم.
کلی هم استرس گرفته بودیم اولش. اما هیشکی اصلا ازمون کارت شناسایی نخواست و حتی عکسمونم چک نکرد. فقط کارت ورود به جلسه رو ازمون گرفتن سر آزمون.
یعنی هر کسی جای من میتونست بره کنکور بده و من قبول شم :eek:

سجی

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ولی خدایی خیلی مسخره است! من و دوستم هردوتامون کارت شناسایی یعنی شناسنامه یا کارت ملیمونو جا گذاشته بودیم!! اولین کنکوری هم بود که جا گذاشته بودیم.
کلی هم استرس گرفته بودیم اولش. اما هیشکی اصلا ازمون کارت شناسایی نخواست و حتی عکسمونم چک نکرد. فقط کارت ورود به جلسه رو ازمون گرفتن سر آزمون.
یعنی هر کسی جای من میتونست بره کنکور بده و من قبول شم :eek:
واسه ماهم همینطور بود

Behnaz.B

عضو جدید
چقدر همتون دقیق اطلاعات دارید چند نفر معماری بودن تو حوزتونو اینا! من اولش با استرس جا گذاشتن کارت شناسایی رفتم و آخرش هم با استرس اینکه سوالای 80-100 رو جواب ندادم اومدم بیرون :confused:
حوزمون دانشگاه آزاد رشت بود. خیلیا زودتر از اینکه وقت تموم بشه اومدن بیرون و نخونده بودن. خیلیا هم تخته شاسی و ماژیک راندو آورده بودن و اسکیس تمرین کرده بودن . اطلاعات دیگه ای ندارم :razz:
یه آبمیوه خنک و دو تا کیک هم همون ورودی بهمون میدادن :D

presante

عضو جدید
سلام دوستان....کسی میدونه واسه مشهد حدودا باید چه ترازی داشته باشی؟؟؟؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.