بررسی آزمون ارشد معماری آزاد 92

وضعیت
موضوع بسته شده است.

باران طلایی

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان کسی میدونه کسایی که مجاز نشدن میتونن اسکیس بدن؟ اصلا میتونن تکمیل ظرفیت شرکت کنن؟

من با مرکز آزمون تماس گرفتم گفتن که بعید میدونم که اونایی که مردود شدن بتونن توی تکمیل ظرفیت شرکت کنند ولی باز هم باید منتظر بمونید تا زمان و ابلاغیه تکمیل ظرفیت اعلام بشه ممکنه اونجا تبصره یا قانون جدیدی بیاد که این امکان وجود داشته باشه که اونایی که توی مرحله اول مردود شدن بتونن واسه تکمیل ظرفیت هم شرکت بکنند.
اینا هنوز تکلیفشون با خودشونم مشخص نیست معلوم نیست میخوان چکار بکنن

saeed.yadollahi

عضو جدید
به گزارش سرویس دانشگاهی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، ثبت‌نام داوطلبان در مرحله تکمیل ظرفیت آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد اواخر شهریور ماه آغاز می‌شود و بر اساس آن کلیه داوطلبان اعم از پذیرفته‌شده و پذیرفته‌نشدگان می‌توانند در این مرحله شرکت کنند.
من اسکیس رو نمیدم،میرم برای تکمیل ظرفیت:biggrin:

sara_slash1

عضو جدید
کاربر ممتاز
شهریه دانشگاه آزاد چقدره بچه ها؟
ثابت و متغییرش؟؟؟

النازا

عضو جدید
بچه ها من انتخاب اولم همدان بود قبول شدم ولی نمیرم اسکیس بدم باز اگه تو همدان بود ازمونش میرفتم ولی دیگه واقعا خسته شدم از این ازمونا همون غیرانتفاعی رو میرم تا تکمیل ظرفیت

aziarchitect

عضو جدید
ترم اول 1100000تومن که 60 ت برا خدمات آموزشی میگیری ولی از ترم بعد 1072000شهریه ثابت.................متغییرم ترم اول تقریبا660،000ت ترم دوم که واحدا زیاد میشه 800،000ت

6947

عضو جدید
کلید سوالات ارشد معماری آزاد 92

کلید سوالات ارشد معماری آزاد 92

سلام دوستای گلم کسی از شماها کلید سوالات ارشد معماری دانشگاه آزاد 92 رو داره؟لطفا کمممممممممممممممممممک:confused:

وضعیت
موضوع بسته شده است.