بررسی آزمون ارشد معماری آزاد 92

وضعیت
موضوع بسته شده است.

ff_z

عضو جدید
منم زدم 750 اخه بفیه گزینه ها خیلی زیادت بودن به نظرم با کل بنا تناسب نداشت

presante

عضو جدید
سلام دوست عزیز....وقتی میخوای جواب کسی رو بدی, گزینه ی پاسخ با نقل قول رو بزن

ff_z

عضو جدید
بچه ها من خیلی رواسکیس حساب باز کرده بودم اینم که از سوالات تستی شون نمیدونم چی میخواد بشه خیلی اعصبانیم :exclaim:

باران طلایی

عضو جدید
کاربر ممتاز
این دانشگاه آزاد واقعا هیچ چیزش معلوم نیست

امسال گفتن هرکی میتونه 20 شهر رو انتخاب کنه منم از ترس راه دور (چون کارمندم) چند شهر نزدیک بیشتر نزدم . با اجازتون دیشب اعلام کرده هرکسی هر شهری قبول به میتونه انتقال یا مهمان دائم واسه شهر خودش بگیره در صورتی که رشته ش رو شهر خودش داشته باشه .

باران طلایی

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها کسی سوالات ازمون رو با خودش نیاورده؟

دیشب از سوالات عکس گرفتم گذاشتم . امروز اسکنش کردم گذاشتم تا هرکی دوست داره بتونه استفاده کنه :)

پیوست ها

• ارشد معماری آزا&#1.pdf
    6.3 مگایابت · بازدیدها: 0

mahyar21

عضو جدید
این دانشگاه آزاد واقعا هیچ چیزش معلوم نیست

امسال گفتن هرکی میتونه 20 شهر رو انتخاب کنه منم از ترس راه دور (چون کارمندم) چند شهر نزدیک بیشتر نزدم . با اجازتون دیشب اعلام کرده هرکسی هر شهری قبول به میتونه انتقال یا مهمان دائم واسه شهر خودش بگیره در صورتی که رشته ش رو شهر خودش داشته باشه .
من 10 تا زدم.
ولی از دیروز بچه ها هرچی میگن میبینم اشتباه زدم ،درصدام منفی میاد!:wallbash:

باران طلایی

عضو جدید
کاربر ممتاز
دیروز من بهت دلداری میدادم الان برعکس شده؟!!
من دیگه تا روستاهای اطراف تبریز رو هم زدم ،اگه قبول نشم دیگه...:D

صبح تا از خواب بیدار شدم اولین چیزی که یادم اومد کابوس امتحان دیروز بود :cry:

خوشبحالت کاش منم بیشتر انتخاب کرده بودم

باران طلایی

عضو جدید
کاربر ممتاز
مشاور ریاست دانشگاه درمورد درصد افزایش پذیرش گفت: درسال 91 تعداد رشته/محل ها 2154 بود که امسال 3239 عدد افزایش یافت و تعداد پذیرش در سال 91 بیش از 45 هزار نفر بود که امسال به بیش از 70 هزار نفر افزایش یافته است.
وی ضمن مثبت قلمداد کردن این موضوع در ادامه خاطرنشان کرد : ما امسال هم به لحاظ تعداد رشته/محل ها و هم به لحاظ ظرفیت پذیرش افزایش ظرفیت داشته ایم که در نوع خود رشد خوب و قابل توجهی است .

باران طلایی

عضو جدید
کاربر ممتاز
مشاور ریاست دانشگاه درمورد درصد افزایش پذیرش گفت: درسال 91 تعداد رشته/محل ها 2154 بود که امسال 3239 عدد افزایش یافت و تعداد پذیرش در سال 91 بیش از 45 هزار نفر بود که امسال به بیش از 70 هزار نفر افزایش یافته است.
وی ضمن مثبت قلمداد کردن این موضوع در ادامه خاطرنشان کرد : ما امسال هم به لحاظ تعداد رشته/محل ها و هم به لحاظ ظرفیت پذیرش افزایش ظرفیت داشته ایم که در نوع خود رشد خوب و قابل توجهی است .

این خبر یعنی اینکه بخاطر پول هم که شده همه قبولید

presante

عضو جدید

نچ نچ نچ.....هی رشته و ظرفیت اضافه می کنید, خوب کار هم اضافه کنید....

باران طلایی

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوست من پارسال بدون اینکه بخواد یه کلمه بخونه و حتی واسه اسکیس یه خط هم بکشه واحد امارات قبول شد :biggrin:

ولی نرفت چون هزینه اش ترمی 11/000/000 میشد :eek:

mahyar21

عضو جدید

presante

عضو جدید
خدا کنه اینجوری باشه!:smile:
بدبختی اینجاست اسکیس هم مونده هنوز!:(
بچه ها چجوری میشه که آدم دیگه نمیتونه تشکر بزنه؟
کلی ادم میشناسم پارسال ک ظرفیتا کم بود,هیییییچ نخونده بودن, قبول شدن
موضوع تشکر هم فکر کنم, بیش از کوپنت تشکر کردی, ولی خودش درست میشه

mahyar21

عضو جدید
مهیار جون نمیخواد ازم تشکر بکنی:biggrin:
از تو نمیخواستم که تشکر کنم!!!!!:w11:
کلی ادم میشناسم پارسال ک ظرفیتا کم بود,هیییییچ نخونده بودن, قبول شدن
موضوع تشکر هم فکر کنم, بیش از کوپنت تشکر کردی, ولی خودش درست میشه
واسه من فقط قبولی مهمه چون رشتم هم عمرانه فقط یجوری دوس دارم ارشد رو معماری بخونم حالا مهم نیست کجا و چجوری!!

presante

عضو جدید
واسه من فقط قبولی مهمه چون رشتم هم عمرانه فقط یجوری دوس دارم ارشد رو معماری بخونم حالا مهم نیست کجا و چجوری!![/QUOTE]

بابا طرف لیسانس نقاشییییییی داشته, معماری قبول شده,تو که عمرانی

وضعیت
موضوع بسته شده است.